Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeНед Окт 18 2015, 16:43

И аз ще се включа, макар да съм напълно съгласна с останалите. Няма потенциал тази връзка. Толкова тежки карти една до друга.....и Луната за него. Тегава работа
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeНед Окт 18 2015, 21:21

Много ви благодаря
Върнете се в началото Go down
Shushi
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 297
Join date : 18.05.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 19 2015, 01:55

Ето я и моята подредба
1- Светът
2- Слънцето
3- Колесница
4- Дяволът
5- Жрецът
Аз наистина се чувствам цяла с него, все едно светът ми е в ръцете, прекрасно чувство(Светът) , той - Слънцето - предполагам неговите чувства към мен са доста горещи и приятни. С Колесница може би ще пътуваме нанякъде, усещанията - Дяволът - тук мога да понапиша повече - от месец имам връзка с човека сексуално желанието е много силно. Но имам страх че ще го изгубя, силна ревност - той също ревнува, човекът е обвързан, този Дявол описва всичко това и според мен си е точно на място.
Ситуацията между нас - ЖРЕЦЪТ - надявам се развитието на връзката ни да стане сериозна и стабилна, както обещава картата.
Момичета вие как бихте тълкували картите ми, ще се радвам на вашите мнения мерси
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 19 2015, 10:38

Na tazi podredba za srok ot 2 meseca se poluchi: 1- strashniq sad 2 svetat-obarnat 3 jrecat 4 slanceto-obarnato 5 spravedlivost
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 19 2015, 14:23

Ako moje nqkoi da mi gi razchete
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 19 2015, 15:43

Ако може първо да пишеш на кирилица и второ да дадеш твоето тълкувание на твоята подредба!!!! Аз светнах червеното!!!
Върнете се в началото Go down
Shushi
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 297
Join date : 18.05.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 19 2015, 18:26

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Ако може първо да пишеш на кирилица и второ да дадеш твоето тълкувание на твоята подредба!!!! Аз светнах червеното!!!

Съгласна съм напълно!
Не чакайте на готово, напънете се малко да тълкувате, така се учи.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 19 2015, 18:38

Леомани , наистина за напред е хубаво да пишеш на кирилица,все пак единично няма проблем ,изхождам от това че на моя телефон нямам,но не ти пречи да свалиш.

Ти си начинаеща с таро,и нова тук. Опитай се да тълкуваш картите си,за да не останеш с лошо впечатление,че не ти четат мнението участниците вьв форума.
Успех с таро,и приятно занимание.

Моята забележка е ,ако може да редактираш начина по който подаваш карти и позиция . Отдели време да видиш как се изписват подредбите и картите .
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 19 2015, 19:13

Шуши ,
не искам да ти попарвам надеждите , но в подредби за отношения , когато единия е обвързан /женен/ до сега все ми е излизало , че човека ще си запази официалната връзка...Иначе , да , голяма страст ви "мъчи" :sm38.gif: Аз нямам достатъчно опит конкретно с тая подредба , за това нека и другите да кажат мерси
Върнете се в началото Go down
Shushi
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 297
Join date : 18.05.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 19 2015, 19:36

Teya права си за това за запазването на официалната си връзка, защото сме го обсъждали, но пусто сякаш се вманиачавам към този мъж, трудно ми е да запазвам контрол над емоциите си, ревността се увеличава, а и тази страст ни "мъчи" както казваш Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 3465299449
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 19 2015, 19:54

Шуши за мен свят показва началото на връзката, слънце ,че виждаш и хубавото и лошото в него,не си заслепена и това е добре, колесницата развитие на връзката и може и път,промени за вас като двойка,израстване,може би, дявол и жрец от секса нещата ще станат наистина сериозни или поне се надявам да е така.
Върнете се в началото Go down
Shushi
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 297
Join date : 18.05.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 19 2015, 20:01

Linjeri благодаря, искрено се надявам да си права мерси по нататък във времето ще споделя дали има развитие и какво е
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 19 2015, 20:09

И аз се надявам да стане Супер
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 19 2015, 22:22

Smile
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeЧет Окт 29 2015, 09:49

Да споделя и на мен какво ми се получи. Редих карти за взаймоотношенията ни сега и в близкото бъдеще и ми се получи: 1- Колелото на съдбата 2- Справедливост 3- Страшният съд 4-Глупакът 5-Умереност .... На 3-сутиацията, която предстои ми излиза Страшния съд, което е промяна в положението, но останалите не знам дали мога да ги разчета правилно. Ще може ли да ми помогнете ? Много ще съм Ви благодарна ! Smile
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeЧет Окт 29 2015, 10:19

Ами ако опиташ, може и да разбереш дали ще ги разчетеш правилно. Опитай, ние ще помагаме.
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeЧет Окт 29 2015, 10:52

1-Колето на съдбата я разбирам така, че е трябвало да се случи..2-Справедливост - , че нещо ще се случи..3 Страшният съд- че нещо ще се промени..4 Глупакът в комбинация с 5- Умереност - неблагоприятна комбинация..тоест, че няма да ни се получат нещата. Правилно ли ги разгадах ? Smile
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeЧет Окт 29 2015, 12:35

Сега, попринцип не си в грешна посока от към тълкуване на самите карти. Но позиция 1 е АЗ - тук колелото не представя случване, а по-скоро твоето състояние. То е такова, че ти не си предприемала някакво действие, нещо в теб те е задържало. Или пък си предприела такова... зависи от това как се е проявило. Справедливостта от неговата страна, може би му се струва справедливо това, което се случва и състоянието, в което се намират отношенията ви. Страшния съд не дава някаква супер промяна, по-скоро действия и желания за промяна. Като стъпките към промяната. За глупака и умереността си права, не са много добра комбинация за любов Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeЧет Окт 29 2015, 13:06


--------3-------

-----1--5--2---

--------4-------

1- аз
2- партньорът
3- ситуация, която предстои
4- усещанията ни
5- ситуацията между нас
1- Колелото на съдбата 2- Справедливост 3- Страшният съд 4-Глупакът 5-Умереност .
питащия се е оставил в ръцете на другия,той пък от своя страна знае че аха трябва промяна,но пък си му е удобно то и на двамата им е удобно да си я карат без да променят нищо...видиш ли на мисли прехвърлят топката един у друг,на действия пас,като втория е ,по изявлен,в смисъл той е шефа...да,ама някак авторитарно взима съглашение...
общо взето промяна няма...просто колело и глупак-няма да се използват,пропиляване на странични шансове,драпане в миналото...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeСря Ное 18 2015, 12:09

1 сила обърната 2 луната обърната 3 глупакът 4 смърт обърната 5 колесницата обърната.
Разбирам ги така, от нейна страна има слабост, несъгласие, а от негова страна има непжстоянство, нестабилност.3-безрасъдност, мония, разкривате на тайни. 4-разбити надежди. 5-противоречие, спор, бунт.
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeПет Яну 22 2016, 21:32

1-Колелото на съдбата обърната , 2 императорът обърната 3 магьосникът обърната 4 кулата обърната 5 сила. ...ами аз ще трябва да взимам решение..2 той не знае какво иска...3 ситуацията която предстои не е хубава 4 не знам как да я тълкувам 5 като успех я приемам...
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeСъб Яну 23 2016, 13:41

Леомани и в двете подредби са прекалено много обърнатите карти-явно нещата не са наред и вероятно енергията се насочва в грешната посока.По първата тя си мисли че няма пречки между тях,няма трудности но и го няма това привличане вече, при него той се е затворил в себе си,може би е объркан, глупака сочи за нещо ново, може би всеки иска промяна,но със смърт мисля че това ще е нещо ново ,различно,не мисля че че тук с тези двамата нещата може да се получат,мисля че жената се опитва да съживи връзка ,която вече е няма.
За втората - същото,нещата са прекалено трудни тук,ти се опитваш да направиш нещо,но той не желание да прави каквото и да е,кулата -може би не всичко е загубено,но той няма да положи усилия според мен
Върнете се в началото Go down
Shushi
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 297
Join date : 18.05.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeСъб Яну 23 2016, 15:51

------3-------

-----1--5--2---

--------4-------

1- аз
2- партньорът
3- ситуация, която предстои
4- усещанията ни
5- ситуацията между нас

1-Кулата
2 - Влюбените
3 - Жрецът
4 - Страшният Съд
5 - Смъртта

За приятелка е подредбата (навсякъде около мен е пълно с проблемни двойки и връзки) след кратка раздяла отношенията им се оправят, тя е много изненадана, беше изгубила надежда (подобно на моята ситуация)

Според мен тя с Кулата - показва, нейната изненада от неочакваното подобрение, като гръм от ясно небе, но също така и тежкия период на раздялата, която е преживяла.
За приятеля и - Влюбените - той е влюбен според мен в нея, изборът, който ще направи ще благоприятен за връзката им - Жрецът (ситуацията, която предстои) Ще изгладят отношенията си, ще се сдобрят, ще преминат на по-високо ниво във връзката им.
Усещанията им по Страшният Съд - тълкувам, като възраждане, взети поуки от миналото или, осъзнаване, че не могат един без друг, връката им е силна.
Ситуацията между тях - Смъртта - заради другите карти, не ми прилича на край, а точно обратното - трансформация, но към добро, нови чувства,осъзнаване, миналото, проблемите се оставят в миналото - умират.
Кулата - Смъртта - Влюбените - Кулата се е състояла, Смъртта разчиства вече ненужните остатъци, които дърпат назад и пречат, промяната е на лице - Влюбените - следват хубави неща.
Смъртта с Жрецът - е като ново начало, стабилно
Смъртта - Страшният Съд - оприличавам винаги на да възкръснеш от пепелта, като птица Феникс - за да се преродиш трябва да умреш - т.е. Имало е раздяла и обновяване на връзката
Вие какво мислите мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeСъб Яну 23 2016, 16:05

Шуши надявам се да си права, кулата наистина показва раздяла, а може би че е осъзнала нещата или сега ще осъзнава какво и струва тази връзка, вижда хубавото и лошото, а той ще прави избор, дано да избере нея и връзката,но ще гледа да постъпи правилно,да не нарани никого,макар че това е невъзможно, съд и смърт -дано да греша и но сякаш ще опитат отново и ще осъзнаят че нещата не може да им се получат , съда го свързвам с избор,направен преди,но дава отражение сега, осъзнаваш последствията след време и за това мисля че раздялата ще им се отрази и накрая смърт-приемам е като раздяла, не като обновяване,но дано греша
Върнете се в началото Go down
Shushi
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 297
Join date : 18.05.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeСъб Яну 23 2016, 16:13

linjeri написа:
Шуши надявам се да си права, кулата наистина показва раздяла, а може би че е осъзнала нещата или сега ще осъзнава какво и струва тази връзка, вижда хубавото и лошото, а той ще прави избор, дано да избере нея и връзката,но ще гледа да постъпи правилно,да не нарани никого,макар че това е невъзможно, съд и смърт -дано да греша и но сякаш ще опитат отново и ще осъзнаят че нещата не може да им се получат , съда го свързвам с избор,направен преди,но дава отражение сега, осъзнаваш последствията след време и за това мисля че раздялата ще им се отрази и накрая смърт-приемам е като раздяла, не като обновяване,но дано греша

Благодаря Линжери  мерси
И аз се надявам да съм права, те много се обичат, ревнуват се много, ама много, не успяха да се разделят, не издържаха, въпреки, че мъжът беше твърдо решен на раздяла, но не стана.
Много са ми мили, иска ми се да се получи с тях. Но ще видим, подредбата е все пак за взаимоотношенията сега и близко бъдеще, ще дам ОВ мерси
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeНед Яну 24 2016, 02:50

Кега редих на 1 приятелка... 1- императорът 2-луната обърната 3-умереност 4 смърт обърната 5 дяволът....май и при тях няма да я бъде. .. Как мислите картите Таро определят събитията как ще се случват или те само ги показват? Smile
Върнете се в началото Go down
pamela
Наблюдател
Наблюдател
pamela


Female Брой мнения : 17
Join date : 16.02.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitimeНед Дек 18 2016, 20:06

1 Умереност
2 Висшата жрица
3 Дявол
4 Жрец
5 Император
Мисля че той крие нещо може да отстоявам връзката си знае какво иска
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 18 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 18 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Проявление на стихиите в Големите Аркани в Таро
» Подредба път
» Още една подредба
» Подредба за бебе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: