Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 19:15

Да, може да останат приятели. мерси


Последната промяна е направена от Galanthus на Нед Юли 19 2015, 23:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 19:21

Къде го видяхте този друг при нея?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 19:25

аз го видях по Жреца
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 19:37

Дете написа:
Ето една и от мен

Тя : ВЖ
Той: Слънце
Предстои : Жреца
Ситуацията : Смъртта
Между тях : Глупака

Аз не мисля,че ще се разделят или ще прекъснат отношения,въпреки Смъртта.Момичето знае какво иска от тази връзка, напълно е наясно със своите чувства и желания,интуитивно усеща как да се държи и какво да предприеме, той се радва на тези отношения,те му носят топлина и любов,които той връща със същото желание. Ситуацията обаче между тях е критична,впреки любовта,наличието на Жреца предвещава благоприятен изход,туширане на всичко негаитивно и прераждането на чувствата като цяло,Глупакът между тях,според мен показва,че прекалено много се харесват,но това не им пречи да постъпват необмислено и детински,което от своя страна води до неразбории.Смятам,че отношенията им не са случайни,и все пак всичко зависи от тях самите как ще преодолеят Смъртта и какво ще почувстват след нея. мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 19:45

Ясно мерси Шуг. Аз го възприех като вяра един в друг жреца Smile Антония, благодаря за включването. Глупака при мен винаги е онзи късмет дето ти идва, просто от никъде. За това и аз не виждам раздяла. Мисля си, че глупак и жрец могат да дадат здрав съюз.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 19:52

Аз сега си направих с едно момче, с което прекъснахме контакт. Любопитно ми е какво чувства към мен
Аз-Колесница
Той-Жрица
Предстои-Отшелник
Ситуацията-Слънцето
Между нас- Звезда

ясно липсата на контакт ще продължи, но при него тази Жрица дали не показва, че има друга при него или това са чувствата му към мен?
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 21:13

Шуги,
контакт няма да има определено. Прекалено сте дистанцирани и гледате може би в други посоки. С тази Колесница ти си поела по своя път, избрала си си пътят. Възможно е той да е срещнал някоя друга или просто показва, че е загадка за теб. Нищо не ти е ясно около него. Може да има някакво изясняване на ситуацията около вас, но по-вероятно е ти самата да си стигнеш до някакви изводи за нещата. А между вас - разстоянието е от земята до звездите... ако ме разбираш какво имам предвид мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 23:09

Мерси, Вал мерси Аз с цената на много болка и усилия си поех по пътя, те и картите си показват, че всичко е свършило. За загадката си права, не знам какво се случва с него и така...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 23:27

Цитат :
Къде го видяхте този друг при нея?
За друг не знам, но Слънцето може да е просветване, нещо да си изясни той. А тя търси отговорите в себе си - може и да е по-дистанцирана и пасивна. Жрец освен да е самото изясняване между тях. Наистина има необмислени действия и е време малко да пораснат. Всъщност като се замисля сега на втори поглед, имат шанс да се намерят, но от тях зависи.мерси
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 21 2015, 01:55

Мда...ето за едни отношения.

Аз - обърната Жрица
Той - обърнат Отшелник
Какво ни предстои - обърната Умереност
Ситуация - Обесен
Между нас - обърната Смърт

От това по-голям край, здраве му кажи.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 21 2015, 08:38

Не знам за край, обаче според мен с толкова обърнати карти нещо не е тамън. Според мен картите не искат да ти дадат отговор. Искаш ли да пробвам довечера да ти тегля аз.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 21 2015, 11:17

Искам, искам мерси усмивка
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 21 2015, 14:41

Galanthus написа:
Мда...ето за едни отношения.

Аз - обърната Жрица
Той - обърнат Отшелник
Какво ни предстои - обърната Умереност
Ситуация - Обесен
Между нас - обърната Смърт

От това по-голям край, здраве му кажи.

Об. Висша Жрица доста често говори за тотално огорчение, отчуждение и студенина между двама партньори. Може да е имало еднократно изтърване на нежелани думи, а след това мълчание.
Не знам каква е била ситуацията точно, но въпросният мъж не е готов да остане сам заради об. Отшелник. Имам подозрения, че мадамата го  порязала яко. Все едно са правени всячески опити да се впише в живота на жената, но е бил отритнат.
Тук няма обединение, няма баланс, всичко се е пропукало вече. Понякога Об. Умереност си казва и край на една връзка.
Ситуацията не мърда на никъде. И двете страни трябва да се примирят с това и да приемат нова гледна точка.
Между тях - вече е започнал процес на изчистване от старите влияние, и отново излиза, че страните трудно приемат това.

С риск да звуча грубо, но смятам, че тези двамата просто не са един за друг. Между тях има една огромна стена, ще бъдат щастливи по отделно или с някого друг.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 21 2015, 15:46

Не, не беше отритнат от живота ми, аз се изпуснах за едни неща, които ми бяха натежали. А той все не се чувства желан сякаш - този обърнат Отшелник си му излиза редовно. С него съм била изключително открита, в началото го държах настрана някак, но все пак приключвах 2-годишна връзка. И всичко това го знае, говорили сме. Има неща, които си носи от миналото (обърната Смърт), аз започнах да приключвам с моето. Та, сега правя опити за помирение, но има едно тотално, крайно и направо деспотично отрязване от негова страна. Тресат го тежки аспекти на Уран и най-вече опозиция на тр. Плутон към Луна. Та...така.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 21 2015, 17:35

Със сигурност не ти е леко!
Понякога освен любовните взаимоотнишения, при дългите връзки има едно рутинно движение, от което трудно се излиза като приключат нещата.
но ето - по Висша Жрица об. - изтърваните думи, ти си го порязала както написах. Отшелник об. - той се е почувствал точно така, че няма място в твоя свят. Не може да се адаптира към теб. Това визирах под отритнат. Не, че толкова буквално се е случило, колкото той самият това е почувствал. Съжалявам, ако ти звуча груба, но картите това показват.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 21 2015, 18:03

Мда, проблемът е, че не се случва Жрец - това помирение и разговор, който би бил на място.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeВто Юли 21 2015, 20:06

Галантус направих я :

Ти - Сила
Той - СС
Следва - Влюбените
Ситуацията - Императрицата
Между вас - Света

Ти май си в едно такова примирено положение спрямо този човек, оставила си го той да действа, да си разиграва коня, да се цупи да прави драми. Само че по картите не можеш вечно да стоиш в това положение, скоро ще ти се наложи да вземеш решние и да действаш по него. Не съм сигурна тая Императрица как да я тълкувам но света мисля че решението ще е да си разделите пътищата.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeПет Юли 24 2015, 17:38

Да, определено ме разиграва, а аз чакам ли чакам... И още дълго не мога да стоя в тази позиция.
Върнете се в началото Go down
avsss
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 1
Join date : 09.01.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeПет Авг 28 2015, 00:06

Здравейте Smile
Какво мислите за тази подредба?

1. Тя- Сила
2. Той – Влюбените
3. Справедливостта
4. Кулата
5. Жреца
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeСъб Авг 29 2015, 14:13

Реших да пробвам тази подредба
1-аз Свят-май се надявам на ново начало
2-той Императрица-може и да ме вижда така,като силна и уверена
3-ситуация ,която предстои-Глупак-ново начало,развитие
4-усещания-Звезди-мечти за нещо
5 нещата при нас-Влюбените-избор
мисля ,че има някакъв потенциал,но още нищо не е решено.
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 18 2015, 11:25

Аз-светът
Той-луната
Ситуацията-смъртта
Усещания-импераитрицата
Между нас кулата
Мисля,че аз съм готова да му дам целят свят,той обаче се е отдръпнал.Следва трансформация.Усеща че аз съм жената и ще му светна лампичката в главата.Вие какво ще кажеъе
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 18 2015, 12:19

Ще кажа ,че преживявате в края,в разрушената от вас връзка.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 18 2015, 12:22

Това е краят ли?!
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 18 2015, 15:06

Появят ли се в една подредба за отношения заедно Смърт и Кула работата е "Забрави".
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 18 2015, 15:10

Връзка на издихания. Усещането е желанието да се зароди нещо ново отвъд тези взаимоотношения. Между вас - разрушение, криза, до която вие сте се докарали. Смятам, че поддържането на връзката е мъчение и за двете страни.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 18 2015, 16:43

И аз ще се включа, макар да съм напълно съгласна с останалите. Няма потенциал тази връзка. Толкова тежки карти една до друга.....и Луната за него. Тегава работа
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 18 2015, 21:21

Много ви благодаря
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 17 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Проявление на стихиите в Големите Аркани в Таро
» Подредба път
» Още една подредба
» Подредба за бебе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: