Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
Julsi
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 6
Join date : 21.10.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 09:38

Не, не е тайна връзка, заедно сме, но с всекидневни караници и разделянки Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 396312
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 09:45

а подозираш ли го в изневяра, ревнуваш ли го? искам да разбера тази висша жрица в усещанията какво значи. Имате тайни един от друг.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Julsi
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 6
Join date : 21.10.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 09:50

Ревнуваме се, но изневяра няма, той няма да стигне по-далече от лек флирт, в това съм сигурна
Върнете се в началото Go down
Julsi
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 6
Join date : 21.10.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 09:53

Аз го виждам като силно привличане на подсъзнателно ниво и може да е мое мнение за връзката, да не е заради картите
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 10:01

Да, висшата жрица като карта може и да говори за това при гледане със всички карти- в различните подредби е и до комбинации- но когато се гледа само с ГА и тази карта излезе по средата на тази подредба, има някаква тайна и често тя е свързана с жена, може и твоя тайна да е- не знам, не се наемам да кажа.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Julsi
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 6
Join date : 21.10.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 10:09

Има си друга - работата Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 642334 Може някой лек флирт освен, за друго не ми идва наум.
Върнете се в началото Go down
Julsi
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 6
Join date : 21.10.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 10:20

А тази Справедливост и Сила как да ги тълкувам
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 15:44

това, че се опитва да е по- хладен към теб и да има контрола в отношенията, но нещо не му се получава и винаги се поддава на чара ти.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 16:02

Развитието на отношенията до края на годината между моя приятелка и момче,с което само си пишат
Тя-Сила
Той-Глупак
Обесен
Жрец
Кула
хм май няма да се получи нищо между тях
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 16:12

Много се харесват, развитието голямо за сега може и да няма, по-нататък нищо не е изключено.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sun_shine1
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 4
Join date : 26.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 21:20

Може ли да ви помоля за мнение за моя приятелка и мъж , който много харесва:
1Умереност
2Любовниците
3Жрицата
4Справедливост
5Глупакът
Цепи се на Дяволът
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 21:41

Ами струва ми се,че при мъжа има друга жена
Върнете се в началото Go down
sun_shine1
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 4
Join date : 26.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 21:49

има да
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 08:33

Ами харесва я обаче и нея, освен другата, раздвоен е, възможно е да има тайни срещи


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Ное 24 2014, 09:47; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 09:38

Развитието на отношенията до края на януари между моя приятелка и момче,с което излизат
1.Тя - Светът - сякаш иска нещата между тях да се задълбочат
2- партньорът-справедливост - той чувства добре, ще трябва да прецени и да вземе важни решения
3- ситуация, която предстои = луната - един от двамата не желае обвързване. не иска да са в илюзии
4- усещанията ни - дявплът - сякаш че нещата между тях няма да се получат, страх че няма да се получат и да не си дадат шанс
5- ситуацията между нас = колесницата - имат контрол върху емоциите си и не показват какво изпитват


Дете, поправям се.


Последната промяна е направена от MarinaSmith на Пон Ное 24 2014, 09:57; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 09:39

Мари, защо са тези малки аркани, подредбата е само с големи... Smile
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 14:22

sugar6 написа:
Как ще се развиват отношенията между 2 души през ноември?
Тя-Жрец
Той-Кула
Ситуацията,която предстои-КС
Усещанията-Влюбени
Ситуацията между тях-Справедливост
някакво раздвижване виждам аз,обаче дали няма да им се разделят пътищата или напротив ще се задълбочат нещата? справедливостта тук ми е неясна

Линда беше права момчето изобщо не е имало никакви чувства,а момичето се е надявало на нещо повече,в крайна сметка нищо не излезе между тях
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeВто Фев 10 2015, 23:54

Тази подредба за две различни двойки. Сега и в двата случая са разделени.

Първа двойка
тя- Смърт
той - Кула
Предстои- Звезда
Усещания- Слънце
Ситуация - Умереност

За нея той е бил като цяло бедствие, което я е накарало принудително да се промени и да сложи край. Тя е преминала през тежка промяна, преживяла е раздялата трудно, но сега вече се чувства като преродена, като нов човек. Ще вярва, че всичко което прави е за нейно добро и така трябва да бъде. Опитва се да свикне с промените, които са станали с нея и между тях.


Той е бил много ядосан,чувствал е , че всичко се разпада и не може нищо да направи. Но сега е намерил ново вдъхновение и радост, след бурията вече е почнал да се успокоява и да вижда по-ясно и спокойно нещата, сега е намерил нещо което душевно да го радва. Това което му предстои е една надежда, че нещата могат да се променят, че може да се появи светлинка в тунела и нищо не е напълно изгубено. Ще реши , че все пак може да спаси нещата.

Като обобщение смятам, че и двамата ще минат през душевен катарзис и тази раздяла е била болезнена и за двамата. Когато се почувстват душевно преродени има шанс да оправят нещата.... Но стига да искат. За тоя етап обаче си остават разделени.

Втора двойка ( пак са разделени):
Тя- Императрица
Той- Смърт
Предстои - КС
Усещания - Отшелник
Ситуация: Умереност

Тук се вижда, че жената има чувства, има желание да се случи нещо между тях, всеотдайна е, търси удоволствията, но се стреми и към сериозна връзка.
Обаче за момента се чувства много самотна и сякаш нещата са в застой. Опитва се в момента спокойно да изчаква да се случи промяната при него. Предстои промяна на сегашната ситуация. Но тази промяна ще е като смяната на сезоните, след това всичко пак се завърта в един кръговрат.
Той чувства, че е наложително да се промени, колкото и да не иска. Тази промяна е болезнена и тежка за него. Усеща се самотен, но е решил, че за момента е най-добре да се отдалечи от нея. Но Смърт+ КС= промяната е неизбежна и той няма как да я спре тя вече е на път и ще се случи. Ще свикне с новата ситуация, с новото си аз и ще е за добро при него тая промяна смърт+ умереност.
На този етап и тези остават разделени. Жената е готова за връзка, но мъжът е в преходен период на личностна трансформация, докато не бъде този период завършен няма как да се получат нещата. Засега има нужда да остане сам. На жената няма да й е приятно това, понеже като всяка императрица има нужда от император, а не от отшелник, но засега нищо не може да направи -съдба.

Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeСря Фев 11 2015, 09:34

За 1 двойка има шанс да се съберат
за 2 двойка не мисля,че ще се сдобрят,сякаш ще поемат по различни пътища,съдбата е приготвила други неща за тях
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeЧет Фев 12 2015, 16:20

Аз мисля , че двата случая са сходни, даже за първия е по-вероятно да не се съберат, понеже сякаш двамата са разрушили всичко.... Смърт+ кула.... Сега и двамата са добре според слънцето, но това са техни лични усещания, като прераждане след смъртта и  слънце след бурията. Те се чувстват поред слънцето добре макар да не са заедно. Има някаква надежда са се съберат, ако и двамата направят компромис.

За втората двойка сега раздялата е  по-тежка  императрица + отшелник и смърт + отшелник, но предстои някаква промяна по КС и се стига до умереност пак, което пак не дава резултат дали ще се съберат или не.... Но сякаш  като гледам тия карти сега всичко зависи  от мъжа, след като мине през смъртта, дали ще има ново начало за тях или не. За жената се вижда , че е готова за сериозна връзка, но проблемът е в мъжа.
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeПон Мар 30 2015, 15:28

Ето и моята подредба

Звездата
Колесницата. Умереност. Сила
Жрец

Аз съм нетърпелива,припирам явно доста да се случат нещата в тази връзка по Колесницата и не мога да се подчинявам.Той явно ме цени,изпитва силни страсти спрямо мен и не иска да ме изгуби.С тази Умереност между нас явно ще се разберем и ще се напаснем както се казва така че нещата да са добре и за двамата.Тази Звезда....не знам,желания,мечти но всичко предстои,явно ще има забавяне.И Жрецът на позиция за усещанията ни...чудя се как да я тълкувам.Дали означава че нещата между нас са сериозни или означава че сме обвързани(защото това е така,женени сме и двамата)?Какво мислите вие момичета?
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeПон Мар 30 2015, 16:50

Skarlet, първото което ми дойде на ум като видях картите ти е, че Звездата /ти/ осветява пътя на Колесницата /него/, за да вижда пътя. Сакаш ти си му пътеводната светлина, а той е движещата сила във връзката. Но уточнявам, че нямам никакъв опит с тази подредба, просто споделям това което ми проблесна още на първата секунда като ги видях. А относно Жреца - според мен показва връзката ви, която е и на духовно ниво.
мерси
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeПон Мар 30 2015, 23:27

minirka написа:
Skarlet, първото което ми дойде на ум като видях картите ти е, че Звездата /ти/ осветява пътя на Колесницата /него/, за да вижда пътя. Сакаш ти си му пътеводната светлина, а той е движещата сила във връзката. Но уточнявам, че нямам никакъв опит с тази подредба, просто споделям това което ми проблесна още на първата секунда като ги видях. А относно Жреца - според мен показва връзката ви, която е и на духовно ниво.
мерси

Моята карта е Колесницата,неговата е Сила,а Звездата е това което предстои.Иначе за Жреца ми хареса тълкуването ти,имаме силна духовна връзка наистина.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 18:31

Ето една и от мен

Тя : ВЖ
Той: Слънце
Предстои : Жреца
Ситуацията : Смъртта
Между тях : Глупака

Тя е доста недоверчива, малко отстрани го гледа. Той от своя страна се радва на присъствието и гледа да се покаже в най-добрата си светлина. Предстои им да се научат да си вярват. (Вие как бихте го тълкували тоя жрец?) Отношенията им като че ли ще се трансформират в нещо друго няма да са това което са сега. И ще го направят по възможно най-глупавия начин или пък в момент в който това ще им донесе късмет, знам ли. Мисля че ще започнат нещо ново. Дали връзка или някакво партньорство.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 19:14

Въпреки Жреца аз бих казала, че ще им се разделят пътищата. Момичето според мен ще срещне друг. Това е моето виждане.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 19:15

Да, може да останат приятели. мерси


Последната промяна е направена от Galanthus на Нед Юли 19 2015, 23:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitimeНед Юли 19 2015, 19:21

Къде го видяхте този друг при нея?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 16 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Още една подредба
» Подредба път
» подредба кръст
» Любовна подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: