Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
АвторСъобщение
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 13:15

ЛиндаЛи, благодаря! мерси 

Ще дам обратна връзка, когато има резултат.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 16:46

Линда,тези двамата имат много силни чувства.Определено съдбата ще ги тласне един към друг Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 17:57

В тази подредба ,когато ми се падне Магът като ситуация,която предстои,винаги въпросният мъж се е появявал от нищото,изявявал е желание да се видим...и ...след това е изчезнал.
В моите позиции Слънцето ми е излизало,когато съм била заслепена и не съм виждала истината.
Силата ми е показвала,че другият е възпрепятстван и няма как да се видим...просто в главата му са други проблеми,които заемат приоритетно място... Усещанията за връзката ви са,че сякаш лека-полека се отдалечавате един от друг...
По Умереността- очаквай неочакваното...
От твоите карти,Марина,виждам че,ако при вас ситуацията е била в застой по някакъв повод, сега ще се промени коренно...Заслепена си и се хващаш като удавник за сламка... Макар и нещо положително да се получи между вас, то ще е за кратко. Този човек е като Дейвид Копърфийлд. Sad
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 26 2013, 08:03

Рени, благодаря ти! мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 26 2013, 17:08

според мен тълкуването на картите е много различно когато имаме двама човека във връзка и двама, които не са във връзка, много зависи от типа отношения.

Марина и нейният приятел са във връзка. Разклатена, но! връзка - с Маг на 3та позиция предполагам, че много неща ще зависят от мъжа, но имайки Сила на своя позиция- цени жената и не желае да я изгуби, изпитва страст към нея (Силата е карта благоприятстваща женското добруване)...така, че не вярвам нещата да поемат лош ход. Особенно с умереност между тях. Това е диалог, намиране на решение добро и за двете страни.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 26 2013, 18:43

ЛиндаЛи мерси Като мине известно време, ще дам обратна връзка, за да Ви кажа, как са нещата при нас.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 26 2013, 19:14

Linda, казвам как са се проявявали картите при мен...Не знам каква е ситуацията при Марина и ще се радвам да даде ОВ.
Тези карти са средни-не казвам,че я очаква нещо фрапиращо лошо,напротив...Просто да си има едно наум и това е.
Не винаги всичко е толкова лошо,колкото изглежда и не винаги всичко е толкова хубаво,разбира се...
Важното е да сме реалисти и да имаме реален поглед върху ситуацията и реални очаквания...
Марина,а на каква карта цепиш?
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 29 2013, 16:35

Pravya podredba na edna priyatelka , Ivelina I Rashit

1.Sila
2.Vlubenite
3.Temperament
4.Koleloto na sydbata
5.Imperatricata

Az go raztylkuvah na momicheto , no bih jelala mneniya , ima dosta hora koito sa protiv tyahnata vryzka

Blagodarya Smile x
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 29 2013, 16:43

Императрица на 5та? Има ли друга жена между тях.

иначе те много се обичат, тя е по- властна- той е луд по нея- заедно ще са си. Но каква е тази императрица?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 29 2013, 16:49

izvinyavam se za latinicata, imperatricata… maikata na momicheto ne iska da sa zaedno toi e turchin tya e bulgarka mnogo protiv tazi vryzka sa, nyama druga jena , i da obichat se mnogo az talkuvam imperatricata kato maika i zastanala mejdu tyah
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 29 2013, 16:52

да- в този случай е майката
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 21:58

Момичета, какво ви е мнението за тази подредба:
                       
                       Обесеният
Дяволът ------- Луната ------ Звездата
                       Умереност

за двойка, която има сложни взаимоотношения в момента. Има огромно напрежение във връзката. С този Обесен май ще приключат тези отношения или пък ще има зацикляне на едно място и въртене в кръг както до сега....


Последната промяна е направена от Calantha на Сря Дек 04 2013, 22:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 22:15

Според мен ще има стопиране на отношенията между тях за по-дълъг период от време,но за прекратяване не знам.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 22:50

ужас- това е някакъв период на ужас при тези хора. Толкова страдат. Особенно единия. Малко садо мазо отношения са това- чисто от психологическа гледна точка
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 23:17

Благодаря и на двете ви мерси 

Линда, по-точно от това не може да бъде казано. Направо си е садо-мазо. И много страдат и двамата, но мъжът мисля, че повече - не може да си намери място от яд, гняв и болка. Върти се в собствения си ад и прави от нищо нещо и се побърква. Не знам защо в случая тук на нейната позиция излезе Дяволът, като в същото време при него всичко гори и залива и нея и това е резултата. Тези отношения са все на ръба, все на приливи и отливи и то големи и бих казала, че стават опасни и дори животозастрашаващи. Ще се опитам да повлияя на едната страна за стопиране, чак страх ме хвана, щом и ти си го усетила така...
А какво мислиш за Обесения тук, ще се приключи ли?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 09:08

едно зацикляне в ада така виждам тука обесения. ни заедно, ни разделени, ни щастливи.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 13:15

Според вас тези отношения обречени ли са?
Аз чак се изплаших!

1. Колелото на съдбата
2. отшелникът
3. смърт
4. колесницата
5.. СВетът
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 14:00

Тук има едно НИЩО. Нищо няма да се получи, няма шанс, няма потенциал.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 14:58

За съжаление съм съгласна с Линда...
За мъжа всичко е приключило,разделени сте...Просто всичко крещи "край"...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 11:06

1 Звезда
2 Умереност
3 Шутът
4 Дяволът
5 Колесницата

Тези хора имат сериозна 3-годишна връзка,момичето е моя добра приятелка.Наскоро имаха криза и тя се двоумеше дали да си тръгне от него,но в крайна сметка затоплиха отношенията си.Мисля по тази подредба,че момчето е по-умерено в чувствата си,приятелката ми е по-идеалистично настроена.Аз виждам промяна във връзката им.Вие как виждате нещата?Малко ме притеснява последната карта.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 11:28

има дистанция между тях сега, да. Приятелката ти е влюбена, мъжа вярно по- разумно подхожда...но мисля, че има ново начало за тях, проблемите са отминаващо събитие, хората не могат да се оставят, проблемите не могат да ги разделят.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 12:49

Супееер Surprised Благодаря отново Линда мерси 
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 19:48

Момичета, какво ви е мнението за тази подредба:

Мъж/Жена
Момчето ми е познат.

--------- Глупакът
Жрецът - Звездата - Висшата жрица
--------- Смъртта (Страшният съд, Магът и Любовниците)

Не знам редно ли е, но дръпнах още карти за пояснение на Смъртта.

Според мен Звездата показва копнежа по един друг и това, че те са разделени. Няма връзка между тях. Момичето предстои да замине да работи в друга държава... Според вас има ли надежда за сериозно отношения?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 22:01

Шугар, няма смисъл да пиша същото като Линд, защото и аз съм на това мнение. Обединява ги страст, вътрешно усещане че са си нужни един на друг, разединява ги инат проявяван и от двамата. Защо всеки иска да е "началник влак" не ми е ясно, но при всички положения това продължава да стои между тях. Жената е мечтателка, мъжът е стъпил здраво на земята. Искрено се надявам Шутът отгоре да е знак за ново начало. Обърни внимание на подчертаната дума.

Мис, това е перфектната двойка. Аз не знам дали те самите осъзнават това, но за да продължат да са заедно е нужна жертва и от двамата. Доколко са склонни да го направят е друг въпрос. По-скоро доколко жената е склонна да го направи. С тази Смърт отдолу не мисля че нещата ще се развиват в най-добрата посока.Тя трябва да се опита да погледне ситуацията през очите на момчето. Ето и тук имаме Шут на трета позиция.... така ми се иска и тези отношения да имат ново начало, но.... Глупакът е сам. След години някой ще осъзнае грешката си.....
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 22:36

Мис гледах я тази подредба няколко пъти и много ми се искаше да ти кажа,че връзка между тях ще има,но уви аз не виждам такава.Да идеални са един за друг,но не им е писано да са заедно,много се искат,но има между тях много пречки,които идват от тях самите.Дано да ги преодолеят,но ме съмнява.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 03:52

мис- те някога били ли са заедно въобще...повече като на познанство, приятелство,платонична любов ми изглеждат картите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 07 2013, 09:35

Момичета, благодаря ви много, за пореден пътПодредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 531608 
Линда, да, точно така. Запознали са се покрай работа. Моят познат, тъкмо реши да действа, тъй като смята, че и момичето не била безразлична и се оказа, че тя ще заминава... Въпреки всичко дано да се случи най-доброто за тях!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 4 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Още една подредба
» Подредба път
» подредба кръст
» Любовна подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: