Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Значения на обикновени карти за игра

Go down 
+5
Frog
Ioana
Зуки
Reni
dgakova
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 01 2013, 16:01

ЧЕСТИТО ДЕСИ!!! Браво! Насочваш се вече към по-сериозен избор на карти.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 01 2013, 16:27

Благодаря Фроги, незнам каква каша ще стане след руни, Вещерско, карти за игра, Таро, Ленорман и .... моя духовен водач ..... после ще почна да гледам на ръка, лице, на изглед към морето и на телефонен номер ....Значения на обикновени карти за игра - Page 3 1329947235 
Върнете се в началото Go down
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 15
Join date : 22.12.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 15:02

Здравейте.Не знам дали ме приемате при вас,но изчетох цялата тема и имам няколко въпроса...Направих си подредбата от Рени,дадена на първа страница с картите над 9-ка.Искам да попитам тези събития,показани от картите до колко време се случват и кога може да се нареди нова подредба? И да попитам следното:върху позицията на първия мъж,който си намислих се пада,дама,т.е има друга жена при него или в мислите му,нали така,не греша? И от последните 4 карти,които остават поясняващи,поставих 1 върху него и пак се пада дама,т.е има две жени покрай него...На позициите,където си намислям жени,това което се пада за техния ли живот се отнася,нещо,което ще се случи при тях ли?И последно да попитам  най-отдолъ където се редят 5 карти,какво означават позициите "кратък път" и "дълъг път",близко и далечно бъдеще или греша?
Много се извинявам за дългият пост,но ми станаха много интересни тези карти.Благодаря ви предварителномерси
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 15:44

Цвете, тази подредба е много бърза- на мен ми се е случвало да си я редя и по 3 пъти на ден...но просто следя събитията.
Ако на мъжа излизат 2 жени- вероятно се среща с такива- не знам какви са му,но обърни внимание,когато наредиш пак- коя ще излезе върху него и сложи допълнителна.
Като цяло при жените и при мъжете се пада нещо от личния им живот - да,но, понякога се пада и нещо,което касае теб- просто ти трябва малко практика с тази подредба и ще ги засечеш нещата.
Например: на мъж се пада 9Спатия и Дама каро-т.е има среща с руса жена или асо каро и дама каро - обаждане от руса, но,ако има само 9 каро-напр и асо каро-тук показват,че изненадващо ще ти звънне. Гледай основната карта,а ..допълнителната си е..допълваща Smile
Например при Вале Купа и 10каро- това си е разход и обратното при 10каро с вале купа.

Картите,които показват кратък и дълъг път- показват,ако ходиш някъде наблизо кого ще срещнеш и /или какво ще стане; ако възнамеряваш да ходиш извън града- също какво те очаква... това,което излиза на дълъг път показва още,че ще разбереш нещо за човек,който е надалече от теб-например- на позиция дълъг път -ако ти излезе асо каро- ще получиш обаждане от човек,който живеее в друго населено място.Просто тази позиция показва какво се случва с хора,които са надалече и не живеете заедно. Ако възнамеряваш да пътуваш- обърни й внимание тогава-ще ти покаже какво ще се случи с това пътуване.
Обръщай внимание и на тази карта,която слагаш върху твоята и тази на сърцето-взаимосвързани са...
Ако мога с друго да бъда полезна,мн ще се радвам Smileмерси
Върнете се в началото Go down
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 15
Join date : 22.12.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 16:05

Reni много много благодаря.Отговори ми на въпросите и се ориентирах вече горе долу.Сега по-конкретно тъй като утре ми предстои път извън града и се притеснявам,на позиция дълъг път се падна Асо каро(телефон,имейл,писмо,лично за мен).Как да го навържа това с пътя? Картата,която се падна на сърцето е 10 пика(дълъг път,който казах че вече ще се състои) и наистина се притеснявам.А как би ми помогнала с позиция работа и Вале Каро(среща или русо момче).Аз не търся работа в момента,възможно ли е тази среща да е с такова момче,но не по работа? Още веднъж благодарямерси 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 16:30

Цвете, ще имаш разговори,свързани с този път- на някого ще звъннеш или ще ти звъннат...
Вале Каро мн рядко е човек- в повечето случаи е среща,а съм забелязала,че ми излиза и за чатове,писане във форуми-комуникация по интернет.
На позиция работа съм забелязала,че ми излизат неща,които имам за вършене,т.е не точно работа -като работа/аз не работя,ако работех,щях да я приемам като такава тази позиция/.
А,картата върху теб каква е,която се е паднала?
Върнете се в началото Go down
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 15
Join date : 22.12.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 16:35

Пак за това пътуване,току що се обадих на доцентката да попитам дали със сигурност остава прегледа,да няма промяна,тъй като ще е в София,а ние сме от Плевен и явно това са показали картите,това ще да е обаждането.Признавам не очаквах да са толкова точни и да отразяват толкова близки събитияусмивка 
Картата върху мен беше Поп Спатия и от последните 4 поясняващи сложих пак върху мен и се падна Вале Пика.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 16:42

Ти с някой мъж ли мислиш да пътуваш? Няма смисъл да слагаш втора карта върху теб- една там ти е достатъчна.Наистина показват нещата на момента,затова ти казвам,че и по 3 пъти на ден съм я правила...
Върнете се в началото Go down
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 15
Join date : 22.12.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 16:47

Да,с мъжът ми ще пътуваме и детето.Да приема ли,че той е Поп-а,над 30годишен е,само че не е пъстроок,а с кафяви очи?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 16:50

Ами,вероятно да са показали мъжа и детето ти- и то ли е с тъмна коса и очи?
Върнете се в началото Go down
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 15
Join date : 22.12.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 16:56

да,кестенява с кафеви очиусмивка 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 16:57

Вероятно това са показали,че с тях ще ходиш на път...
Върнете се в началото Go down
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 15
Join date : 22.12.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 19:21

А да ви попитам ако искам да разбера какво ще се случи между мен и конкретен мъж коя подредба е най-подходяща,т.е да разбера има ли чувства,дали ще се срещаме,дали ще има и други нещаRazz 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 15 2013, 11:36

[You must be registered and logged in to see this link.] на френски,но става с преводач.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 15
Join date : 22.12.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 15 2013, 11:41

Благодаря ти зуки,ще се поблъскам да си преведаЗначения на обикновени карти за игра - Page 3 3473555709 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 15 2013, 12:25

ами,то и аз това правя.
но преди малко пуснах подредба,и ползвах значенията 7-10....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 01:37

Намерих и подредба за всички слоеве на нашият живот, но руски незнам, наистина и Гугъл не ще да ми го превежда ...
Пускам подредбата и значенията и моля ако на някой му се занимава, нека да ги преведе. Руския не го мога, наистина.

Благодаря мерси

[You must be registered and logged in to see this image.]



Для этого расклада берут колоду из 52 карт, тасуют, раскладывают на 12 пачек по четыре в каждой, а тринадцатую пачку откладывают в сторону и с ней не работают. Все пачки располагают так, как показано на рисунке. Потом берут ряд с тремя пачками, в число которых входит интересующая гадающего пачка. Карты каждой пачки раскладывают так, чтобы они образовали одну из сторон так называемого магического треугольника, указывающего на прошлое, настоящее и будущее (верхняя горизонтальная сторона треугольника – будущее, это первая пачка данного ряда; левая, идущая вниз, – прошлое, это вторая пачка; правая, идущая вниз сторона – настоящее, это третья пачка). В центр треугольника кладут заранее извлеченную из колоды карту гадающего.
Смысл выпавших карт трактуют, исходя из значения пачек:
1 – физические и психические свойства гадающего, характер, привычки, темперамент;
2 — имущественные вопросы, коммерческая деятельность, землевладение;
3 – братья и сестры, родные и близкие;
4 – отец, мать, недвижимость и наследство, скрытые богатства, возможные прибыли;
5 – любовь, дети, любовные отношения, а также кражи домашнего имущества;
6 – болезни, их причины, лечение;
7 – брак, интриги;
8 – смерть;
9 – наука, искусство, религия, профессиональные проблемы;
10 – социальное положение, почести, взаимоотношения с государством;
11 – благотворительность и великодушие, друзья;
12 – враги и преследователи, горести, невзгоды.



Толкователь. 52 карты

Пики


ТУЗ ПИК - казённый дом. Тяжба (при семёрке пик). Беременность. Связь. При валете пик — разрыв и новая связь. При даме пик — разрыв в любви. Горе. Тюрьма. Смерть (в сочетании с чёрными мастями).
КОРОЛЬ ПИК - творческая личность, изобретатель, артист, учёный, адвокат; замечательный человек. Вместе с десяткой и девяткой пик — покойник.
ДАМА ПИК - Интриганка. Вдова. Старуха. Сплетница.
ВАЛЕТ ПИК - Бродяга. Солдат. Изменник. При короле пик — его мысли; при десятке и девятке пик — доктор; при семёрке треф и червей — вор, преступник.
ДЕСЯТКА ПИК - враги. Удар. Заразная болезнь. Слезы. Ночь. При десятке бубён — гнев.
ДЕВЯТКА ПИК - ненависть. Зависть. Неудача. Алкоголизм. Самоотравление. Дряхлость. Смерть любимого человека.
ВОСЬМЁРКА ПИК - ожидание. Неприятное известие. Пьянство.
СЕМЁРКА ПИК - измена. Грабёж. Темноволосая женщина. Болезнь. При семёрке червей — конец страданиям. При тузе пик — тяжба. При девятке бубён — разлад. При семёрке бубён — спор.
ШЕСТЁРКА ПИК - зависимость. Неопределённое положение. Одиночество.
ПЯТЁРКА ПИК - угрызения совести. Нравственные страдания. Обман. Кража.
ЧЕТВЁРКА ПИК - болезнь ребёнка. Тяжёлое заболевание. Смерть близких людей.
ТРОЙКА ПИК - неудачи на работе. Финансовые затруднения. Потеря наследства. Обман.
ДВОЙКА ПИК - неприятное известие. Развод. Потеря близкого друга.

Кресты

ТУЗ КРЕСТ - письмо. Распоряжение. Деньги (иногда денежные затруднения). Церковь. Кладбище. При даме и восьмёрке треф —любовные или дружеские хлопоты.
КОРОЛЬ КРЕСТ - офицер. Священник (при тузе треф). Судебное лицо. Вдовец. Брюнет. Солидный человек.
ДАМА КРЕСТ - учёная женщина. Артистка или жена человека свободной профессии. Богатая.
ВАЛЕТ КРЕСТ - посыльный с неприятным известием. При короле треф — его мысли. При тузе — посещение церкви.
ДЕСЯТКА КРЕСТ умственный труд. Общество учёных или артистов. Путешествие. Деньги (при тузе треф). При тузе пик остриём к гадающему — грядущие несчастья.
ДЕВЯТКА КРЕСТ - приобретение движимого имущества. Удачные финансовые операции. При дурных картах — затруднения в деятельности; отказ.
ВОСЬМЁРКА КРЕСТ - солидность. Торговые дела. Сельское хозяйство. Любовное объяснение. Тоска, слезы.
СЕМЁРКА КРЕСТ - победа над стихиями. Изобретение. Бесполезные хлопоты. Ребёнок (темноволосый). Мысли о брюнетке. При червонном валете — кража.
ШЕСТЁРКА КРЕСТ - в делах — то прилив энергии, то вялость. Честолюбивые надежды. Вечерняя дорога.
ПЯТЁРКА КРЕСТ - честолюбие. Вдохновение. Идеи. Гнев. Алкоголь.
ЧЕТВЁРКА КРЕСТ - осуществление планов и успех в умственной области. Награды. Наследство.
ТРОЙКА КРЕСТ - начало успеха в умственной и промышленной области. Рождение ребёнка.
ДВОЙКА КРЕСТ - сотрудничество. Союз. Письмо.

Бубны

ТУЗ БУБЕН - письмо. Нечаянная радость. Удачное изооретение.
КОРОЛЬ БУБЕН - при гадании женщине — сердечно расположенный к ней человек (жених, любовник); холостяк. Военный. При пиковой масти — заступник. При трефах — утешитель.
ДАМА БУБЕН - невеста, любовница. При семёрке бубён — ссора.
ВАЛЕТ БУБЕН - вор. При тузе бубён — почтальон. При короле бубён — его мысли.
ДЕСЯТКА БУБЕН - подарок. Успех. Открытие сокровищ. Путешествие (при восьмёрке червей). При других картах своей масти — крупный выигрыш. При десятке пик — крупный разговор.
ДЕВЯТКА БУБЕН - приобретение земли. Преданность. Старая родня. Дорога. Около восьмёрки червей — отъезд; около девятки пик — неудача
ВОСЬМЁРКА БУБЕН - наследство. Молодая девушка. Весёлость. Шумное общество. Знакомство. Дорога. Около восьмёрки пик — болезнь, неудача.
СЕМЁРКА БУБЕН - благотворительность. Хлопоты, сулящие выгоды. Ссора — при семёрке пик; при даме бубён — спор.
ШЕСТЁРКА БУБЕН - ранняя дорога. Ребёнок. Препятствие. Колебания между хорошим и плохим употреблением денег.
ПЯТЁРКА БУБЕН - ярость. Увлечение.
ЧЕТВЁРКА БУБЕН - получение богатства. Рождение девочки. Отдых. Деревня.
ТРОЙКА БУБЕН - начало поступления прибыли. Открытие. Встреча.
ДВОЙКА БУБЕН - физическое страдание, болезнь.

Чирвы

ТУЗ ЧИРВА - семья, отчий дом. Место службы. Покупка или продажа дома.
КОРОЛЬ ЧИРВА - супруг. Блондин. Покровитель. Отец семейства.
ДАМА ЧИРВА - супруга; мать. Блондинка. Близкая родственница.
ВАЛЕТ ЧИРВА - юноша. Блондин. При короле червей — его мысли. Товарищ. Пособник.
ДЕСЯТКА ЧИРВА - друзья. Приятная неожиданность. Свадьба.
ДЕВЯТКА ЧИРВА - старая родня. Заботливость. Подарок. Победа.
ВОСЬМЁРКА ЧИРВА - разделённая любовь; сердечные хлопоты. Мальчик. Цветы. При дамах — сплетни. При восьмёрке треф — слепая любовь. При девятке или десятке бубён — близкий отъезд.
СЕМЁРКА ЧИРВА - счастливое разрешение материальных затруднений для вступления в любовный союз. Белокурый ребёнок. Мысли о блондинке. Серьёзный разговор. При семёрке пик — конец страданиям.
ШЕСТЁРКА ЧИРВА - дорога; новые знакомства. Колебания по поводу предстоящего брака.
ПЯТЁРКА ЧИРВА - новые знакомства. Жертва. Отречение.
ЧЕТВЁРКА ЧИРВА - родные, близкие. Рождение ребёнка.
ТРОЙКА ЧИРВА - беременность. Откровенность. Истина.
ДВОЙКА ЧИРВА - симпатия, дружба. Сватовство. При благоприятных картах — брак.

Дополнительные сочетания.
Еще обязательно нужно обращать внимание, когда в раскладе выпадают четыре карты одного достоинства, – это очень важный знак.
Четыре туза – исполнение желаний, а вместе с четырьмя десятками (очень редкое сочетание) – триумф.
Четыре короля – для гадающего успех, для постороннего человека – хорошее положение в обществе.
Четыре дамы – при гадании для женщины – неприятности, сплетни, интриги, для мужчины – успех у дам.
Четыре валета – хлопоты; преобладание валетов означает не очень высокое социальное положение особы, которой гадают.
Четыре десятки – исполнение желания. Чем больше десяток, тем лучше дела.
Четыре девятки – удивление, возможно, стресс.
Четыре восьмерки или семерки – скромное существование.
Четыре шестерки – исполнение желания. В общем случае шестерки означают дорогу (пики – темная, ночная дорога, трефы – вечерняя, червы – прогулка, бубны – близкая дорога).
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeВто Окт 07 2014, 13:10

търсех търсех темата за об,карти...а тя даже била и побутната от Бабе мерси
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 08 2014, 17:15

Не съм завършила руска филология ,така че са възможни малки грешки в превода Smile Ако някой желае и смята за необходимо нещо да поправя да се чувства свободен да ми каже . Smile



За да направите това подреждане ,вземете едно тесте от 52 карти , размесете , разделете на 12 купчинки от по четири всяка ,а тринадесетата отделете на страни с нея няма да работите . Всички купчинки се разполагат ,така както е показано на картинката. След това вземете една серия от три купчинки , които посочи интересуващият се от гаданието. Картите от всяка купчинка се разпределят така , че да образуват едната страна на т. н. магически триъгълник , указващи минало ,настояще и бъдеще , отгоре хоризонталната страна на триъгълника- бъдещето ,това е първата купчинка от серията ; лявата обратно на часовниковата стрелка , минава надолу-миналото ,това е втората купчинка ;дясната която е идващата отдолу страна- настоящето , това е третата купчинка . В центъра на триъгълника се поставя ,предварително извадена от колодата картата на този , на който се гадае /вероятно става дума за сигнификатор /.
Смисълът на картите се трактува по следният начин:

1- Физически и психически характеристики , характер ,навици ,темперамент
2- Имуществени въпроси , комерсиална дейност ,земевладения
3- Братя и сестри , роднини и близки
4- Баща , майка ,недвижимост и наследство , скрити богатства , възможни печалби
5- Любов ,деца ,любовни отношения , а също кражби на домашно имущество
6- Болести , техните причини , лечение
7- Брак , интриги
8- Смърт
9- Наука , изкуство , религия , професионални проблеми
10- Социално положение , почести , взаимоотношения с държавата
11- Благотворителност и великодушие , приятели
12- Врагове и преследвачи , скърби , несгоди

Тълкувател . 52 карти

ПИКА

АСО ПИКА-Фискална къща . Съдебен процес/при седмица пика/.Бременност. Връзка . При Вале пика – разрив и нова връзка. При Дама пика –разрив в любовта.
КРАЛ ПИКА- творческа личност , изобретателност , артист , учен , адвокат ,забележителен човек , Заедно с деветка и десетка пика-покойник .
ДАМА ПИКА – интригантка .Вдовица . Старица . Клюкарка .
ВАЛЕ ПИКА – бродяга . Войник . Изменник . При Крал пика –неговите мисли. При деветка и десетка пика – доктор . При седмица трефа и купа – крадец и престъпник .
ДЕСЕТКА ПИКА – враг . Заразна болест . Удар . Сълзи . Нощ . При десетка каро –гняв.
ДЕВЕТКА ПИКА-ненавист . Завист . Неуспех . Алкохолизъм . Самоотравяне . Немощ . Смърт на любимия човек.
ОСМИЦА ПИКА-Очакване . Неприятно известие , Пиянство .
СЕДМИЦА ПИКА- измяна .Грабеж , Тъмнокоса жена . Заболяване . При седмица купа – край на страданията. При деветка каро –заболяване .При седмица каро –спор .
ШЕСТИЦА ПИКА- зависимост. Неопределено положение . Самота .
ПЕТИЦА ПИКА –угризения на съвестта .Морални страдания .Измама . Кражба чрез взлом.
ЧЕТВОРКА ПИКА- Болест на детето. Тежко заболяване . Смърт на близък човек.
ТРОЙКА ПИКА – неуспехи в работата . Финансови затруднения . Загуба на наследство .Кражба чрез взлом.
ДВОЙКА ПИКА- неприятно известие . Развод . Загуба на близък приятел.

СПАТИЯ

АСО СПАТИЯ- писмо. Цел . Пари /понякога трудности за пари/ . Църква . Гробища . При дама и осмица трефа –любовни и приятелски усилия .
КРАЛ СПАТИЯ – офицер . Свещеник / при асо трефа /.Съдебно лице . Вдовец . Брюнет . Солиден човек.
ДАМА СПАТИЯ –учена жена . Артистка или съпругата на мъж със свободна професия .Богат човек.
ВАЛЕ СПАТИЯ- Пратеник с лоши новини .При Крал трефа – неговите мисли .При Асо –посещение в църква.
ДЕСЕТКА СПАТИЯ –умствен труд. Общество на учени или артисти . Пътешествие . Пари /при асо трефа/ . При Асо пика съвет към този, на когото се гадае-бъдещо нещастие.
ДЕВЕТКА СПАТИЯ –придобиване на движимо имущество. Удачни финансови операции .Когато картите са лоши-затруднения в дейностите .Отказ.
ОСМИЦА СПАТИЯ –солидност . Търговски дела . Селско стопанство . Любовно обяснение .Мъка , сълзи.
СЕДМИЦА СПАТИЯ –победа над стихиите .Изобретения . Безполезни усилия .Тъмнокосо дете .Мисли за брюнетка .При Вале купа – кражба.
ШЕСТИЦА СПАТИЯ- в делата –ту прилив на енергия ,ту вялост .Амбициозни надежди .Път вечерта.
ПЕТИЦА СПАТИЯ –честолюбие. Вдъхновение . Гняв . Алкохол .
ЧЕТВОРКА СПАТИЯ – осъществяване на плановете и успех в умствената област . Награда . Наследство.
ТРОЙКА СПАТИЯ –начало на успех в умствена и промишлена област . Раждане на дете .
ДВОЙКА СПАТИЯ – сътрудничество . Съюз . Писмо .



КАРО

АСО КАРО-писмо .Неочаквана радост. Успешно изобретение.
КРАЛ КАРО- при гадание за жена –намира сърдечно разположен към нея човек / жених ,любовник/;ерген. Военен . При пики –застъпник . При трефи –утешител .
ДАМА КАРО-невеста ,любовница . При седмица каро – кавга.
ВАЛЕ КАРО- престъпник . При Асо каро –пощальон . При Крал каро – неговите мисли .
ДЕСЕТКА КАРО- подарък . Успех . Откриване на съкровище . Пътешествие –при осмица купа. При други карти от своята боя –голяма победа . При десетка пика – близък разговор .
ДЕВЕТКА КАРО – придобиване на земя . Преданост. По-възрастен роднина . Път . Около осмица купа –отпътуване . Около деветка пика – неудачи .
ОСМИЦА КАРО- наследство . Млада девойка . Веселост . Шумно общество. Запознанство . Път .Около осмица пика –болест , недостатъчност .
СЕДМИЦА КАРО- благотворителност . Усилия обещаващи облаги . Свада –при седмица пика .При Дама каро –спор .
ШЕСТИЦА КАРО – Сутрин рано път . Дете . Препятствие . Колебания между добро и лошо използване на пари .
ПЕТИЦА КАРО- ярост . Увлечение .
ЧЕТВОРАКА КАРО –получаване на богатство . Раждане на момиче . Отдих .Село .
ТРОЙКА КАРО – началото на нещо печелившо . Откритие .Среща .
ДВОЙКА КАРО –физическо страдание . Болест .
КУПИ

АСО КУПА- семейство . Бащин дом . Работно място .Покупка или продажба на дом.
КРАЛ КУПА-съпруг . Блондин .Покровител .Бащата в семейството .
ДАМА КУПА – съпруга . Майка .Блондинка . Близка роднина .
ВАЛЕ КУПА – юноша . Блондин .При Крал купа –неговите мисли . Другар . Съучастник.
ДЕСЕТКА КАРО- приятел .Приятна изненада . Сватба.
ДЕВЕТКА КАРО – стар дом . Грижа .Подарък . Победа .
ОСМИЦА КАРО – любовна раздяла ; сърдечна болка . Момче . Цветя . При жени- клюки . При осмица трефа –сляпа любов .При деветка и десетка каро – близко отпътуване .
СЕДМИЦА КАРО- Щастливо разрешение на материални трудности при встъпване в любовен съюз /да си призная това не ми е много ясно- може да става дума ,че ще се намерят пари за сватба /. Светло дете. Мисли за блондинка .Сериозен разговор. При седмица пика –край на страданията.
ШЕСТИЦА КУПА-път . Ново запознанство. Колебания по повод предстоящ брак.
ПЕТИЦА КУПА-ново запознанство . Жертва . Отказ.
ЧЕТВОРКА КУПА –роднини ,близки . Раждане на дете .
ТРОЙКА КУПА- бременност . Откровение . Истина.
ДВОЙКА КУПА – симпатия ,дружба . Срещи . При благоприятни карти – брак.


Допълнителни съчетания:
Обезателно трябва да се обръща внимание ,ако в подреждането има четири карти от същият ранг –това е много важен знак.
Четири АСА –изпълнение на желание ,а заедно с четири десетки /много рядко съчетание /-триумф.
Четири Краля –за този ,на който се гадае успех , за страничен човек –добро положение в обществото.
Четири Дами – при гадание на жени –неприятности , сплетни , интриги . За мъже- успех с жените .
Четири Валета – усилия . Преобладаването на Валета означава не много високо социално положение на особата , на която се гадае.
Четири Десетки –изпълнение на желание .Колкото повече десетки ,толкова по-добре се развиват нещата .
Четири Деветки –изненада , нещо евентуално , стрес
Четири Осмици или Седмици – скромно съществуване
Четири Шестици-изпълнение на желание . Като цяло шестиците означават път /пики-път по тъмно ,нощен; трефи-вечерен ; купи –разходка ; каро- близък път
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 09 2014, 08:01

Тея, Евгения тук си ги тълкува както са си подредени, не в триъгълник. Може да се прави и с Ленорман. Интересна е и подредбата и тълкуванията.
Това е подредба за 12-те дома/ Има и друга такава подредба в Ленорман самоч е разположението е по-различно, иначе аз използвам такава и е адски точна, особено за намиране на предмети, но там условието е малко по-различно.

Ето я другата подредба за 12 дома:
[You must be registered and logged in to see this link.]




Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 09 2014, 11:58

Ами превеждала съм каквото пише ,Бабе Smile Иначе ти казах че не им разбирам на обикновените карти То нали знаеш ,че е важно да си го правиш така ,както си го установиш в началото.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 20 2014, 19:49

Коя подредба е подходяща да разбера какъв ще е денят ми? мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 20 2014, 20:00

Обичайната с три карти/може и с една
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 20 2014, 21:19

Шугър, и тези карти като другите са своенравни ако решат да ти покажат нещо. Те си имат специални подредби по които работят и за най-близко бъдеще се гледа колонка, редичка или каквото е там за сегашното.

Но може да се случи след няколко минути до няколко дни. Това никой неможе да ти каже ...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 20 2014, 21:28

От утре мисля да си тегля,веднъж си спомням,че много точно ми описаха деня..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значения на обикновени карти за игра   Значения на обикновени карти за игра - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Значения на обикновени карти за игра
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Практика с обикновени карти за игра
» Значения на Цигански оракул от 52 карти
» Значения на Артуровот таро -руски език.
» Значения на Legacy of Divine - руски език
» lenormand - Още значения за любов,здраве,професия и комбинации

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Руни,и други методи за гадаене :: обикновенни карти-
Идете на: