Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+27
CaPuHa
Iva78
Ole
Вера
Луничка
Galanthus
MAITE
pavla1118
Artemiss
La la
bibibi
Magi
sugar6
Антония
Redgina
yanacom
Ioana
Moira
Persefona
jeni27
Reni
Зуки
Frog
dgakova
Az_sum
lindaLI
My_name_is _love
31 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
АвторСъобщение
Вера
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 09:50

lindaLI, казвам го с най-добро чувство, но ми прави впечатление, че въпреки положителните думи на всички ни от форума по картите, ти някак се концентрираш в негативното при гледанията, което си мисля, че е защото ти самата не вярваш в тази връзка. Оттам и несигурността. Наистина ти най-добре ще разбираш какво се случва, защото тегленията и картите са си твои, така че може и да излезеш права и да има друга, а ние да грешим. Обаче пък понякога, когато човек е заинтересован от проблема, просто не може да види нещата обективно и вижда призраци и проблеми навсякъде.

lindaLI написа:
Защо се държи така?

Цепя на 2 п

9 пентакли Дама жезли Асо чаши
Да не би да сте имали някакви планове, които да са се объркали? Нещо да не сте се доразбрали, поради което той да е стоял да те чака, а ти да не си се появила? Или пък заради теб да е стоял вкъщи, когато му се е ходело някъде - мач, концерт, излизане с приятели? Накрая като че ли разочарованието му е преляло и оттам - скарването.
Прави ми впечатление контрастът между 9 пентакли и Кралица жезли. 9 пентакли за мен винаги е като онази песен Хотел Калифорния - има лукс, има красиви мъже и жени в този хотел, обаче веднъж стъпиш ли там, никога не можеш да си тръгнеш. Забелязвали ли сте, че жената на картата винаги е до вратата/оградата? Все едно гледа през решетки на затвор. Доста луксозна, златна клетка, но клетка все пак. А Кралица жезли не може да стои на едно място, какво остава за клетка. Огънят като го ограничиш на едно място, гасне. 
Между другото, Кралиците не винаги излизат само за жени, може да показват и него. За мен, например, почти винаги излизат мъже от дворцовите карти.

lindaLI написа:
Попитах на къде отиват тези отношения

ц. Обесен
9 чаши Паж Пентакли 6 пентакли
Започнали са несериозно, но като че ли вече развиват стабилна основа. Накъде отиват зависи от това какво си склонна да инвестираш. Мисля, че 6 пентакли накрая е положителен знак. Но пак, ако искаш да получиш, първо трябва да дадеш. Прави ми впечатление, че ти му се ядосваш, че не ти вярва и е много ревнив, а ти също му нямаш никакво доверие и все го подозираш. Отпусни се, в крайна сметка кое е най-лошото, което може да се случи? Само този, който не е обичал никога истински, не е бил нараняван мерси

Дано не ми се разсърдиш... Въпроси и отговори - Page 16 558911 
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 09:56

няма да ти се разсърдя Верче, ще приема думите ти като добър съветмерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 11:58

LindaLI, имай предвид, че Меркурий е ретрограден и неща, които ти се струват очевидни, може да се окажат в последствие недоразумение...Аз от ретроградието се скарах вече за втори път с човека, за когото питам напоследък. Надявам се всички да се изясним накрая. мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 12:26

Ами Галантусче, аз за този господин си пуснах и хорарен въпрос, който беше ясно необещаващ...по- скоро се чудих как така всичко върви по мед и масло.

Ретро мерка мисля, че е довял по- скоро бивша отново в живота му.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 12:33

Може по ретро Меркурий да разбереш нещо, което ти е убягвало до сега.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 17:26

Добре, LindaLI  мерси 


Последната промяна е направена от Galanthus на Сря Окт 30 2013, 18:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 18:37

чакай, има време- това питане беше скоро...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 20:33

Когато теглите само обърнати на зададен въпрос - гледате ли ги или оставяте за по-късно? усмивка
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeЧет Окт 31 2013, 10:41

Galanthus, ако гледането е с три, максимум четири карти, понякога ги гледам, защото си показват ситуацията, каквато е - може да няма развитие, може тези неща да се случват само вътре в мен, без да имат някакво проявление в заобикалящата ме среда.

Друг път съм забелязвала, че когато и трите карти са обърнати, просто съм задала тъп въпрос или пък не е тъп въпросът, но не е зададен, както трябва. Примерно онзи ден питах "Какво се случва с хората, след като умрат?" И трите карти бяха обърнати. Не ги запомних всичките, но първата беше 4 жезли - ми какво да се случи, погребват ги, семейството им ги изпраща чрез церемония (между другото 4 жезли като дневна карта ми е излизала за погребение). Затова после питах "Какво се случва с душите на хората след физическата смърт на тялото им?" и тогава вече излезе отговорът, който търсех. Понякога просто не си формулираме добре въпросите и таро ни показва, че не питаме, както трябва.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeЧет Окт 31 2013, 10:56

вера,ей такива въпроси харесвам ... браво
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeСъб Ное 02 2013, 10:49

Момичета,според вас какви намерения има мъж към жена - цепя на Рицар Ч/ Слънце,9П,6П
Дали тези карти не показват,че той иска да си запази топли отношенията с нея,но на този етап да не са заедно.Тази 9П ме обърква...
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeСъб Ное 02 2013, 15:26

---


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Юни 07 2014, 08:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeСъб Ное 02 2013, 23:50

Reni написа:
Момичета,според вас какви намерения има мъж към жена - цепя на Рицар Ч/ Слънце,9П,6П
Първо като видях Рицаря Чаши си казах, че е било само любопитство и нещо ефимерно, но трите карти са много силни и по някакъв начин иска да я протежира, да ѝ помага, не мисля, че иска да се отдели от нея, освен ако не е за нейно добро, но все пак ще ѝ помага като покровител... и дори като благодетел.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 03 2013, 17:48

Много благодаря,момичета!Дано да е така Smile
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 03 2013, 20:45

Рени, според мен картите са хубави. Този мъж идва с искрени мнения и чувства, готов е да даде сякаш всичко от себе си, 9 пентакли сякаш говори че е човек който не действа бързо, ще изпипва нещата. Както се казва бавно но славноусмивка мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 04 2013, 13:51

момичета, една комбинация на ленорман ме озадачи

питам: има ли скрити намерения към друга жена
ц. на 9 пентакли/ 7пентакли 4 чаши Асо меч

Изневерява ли ми
ц. на 2 пентакли/ Глупак 9 жезли Рицар чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 04 2013, 14:01

И на двата въпроса според мен отговорът е НЕ.

усмивка 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 20:27

за моя приятелка

какви са намеренията му

император цепя

4 меча 10 меча 2 чаши


ще я покани ли скоро на среща

9 жезли цепя

Паж П 9 пентакли 6 чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 20:28

моя коментар е........че би искал да я опознае...но като, че ли не се е засилил към връзка съзнателно, да се влюбва или нещо от сорта
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 20:58

Здравей момичета,

И аз имам карти таро - Ритуално таро Златната зора!

Как ще се развиват отношенията ми с Х. до февруари месец?

Келтски кръст

1. Смисълът на проблема- крал на мечовете
2. Допълнителни обстоятелства- 2.висшата жрица
3. Това, за което си мислим- 4-пендтакли - земна сила
4. Това, което чувстваме-17.звездата
5. Причина за възникване на ситуацията-7. мечове - нестабилно усилие
6. Тенденция за развитие-10.мечове - разруха
7. Гледната ви точка-2.мечове-възтановен мир
8. Гледната точка на околните-14. умереност
9. Надеждите и страховете-4.императорът
10. Отговора на въпроса-5.жрецът


Проблемът е възникнал, защото е трябвало да се намери правдата. Проблема е възникнал е емоционална основа. Главата работи по-активно от сърцето.
Обстоятелства - ще има проблеми във времето, които ще се преодолеят.
Мислите му - страх да не загуби тези отношения, чувства загуба
Чувства - иска да чувства доверие
Причина за възникване на ситуацията-7. мечове - нестабилно усилие - промяна
Развитие - ще има промяна, която ще има сякаш загуба
Гледна точка на околните - останалите си мислят, че отношенията ни не се развиват защото има страх от решителност
Надежди и страхове - страх от тези планове да не бъдат разрушени. Желаянията ще бъдат изпълнени
Отговор- проблемът ще бъде решен. Ще има намерено решение.


Какво е вашето мнение


Последната промяна е направена от MarinaSmith на Чет Ное 07 2013, 22:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 21:05

Линда този човек сякаш ближе рани от предишна връзка.Не е готов за ново начало.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 21:37

много си права ,шугър- в прясна раздяла е
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 21:46

Линда и аз мисля като Шугър. Този човек е бил доста наранен.Но изпитва интерес към нея Харесва я, ако ще я покани то ще е приятелска с цел опознаване.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeЧет Ное 07 2013, 22:20

те вече имаха една среща - много хубава, много приятно прекарване- с интимни моменти така да кажем, но след тази среща той се отдръпна, казва, че е много объркан понеже раздялата е много скорошна...
казал е на приятелката ми, че много я е харесал.........но мисля, че няма нещо по- мощно което се е зародило у него- просто не му е такава нагласата в момента. 6 чаши ми излизат често за..приятелство- някакви невинни отношения без намерения за интимност.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 10:54

Момичета според вас изпитва ли чувства мъж към жена. Манга таро:сила, дявол и колесница. За чувства незнам, но е обсебен от нея. Такина карти са ми се падали преди време за неконтролируемо поведение и страст. Само незнам колесницата как да я тълкувам, ще се откаже от тязи страст или ще напрани всичко възможно за да я задоволи.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 10:56

ясно е, че е луд по нея. Но в този човек има мног агресия, може да избухне в агресия срещу нея.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 10:59

Марина- при вас се вижда тежка криза, която ще бъде преодоляна, може да стигнете до раздяла и после пак да се съберете.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 16 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: