Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+27
CaPuHa
Iva78
Ole
Вера
Луничка
Galanthus
MAITE
pavla1118
Artemiss
La la
bibibi
Magi
sugar6
Антония
Redgina
yanacom
Ioana
Moira
Persefona
jeni27
Reni
Зуки
Frog
dgakova
Az_sum
lindaLI
My_name_is _love
31 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 10:56

ясно е, че е луд по нея. Но в този човек има мног агресия, може да избухне в агресия срещу нея.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 10:59

Марина- при вас се вижда тежка криза, която ще бъде преодоляна, може да стигнете до раздяла и после пак да се съберете.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 11:12

Линда благодаря ти, и мен тази агресия ме притеснява, още повече че е започнала да дава леки признаци.Да се надяваме че няма да се стигне чак до там.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 11:34

дявол колесница е много опасна..може да говори и за побой или нещо от сорта
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 11:38

Въпроси и отговори - Page 17 1329947235 въх. Мислиш ли че в случая може да означава изнасилване?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 11:44

ne za iznasilwane trqbwa da ima luna
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 13:50

направих си едно упражнение. Помолих картите да ми опишат моите чувства към четирима от мъжете в живота ми- най- важните от миналото ми мъж А., мъж Б. и мъж В. и мъж Г.

За мъж А. - 6 пентакли 5 пентакли 6 меча

За мъж Б.- Император Маг Луна

За мъж В.- Луна 9 чаши 8 пентакли

За мъж Г.- Колесница 2 жезли 7 пентакли


Какво мислите изпитвам към тези мъже- чувства, нагласа, настроения? Който иска може да коментира картите.После ще ви споделя - така може да научим нещо за комбинациите.

искате ли да го направите и вие?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 13:59

ЛиндаЛи - а може ли раздялата да е като не се виждам с него и не се чувам?

ПС: Аз по-късно ще се опитам да тълкувам картите за мъжете от миналото.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 14:18

не знам..просто ми прилича на нещо като- всичко е приключило, като цяло- за мен ключовата дума на 10 меча е драма. Драматично настъпване на някакъв крах. Но! С Жреца на 10-та едва ли ще е окончателно..просто това като, че ли още повече ще засили намеренията за сериозност в тази връзка. Разделяте се, за да видите,ч е един без друг не можете...нещо такова

Не очаквай картите да се проявят веднага- те ще си се проявяват чак до феб. другата година.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 14:23

Благодаря ти ЛиндаЛи! В момента сме отдалечени един от друг.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 15:53

Линда мъж Б. е бил мъжът на живота ти, поне засега.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 16:00

Добре ИваSmile С него съм имала най- сериозната връзка и най- сериозните отношения и планове от всички изброени.
Но не мога да кажа, че е било бурна любов. Напротив. Връзката беше емоционално суха и не бях наистина щастлива (Император). Човекът налагаше правилата си (Император +Маг) и не беше докрай искрен с мен. Не ми беше ясен до край. Лъжеше ме. (Маг +Луна)

Към него май съм изпитала най - малко страст и любов от четиримата.Въпроси и отговори - Page 17 528869
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 17:16

Най-стабилни и хубави чувства според мен си имала с мъж В.Мисля,че сте имали хармонична връзка.усмивка 
Най-наситена емоционално е връзката ти с Г.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 23:11

Здравейте,

1.Какво да очаквам от Х. до края на ноември?

цепя на чаши асо - ще има приток на нови чувства и емоции, чисти и искрени намерения

смърт-принцесата на жезлите-6 чаши

Ще има промяна, която ще бъде едно начало в отношенията, намеренията му са, че иска да балансира между няколко неща, замисля се за минали неща, които му носят носталгия

2. Липсвам ли му?

цепя на 7 мечове

6 пентакли-2пендакли-9чаши - добро разпределение и обмисляне на ситуацията, сякаш ще получи помощ за да може да разгледа ситуацията от друг поглед, ще си изясни и ще получи това което иска

Какво е вашето мнение?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 17:58

Шугър, с мъжа В. (луна 9ч 8п) имахме бурен и страстен флирт, който нямаше как да прерастне в нещо сериозно, понеже той и само той беше в центъра на вселената си, приоритет му е работата и не желаеше ангажиращи отношения, в които да се раздава. Н 30 г. той нямаше нито една сериозна връзка. В началото се бях заблудила, че мога да променя това (Луна). Луната в началото според мен показва, че аз съм ИСКАЛА да видя като мъжа мечта за мен на онзи етап- който ще се ангажира за връзка и отношения - 9 ч и 8 п. Тоест- заблудата ми.

За Г. -че най- емоционално наситени са отношенията били е така.

А. е ученическата ми любов, разделихме се без време, много го обичах.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 09:08

отношенията ни тази седмица

5 меча 5 чаши Луна

Въпроси и отговори - Page 17 1329947235



Какво ще породи кризата

Висша жрица Луна 4 чаши

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 11:47

Линда написа:
ne za iznasilwane trqbwa da ima luna
Линда, за изнасилване в нашия форум на Кулата четох че тя е показала също изнасилване. Тази карта е уникална, след нея си ни жив, ни умрял а живееш в мъки докато не се изправиш, след много дълъг период.

Линда написа:
Помолих картите да ми опишат моите чувства към четирима от мъжете в живота ми- най- важните от миналото ми мъж А., мъж Б. и мъж В. и мъж Г.

За мъж А. - 6 пентакли 5 пентакли 6 меча

За мъж Б.- Император Маг Луна

За мъж В.- Луна 9 чаши 8 пентакли

За мъж Г.- Колесница 2 жезли 7 пентакли

За мъж А. - 6 пентакли 5 пентакли 6 меча - все си се молила за любов, а той по мъничко ти е давал, тази карта дори показва че човекът не поддържа постоянна връзка а се появява за малко да даде и да вземе и пак изчезва. Загуба и човекът, или ти, е/си отпътувал на някъде. Връзката е причключила. А тези карти и на смърт дори ми приличат.

За мъж Б.- Император Маг Луна - много важен за теб човек, , или си положила всички усилия за да си с него, или те е излъгал и се е държал на страна от теб, това ти е докарало мечтания за този човек - все още го искаш

За мъж В.- Луна 9 чаши 8 пентакли - този да не е сегашния ?  Мечтания, твърде много емоции и силен стремеж към това да градиш връзка с него

За мъж Г.- Колесница 2 жезли 7 пентакли - а тук .... интересно ... избягала си от него, решила си да загърбиш старото и да погледнеш към новото, старала си се да го спечелиш , но нещо не се е получило. Оставила си така нещата на този етап ....
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 11:58

---


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Юни 07 2014, 08:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 12:25

Линда ще се разочароваш от нещо или по скоро ще си разочарована от емоционалната сфера около вас. Натрупара си много отризателти емоции и те търсят отдушник.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 12:40

Мерси момичета, странни карти- всичко между нас върви чудесно, за сега поне..той е доста влюбен...ще видим..
Мерси Деси.
При първия, Деси - той ми е първата голяма любов, отпътува- да. 6 пентакли може би е когато отношенията зависят изключително от единия от двамата- като преценка, желание, готовност да се впусне в отношенията...не е винаги само до малкото даване.

За Б.- всичко е точно без това, че аз все още го искам.

За Г. също си права- твърде се вкопчих в идеята за връзка с него, а всъщност много се бях объркала, не прецених човека реално

За Д. също си права.

hallo


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Ное 11 2013, 13:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 12:41

Има ли мъж чувства към жена:рицар жезли, влюбените, глупак. Така каго ги гледам тези карти си мисля че или е влюбен или просто припламващо несериозно увлечение което бързо ще отшуми. Ще се радвам да чуя вашите мнения. мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 12:43

много е влюбен, Ивчемерси 

Като тинейджър!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 12:46

Линда мерси Той се държи и спрямо нея като тинейджър, не смее да се приближи усмивка 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 13:11

1.Кой е най-добрия модел за поведение спрямо Х. от тук нататък

цепя на принц на чашите

7 чаши - 8 пентакли-принцеса на мечовете

2. Какво да очаквам от Х. когато се видим?

цепя на Колесница

любовниците-висшата жрица-принцесата на мечовете
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 13:40

какво си мисли мъж от миналото за приятелката ми

Асо меч 4 чаши 3 жезли / цепила съм на 6 меча


приятелката ми ще срещне ли напълно нов човек до Нова година в живота си (има връзка, но не й върви връзката сега)-
Крал меч Висша жрица 10 пентакли/ ц. 3 жезли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 13:41

Марина според мен картите показват, че е време да покажеш зъби и да заемеш категорична позиция по въпроса и той самият го очаква. Покажи характер.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 14:05

Благодаря Линдали! мерси 

Може ли да споделиш мнение за втория ми въпрос.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 17 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: