Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+27
CaPuHa
Iva78
Ole
Вера
Луничка
Galanthus
MAITE
pavla1118
Artemiss
La la
bibibi
Magi
sugar6
Антония
Redgina
yanacom
Ioana
Moira
Persefona
jeni27
Reni
Зуки
Frog
dgakova
Az_sum
lindaLI
My_name_is _love
31 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 13:41

Марина според мен картите показват, че е време да покажеш зъби и да заемеш категорична позиция по въпроса и той самият го очаква. Покажи характер.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 14:05

Благодаря Линдали! мерси 

Може ли да споделиш мнение за втория ми въпрос.

Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 14:08

Сега Линдали:

първия въпрос за приятелката ти и мъжа от миналото: (няколко пъти започвам да го пиша)

Картите показват - 6 меча - проблемите и стресът, които са имали в миналото си, сега мъжът иска да покаже на приятелката ти, че я иска за себе си. Разгледал е нещата и е взел решение да  действа и тогава да влага чувства. Погледнал е в себе си, видял е грешките си. Затова може да се чувства и дистанциран и самотен. Силно желае и иска едно ново начало за двамата.

А по втория въпрос - мисля, че ще срещне нов мъж в живота си.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 14:40

Мерси Марина!
Моя коментар е и по двете твои подредби съвместно.

А според мен при приятелката ми- човека от миналото й може би ще говори с нея, може би е недоволен (4ч) от резултат от своя рязка постъпка (Асо м) и ще поиска нещо да изясни (3ж).
Според мен тя няма да срещне нов мъж- 10 п не предполага началото на някакви събития.


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Ное 11 2013, 15:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 15:26

ох..тази луна ще ме съсипе! Много я тегля... тези дни ще ми идва цикъла..

Реших да попитам какво приятеля ми си мисли, че изпитвам към него (как разбира и оценя чувствата ми)

Ц. на Асо П
Рицар чаши Жрец Луна

Хора, не знам направо...човека вече ми прави някакви сериозни намеци, виждал ме като жената за себе си, били сме си подхождали на всяко едно ниво.....ама такива ми ги бръщолеви, че направо припадам от страх, че ще клекне скоро с пръстен пред мен!..и като гледам май иска да го направи, но го е страх..??

Но според въпроса- мисля, че той мисли, че и аз съм влюбена и го виждам като мъжа за мен..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 15:38

Линда тези карти са си направо за предложение за бракмерси 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 16:51

Linda написа:
Реших да попитам какво приятеля ми си мисли, че изпитвам към него (как разбира и оценя чувствата ми)

Ц. на Асо П
Рицар чаши Жрец Луна
Линда, добре де Асо Пентакли си го знаеш какво значи. Рицар Чаши с твоите чувства, обаче Жрец с Луна как може да значи брак ????
По-скоро си мисля че си мисли че ти се опитваш да гради стабилност с него, че си емоционална и духовността ти граничи с нещо, което може би той не разбира, мисли си че летиш малко повече и това е заради това с което се занимаваш - Таро най-вероятно. Дори и да незнае че гадаеш с Таро, определено показваш повече духовност, която го кара да си мисли че витаеш в облаците.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 17:11

за мен Жрец + Луна показват метафизична връзка - дълбока- емоционално, духовно, психическо, плътско. Мисля, че той ме усеща така и реципрочно мисли, че се чувствам по същия начин.

Постоянно ми повтаря- колко ни е хубаво, колко се допълваме, как ме разбираш, никак не ме дразниш по никакъв начин, в предишните му връзки жената все го била натоварвала с присъствие, с мен не е така...просто той ме приема като нещо съвсем естествено от средата около себе си, толкова добре мисли,че се вписвам, че го разбирам, че го усещам....100% съм му малко неуловима и възвишена с тази луна, но е факт, че с момчето се разбираме много добре и се усещаме доста добре, говорим на всякакви теми- вкл. и такива по- отнесени- Зеланд и прочее - духът му определено е търсач на истини и в тази сфера.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 17:17

Линда, аз все още немога да го разбера този жрец но се появи като карта в деня на раждането на детето ми + Дама Пентакли ли беше не помня. Но виж на въпроса какво се е случило в този ден - Жрец + Дама Пентакли и не помня коя беше първата карта ....
Аз все си обяснявам че тук има намесата на Господ, или пък двете докторки и акушерки които израждаха детето .. де да знам. А бе раждането беше много кофти, дори губех разсъдъка си и говорех неща, които не са така, заспивах и между контракциите , и всъщност още немога да си обясня какво е правел Жрецът там ....???
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 17:42

ами жрецът е и лекар, високообразован и всичко там от сорта.. духът минава в тяло...коя зодия ти е момчето- овен телец?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 22:31

Чудя се дали рицар Пентакли може да бъде конкретен човек? На въпрос дали скоро ще се появи нов човек в живота ми се падна на 2-ра позиция. 

Умереност, рицар Пентакли и обърната 5 меча

Дали Умереност не показва нужда да намеря баланс, да се успокоя, уравновеся или описва характера на рицар Пентакли? усмивка С тези обърнати 5 меча - сякаш заравям томахавката и продължавам по пътя си.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 22:49

Линда написа:
духът минава в тяло...коя зодия ти е момчето- овен телец
Линда, Скорпионче е Smile Но той наистина ми е дар от Бога.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 09:08

да, може Галантусче.

Картата показва желание, но изчакване на момент, няма действие, действие след време- след много месеци, около година..
Ако излезне на първа или втора позиция в три карти показва човека, който обмисля, стои настрана, чуди се, куми се и си казва "то ще си дойде" - един вид момента на действие. Това е човек, който може да те носи в сърцето си, но дълго време да стои настрана от теб, защото си казва, че не е дошъл момента.

Кога се проявява-Ако ти излезне на резултатна-и в зависимост от околните карти може да показже, че човека след дълго чудене се е осмелил да действа. Например Слънце- Рицар пентакли- е момент, в който Рицаря се проявява и бива възнаграден за търпението си. Или пък ти показва появата на сериозен човек в живота.

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 09:10

А картите ти ми приличат на...необходимост от много търпение и прошка - ти си знаеш на какво е символ това, но обърнатите пет меча идват когато трябва да простиш..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 09:16

Момичета, дайте мнение. Снощи гледах на една приятелка.
С мъжа, който тя обича са се отдалечили, той е започнал нова връзка.

Гледах какви намерения има той към нея и дали нещата са приключили

ц. Паж чаши/ 4 чаши 6 меча Кралица жезли


Как картите ще я посъветват да се държи към него

ц. 2 жезли/ Маг Крал жезли 10 меча


До колко е сериозно новото му увлечение

ц. 10 чаши /8 пентакли 6 меча Сила
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 11:15

ами линда приключили са,но нали знаеш че всяко нещо остава следа,така и при него за нея към момента.
за мен този мъж е кръшкач,изневерявал е и ще изневерява
в такъв случай тя ,твойта дружка да му мисли...може да избира,има тази възмощност,ако си струва ....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 11:19

Момичета, може ли вашето мнение?

Как ще се развият отношенията ми с даден човек до:

1 месец:
Цепя на Кралица Мечове
Паж Чаши, Сила, Отшелникът - д. 8 Чаши

2 месеца:
Цепя на 4 Меча
Колесница, Слънце, 8 Пентакли - д. Крал на Пентакли

3 месеца:
Цепя на 10 Меча
9Пентакли, 5 Меча, Справедливост - д. Любовниците

4 месеца:
Цепя на Страшният Съд
Магьосникът, 9 Жезли, Висшата Жрица - д. Императорът

6 месеца:
Цепя на 10 Чаши
Справедливост, 9 Меча, Асо Жезли - д. 6 Пентакли

Пропуснах без да искам 5тия месец, но и без него може. Вие какво бихте казали за тези карти ?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 11:29

Зуки моята интерпретация на картите беше следната:

той не я е забравил и според мен тя стои за него като неговата кралица. Кралица жезли според мен е тя.. (връзката им е била неявна винаги поради ред причини), но явно тя е жената, която той разпознава като жената с която е обвързан или поне се чувства такъв.

Мисля, че съвета към нея е да слезне от трона си, да спре да се опитва да контолира нещата и да покаже колко я боли, колко й пука за него, да покаже драмата- 10те меча.


От друга страна май той доста е хлътнал по настоящата си тръпка...ако не бяха тези 6 меча бих казала...че мисли с долната си глава повече...ама 6те меча са си яко любовна карта. При 5те меча понякога от яда си не осъзнаваш любовта която носиш, но с 6 меча ти вече си я осъзнал, опитваш да се оттеглиш, но страдаш тихо..просто предваш се на чувствата...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 11:43

Гакова написа:
Момичета, може ли вашето мнение?

Как ще се развият отношенията ми с даден човек до:

1 месец:
Цепя на Кралица Мечове
Паж Чаши, Сила, Отшелникът - д. 8 Чаши  - Линда: Нищо, освен секс евентуално и пак не е сигурно

2 месеца:
Цепя на 4 Меча
Колесница, Слънце, 8 Пентакли - д. Крал на Пентакли Линда: Тук е възможно задълбочаване

3 месеца:
Цепя на 10 Меча
9Пентакли, 5 Меча, Справедливост - д. Любовниците Линда: Щастието ще е кратко, има намесена изневяра

4 месеца:
Цепя на Страшният Съд
Магьосникът, 9 Жезли, Висшата Жрица - д. Императорът Линда: Възможност за подновяване

6 месеца:
Цепя на 10 Чаши
Справедливост, 9 Меча, Асо Жезли - д. 6 Пентакли Линда: Не знам какво ще се случи петия месец, дали ще се стабилизират работите или не съвсем - прилича на това, че имате отношения и преодолявате проблеми, но не съм докрай сигурна тук

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 11:45

да,линда и аз така видях кралицата.
ами,да и това е така,както го описваш-да покаже себе си чрез болка и драма
но за момента-тя все пак би била само едн акралица жезли,8п,ако тя тръгне към него...за момента-би била трето лице. надали ще се откъсне веднага той от новата...
затова казах,че той е един кръшкач,може да го подмамва със сълзи,но след това...за сега това виждам,а и ти май същото улавяш
но не преписвай на 6 меча,старото ново,не,по-добре е да си е нещо ново...

инък с долната глава-ами така е,горната е изпушила,и сега е -пленен и милсещ с долната-
8п(горна)+6м и сила(долна)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 11:49

десиии, абе  много  месеци...но май  нищо няма да има,още първия е блокаж.
на втория,ти ще го подириш ,срещнеш,замислиш,така ще се происетиш за нещо  ионтересно около или с него(може и помощ)
но третия е категоричен,няма да има ни първи ни втори ни  6 месец...някак се въртите в кръг.добри приятелчета,интимничене,но  няма да ти обещае нищо,и май няма да си  доволна ти от  предложението му.


пф,само негатив писах,но може да е за хубаво мерси 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 11:51

а за 6 меча аз казвам само, че това е едно осъзнато влюбено състояние.

4 чаши + 6 меча + Кралица жезли...според мен си е осъзнато влюбен в нея....а пък за новата картите пак са много сериозни- ха...гати мъжете, а! да ..може би на това му се вика кръшкач и раздавач...любвеобилна душа- какво да го правишRolling Eyes 

Гакова, тълкуването на картите ти може да е малко по- различно ако с човека имате установени официални отношения
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 11:54

Линда, нов е човека. Тълкуването е правилно.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 11:54

Линда написа:
какво си мисли мъж от миналото за приятелката ми

Асо меч 4 чаши 3 жезли / цепила съм на 6 меча


приятелката ми ще срещне ли напълно нов човек до Нова година в живота си (има връзка, но не й върви връзката сега)-
Крал меч Висша жрица 10 пентакли/ ц. 3 жезли
Тук някой иска ли да ми помогне още с мнение?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 12:00

Линда написа:
какво си мисли мъж от миналото за приятелката ми

Асо меч 4 чаши 3 жезли / цепила съм на 6 меча
Мисли си че тя е взела решение, може би за тяхната връзка, не е била щастлива и реално е започнала нещо, ново, като е очаквала резултат от започнатото.


Линда написа:
приятелката ми ще срещне ли напълно нов човек до Нова година в живота си (има връзка, но не й върви връзката сега)-
Крал меч Висша жрица 10 пентакли/ ц. 3 жезли
Най-много някой да я постави на мястото на любовница.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 12:06

аз вече спрях да гледам на Висшата жрица като тайна любима, понякога да- понякога е просто жена, която "иконизираш".
Понякога на моя приятел му излизам като ВЖ.

А горе- аз си мисля, че няма да има нов- остава си във връзката, в която е - 3 жезли.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 12:11

линда,тези карти са като сянка,или сянка им е картата 5 чаши ...
а кралица жезли само я показва чрез образ и взето поведение,решение за ситуацията.
4ча-6м-да кротко,мирно,но заключена и скрита остава именно тази 5 чаши-ето това е осъзнаване и вземане на решение,което на практика картите го показват с кралица жезли.
и заради елемента ж и дворцовата кралица -приятелката,е преминала през осмилсянето,болката,и очаква нещо,но ми се струва че 6 меча,за нея са нов живот.
колкото и да го мислим че предаваш се на чуствата,лично в тази карта,не мисля че носим този заряд,по-скоро прозира следващата карта-7меча(у нейната главица има планове,нищо че е с една,а той с две)
много хубава комбинация,много,и може да се мисли по нея-браво. много е хубава...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 18 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: