Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+27
CaPuHa
Iva78
Ole
Вера
Луничка
Galanthus
MAITE
pavla1118
Artemiss
La la
bibibi
Magi
sugar6
Антония
Redgina
yanacom
Ioana
Moira
Persefona
jeni27
Reni
Зуки
Frog
dgakova
Az_sum
lindaLI
My_name_is _love
31 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next
АвторСъобщение
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 05:39

Цитат :
Намерения да даден човек към друг:

обърната Императрица, Влюбените и 7 чаши

Нищо сериозно като цяло - сякаш я вижда като сянката на любимата жена, изпълнен със страхове, съмнения и неяснота какво да прави.
Към този и още един въпрос за същия човек: Развитие на отношения

2 чаши, Умереност и обърнат крал Жезли
 
Странни карти - накрая ако беше прав крал Жезли, щях да кажа че е много хубава комбинация, но за мен той не е готов за тези отношения.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 13:45

Галантус, харесва я, но прикрива чувствата си зобре, времето за развитие на тази връзка не е дошло още.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 14:47

Какво чувства мъж към жена?

Цепя на Крал Жезли

Кралица Жезли, Слънцето, 5 чаши, доп. 4 мечове


Хората са разделени от известно време и доколкото разбрах не поддържат връзка. Голяма страст и силни чувства, болка и наранено его, отдръпване и все още всичко това не е преживяно. Дистанциране, но болката продължава.

Как ще се развият отношенията им до 3 месеца?

цепя на 2 чаши

7 мечове, 5 пентакли, Обесеният, доп Кралица Чаши


Въпреки привличането и силната свързаност, която имат - няма да има промяна в отношенията.

Какво мислите? усмивка
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 14:54

Каланта мъжът има все още чувства но и двамата са прекалено наранени и обидени един на друг. Жената трябва да предприеме първата крачка към сдобряване. Той самичък няма да се мръдне.мерси
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 15:05

Въпросме от мен мъж и жена ще започнат ли връзка до два месеца? Цепя на седмица чаши, крал чаши, смъртта, дявол. Ама че мъжки карти, тука определено има физическо привличане, но дали ще има връзка? Аз някак си не към сигурна. Вие как мислите? мерси 
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 15:37

Ива, мисля, че си права. И тя мисли, че ако иска нещо се случи, то ще трябва тя да задвижи нещата. Но наистина тази любов все още е жива... Благодаря ти мерси
Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 16:42

LindaLI написа:
Да и аз съм на твоето мнение- даже 2ма ухажори ще има май- ще се чуди.

2 пажа със сигурност ми излизат като 2ма ухажори- за рицар и паж не знам, ще видим.
Благодаря, Linda SmileЩе чакаме и ще видим..Ще ви споделя ако се появи някой на хоризонта или пък са двама Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 16:47

Ива, влюбен е човека- за връзка не знам. По- скоро от контролиращ се влюбен ще стане неконтролируем- ще си покаже тъмната страна- не знам това дали ще доведе до връзка.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 16:55

Линда Благодаря ти мерси  доколкото знам той доста добре се контролира за сега, но и жената малко се дърпа. Ще дам ОВ до два месецаусмивка 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 09:07

ива написа:
Цепя на седмица чаши, крал чаши, смъртта, дявол.
голямо вълнение изпитва този човек към женската красота. :sm38.gif: 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 15:11

Момичета, началото на годината чисто астрологично ми престои разтърсващ период. (но не знам позитивен или негативен). Притеснявам се.

Бях питала пред време какво ще е емоционалното ми състояние до края на януари

Дама пентакли 10 меча Рицар чаши

Много силни карти. Помогнете ми с интерпретация, моля ви.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 15:20

Да не би да иде време в което ще задвижиш и майчин инстинкт.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 15:23

Зукимерси усмивка 
Линда криза или катаклизъм ще те превърне от практичната и малко безчувствена кралица пентакли във влюбеният рицар чаши. Другият ми вариант е да се скарате нещо с приятеля ти и ти без да искаш да го нараниш. Засега това ми хрумва по твоите карти.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 15:29

засегнати са главно планетите на любовта/децата и партньорските отношения

но за мен..10 меча РЧ- това са МНОГО силни емоции..чудя се някаква любов дали няма да ме покоси- като гръм от ясно небе.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 15:32

аа..да. С него се разделихме. Много ме ядоса. Нямам намерения там.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 15:40

Линда и аз си мислех,че може да срещнеш ново увлечение и то,когато най-малко очакваш. Smile 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 15:43

Шугър написа:
Линда и аз си мислех,че може да срещнеш ново увлечение и то,когато най-малко очакваш.  
Въпроси и отговори - Page 30 2875332484 Въпроси и отговори - Page 30 2875332484 Въпроси и отговори - Page 30 2875332484

с 10 меча със сигурност няма какво да подскачам толкова от радост- ма да видим


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Дек 02 2013, 18:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 17:52

Аз пък реших да попитам картите "Какъв ще бъде м.декември в емоционален план?" и се паднаха В.жрец,Луната и Влюбените.Според мен ще имам силни емоции към определен човек,но с тази луна май няма да са много розови....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 18:24

Шугър- много силна комбинация за изжвяване на любовта и във физически и в духовен аспект.

моля те да споделиш после как се е проявил Жрец + Луна- аз наричам това метафизична връзка - ясносъзнателното и подсъзнателното.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 18:30

Непременно ще споделя само дано картите не са се избъзикали с мен :sm38.gif: 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 19:36

Линда с тези 10 м мисля че ще е нещо като осъзнаване за теб,чувства на друго ниво,или друго което мисля е че ще се освободиш от чувства, от нещо което е в теб от миналото и ще се впуснеш в ново увлечение
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 19:41

Момичета въпроса е Защо се държи така ,каква и причината,цепя на дама меч,изпадна паж жезли, картите са 4ж,рицар меч и 7ч-започвам да си мисля че нещо го е ядосало,може би аз но не знам и за сега ще стои дистанцирано и ще се чуди какво да прави
Какво да очаквам от него до края на месеца-церя на 9м,картите са Асо п,7ч и 8м-според мен нищо няма да се промени,той ще продължи да страни ,особено с това асо-приемам го като пречка,като нещо невъзможно.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 20:01

пише ми един, който нещо ме усъмни да не е бившия съпруг.

та въпросът ми е: Х бившия съпруг ли е?
висша жрица-кралица чаши обърната-10 пентакли обърнати
цепя на дявола обърнат

май не е, ами аз съм много параноична?

и: Х някой мой бивш ли е?
императорът-дявол обърнат-обесен обърнат
цепя на висша жрица
е тук вече много се затрудних.
дяволът обърнати в 2те подредби, ако значи, че няма обсебеност, то би трябвало отговорът да е "не".

Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 20:04

Артемис да не е някой колега,познат ,заради императора си мисля че е мъж с положение,но не мисля че има чувства тук и не мисля че е някой от миналото.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 20:06

благодаря Линджери. колега едва ли би си позволил, ако не е от миналото ми е достатъчно Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 20:22

Лин- държи се така защото е обиден, безцеремонен и супер убеден, че е нещо по. Надценява се малко, няма реална преценказа себе си и за това отношението му към другите е такова.

Какво да чакаш - всичко ще бъде наред, конкретни действия толкова не виждам- нещо хубаво.

Артемис- и в двете подредби имаш ВЖ и обърнат дявол. Това е човек на когото още си му в сърцето - няма как ВЖ да се появи при някакъв повърхностен контакт без история- така си мисля- та..човек дълго време се е измъчвал от ограничения, които сам си е налагал и предполагам е някой от миналото ти, който сега се е решил да действа. Вероятно е да е бившия ти мъж
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 20:24

благодаря Линда
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 30 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 30 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: