Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 22:18

Не съм много оптимист Линжери за изненадващите действия.

А по картите за връзка- много жени - много жени- дали това си все ти. Но като цяло все са обвързани жени- не сами- Императрица и ДЖ, Асо ч и ВЖ- обичана жена.......дано всичко това е индикация за обвързаност!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeНед Сеп 22 2013, 22:24

Благодаря ти Линда,аз не знаех че това са обвързани жени, но дано да е в този смисъл,ще видим , ще се разбере мерси 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeПон Сеп 23 2013, 22:29

Изглежда, че при въпрос за да или не, картите не трябва да бъдат тълкувани по различен начин. Ако е необходимо друго, доуточняващо питане, това е отделен въпрос... Справедливост,5м и паж ж - това е класически пример за отговор не на въпросаусмивка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 10:36

справедливост-5м-паж ж-хм,и за мен  събирането нее събиране,освен ако не преминат през  подобно и пак със раздяла. като край за тях  наистина е не,няма да бъдат  ползотворно заедно.
дете имат ли- делят нещо,или се държат незряло тези двамата...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 11:16

Според мен не би следвало да се разглеждат точно тези карти за причината, след като е имало отговор чрез тях на зададения въпрос, да или не? За причината може да се пуснат други карти, в друго питане, въпреки че тези изглеждат като несходство в характерите, като подопция е момчето да изневеряваусмивка
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 11:46

Аз пък си мисля, че с Паж жезли ще има общуване между тях до края на годината. Едва ли ще се съберат до този срок, но има потенциал за комуникация, някой от двамата да потърси другия ей така на майтап, хрумнало му е нещо забавно и решил да го сподели просто така, няма да е покана за събиране обаче и другия човек във връзката не би трябвало да го приема твърде сериозно, да не се хваща като удавник за сламка. Но пажовете обикновено са вид комуникация, съобщение, така че би трябвало да чуе нещо от него до края на годината.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 14:46

Не, не, засегнати ли са такива чувства като гордост и справедливост, няма място за майтап. Това индиректно. А за събиране въобще не може да става дума, понеже за това е питането. Разбира се, картите могат да посочат и възможност за личностно израстване и промяна на ситуацията, но това е за сега по тази... Да не си губи времето в чакане, да започне ново начало, ако всеки един от двамата е решил да остане такъв, какъвто си еТри карти 3 - Page 7 402149
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 14:50

По тези карти,Тароман, споделям мнението на Вера,че ще има някаква комуникация между тях,най-малкото,защото заради някакви минали действия,единият от двамата ще се почувства измамен и дълбоко обиден,ще се почувства ощетен и това дълбоко огорчение ще го накара да се обади или да пише на другия...Просто все още има какво да доизясняват...
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 15:33

Ще видим linjeri като даде обратна връзкаусмивка Защото вероятно е изобщо да не се видят за такива неща, за каквито казвате, но аз друго имах предвид под събиране, и друго linjeri питаше - дали ще се съберат за съвместен живот, не дали ще си говорят по телефона, или дали ще се съберат на кафе, за да дискутират нещо, но дори и това ми се вижда малко вероятно и дори безсмислено. Да имаш връзка е хубаво, но ако си с неправилният човек, тогава какво?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 15:45

Тароман, картите отговарят, какво ще се случи с тях, ако не се случи това за което пита Линжери. Т.е. няма да се съберат за "съвместен живот" , но пък ще имат разговор!
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 15:46

taroman, мисля че различията в мненията ни идват от там, че аз вярвам, че отговорите на таро са описателни, а ти вярваш, че и трите карти са излезли само за "не". Така, както аз виждам подредбата, отговорът на въпроса на linjeri е по-скоро: тъй като някой е постъпил много нечестно в миналото (Справедливостта), другият във връзката е много обиден и засегнат (5 мечове), така че е малко вероятно да се съберат отново до края на годината, но въпреки това общуване между тях все пак ще има, макар и лековато (Паж жезли). Това общуване може да е мост за по-сериозни отношения в бъдеще, а може и да не доведе до нищо, но окончателен край до края на годината не виждам по тези карти. Интересно ми е как ти виждаш Паж жезли в тази комбинация. Какво означава за теб?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 19:46

Браво, Вера! Много ми харесва начина, по който се изразяваш и анализираш. Паж жезли за мен е фукльо, персонаж, за когото не е проблем да се изправи и да съперничи на Слънцето дори, по блясък и визия! Това може да е и един добре сложен, атлетичен мъж - бившото гадже. Той обаче, по всяка вероятност, от една страна се е държал грубо - 5м, защото му е писнало да си затваря очите за нещо - Справедливост, т.е може да е напсувал въпросното момиче и да са приключили отношенията им, от негова гледна точка, веднъж и завинаги. В този случай никакви допълнителни виждания за кафе и други не са необходими... От друга страна, може да му е писнало, защото приятелката му, ако е представена от Справедливост, не е забелязала всичките му положителни качества, които другите забелязват и и е дал да разбере като е започнал да и изневеряваусмивка  Т.е от една страна имаме едва ли не невинно и изтънчено момиче, което не се интересува толкова много от секс заради основата - Висша жрица, и от друга страна, образно казано някакъв спортист, който обича секса, доминирането и грубоватото отношение. За него това момиче е сляпо за качествата му и той остава недооценен от него! И затова връзката е приключила - заради несходство в характерите...
Но това са единствено разсъждения, на базата на карти, които са излезли при въпроса, ще се съберат ли до края на годината, за да са заедно отново? За мен отговорът е категорично не и точка!усмивка Не са карти излезли при въпроса, съвместими ли са двамата, един за друг ли са? Или могат ли да бъдат щастливи заедно до краят на живота си?усмивка  Доколкото знам, тези въпроси не са забранени за питане и си заслужава да бъдат питани!усмивка
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 20:06

Taroman,за мен просто въпросът не е бил зададен правилно. В смисъл,понеже при мен нещата са горе-долу същите от опит с времето разбрах,че когато задавам въпрос ,който започва "Ще се съберем ли...." винаги са ми излизали карти, които не показват съвместно съжителство,а по-скоро случайни срещи,кавги и т.н. Оттгоава насам въпросите,които задавам са директни ,напр. "Ще заживеем ли отново до края на годината заедно?" и ,съответно,когато редя карти на някого, много държа въпросът да е кратък,точен и ясен. Успех на момичето!
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 20:42

Аз много се надявам, дори и след 10 години, да има сред вас някое момиче, което след като си е поживяло добре, обогатило се е от връзките си и не само тях, посредством таро, е водило успешно през цялото това време, което да напише в крайна сметка истински добра книгаусмивка Защото ако това не се случи, признавам, че с горчивина в сърцето, ще напиша азТри карти 3 - Page 7 402149
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 21:17

Три карти 3 - Page 7 642334  За какво ти е книга, тароман? Писани са стотици вече...
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 21:20

Много благодаря на всички,които са включиха,аз искам само да уточня ,че когато питах въпроса беше дали ще се съберат пак,имах предвид като връзка,не за съвместно съжителство, и наистина се надявам да започнат с комуникация,която знае ли се може и да изясни много неща за тях и да е основата за нещо пак в бъдеще.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 21:20

Е, ми българските каки винаги има какво да дадат на света, ако не беше така, нямаше да стоя тука при тяхТри карти 3 - Page 7 642334
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 21:28

Сагласна съм,българките винаги има какво да дадат на света.:smile.gif
Днес искам да ви питам за едни карти за мен,надявам се на среща ,дали ще има такава до месец,а картите са -цепя на крал жезли, дама жезли,крал чаши и Сила-за мен,може и да съм субективна но мисля че среща ще има,само не знам дали няма да се забави и да е след срока заради тази сила
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 21:49

Възможно е да има среща, но само ако Силата сработи като сила а не като слабост. Същите карти, подредени по друг начин - с Кралица на последна позиция щеше да е различно. Подозирам, че в случая картите не ти отговарят конкретно. След седмица питай пак. Отговорът в момента е: Ще има среща ако......се направи компромис някакъв, ако се намери път за по-активна комуникация...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 21:52

Linka- ще има среща с пикантни пикантностиТри карти 3 - Page 7 402149 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 21:58

Линдчееее, обичам оптимизма ти Три карти 3 - Page 7 156215 Три карти 3 - Page 7 156215 Три карти 3 - Page 7 156215

Странни карти ми излязоха на един съвсем тъп въпрос - какво изпитва мъж към жена /възможно е да има някакво желание от страна на мъжа със сексуален акцент, но не предприема никакви действия/

Светът, Маг, Умереност Три карти 3 - Page 7 1329947235 цепя на РЖ

Не вярвам да е отговор на въпроса, по-скоро е друг отговор, но не го откривам. Бях прекъсната по време на размесването на картите, разконцентрирах се и мисля, че това е причината за тази подредба. Вие какво мислите? 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 22:04

Според мен, отговорът отново е не. linjeri, някой конкретно, с когото искаш да се видиш ли си визирала за тази среща, или питането е по принцип?Три карти 3 - Page 7 402149
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeВто Сеп 24 2013, 22:09

Благодаря ви момичета,наистина Фрог права си за общуването,трябва точно това да стане,аз просто съм пасивната, и да Тароман питането е за точно определен човек,Линда ако стане,ще дам инфоусмивка 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 00:13

Фроги, отговарят и то точно на въпроса - Рицар Жезли - знаеш - отношения като по детски- пълни с енергия, действия , желание, супер прилив на енергия, секс и все по много и който те зарежда с много енергия

Светът - и защото ти си попитала какво изпитва мъж към жена - ами в главата и в душата са му едни мечтания, едни желания за действия, толкова много иска този човек да му се случват много, много , много неща но с жената за която си мисли. Иска да излиза с нея, да правят секс, да се виждат с приятели, да ходят на дискотека, дори ако може да не спят изобщо и да започва следващия ден пълен с неща - това е светът, това са неговите желания.
Магът - ми е малко мътен, но като цяло той означава старанието да се постигне нещо, влагането на всички средства за да се постигне
Умереността - знаеш - човекът явно толкова много иска жената че едва се въздържа, направо усещам всичките му желания с тази умереност. Но тя включва и отчаянието също - дали е така, какво ще стане, искам я, ама тя ще ме отблъсна, ама я искам

Като цяло в тази картина виждам едни много силни желания на темпераментен човек. Ако тази жена се реши на контакт с него определено ще й се замае главата от енергията и темперамента му.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 00:36

Frog, този човек да не би да пътува постоянно и да търси някаква връзка, когато е тук. Струва ми се,че нещата при тях са на ниво авантюра.
Иначе съм съгласна с това,което е написала Деси.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 05:41

Frog, да не би да иска да си я вземе за жена?Три карти 3 - Page 7 402149
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 09:40

Даааа, първо да питам защо ми биде сложена червената точка? Очевидно някъде съм сбъркала, но не разбирам къде... та затова е хубаво да се изясним. Няма да имаме развитие ако се крием зад анонимността на оценките. Ще се съглася веднага на тази оценка ако тя е мотивирана. И предварително ще благодаря за смелостта да говорим!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 7 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: