Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 16:00

еее тези озлобени дворцови с дявол по средата.

човека, който пита е настроен за среща за прошка, НОО.....тука се плете някаква интрига. не че няма чувства- има, но..среща е възможна на по- късен етап - или ако стане тази среща - ще е след скандал и разправии..единия все още ми се струва много обиден.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 16:06

Аз си мисля,че срещата ще се състои,но няма да е в определения срок,а по-късно.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 10:36

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 10:55

да Smile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 12:10

милена написа:

какви са прогнозите за идващите 10 дни
цепих на умереност
крал пентакли,император,8 пентакли
Фрог,излезе много права
Frog написа:
Според мен докторът има още малко работа - възможно е да става дума за махане на конци или някакви по-леки манипулации. Бавно възстановяване на баланса. Стискам палци всичко да е наред и благодаря за обратната връзка!
изминалите 10 дни-бяха съпътствани с множество процедури ден след ден по- леки,като цяло мама е добре-възстановява се бавно ,но стабилно.Биопсията показва"чисто"от към страна на разсейкиSurprised .Има една малка проблемна ,при зарастване ,част на новия стомах сега вливат "човешки белтък"за да се ускори и засили зарастването.Доволни сме ,че нищо не ни е спестено,но хубавите новини са повече от лошите-и всичко ни се докладва ,това ми върна вярата,че макар и малко, в България има качествени медици.С цялото си сърце благодаря и на вас,които ми дадохте насока и подкрепа
имам един любовен въпрос
отношението на Мъжът Х към мен
цепих на кралица жезли
6 пентакли,асо чаши,два пентакъка
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 17:40

Милена, радвам се, че нещата се развиват добре. Успех и нататък усмивка Сега по другия въпрос - господинът има емоции, има и определени желания. Емоциите са в начална фаза и могат да претърпят някакъв обрат, защото все още са на кантар - да бъде или не. Май от теб зависи. Възможно е да ти даде някакъв знак - подарък някакъв, може и нематериален.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 17:44

Луничка написа:
Причината за честите посещения на колега,само професионални ангажименти ли са?10п-2п-Ап.
Луничка, причината е жената, а поводът е работата. Има нещо, което предстои да се развива - дали ще е в работата, дали ще е в емоционален план - не знам, но със сигурност нещата няма да останат до тук. Ако е в работата, и ако има позиции, този мъж ще бута напред жената.


Мис написа:
Възможна ли е среща между двама в определен срок?
Рицар мечове - Дяволът - Паж мечове, доп. 2 чаши, цепя на Жрецът
Не мисля, че ще се случи срещата, а и да се случи ще е .....абе няма да е особено приятна. Питащият да има едно на ум с този човек.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 21:46

Благодаря ви момичета, ще дам обратна връзка Smile
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 07:43

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 12:07

Какво цели мъж с постъпките си спрямо жена.  Цепя на 4 мечове, луната, влюбените и смъртта.  Сякаш иска да промени ситуацията в отношенията им, двавата нямат интимни отношения а колегиални. Ако не беше смъртта на трета позиция бих казала че цели любовни отношения, но тая смърт на последна позиция нищо ни ми говори.  Вие как мислите?  мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 12:28

все големи аркани-нещо ще го е разтресло яко.сам няма да открие отговора и той,нищо че пита жена за колегата.
но предстои яснота,поне действията трябва да покажат,защото като цяло истината си е тайна...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 12:33

с какво да помогна аз на * (става дума за обучение на друго лице)

Три карти 3 - Page 30 1232885213_ltkp4619_image015Три карти 3 - Page 30 1232885264_rcie4968_image067Три карти 3 - Page 30 1232885227_whza0385_image030

дявол-4жезли-9пентакли
друго имах предвид като идея ,освен ако не бъркам в тълкуваното от мен.
промяна,но да е като на игра,и в същото време авторитаризъм,вяра,внушение.
ах,аха какви карти...
и трите са тънки,тънки и една до друга...
аха едната е в повече и отиде коня у ряката...
хм ни да се намесваш много,ни да отпуснеш краищата...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 14:44

Зуки Благодаря тимерси  По твоите карти според мен трябва да стоиш настрани и да не се намесваш за в момента.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 17:12

Ива написа:
Какво цели мъж с постъпките си спрямо жена.  Цепя на 4 мечове, луната, влюбените и смъртта.  Сякаш иска да промени ситуацията в отношенията им, двавата нямат интимни отношения а колегиални.
По неизвестни за мен причини този човек се е вкарал в патова ситуация и сега стои пред един изключително сериозен избор - между Луната и Смъртта. И двата варианта са му еднакво неприятни, като при единият има нещо скрито, неизвестно, както Зуки е написала.  Смятам, че той самият крие нещо, което му е известно. Да, сега ми хрумва че изборът е между това да каже  или да скрие това което знае от жената. Възможно е ако разкрие тайната ситуацията да се промени тотално - дали между тях, дали в работата....не знам.
Ох.... допълвам защото ми хрумна нещо. Вероятно този мъж е сънувал жената в по-особен сън.....


Последната промяна е направена от Frog на Чет Дек 05 2013, 17:30; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 17:26

Зуки написа:
с какво да помогна аз на * (става дума за обучение на друго лице)
дявол-4жезли-9пентакли
друго имах предвид като идея ,освен ако не бъркам в тълкуваното от мен.
промяна,но да е като на игра,и в същото време авторитаризъм,вяра,внушение.
ах,аха какви карти...
и трите са тънки,тънки и една до друга...
аха едната е в повече и отиде коня у ряката...
хм ни да се намесваш много,ни да отпуснеш краищата...
Има ли нещо, Зуки, което те кара да се колебаеш. Сякаш вътрешно си знаеш, че човекът сам трябва да се научи. Интересна ми е комбинацията на Дяволът с 9 пентакли......
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 17:55

Благодаря ти Фрогимерси  Ще видим какво ще бъде държанието му занапред.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 19:13

Опитвам се да се сприятеля с една девойка, ама не дава никаква индикация, че иска да общува с мен. Та... реших да питам Таро какво да направя за да й привлека вниманието:

обърнат Обесен
6 пентакли
обърната дама Чаши

Няма връзка с абоната - явно не ме харесва, съмнителна съм й. :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeПет Дек 06 2013, 08:56

фрог написа:
Има ли нещо, Зуки, което те кара да се колебаеш. Сякаш вътрешно си знаеш, че човекът сам трябва да се научи. Интересна ми е комбинацията на Дяволът с 9 пентакли......
също и на мен Фрог...
да вътрешно вярвам в уменията му.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 18:55

Galantus явно не са големи шансовете за сближаване с тази жена.Обърнатия обесен не е надежда за каквито и да било действия, може би повече от права карта, но все пак-явно нещо в тази жена е свързано с теб самата, проблемът не е в нейния телевизор, потърси това, което в самата теб те влече към общуване тъкмо с нея.Дали не са загубената мекота и топлина на дама чаши, способността да бъдеш на 100% женствена, която някак я няма в живота ти, способността да се подчиняваш, да се примиряваш, да си вглъбена.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 17:39

Galanthus написа:
Опитвам се да се сприятеля с една девойка, ама не дава никаква индикация, че иска да общува с мен. Та... реших да питам Таро какво да направя, за да й привлека вниманието:

обърнат Обесен
6 пентакли
обърната дама Чаши

Интересни карти...
аз си мисля, че по-скоро ти си се държала някак дръпнато... и тя е решила, че не искаш да те приближават... Смятам, че картите ти казват да й се откриеш, да й направиш подарък дори - например да предложиш да й гледаш на карти ;) или просто да поговорите, за нещо, което наистина те вълнува - да усети искреността ти Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 30 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 30 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: