Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeСъб Ное 23 2013, 14:23

Въпросът е дали един мъж ще замине в чужбина до 1 година

Дявол, РЧ, РМ /Влюбените

Сякаш картите не ми отговарят на конкретния въпрос. Да, човекът е поставен пред избор и изборът е много тежък, вероятно заради минал опит. Но накрая този Рицар чаши срещу Рицар мечове /те буквално са един срещу друг/ какво иска да каже комбинацията ....емоцията срещу разума - но нали трябва да избере....Дяволът май е в емоцията. Няма отговор на конкретния въпрос според мен, има борба на мисъл и чувства, тоест трябва да задам въпроса по друг начин. Така го разбирам.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeНед Ное 24 2013, 17:12

фрог-този дявол,все пак ще бъде маг,и ще  прецени  всичко както трябва,сега наввярно е  и уплашен и  опиянен...

а  влюбените,ми те са  си  блиски с дяволчето,така че  пожелавъм маг...после  е по-важното,защото магът май е  тези дваа рицаря...и липсват  два елемента- жезли и пентакли...зависи с кое се сдобие първо...и ще последва категоричното решение...
има нужда от две неща, която е задоволена първа,тя щее...енерги или  подкрепа...


**************************

липсват ми уйет, редя с  прави и обърнати на димитрова,и ми е объркано,но нека се понакажа още...защото ''изгубих Тарото'' си...
но не и вас...

та
имам за мъж три карти
-колелото об-рицар чаши об-9жезли
-финансова и  професионална  картинка на сегашния момент,на къде върви.професия-не  практикува  частно повикване.
ммм, обърнат късмет,пропуснат шанс,изпуснат късмет.сега трябва да  потърси вярата и истината,или  едно посещение на църква.
много трудности.
известна загуба на сила,която трябва да се  възвърне у него.трябвало и трябва да се пази по-добре.
грешки.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeНед Ное 24 2013, 20:06

Дааа, Зуки, права си. Липсва основен рицар, а тези двамата няма да свършат работа, въпреки желанието на човека да промени живота си. Ще наредя една по-голяма подредба по-нататък.
Зуки, в какъв смисъл "изгуби тарото си"?

Ако тези карти съответстват на Уейт, значи човекът съвсем е загубил и посока и вяра, ама от в днешно време кой ле не е в това положение. А какъв е въпросът?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 08:33

фрог-''загубих''-ами малко по малко,сякаш  или аз или таро  ме остави.
или просто не искам да гледам на себе си,или да питам за  някой,или нещо ,когато не е поискано  от  търсещия.

загубил е. сигурно. имаше работа,имаше доверие на шефове,а той тръгна по други пътища...малко го домързява,пък и мнооого влюбчив,да не кажа друга дума....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 09:31

Фроги,този Дявол показва неговото неудовлетворение от цялата тази ситуция,в която се намира.Много е емоционален и ще действа,решен е да замине-може да пита и разпитва,да започне подготовката,но... нещо ще го спре,ще го накара да го отложи на този етап...Самият той се двоуми и не е напълно сигурен...За мен това заминаване е идея,но тя нама да се осъществи...Нещо като временно явление,докто премине психическата криза,в която се намира...Липсва му смелост да го направи...поне на този етап...Външно показва РМ,но отвътре -в ума му царува Дяволът,а в душата му-РЧ..
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 09:50

Дявол, РЧ, РМ /Влюбените

Дали ще замине- мисля, не. Заради Дявола, той ще развали нещата и ще докара доста главоболия -РМ
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 16:27

Благодаря на всички. И аз съм на мнение, че няма да замине, поне не и в близките месеци /питането беше за една година/.
Рени, ти анализът ти е много добър -
Цитат :
този Дявол показва неговото неудовлетворение от цялата тази ситуция,в която се намира.Много е емоционален и ще действа,решен е да замине-може да пита и разпитва,да започне подготовката,но... нещо ще го спре,ще го накара да го отложи на този етап...Самият той се двоуми и не е напълно сигурен...За мен това заминаване е идея,но тя нама да се осъществи...Нещо като временно явление,докто премине психическата криза,в която се намира...Липсва му смелост да го направи
- Както Зуки отбеляза в първия си пост липсват два от рицарите - пентакли и жезли ...липсват средства и приемна страна, а човекът не е авантюрист.
Възможно е обаче в този срок нещата при него да се променят и вече да не се налага да излиза в чужбина.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 18:34

Фроги,благодаря!Очаквай бързо развитие на тази ситуация..

Момичета,да ви попитам какво,според вас, показват 8Ж,6Ж,9П?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 19:29

Рени,незнам,но ако е за постигане на цели,то комбинцията е хубава...дори бих казала асо пентакли с колело,възпикзвай се ии повече.уверенот
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeВто Ное 26 2013, 11:22

Рени написа:
8Ж,6Ж,9П?
Рени, струва ми се, че указват бързо развитие на някаква ситуация. Колебая се дали не е свързана с пътуване. При всички случаи очаквам да има положителен смисъл, добър за питащия!
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeВто Ное 26 2013, 18:13

По принцип ми се падна на 10 поз. от КК Дяволът и попитах с какво е свързана тази карта-тези карти ги изтеглих като допълнит.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeСря Ное 27 2013, 11:07

Рени според мен картите ти показват ситуация която ти искаш да се развие бързо но нещата се забавят поради определена причина. На мен 9 пентакли винаги ми показва лек застой.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeСря Ное 27 2013, 11:37

Рени написа:
По принцип ми се падна на 10 поз. от КК Дяволът и попитах с какво е свързана тази карта-тези карти ги изтеглих като допълнит.
Ако са като допълнителни биха имали по-различно звучене особено в КК, където, както знаем, има взаимовръзки между отделните позиции....
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeСря Ное 27 2013, 11:54

Да,Фроги, но аз по-скоро търся насока за тълкуване и въпросът е за отношения.
Предпочитам КК като подредба, но не може всеки път да го поствам тук и да ви тормозя излишно... мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeСря Ное 27 2013, 12:00

Аз също се установих на КК като подредба, която ми допада. Забелязах, че там не може да се гледат картите като самостоятелни единици, нито като тройки или комбинации, а в общия контекст на КК. Тоест значението на тези три карти допълнителни, заедно с основната ще придобият по-различна окраска на общия фон от 10 карти. Там се вижда и проблемът и тенденцията, а така виждаме само елементи от тях.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeСря Ное 27 2013, 20:19

Цитат :
Момичета имам два въпроса-първият е ще се справя ли ако участвам в концерта
цепя на 2 п, картите са 8п, асо п и Асо ч- 2 п показват моето колебание и да още не съм решила,малко се притеснявам, надявам се това асо п да е помощ и наистина да се справя , асо ч са емоциите,като цяло май трябва да участвам ,мисля че ще мога да се справя,дано да съм права
втория въпрос- след колко време ще сменя работата,тук от време признавам си нищо не разбирам,не знам дали мога така да питам
цепя на 5м- да очаквам удар в гърба
картите са Смърт,4п и Жрец
май трябва да почакам ,не е дошъл момента,само не знам до кога



ОВ- Исках само да кажа че за концерта така и не участвах,просто нещата така се промениха че дори нямаше какво да избирам,просто не можеш да участвам и бях доста разочарована.Тук приемам че Асо п е нещо като съдба-предопределено и не може да промениш, а с Асо ч -това си е като не но придружено с много емоции и то не добри.
Колкото до втория въпрос пълен застой за сега,отказват ми за работа и това е,явно ще има да си чакам още...
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeСря Ное 27 2013, 20:42

Линджери, за да участваш в този концерт, преди това трябва да бъдеш одобрена от някой ли?
На мен Асо пентакли на 2ра позиция ми е показвало, че трябва да усиля волята си, да имам повече вяра не само в себе си, но и в добрия развой на ситуацията,,, Също така е показвало добър изход в определени ситуации.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeСря Ное 27 2013, 20:49

Маите да,това беше концерт за народни хора и танци,идеята беше всички да участваме и се готвехме по определена програма,после 4 дни преди концерта се смени, новите екипи се оказа че не успяха да станат и така просто нямах избор, който нямаше екип или не знаеше добре новата програма не можеше да участва, и аз не знам защо се получи така,но за себе си мисля че това е бил най-добрият вариант,вероятно не съм била готова,приемам че така е трябвало,но истината е че бях много разочарована
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeСъб Ное 30 2013, 20:07

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeСъб Ное 30 2013, 23:17

харесва я да, но не е свободен да действа. 8м показва дезинформация, объркване, поради това има пълно затъмнение от смъртта. Има нещо..хмм да не би тя да тълкува поведението му като 2 чаши но да няма основание за това?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 08:12

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeНед Дек 01 2013, 13:24

Луничка и аз съм на мнението на Линда, има чувства но нещо му пречи да действа.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 09:04

кое ли го плаши...това нещо ново ли е за него...или не е сложил край на предишна връзка?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeПон Дек 02 2013, 09:05

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 15:22

Здравейте Smile

Възможна ли е среща между двама в определен срок?
Рицар мечове - Дяволът - Паж мечове, доп. 2 чаши, цепя на Жрецът
Според мен ще се говори, ще се обсъжда евентуално среща, но дали ще се стигне до нея не мога да преценяТри карти 3 - Page 29 617156 

Ще се радвам на коментар! Благодаря!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 16:00

еее тези озлобени дворцови с дявол по средата.

човека, който пита е настроен за среща за прошка, НОО.....тука се плете някаква интрига. не че няма чувства- има, но..среща е възможна на по- късен етап - или ако стане тази среща - ще е след скандал и разправии..единия все още ми се струва много обиден.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitimeВто Дек 03 2013, 16:06

Аз си мисля,че срещата ще се състои,но няма да е в определения срок,а по-късно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 29 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 29 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: