Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
АвторСъобщение
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 15 2013, 17:20

След време тя може да се изметне и да поискаусмивка Той трябва да знае сега. Човекът трябва да признаете, че е ценен, след като иска да се жени в това смутно времеТри карти 3 - Page 2 402149
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 15 2013, 20:07

ами с тази ВЖ по средата май вече си я е и набелязал...

Според мен има друга жена като вариант. Той я познава със сигурност. Защото до ВЖ - тайната любима, или жената-мечта, стоят три пентакъла. Т.е. тази жена е имала възможност да докаже своята стойност и е възнаградена с одобрение, приемане.(тези съждения произтичат от това, че на изображението аматьорът получава одобрението на двама души и някакъв кетап, като доказателство за уменията му). Та, господинът ще се запъти към друга (по Рицар жезли), с надеждата, вярата, пффф дори заблудата( по 7 чаши), че тя ще го приеме.
Обаче изходът не е ясен.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 15 2013, 20:13

Таромен, хайде да погледнем пак картите - Пъжът на първа е състояние в което се намира някой от връзката. Подозирам, че това е мъжът, поставен в онази поза на 4 меча, която е нещо средно между дълбок размисъл, медитация или смърт. Четем я от към по-лекия й вариант. Висшата жрица ни указва, че е научено нещо, което е било крито в тайна, вероятно това е нежеланието на жената да се обвързва с този човек. Причини винаги има, а да бъдем "домашни психолози" без някой да ни го е поискал, не е необходимо. В тези карти връзка няма, няма двама човека, няма карти, които да ми подсказват продължаването и. Мъжът тръгва по пътя си към следващата цел. По трите пентакли си мисля, че има още някоя, към която да насочи усилията си. Жрецът - ами жени му се на човека.... понякога не ги разбирам мъжете, но като си навият нещо на пръста ела че им говори. Това е, което ми говорят картите. А дали да и проверява телефоните, разпечатки да прави и т.н. такива неща ги смятам за недостойни и унизителни за самия човек.
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 15 2013, 20:36

Изпитвам огромно затруднение при една комбинация, на въпроса :
Каква е причината Д. да попадне в затвора??
7 пентакли+паж жезли+ 9 чаши цепя на 8 меча
очаквах да излязат от разбойническите карти, но когато се появиха тези останах без думи.
Единственото, което ми хрумва на този етап е, че вероятно момчето е издало някаква конфиденциална информация. Имате ли др идея??
Майката каза само, че е в затвора от май месец. Няма присъда още.
Но, не иска да каже защо е в затвора сина й.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 15 2013, 22:30

Frog, паж жезли просто е конкурента, заради когото иначе прекрасно представеният от 6ж човек, който иска и може най-сетне да си създаде потомство е посечен и се явява като 4м.Shocked 
Достойно или не ровенето в разпечатки, а аз на това му казавам просто събиране на информация...усмивка според мен този човек трябва на всяка цена да научи истината за това момиче, за да не пренесе горчивината от несполуката в следващите си връзки, понеже изглежда достоен индивид. Да разбере, че причината не е в него и оттук насетне да спре да мисли за нея и да си я забрани като опцияусмивка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 07:58

тароман- има хора,добри хора,които обвиняват се бе си при провал....
има хора,добри хора-които не желаят да провалят се бе си ,заради други(те ще обвинят друг,не себе си, както първия тип)....

просто-мъжът може да си е такъв-търси грешки в себе си,може да ги повтаря до безкрай,той е бъгнат,не другите...

а момичето,може  може да си прав, но на тоя етап, мъжът няма да разбере инфото,колкото и да му се втълпява в главата....не става дума за  станала изневяра,не .
аз мисля, че  момичето ''използва мъжа да  се чуства и тя и той добре(уж за добро,а то какво става)),но  само до тук,клатеща,може и дълга връзка да имат'', но не брак...момичето не е открило  нейния принц,но дава сигнали че  такъв и е нужен. момчето ,подобаващо кавалерски с  мъжката си природа, улавя сигнала,готов е да  откликне,но  паунката не е харесала някоя перо в неговата опашка....



-химия,природа????
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 10:36

Мислч, че Д. е в затвора защото го пазят. Бил е информатор май...може и да се окаже важен свидетел по дело. Струва ми се- той там е като на хотел.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 10:49

някой има ли мнение тук?

Още един въпрос от мен- Как трябва да се държа спрямо даден човек?

Цепя на Сила/ 4 пентакли 2 жезли 5 чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 12:42

Хехехехе Линда, тук много буквално са ти се показали картите Smile

Сила - не му се впрягай много, кат' те нервира си разпъвай дъвката Smile

4 Пентакли - дръж нервите само за себе си, ама само за себе си ! Или да бъдеш стисната - за пари ли, от към чувства ли ... Ако е за пари, остави той да ти плати сметката ...
2 Жезли - покажи му или му кажи за новите си планове , спрямо него може би, незнам ...
5 Чаши - тази карта ми стана малко смешна защото, това което ми дойде на ум е да се държиш като нямаща любов ли, пари ли, незнам ...
Сякаш този човек иска да е силният, можещият, а ти малко да се укротиш.
Незнам, така като ги гледам е все едно да се правиш на неможеща и желаеща , незнам дали ме разбираш .... А и незнам дали е така де ... само мнение изказвам, дано да ти е полезно Smile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 13:07

Маите написа:
Каква е причината Д. да попадне в затвора??
7 пентакли+паж жезли+ 9 чаши цепя на 8 меча
Ами тук мисля, че човекът е станал жертва на собствената си глупост, възможно да е бил подведен или пък да не е дооценил собствените си сили. В основата стоят пари, сякаш се е опитал да врътне някаква далавера. Много е възможно да не става въпрос за кеш, а за някакви докуменално придвижани пари.
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 13:55

А възможно ли е негов приятел/познат да го е подвел и да е влязал в затвора заради чужда вина?
Питам, понеже снощи правих хорар по въпроса и показа нещо такова, но аз и не бях 100 % сигурен.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 14:15

Възможно е, Анакин, но като цяло в тези карти не виждам друг конкретен човек, освен ако ПЖ не е в ролята на подстрекателя. Аз съм по-склонна да мисля, че човекът сам се е натресъл, подведен от други. За някакво заведение ли става въпрос - ресторант, хотел, кафе.....нещо такова
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 14:19

Честно казано, нямам представа. Embarassed Не са ми казали нищо конкретно.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 14:20

Линд написа:
Още един въпрос от мен- Как трябва да се държа спрямо даден човек?
Цепя на Сила/ 4 пентакли 2 жезли 5 чаши
Проявяваш слабост към този човек, там ти е проблемът. Имаш избор сега - в единия случай да си запазиш отношенията такива, каквито са и ще си спокойна. Другият вариант е да му обърнеш гръб и да си тръгнеш, но няма да се чувстваш добре. Ще избереш статуквото май.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 14:38

не, няма да си тръгна. и какво- трябва да си свиркам значи- както Гакова каза- като те нерви си разпъвай дъвката.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 15:23

Frog написа:
Аз съм по-склонна да мисля, че човекът сам се е натресъл, подведен от други. За някакво заведение ли става въпрос - ресторант, хотел, кафе.....нещо такова

7 пентакли е каквото посееш, такова ще пожънеш. Според мен е имал някакъв план да инвестира в нещо, да развива някаква дейност с цел печалба, но се е доверил на погрешен човек, който се е възползвал от него.
После, аз попитах каква ще бъде присъдата на момчето - 5 жезли+Императрица+Жрецът, ц. Кралица меч.
Има други хора замесени, които ще отстояват тяхната си истина. Направи ми впечатление, че в краката на Жреца има два кръстосани ключа. Според мен ще го освободя, оневинят.

Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 15:32

Маите, по картите, които си изтеглила и на мен ми се струва, че ще го оневинят, но по Императрицата и Жрецът. Нещо като подарък Свише. Интересна ми е тук Кралицата меч. Това не е карта на усещанията на човека, а на ролята на съдебната система. Съдийка ще е вероятно.....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 15:40

5 жезли+Императрица+Жрецът

Заговор от хора с власт, но добронамерени- аз продължавам да си твърдя, че го пазят и свидетел по нещо.
По картите няма извършено някакво тежко престъпление или да има нещо някъде с негативен характер ...поне 5м да беше излезнала- да е мушенкия..или поне 2 п- някаква игра на дребно- тука картите са съвсем различни.
Няма логика да е в затвора толкова време- при по- леките престъпления ги пускат под домашен арест. Тука има някакъв висш пилотаж - около съденето на това момче
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 15:41

Фрог, аз си мислех за адвокатка, която ще излезе със стабилни доводи, логични и разумни, и ще спечели делото.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 15:50

Маите , аз мисля че той се е почувствал добре с 9 Чаши когато е изнесъл тази информация - Паж Жезли. Сякаш е искал възмездие. Не му е харесала ситуацията със 7 Пентакли и е върнал нещата там където трябва и съответно 8 Меча после е затвора - невъзможността да мръднеш.

И сега като погледнем картите 5 жезли+Императрица+Жрецът, ц. Кралица меч - да, наистина много хора са зависими от това а Императрицата като цяло е символ на женското съчувствие, прошка, доброта и всички хубави неща. Обаче защо нямам хубаво чувство незнам .... все си мисля че Жрецът не означава освобождаване, а може би един вид добронамерено възмездие за нещата, които е направил - пускане под гаранция с определени условия или обществен труд , с цел морално учение, да знае че така не се прави, но не с лошо.
И Кралица Мечове като че ли показва че ще има още с какво да се занимава , т.е. чести посещения за проверка с цел преценка на поведението или де да знам ....
Но моето мнение е че няма да е съвсем свободен, а по-скоро ще го учат на морал, и то жена ще го учи.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 16:10

Линд, възможно е ти да си права. Няма лошо до има различни мнения, тъкмо ще видим къде бъркаме Smile ...ама дали ще успеем да разберем.....не знам. Съгласна съм, че няма извършено тежко престъпление. Но пък има престъпление и той е несвободен /8 меча/ Аз действам по усещанията от картите, а не толкова по тяхното конкретно значение. Затова и писах за Кралицата меч, защото тя не ми се струва състояние, а конкретен човек.
Маите, логично е да е адвокатка, но аз все пак си мисля за човек с власт, за такъв, който може да отсече, а това не е "в правомощията" на адвокатката, а на съдийката.
Поне да знаехме в коя сфера е работил човекът.....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 16:54

9чаши и 8м - освен че наподобяват ЗАТВОРено място,сам човек,е и обърканост в пъти над самото усещане на 8м...колкото до присъдата, триковете на адвоката, няма да минат пред справедливостта.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 17:03

Здравейте! С майка ми постоянно се караме заради един човек,с когото има връзка.Проблемът е,че аз виждам,че той не е за нея,но тя въобще не иска да чува.И преди 2 дни отново имахме скандал заради него.Попитах картите ще се сдобрим ли и се паднаха Силата,Влюбените и Умереността.Май картите показват да бъда търпелива към нея и нещата ще се успокоят....Идеи?
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 18:59

ЛиндаЛи написа:
Как трябва да се държа спрямо даден човек?

Цепя на Сила/ 4 пентакли 2 жезли 5 чаши
Този човек дразни ли те или те вдъхновява?
Не мислите ли, че двата жезъла винаги имат нужда от някой друг - хем са силни и уж самодостатъчни, обаче очакват партньор, с когото да продължат или са в процес на преговори за нещо си.
Странна е комбинацията - 2Ж ни отваря, а 5 Чаши e безпокойство, дори обезкуражаване.

Да не му се разкриваш... можеш да му подадеш ръка, да го питаш за съвет, можеш да му показваш, че си отворена към него, но нито ще бъде прието, нито ти ще си удовлетворена...

Пробвай с друг въпрос, моля те - интересна ми е ситуацията, а това "трябва" те води в причинно-следствената вселена.
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 21:29

Ставало въпрос за кражба. Опит за кражба. Били 4 човека. Съдията бил мъж.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 23:04

sugar6, ще се сдобрите, макар че и двете страни няма да изпитате много голямо удовлетворение от това, защото по всяка вероятност ще ви се наложи да правите компромиси. Ти виж дали тя не си го е харесала да се жени за него, че тогава..усмивка
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 16 2013, 23:15

Linda, по твоите карти смятам, че човекът не те вдъхновява, а те дразни или дори те е обидил, или наранил. Изсмукал ти е емоционална енергия, накарал те е да бъдеш по-внимателна и нащрек и да постъпваш като зрял човек. Как трябва да се държиш с него? Трябва да му покажеш морална сила.
В никакъв случай да не му показваш какви са ти емоциите по отношение на него, а само да му намекнеш, че ще го държиш под око - 2ж. И да му кажеш, че си готова да видиш какъв ще е следващия му маймунджълъкТри карти 3 - Page 2 402149
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 2 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: