Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 01, 2013 11:26 am

Маите написа:
От тези плюсове и минуси има ли някаква практична полза? Някакви реални привилегии получават ли се? Или е за реноме само?
За мен всичко е относително - зеленото значи приемственост, червеното- неприемственост. С повече минуси, разгледай страниците назад- атмосферата натежава- идват споровете и негативната енергия- не става дума за плюсчета и минусчета- не сме в детската градина, ясно е.
Всеки може да заслужи минус с изказване, дебелоочие, наглост или пък- неправилно тълкуване.

Но като цяло този форум е това, което е защото има ПРИЕМСТВЕНОСТ и уважение към различното мнение. Тука на мен идеята ми е повече за негативизма. Не искам хейтърски истории тук като по другите форуми.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 01, 2013 11:48 am

Мда, всички правим грешки но никой не обижда с жълто по човки и т.н., което е присъщо на недорасъл и недо... тийнейджър, а не на мъж. Няма начин да не се усети във форума. Трябва да се появят Шопката и Джема за да сложат в ред този некотролируем в момента форум.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 01, 2013 11:57 am

Гакова- интересно за 9 п - нали ти ми я изтегли за мъж, който аз искам - Император ДМ 9 пентакли до края на годината- айде ще чакам да го получа, след като го искам. тези карти на мен са ми доста съмнителни...ма дано да ми се прояви Дамата меч в някакво позитвно отношение в личен план. До сега ми е излизала като една сама страдалка!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 01, 2013 12:05 pm

На мен така ми е излизала Линда, как тогава да си я обясня за отношенията им, като сега са заедно ???? Освен това има още 3 месеца до края на годината, а и всичко може да зависи от теб с тази Дама Меч в средата.


На мен пък Дама Меч ми се е появявала когато нещо зависи от мен, когато трябва да взема някакво решение.


Последната промяна е направена от dgakova на Вто Окт 01, 2013 12:10 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 01, 2013 12:06 pm

Фрог и Линда написа:


Линд написа:



Питах в любовната тема какво да чакам от този мъж през този месец - Крал жезли 8 п Крал пентакли. Не мога да го разбера този човек


Аз така като гледам този човек няма да направи нищо, ще чака, независимо от чувствата си, а такива има. Няма действие в този крал пентакли Седи си твърдо на трона и си мечтае без да разбира, че радостта му е на една ръка разстояние.... Има обаче някакво действие по 8 пентакли, което не касае емоционалната сфера....ако нещо общо ви свързва по друга линия значи действието ще е по другата линия
Фроги, ти познааТри карти 3 - Page 15 698924 

картите ми за този човек през октомври са 8п Колесница Влюбени. Ще предприеме ли този месец нещо?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 01, 2013 12:10 pm

8П - ще се полагат усилия
Колесница - ако досега е бил далече от теб или се е държал на дистанция, мисля че с Колесницата ще я скъси, ще предприеме някаква стъпка към теб
Влюбените - едни романтични отношения Smile е резултата от 8П и приближаването с Колесницата
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 01, 2013 12:16 pm

нали това си говорихме 8 п - бавната скорост- но може би Колесницата ще ги придвижи 8те пентакли към Влюбените... Дано...мерси

Но ето- повтаря ми се 8 пентакли с него! В интерес на истината има едно общо нещо в което двамата с него сме като доброволци- от там се познаваме- то ни свързва....Както Фрогито отгоре е посочила за неемоционалното действие по линията на 8п.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 01, 2013 12:29 pm

8П и като дневна и в подредби за М. ми се падаше. Според мен зависи резултата от следващата карта, дали ще бъдат увенчани усилията с успех при нея, но определено са действия за градене на нещо и то полагане на доста усилия за това. Аз и на шут се правех пред този с тези 8П само и само да ме забележи :sm38.gif:  Едно от нещата е че ходех с 12 см. токове с предни платформи по 4-5 часа на ден за да мина една минута пред погледа му на отиване и една минута на връщане, за да ме види колко съм хубава и неотразима Три карти 3 - Page 15 642334  - това си е сериозно усилие :sm38.gif: 
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 01, 2013 2:33 pm

taroman написа:
Anakin, ако искаш ми прати едно CV на tarotman@abv.bg, да видим дали аз не мога да те уредя на някоя синекурна длъжностSmile Иначе, философски погледнато при 4 чаши удовлетворението наистина може да е малко, но не винаги това е крайният резултат. И пак философски погледнато, по-добре е да си заблудена душа, защото можеш да намериш просветление и спасение, докато ако си заблудена овца, така или иначе ще си блееш цял животSurprised
Благодаря много за предложението, но предпочитам да търся със собствени усилия. Не за друго, но не искам да съм задължен на никого (това също е едно от значенията на Сатурн в 8 дом). Дори и сега след възврата не ми се промени отношението към това да не търся чужда помощ, да взимам заеми, кредити и т.н. Мисля все пак, че и сам бих се справил.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 01, 2013 4:01 pm

Линд, ще има някакво действие, но тъй като в този момент ще прави избор, може би ще се наложи да му помогнеш малко с тази Колесница, да го побутнеш, ако искаш де, да му подскажеш, че би ти било приятно да общувате в друга обстановка. Иначе формалният повод отново ще е общата работа. Така мисля.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 01, 2013 4:50 pm

Добре, Анакин! От където и да ни пишеш, в твоето населено място би следвало да има библиотека - ако не можеш да се закачиш другаде, пробвай там, или нещо друго, което е под влиянието на Висша жрицаусмивка 
Линда, с тези карти и нищо да не правиш, би следвало този месец да те подкара:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 01, 2013 5:08 pm

Благодаря! усмивка 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 02, 2013 6:45 pm

Здравейте,имам два въпроса , първият е дали да края на годината ще започна ли да работя заедно с ...-цепя на 6 ж, което си е успех, а картите са Сила,Жрец и Крал меч-май трябва да почакам малко повече за да станат нещата, като че ли просто бързам с тази работа,иначе мисля че ще стане ,но не и за този период, а за по-дълъг.
Другото , което питам е дали ще има среща до края на месеца с ...,цепя на Маг, картите са Дама меч, рицар ж и 9ж-като че ли има всички шансове това да стане, стига аз да се съглася, май крайното решение ще е мое.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 12.03.2013

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 02, 2013 7:19 pm

Линжери, на обучение ли си в момента и сякаш имаш някакви трудности-нещо те притеснява относно тази работа?Всичко зависи от решението на някакъв мъж... 6Ж показват твоята устременост...
Да не би да ти предстои пътуване,заради което няма да можеш да се видиш с този мъж?


Последната промяна е направена от Reni на Сря Окт 02, 2013 7:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 02, 2013 7:23 pm

Да,приключвам вече с него,имам още много малко,до 2 седмици ще го приключа и тази диплома ми трябва ако искам да работя точно това с него,уж иска да работим заедно,надявам се да не се откаже...и за сега няма да имам пътуване
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 12.03.2013

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 02, 2013 7:46 pm

След като няма да пътуваш, втората подредба показва,че ,въпреки че обмисляш всичко с разум, в един момент нещо ще те предизвика да  действаш спонтанно и ,вероятно, той ще се отдръпне от теб.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 02, 2013 7:55 pm

Благодаря ти, не очаквах точно това,но нищо, като мине месеца ще дам обратна връзка.А колкото до работата ,наистина ме притеснява едно нещо и това е да не би да не стане,защото обещаното не е като полученото,просто си имам едно на ум,а крайното решение всъщност зависи от жена,неговата шефка ,но и от него,но ще видим,за сега трябва да чакам,после ще видим.


Последната промяна е направена от linjeri на Сря Окт 02, 2013 8:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 12.03.2013

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 02, 2013 7:57 pm

Линжери,а дали нещата не са за него просто флирт,той да не ги приема сериозно и това да те накара ти да се отдръпнеш? Това възможно ли е?
Честно казано, колебая се между двата варианта, много ще се радвам да дадеш ОВ. мерси 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 02, 2013 8:07 pm

Ами не знам,аз питах за среща заради самата работа и във връзка с работата, значи въпросите се отнасят за един и същ човек и са на база работа,надявах се да стане тази среща за да се изяснят нещата с работата и с нашите действия от тук нататък като екип,не разчитам на флирт или нещо друго от негова страна,защото за в момента нещата са делови при нас.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 12.03.2013

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 02, 2013 8:26 pm

Линжери, според мен няма да се състои срещата, защото ти ще имаш някакви ангажименти. мерси 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 02, 2013 8:30 pm

Благодаря ти за отделеното време,ще пиша като мине месеца,задължително.мерси 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 12.03.2013

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 02, 2013 8:31 pm

Моля Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Окт 03, 2013 6:29 am

Мисля, че имаш всички шансове да започнеш да работиш с човека- много силни карти, макар, че той е много взискателен за някакви работи..но ти явно ще си покрила някакви изисквания.

По другото не съм сигурна- първо си помислих- не, но- вижда се тук някакво пътуване...може пък и да се осъществи срещата и ти да си стъпиш на ината, че искаш да го видиш...и да заминеш..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Окт 03, 2013 10:26 am

Отношенията ти с Д.не са равностойни,смятам,че ти си склонна да даваш повече за тази връзка,отколкото той/6 пентакли/.Тук не мога да дам категоричен отговор,защото всичко зависи от Д.Той ще преценя,ще комбинира ангажиментите си и ако има сгоден случай/2 пентакли/,ще ти се обади.Мисля си също,че той е ангажиран.Има и друг човек в живота му.Това го съдя по комбинацията Влюбените+2 пентакли.Тук не виждам категоричен отговор.

Може би след известно време пак трябва да питаш.

Антония,благодаря ти много за вниманието,явно много още имам да чета...макар че освен четене трябва и интуиция Три карти 3 - Page 15 262180 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Окт 03, 2013 1:18 pm

Линдали много ти благодаря,да наистина и той и аз сме много критични за работата,защото е доста важно,но пък аз вече доказах че може да разчита и да работи  с мен.Задължително ще дам обратна връзка .
Изтеглих карти какви ще са отношенията ни до края на месеца- цепя на 7 п, картите са крал меч,10 меча ,3 ч-тези двете ги изтеглих заедно, но видях после , а за трета карта се падна Дявол,не знам дали трябваше да е тегля,но го направих.7 п-мисля че показва еднообразието, това че няма нищо ново или не е достатъчно,краля е мъж ,който не търпи чуждо мнение и някой да се налага,с характер,10 м и 3 ч -тук приемам че лошото отминава и идва ред на нови емоции,но те ще са само това, а дявол е вероятно изкушение за нещо. Като цяло мисля че през месеца няма да има кой знае какви изненади,вероятно разговори и приятни моменти.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeЧет Окт 03, 2013 8:02 pm

не, линжери...не са хубави картите..съжалявам мила- внимавай да не станеш жертва на едно брутално отношение от страна на този човек

ох..не знам- направо този дявол с толкова мечове хич не ми харесва и с 3 чаши- някакво тежко пиянство- много лоша постъпка!...знаеш ли- ако мислиш да се виждате- откажи се по- добре от идеята- там отгоре и без това имаше РЖ на втора позиция...обмисли внимателно работите- не е сега момента за развитие на вашите отношения.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 04, 2013 4:36 am

Ще бъде ли уволнен Х?
Допуснал е грешка на раб място, утре ще разбере.
Луна+крал меч+асо пент?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 15 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: