Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 16:45

сега само се замислих, че Паж чаши е Риби, Рицаря е Рак, Крал чаши е потайния Скорпион- дълбоките води...Видите ли Крал чаши- това би трябвало да даде една скорпионска енергия - тази карта ми е показвала мъже със скорпионска луна или асцендент.

От моя опит веднага мога да кажа и пентаклите как са - ПП е дева, РП е Козирог, КП е телец

Дамите мисля, че могат да са всяка една от зодиите в стихията им.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 19:38

Хм, аз пък за пореден път се разочаровам от тарото по отношение на загубени вещи. Да ми беше излязъл Крал пентакли или Кралица пентакли, щях да ти кажа дивана, ама Рицар чаши... Поне не беше ли леко подпийнала снощи или когато там са паднали? :sm38.gif: Иначе аз виждам Рицар чаши като Риби, защото рицарите ми отговарят на подвижните знаци, кралиците на неподвижните и кралете на кардиналните.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 19:48

Според мен човека го викат не за да го уволнят, а за да му се разминеусмивка Само че трябва да си изиграе правилно картите. Сблъсък и то какъв ще има! Но той трябва да знае какво да говориТри карти 3 - Page 17 402149 Трябва да каже, че има много нови идеи за работата, които могат с години да се развиват, ако наистина има такиваусмивка След като втори човек в рамките на седмици прави същата грешка, значи може би правилата на работа, или алгоритъма на работа, трябва да бъдат променени, нещо което хем ще изненада подчинените, хем ще покаже, че шефът им ги разбира и мисли за тяхТри карти 3 - Page 17 402149 Това по Луна - от нея сякаш падат частички светлина и кучетата и всички твари се дзверятусмивка А също така по новите правила може да се окаже, че не е виновен и съответно наказание не е необходимо. Това биха могли да бъдат новите решения, които шефът ще спусне на подчинените си и удобно може да му се подскаже, че сега е момента да го направи или поне, че може да се мисли в тази насокаусмивка  Новолунието е във Везни, т.е компромиси могат да се правят, но трябва да им се импонира на шефа или шефката адекватно!усмивка Ако нещата много загрубеят, нека помоли за административно наказание - Крал меч, като опция да не бъде уволняван. Нещата са на кантар - и Слънцето и Луната са във Везни, от уменията му да удовлетвори шефа чрез приказки може да зависи решението. Въпреки, че между нас казано, тази зодия понякога харесва насилиетоТри карти 3 - Page 17 402149
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 20:58

Линдали много ти благодаря,вероятно ще се отложи срещата,няма да бързам,само да кажа че няма да е пиянство,защото нито един от нас не пие,но може да е събиране,не знам.
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 21:57

Най-напред да дам ОВ по картите за кучето ми (бяха в другата тема, май през юли): кучето е добре, но се движи по-трудно (имайки предвид, че е на 17 години).
Онзи ден обаче стана така, че се претърколи по стълбите (и аз се бях залисал нанякъде). Добре е, но се уплаши много. Реших да попитам картите "Ще бъде ли жива и здрава Димка до края на годината?". Картите са: Паж Пентакли, 5 Меча, 3 Жезли. Цепи се на 4 Пентакли.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 23:33

Анакин, задал си два въпроса: ще бъде ли жива и ще бъде ли здрава - две различни питания са, защото може да е жива, без да е здрава. Питай пак.
На въпроса защо една мацка така настоятелно ме караше да отида с нея? - хващах по две карти и си ги оставих - Дявол+2П, 4М+АЖ, Луна - или тя съвсем е изтрещала и се чуди какво да прави от скука или има нещо, което аз не виждам и не разбирам...?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 02:32

Днес имах едни много интересни карти:

Какво трябва да направи жена за да започне работа?

Паднаха 3 Чаши
Цепя на Жрецът
Дяволът, Страшният Съд, Кралица Чаши, 5 Жезли
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 06:57

Ще бъде ли уволнен Х?
Допуснал е грешка на раб място, утре ще разбере.
Луна+крал меч+асо пент?
Уволнен е.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 08:04

Ее, ми Maite, сорка!усмивка Опитахме се да го подкрепим емоционално, но...усмивка Даде ли ти обратна връзка дали са говорили нещо, или всичко е било предрешено и просто са му отрязали достъпа до информацията като са му казали да не ходи на работа? Ако шефът му директно му е казал, че го уволнява при срещата, значи средната карта - Крал меч е показателната карта в питането.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 08:28

Anakin, според мен кучето ти ще бъде живо и здраво до края на годинатаусмивка  Т.е би следвало да си запази кондицията, в която е било преди падането и която му съответства на годините. Използвал си в питането си логическата функция И(AND), а не ИЛИ(OR), което не е недопустимо. Много често питанията са от сорта на "ще дойде ли еди кой си на срещата", обаче ако перспективите са ти да не отидеш, картите мислиш ли, че няма да го подскажат това? На мен ми се струва, че ще го отразят с лек негативен нюанс, дори и той да дойде, понеже така или иначе "среща" няма да има...Така че питането ти си е съвсем нормалноусмивка
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 09:12

Благодаря много, taroman! Дано да се окажеш прав! усмивка 
Мислех си, че въпросите от рода на "жива и здрава" са свързани и че картите могат да покажат, ако ще се случи нещо.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 10:56

Anakin написа:
"Ще бъде ли жива и здрава Димка до края на годината?". Картите са: Паж Пентакли, 5 Меча, 3 Жезли. Цепи се на 4 Пентакли.
Фроги, можеш ли да се изкажеш по въпроса? Ти имаш малко повече опит с животинските проблеми. мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 11:36

ее МАИТЕ...каква вест ни носиш! Sad много съжалявам да го чуя.

Може би Асо П е действало като обърнато- защото до него все пак е КМ, който като стихия е въздух. Асо П е земя.

Само така си го обяснявамТри карти 3 - Page 17 302820 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 11:58

Вера, според мен Паж чаши е по- нестабилен от РЧ и съответно той трябва да е в мутабелния знак. Още повече, че ПЧ представлява импулс емоционален, мило отношение, мили думи, философстване, мечтателност, което е много типично за рибата.

Аз се досетих, че е Рицар чаши е рак, защото по хорара ми- изгубената ми вещ беше в Рак- не знам моята логика връзва Рака с Рицар чаши. Рицарите са с големите кошници, все са отправили взор към някаква цел- което много добре съответства на амбициозността на кардиналните знаци- но разбира се това са само насоки.

Рицар жезли ми е показвал мъже скорпиони! Но просто екстремисти, спонтанни, търсещи кратки сексуални удоволствия, живеещи на бързи обороти. Крал П ми е излизал за мъж Овен, за мъж Водолей...................Таро описват вътрешното състояние по- скоро на човека.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 12:08

Маите написа:
Ще бъде ли уволнен Х?
Допуснал е грешка на раб място, утре ще разбере.
Луна+крал меч+асо пент?
Линда, Асо Пентакъл всъщност означава и край, дори смърт, особено на последна. На мен ми е излизал и като двете. А КМ си е сериозно отсичане Три карти 3 - Page 17 402149
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 12:18

Вера каза една комбинация за двойка подновила отношенията си след повече от година.

5 жезли Дама Пентакли (обърнати тези 2 карти) Асо П....ама тука е може би съвет дамата да чака...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 12:47

Съгласна съм с Ла Ла и затова не й се радвам толкова на тази карта, нито я приемам като благословия, когато излезе в подредбите, а и винаги, когато започне да се появява по- често, ми показва, че скоро ще се разболея.
Очаквах,че ще го уволнят, съжалявам,наистина! мерси 
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 13:18

По принцип смятам, че всеки има различно виждане за картите и никога една и съща карта не може да означава едно и също нещо за различните хора. Но все пак таро има някаква основа, някакви базови значения и поне ключови думи, които не варират. Асата са първото проявление на енергия, те са единицата в колодата. Може да означават много неща, но не и край. За смърт Асо пентакли може да излезе, съгласна съм, но като указването на ново начало - тоест пренасяш се на ново, по-добро място, примерно тежко боледуване, при което смъртта идва като спасение. Но тук в случая не виждам как може да е край. Остава картата да показва нещо в събитията, което все още е в бъдещето, затова ще е интересно да се научи след време как се е доразвила ситуацията. Може пък благодарение на това уволниние, човекът да попадне на работата, която е и негово призвание по Асото и 9 пентакли. Може и да ги съди за неправомерно уволнение и да получи някакви пари. Но ми е трудно да приема едно Асо като край...
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 13:58

Деси, Анакин, не мога да кажа нищо по въпроса за кучето към този момент. Има сериозно различие в картите за животните. На мен Рицар пентакли ми предсказа смъртта на моето коте, но трябва да потърся комбинацията /има я тук във форума/. Имаше някъде другаде също малко повече по темата за животните и таро. Ще потърся. Не ми харесва нито пажът, нито жезлите, но да не импровизирам, нека да ги видя и ще се включа.
Маите, много съжалявам за човека, който си е загубил работата. Наистина искахме да му помогнем поне психически. Но както казах и при прогнозата си - човек не знае какво печели, когато губи. Може пък това да е неговият шанс за по-добра работа. Ще прочета всички постове от вчера и днес и пак ще коментирам....
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 14:41

Благодаря Ви за коментарите. Историята му може да се окаже с продължение.
Наел си е адвокати и в понеделник има консултация отново с тях, за да му кажат как ще действат. По-нататък, ако има развитие, ще пиша. Защото и аз вътрешно не мога да се примиря, че Асо Пентакли на трета показва просто край, все си мисля, че е промяна, свързана с настъпване на нещо по-добро за него в работата му.
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 15:27

Какъв ще бъде за мен октомври в емоционален план? Засега леко скучен се очертава.
10 Пентакли -Крал Пентакли - Кралица Чаши
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 22:17

Анакин написа:
"Ще бъде ли жива и здрава Димка до края на годината?". Картите са: Паж Пентакли, 5 Меча, 3 Жезли. Цепи се на 4 Пентакли
Мисля, че отговорът е "да", ще е жива но не знам доколко ще е здрава. Все пак е столетница. Анакин, гледай си приятелчето, прави си го щастливо доколкото можеш и не го мисли. Така или иначе възрастта му е сериозна и колкото и да ги обичаме природата е неумолима - отиват си от нас един ден. Просто не мисли за тези неща. То усеща и страда ако ти страдаш. Радвай му се и го радвай докато е при теб.

Мойра написа:
Дявол+2П, 4М+АЖ, Луна
Тази твоя приятелка е дявол и половина. Според мен е имала някакви притеснения и не е искала да бъде сама. Мисля, че има някаква конкретна причина, за която ти не знаеш.

Деси написа:
Какво трябва да направи жена за да започне работа?
Паднаха 3 Чаши
Цепя на Жрецът
Дяволът, Страшният Съд, Кралица Чаши, 5 Жезли
Деси, тези карти не ми се виждат много "работни", освен ако жената няма намерение да работи в стриптииз бар.....
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 05 2013, 23:20

Благодаря много, Frog! Всъщност, кученцето утре (след по-малко от час) навършва 17 години. усмивка 
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 06 2013, 12:29

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 06 2013, 12:59

Благодаря много, Луничка! усмивка 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 06 2013, 14:01

Анакин,хубав месец и много шопингтерапуя ;)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 06 2013, 14:03

Фрог,колко интересно... Стрийптиз...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Три карти 3 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 17 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: