Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Next
АвторСъобщение
linda10
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 14:12

Въпроса го зададох за две различни жени,много чудно.Не ,че е невъзможно,но и двете с еднаква роля и най-вече еднакви карти...странно ми е. И след като изпаднаха още веднъж,просто реших,че явно не отгораят на този въпрос,а искат да ми подскажат нещо друго.Дано разбера какво.
 мерси 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 18:06

кой е той в моя живот,каква е ролята му?

ц, 6 меча

Луна - Слънце -принцеса на жезлите

По този въпрос е: имало е проблеми, които ще бъдат преодоляни, загърбени.

Луната и слънцето - може би показват, че той трябва да ми помогне или да ме накара да се вгледам в себе си.

Трябва да успявам и да се уча да балансирам между работа и него.

Мнение по въпроса?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 22:41

Гледам на една приятелка само с големи аркани- какво да очаква от мъж, с който имат закачка, но той не показва никаква инициатива, засега:

Колесница Кула Император - аз мисля, че може да се стигне до физическа консумация, мисля, ще има секс, за друго не знам..за сега


Марина -Кой е той- той е ежедневието- деня и нощта между, които се движи принцесата жезли- луташ се в него- твоя 24-сов свят Smile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 22:56

За моя приятелка и приятеля й, как ще им се развиват отношенията в близко бъдеще

Луна Влюбени Страшен съд
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 23:01

Хм Маринка по добре беше да зададеш два въпроса сякаш отделно. Иначе ти самата нече сякаш си се отказала от тази връзка,  има неизяснени неща в нея страхове. Иначе слънцето и рицар жезли говорят за енергия пламък и страст, но сякаш само дотам. Дано не те разочаровам но си мисля ме този мъж не е любовта на живота ти, нея тепърва ще я срещнеш мерси Въпроси и отговори- 2 - Page 7 156215
Линда съкровище както винаги супер коментар, това между деня и нощта звучи толкова мило усмивка . По твоите карти им предстои да вземат важно решиние за връзката си. Да не мислят да се женят?
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 23:09

Питам за приятелка, какви намерения има мъж спрямо нея.  Цепя на звезда,  колелото, рицар чаши и кралица жезли. Първото което ми хрумна че този мъж сякаш и е предопределен,  сякаш колелото се е задвижило и той се е устремил към нея с намерението да я накара да се влюби. Вие как мислите мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 23:58

Хубави са картите Иве- ще има бързо развитие при тях, ще се задвижат бързо и във една влюбена посока нещата

Ами не знам- и аз мисля, че им предстои важно решение и изясняване на тази Луна..в основата..дали любовта не е само Илюзия? Мисля, че настъпва период, в който връзката им ще има възможност да израстне и да стане по- стабилна
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 00:03

LindaLI написа:
За моя приятелка и приятеля й, как ще им се развиват отношенията в близко бъдеще:

Луна Влюбени Страшен съд
Може нещо да излезе наяве и това да доведе до обрат в отношенията им. Има нужда от промяна, да се вземе решение, но поради страхове се отлага и неминуемо идва Страшен съд.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 00:06

Благодаря Ви, момичета!

Времето ще покаже ... на къде ще се развие връзката ни
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 00:08

Iva78 написа:
Питам за приятелка, какви намерения има мъж спрямо нея. Цепя на звезда,  колелото, рицар чаши и кралица жезли. 
 Въпроси и отговори- 2 - Page 7 3473555709 Love is in the air. Определено е решил да покори сърцето й и мисля, че ще им се получи  усмивка Те далеч ли са един от друг?
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 00:12

Галантус, Линда   мерси  благодаря. Линда сега се сетих и за едно тълкуване на влюбените в комбинация съда - предопределеност на постъпките.  При мен тази комбинация е показвала силни чувства,  може би както казва Галантус ще пряодолеат страховете и ще има промяна към доста по сериозни отношения.
Гарантус той живее в съседен град, виждат се в Университета, но не редовно, в смисъл не всеки ден.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 00:17

Колесница Кула Император

Тук ще има ли случки...мислите ли че може да има кекс
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 00:22

Хм Линда ще има гръм и трясък тук, ама дали ще е кекс с тоя император накрая ми е малко загадъчно, другия вариант е да има кекс по негова инициатива.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 00:28

мисля че императора не е някой готов и настроен за промени, той не е ПРИЕмствен за новите неща- следва си до сегашния ред- мисля че това разбрах за тази карта.
и си мисля,че може да има някви емоции, но те да не доведат до нищо
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 01:09

един друг човек от миналото се появи, много свалки, много чудо, какво цели

ц. Влюбени
8м 2ж Крал ч
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 01:57

Май има чувства, но и страхове. Крои панове - дали не иска да сте двойка? Ще действа, макар да се опитва да скрие какво се случва. Това крал Чаши трудно ще го разгадаеш - даже картите не са категорични  усмивка
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 07:08

Линда по първия въпрос много я желая,но сексуално,няма любовни чувства.Приятелката ти да внимава ако е влюбена,по-добре да стои настрана от него.

По втория ще имат изпитание пред връзката си,може би дори ще стигнат пред раздяла,но мисля,че няма да се разделят.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 07:20

Галантус- той направо си ми предложи секс, но в интерес на истината мисля, че иска само това, няма някакви по- сериозни мечти и цели за нас

Момичета, друго да ви питам- Влюбени 5м 8пентакли

Мислите ли, че Влюбени + 5 меча...може да значи някаква подигравка с любовта, липса на оценка, а 8 пентакли знак, че трябва да се науча да се справям с това??
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 08:10

Линда за мен Крал ч е човек,който флиртува,прави секс,но не задълбочава по-нататък,не може де се очаква кой знае какво от него.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 11:34

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:09; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 11:36

LindaLI написа:
Галантус- той направо си ми предложи секс, но в интерес на истината мисля, че иска само това, няма някакви по- сериозни мечти и цели за нас
Потвърждава се мнението ти за сексуалния крал Чаши, макар че (без крал Меч) аз и другите крале ги виждам подобно.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 11:43

хубави са картите- май се освобождава от старите дяволи на прав път е ще се появи нов мъж..не знам дали до 3 месеца.

може да има просто някой, който да предизвика интереса й...но да не почнат нещата веднага сериозно и да отидат към връзка


Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Дек 14 2013, 11:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 11:43

Даа...особенно КЧ и Влюбени! в комбина..или Сила- това е секс, оргазми и прочее
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 11:47

луничка, ама тя  дълбоко ли е  скъсала с предишния...че с тази 3п?
и друго- някой женен ли е?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 11:54

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 12:10

зуки- натиснала си някаква настройка- не може да ти пращаме лични съобщения и не мога да ти отговарям мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 14:51

Каква е ролята му в живота ми? В.жрица,Отшелникът,Императорът-според мен ролята му е да ме накара да се вгледам в себе си,да разбера къде греша и да се поправя.Аз виждам израстване,но в духовен аспект.Някакви други идеи?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 7 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: