Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 08:40

Има карти в таро които не променят значението си толкова независимо дали са прави или обърнати. Една такава карта е 2 чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 09:56

На мен обърнатата 2 чаши обикновено ми показва липса на хармония или хармония, която започва да се разпада. Обикновено не ми показва край на връзка или раздяла, но ми е показвала буквална физическа раздяла с приятелка, която живее в чужбина и я изпращах след края на лятото.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 11:04

За мен обърната две чаши е среща
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 11:27

LindaLI написа:
За мен обърната две чаши е среща
Но тогава каква е разликата от правата?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 12:24

Правата е по- любовна, показва първи трепети и пеперудки в стомаха, радваш се на другия
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 14:04

Въпросът е дали ще се появи нов човек (любов) в живота на питащата в близките 3м.? :

2 чаши, 2 меча, асо Жезли

2 меча не ми се връзват, може би сега бездейства и се е стегнала, но желание не липсва.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 14:27

всичките прави ли са?

Ами на мен ми се струва, че вече има някой дал заявка, хванал й е някой бегло окото, но тя стопира нещата или пък не се сеща, че този човек може да таи такива симпатии към нея. там е, но не го вижда. Май ще прогледне обаче ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 14:31

Да, прави са  мерси Не вижда опция, варианти около себе си, болезнено усещане, че е сама.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 18:48

Бих се радвала да обсъдим следните комбинации, които ми се падаха при гледания наскоро, за да знам дали правилно ги интерпретирам.

1) Жена пита дали има друга в живота на мъж, с когото са разделени понастоящем.
Паднаха се:
ц8П
Паж меч 6ч 4п

Мисля,че НЕ. Човекът се е заел главно с работа. Чувства се отегчен, зациклил на едно място, разочарован, раздразнителен, вкопчен в миналото не може да се отдаде на нещо ново, затова се е съсредоточил върху работата. Относно любовните дела е резервиран. Не е готов да инвестира чувства в нови отношения.

2)Какви чувства има мъж към жена?

Ц.Дж
2ж, 9чаши, глупак, жрица

Мисля,че въпросният мъж има чувства към две жени, като към едната ДЖ има по страстни чувства и любов, а към другата Жрицата по-невинни чувства, изпълнени с разбирателство, радост и някаква душевна близост. Мъжът се чуди коя да избере от тях. От една страна е възможността за нова страстна любов от друга страна жена, която го разбира и която му е близка.

Към съответната питаща има любов, щастлив е покрай нея, но е решил да започне нещо ново.

3)Отново жена пита за мъж какви чувства има към нея той.

8ж, Крал Жезъл, кула , свят

Бил му е даден внезапен шанс за любов, близост, приятелство и сбъдване на мечтите. Чувствата му са били много бурни изпълнени със страст и усещане за радост, завършеност, сбъдване на някаква мечта. Но явно е имало между тях много конфликти. Може би ревност. Мъжът изглежда е инатлив, обича да бъде неговото и не отстъпва. Смята, че той е прав. Случило се е нещо внезапно, което го е разтърсило и е решил да сложи край на връзката (свят).

4) Мъж пита ще има ли сериозна връзка в скоро време?

10ч, 4ч, маг
изпаднала 7П.
Не. Има желание да сериозна връзка, обаче сърцето му е пълно, което ще му попречи да оцени нова жена. Все ще остане сам, но ще се чувства добре така.
5) На въпрос как ще прекара св. Валентин?
ц 6ж
Умереност, Император, Отшелник

Няма да има романтични преживявания, ще бъде сам или с приятели, но ще се чувства доволен, защото няма и без това да е настроен за любовни дела. Тези неща за него са отживелица, свикнал е със самотата. Освен това е консервативен по отношение на тези празници, а пък в момента го вълнуват професионални въпроси. Това за което е мечтаел се е разпаднало и сега се опитва да заздрави раните си. Иска да поеме отговорност за собствения си живот.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 19:41

Блекмун- утре може би ще коментирам комбинациите, когато ми остане малко повече време, но искам да ти благодаря, че се присъедини към нас. Много ни е полезно присъствието ти тук мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 21:28

Аз също се радвам, че се присъединих и така чрез вас се уча да разбирам по-добре картите в различните ситуации. Въпроси и отговори- 2 - Page 30 531608 
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 10:55

Blackmoon, ако ти е интересно моето мнение:

1) Картите не отговарят на въпроса й (случвало ми се, когато питащият иска да знае неща от живота на други хора, за които не му е работа да пита). Според мен, тук таро има послание към питащата, че въпросът и е любопитство зад гърба на човека (Паж мечове), защото тя още живее в миналото и със спомените (6 чаши) и гледа на въпросния човек доста собственически (4 пентакли). А може и четворката да е в смисъл на твърде високо вдигнат гард от нейна страна, много се пази. Ако наистина се интересува от човека, да направи опит да говори с него.

2) Какви чувства има мъж към жена: смята, че е силен характер, твърдоглава и трудно се спогаждат с нея (2 жезли, която тук тълкувам като обърната, защото е следвана от чаши). Но мисля, че въпреки това тя му липсва и по-нататък във времето може да направи опит да я потърси отново заради Глупакът.

3) По този въпрос нещата ми изглеждат приключили. Мисля, че отношенията им са се развили доста бързо и после също толкова бързо мъжът е оставил тази жена зад гърба си, след някакъв сериозен конфликт или неприятна изненада. Светът обикновено е някакъв край, Кулата също, 8 жезли бърз край, а Крал жезли често ми показва човек, който смята чувствата си за слабост и е твърдо решен да продължи напред сам.

4) Тук и аз мисля, че отговорът е не. По-скоро той самият като че ли не е на тази вълна. Зависи от него по Магът, но той като че ли е твърде уморен от може би предишни емоционални отношения по 10 чаши и 4 чаши, дори отегчен бих казала и според мен не смята, че си заслужава усилията по 7 пентакли, която е изпаднала.

5) Май ще си остане вкъщи. Трудно е да се видят някакви събития, защото са само Големи аркани, които според мен показват по-скоро душевния му свят и това, че изобщо не му е до празнуване и събиране с други хора.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 13:24

Благодаря ти Вера за анализите.  мерси Само не ми е ясно как по първия въпрос разбра,че картите не искат да отговорят и че описват чувствата на питащия, а не на въпросния мъж?

И по втория въпрос има дама жезли и жрица това не означава ли, че става въпрос за две жени и че мъжът е започнал нови отношения заради глупака?
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 13:56

За първия въпрос - не съм сигурна и не знам, дали съм права, просто имам такова усещане. Най-вече заради Паж мечове. По принцип често ми се появява, когато някоя приятелка иска да знае, дали мъжът й изневерява, има ли някоя друга и т.н. Картите никога не дават отговор. Освен това този паж ми беше излязъл за това, че бивш мой приятел ми четеше блога тайно, за да разбере как съм и какво става с мен, без да се налага да ме търси.

За втория въпрос - аз не тълкувам картата на цепене. В моята практика съм установила, че тя по-скоро ми показва нагласата на питащия по отношение на ситуацията или естеството на самия проблем, отколкото нещо действително, което ще се случи. Колкото до Висшата жрица, нея не я взех под внимание, защото е 4-та карта и не знам какво значение трябва да има в такъв случай, аз тълкувах картите като минало-настояще-бъдеще. Освен това почти никога не виждам жрицата като друга жена или конкретна жена в подрежданията.

Но това е строго индивидуално и всеки си има собствени значения за картите, които малко или много се различават. Така че не знам до колко моите значения, ще съвпаднат с начина, по който картите говорят на теб  мерси
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 19:22

Вера, много ми харесват тълкуванията ти! И опита, който споделяш! Много задълбочено гледаш на картите и особено ми допадат ситуациите, в които сравняваш картите една с друга. Много полезно и много приятно за четене! Благодаря!  Въпроси и отговори- 2 - Page 30 531608 

Мисля, че ще е съща така много полезно, ако /когато и ако ти остане време/ прехвърлиш някои мнения за конкретни карти и в темите за тях в Таро-теория, защото така ще се загубят с времето, а според мен са страшно полезни и наистина имаш много добри наблюдения и обяснения.

Благодаря, още веднъж!
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 20:20

Момичета, моля за помощ по тези карти. Приятелка харесва един мъж тайно и пита дали той е обвързан вече?

Любовниците, Кралица пентакли, 3 жезли... доп. 8 жезли

Струва ми се, че дори може да е семеен и дете да има или да очаква. Но може би обича да се заглежда и по чуждо по 8 жезли... Въпроси и отговори- 2 - Page 30 302820
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 20:35

Ами и на мен ми изглежда като да са поне трима....и влюбените,и кралицата и жезлите...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 20:37

да Миси- доста сериозно обвързан- в началото на някаква връзка е дори, би трябвало да е влюбен в гаджето си
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 21:12

Много ви благодаря момичета, ако разбера нещо ще пиша Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 30 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 30 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: