Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next
АвторСъобщение
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 00:28

бибиби,този мъж няма грам доверие на тази жена,тъй като тя в миналото го е предала,направила е нещо,което се е опитала да скрие от него,но той е разбрал.За него тя е безскрупулна жена,която лъже и маже,и ще направи всичко в името на интереса си... Тази случка го кара да бъде емоционален,според мен и затова има КЧ...
Относно срещата - тежко и е на тази жена и се надява да се срещнат,дори е намислила начин как да го накара да се видят,тя има план и ще действа,има неща,които я карат да се чувства несигурна и които иска да изясни с него...Картите показват нея,не него...Успех!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 00:48

Благодаря момичета- аз съм направила нещо хубаво като цяло. И се надявам мнението му за мен да се промени към по- положително. Наистина да паднат маските и правите 3 ж и 8п да лъснат бляскаво- на това се надявам...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 00:51

Да,Линда, другото,което предположих е,че си имала идея,проект или нещо подобно и много си се постарала по него...Успех!
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 02:41

Относно въпросите на Биби:
Мисля, че мъжът има чувства към нея, но за него нещата са приключили. Научил е нещо, което го е накарало да се чувства наранен или предаден.
Мисли, че тя е манипулативна, лъжлива, власттна жена, която е много умна и със своите остри приказки или действия, го кара да се чувства притиснат, безсилен. Смята, че няма какво да се направи по въпроса и се е дистанцирал съзнателно с желание да прекрати тези отношения.
С много труд, вяра и желание от нейна страна тя ще успее да се види с него. Възможно е да се опита да го съблазни, смятайки че сексът ще реши проблемите. Какъв резултат ще постигне не е ясно.
.....
Линда, при теб мисля, че мъжът ще научи каквото е било скрито досега.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 06:42

помолих картите за съвет какво да правя в създалата се ситуация

асо жлези - 10 пентакли - 2 жлези
цепя на паж пентакли

обърква ме 10 п, която е като стена м/у двете карти. все едно асото не може да премине към 2ж заради нея. може би да изчакам и да парирам или да не предприемем по-активни действия?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 08:52

Линд, аз мисля, че ти ще му подскажеш по някакъв начин и така ще разбере. Удовлетворение има  Smile

Артемис,  сама няма да се справиш, ще ти е нужна помощ, подкрепа от други хора, за да премине АЖ в 2Ж, ако е възможна изобщо тази опция.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 11:58

Линда, човекът ще разбере за изненадата и ще се развълнува.
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 14:26

абсолютно сте прави за момичето...опитвам се да и  наливам акъл ама не става....а има много хубаво момче за приятел, което обаче пренебрегва...техните не го харесват, защото бил, цитирм "просто полицай!"
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 14:29

Момичета някоя има ли как да ми изтегли карти "коя беше жената до него"

Има два варианта- или е била мащехата му или гаджето му

За дневна имам обърната кралица меч
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 14:42

аз мога, ако искаш прати име на лични
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 15:21

Ц рицар меч

З пентакли две пентакли З чаши- каква му е жената според вас

Аз залагам на това че е била жената с която баща му живее, мисля че са вършили някакви семейни дела
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 16:31

Линд, ако бяха само 3 пентакли в списъка щях да се съглася с теб, но с трите чаши си мисля, че може да грешиш, освен ако нямат по-силна емоционална връзка с приятелката на баща си...../не е задължително емоционалната връзка да е сексуална/  Въпроси и отговори- 2 - Page 28 105895932 
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 16:39

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 16:41

До колкото съм запозната се разбира с второто сем на баща си и се грижи за по малката си сестра много. Искам да уточня че ги видях в колата на баща му. Но жената не знам как изглежда е може и някоя с която излиза да е, нз
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 20:10

Линд, а би ли могла да бъде сестра му? Това би обяснило картите.
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 20:37

Какво ще бъде развитието на отношенията с един мъж?

8 пентакли - Жрец -2 чаши

Ще дам обратна връзка, ако нещо се случи, но поствам картите за да видим как ще се прояви Жрецът тук.  усмивка

-------------------------------------

А по картите на Линда - мисля, че е колежка. 3 пентакли не ми изглежда много като семейна карта. Повече бих очаквала да речем 10 пентакли или Кралица пентакли, като за човек от семейството.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 21:21

Ами мисля,че ще се задълбочат отношенията ви  усмивка 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 10 2014, 21:23

благодаря!

аз, Таня, по твоите карти- ами какво да кажем- сериозни ще са нещата, връзка, много хубави карти не се виждат често- любов и връзка
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeВто Фев 11 2014, 07:37

:


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeВто Фев 11 2014, 07:47

Да, Луничка, в работата се запознахме Smile

Абе, Жрецът ми е интересен тук. Защо точно Жрец? Ако показва желание да се постъпи правилно, при всички положения няма после да преминава в 2 чаши /защото той е женен/.

Ще видим. Интересно ми е.

После пак ще плача, но каквото - такова. Животът трябва да се живее  Въпроси и отговори- 2 - Page 28 947743 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeВто Фев 11 2014, 16:12

Значи Жрец показва, че е женен мъж.


Последната промяна е направена от Galanthus на Сря Фев 12 2014, 22:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeВто Фев 11 2014, 16:18

Не не, в началото на връзката ми с едно момче беше излезнал жреца това показа просто сериозни намерения, не че някой е обвързан
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeВто Фев 11 2014, 18:39

Не, не ползвам обърнати карти  усмивка 

Аз също не мисля, че Жрецът показва обвързан мъж. По-скоро, това бих го заподозряла, ако беше се показал като Крал Жезли или Крал Пентакли, да речем, или дори Император. Особено бих подкрепила такова тълкуване, ако 2 чаши и съответната "мъжка" карта бяха в обратни позиции, защото тогава биха показвали, че някой въпреки чувствата, ще заложи на статута.

Не знам. Поне така си мисля. Ще видим какво ще се случи. А те нещата са си и в развитие. Всеки от нас, във всеки момент, може да реши и да поеме по друг път и тогава картите просто ще се променят и ще покажат новото състояние. Ще видим...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 01:08

айде и аз тук жрец

Познавам един човек от години. Нямало е никога любовни обяснения, намеци....но все има нещо в поведението му, което ми подсказва, че може и да ме харесва повече...от просто една позната... попитах какво е реалното отношение на този мъж към мен

Колесница

Жрец Дама жезли 10 чаши

 Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 01:59

Поне на мен по тези карти ми изглежда да има сериозни чувства към теб.  Въпроси и отговори- 2 - Page 28 283610114 
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 07:12

Със сигурност много те харесва. Само не знам дали това са сексуално-любовни чувства  Razz  или на този етап е искрен интерес, възхищение, благоразположение. Интересно ще е какво ще се случи, ако му дадеш някакъв ответен знак. Е, ако и ти си падаш по него  мерси 

А, всъщност, някога имало ли е време, в което не сте се харесвали? Да сте имали някакви сблъсъци?
Върнете се в началото Go down
tara2013
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 3
Join date : 12.02.2014

Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitimeСря Фев 12 2014, 11:25

Здравейте,
нова съм във форума и искам да ви помоля за помощ да разтълкувам следните три подредби :

1.Попитах таро за съвет как да се държа, за да се чувствам по-добре тъй като отношенията ми с даден човек ми носят много страдание и мъка поради това че човека е далеч от мен ...

висшата жрица , 9 пентакли , 2 жезли и от долу рицар мечове

2.Вторият ми въпрос беше ще се върне ли до 3 месеца

дявола , паж чаши , звездата и от долу 4 жезли

3.Как да го предизвикам да се върне ..

висшата жрица , кулата , 10 чаши


От няколко месеца се занимавам с таро и съм все още много нова в темата ... страхувам се да не би да тълкувам картите така както очаквам да се случат нещата ... Благодаря предварително ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 28 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 28 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: