Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 15:14

мерси  много благодаря за коментарите. Тук обаче чувства има /при мъжа/ и те са силни, много силни/ в живота де/. Дали са породени от сексуално привличане, от сигурност, заради комфорта ....на знам. Възможно е жената отново да бъде наранена, това е по-голямата вероятност, но въпросът беше какво изпитва той към нея...ще видим....
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 15:19

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 15:25

3 меча- излизаше ми много за един бивш- не, че беше любовта на любовите, но много ме ревнуваше, имаше си химия- нещо такова........но аз въобще не бях хлътнала по него- ама въобще...и след време си дадох сметка, че той е подхождал много с разум при опитите си да ме омае- тва пак се вижда по 3 меча- разума.........но имаше много други карти които показаха, че е манипулативен. Дълбоки чувства мисля нямаше към мен- страст може би, желание- да.
Аз към него нямах наистина нищо специално. Просто -имах си някой и това беше. Много често ни се показваше 3 меча.

Неприятна карта е за любов, от където и да я погледнем- май стигам до този извод. За секс, за авантюра е много ок.

Как още ми се е проявявала- когато любовта ми е отритната.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 15:29

Много интересно Линд. Аз имам само негативен опит с тази карта в любовта - точно както ти казваш отритната. Дали пък изобщо може да има положителен смисъл.....не знам...нямам такъв опит
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 15:38

е показва страст, страстно отношение, драми, борба за любов..........но в една връзка, която на пръв поглед е ок (каквато беше нашата и също и на една приятелка) та в тези връзки една 3 меча...показва може би малко игра на любов....а то всъщност я няма.

Но 3 меча ми е излизала и когато съм била много влюбена и много съм страдала заради отхвърляне.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 15:47

3-меча-картата на несподелената любов.Също така скандал,разправии,нещо,което много те наранява.Раздяла,обида.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 22:40

Мъж иска ли да има интимни отношения с жена. Цепя на 9 жезли, крал мечове, паж жезли и 8 пентакли. Според мен човека има желание за ново начало ако съдя по 8 пентакли и пажа, кралят мечове ми е някак си много режещ и пресметлив и се колебая. Вие как мислите?  мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 23:35

Само лек флирт, лафче, приятно си хортуват един вид  мерси А всъщност въпросът е друг...тогава ще има изясняване да се изградят по-солидни основи на отношенията им. Той по-възрастен ли е?
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 23:40

Галантус  мерси  по възрастен и от нея с около 10 години.
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 23:55

Говорейки тук за 3М на мен ми беше излязла като проективна карта след един скандал , показа аз как се чувствам в момента въпреки че тегленето беше за дълъг период подредбата се получи негативна защото аз бях много негативна , показва чувства на обида ,огордечение, или много много тежки думи от страна на любимият. Мисля че при всеки 3М би излязло различно , при някой по тежко при други не , но лично аз плаках с глас
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 00:24

да, точно така е- сами по себе си 3те меча носят болка, не е задължителна раздялата- тя е въпрос на избор
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:11

Обратна връзка:
3 меча 7 чаши Паж чаши

хубави дни, здравостъпила съм на земята, може да е заради 3те меча, ясно виждам и осъзнавам 7те чаши- може би това 3 меча+ 7 чаши- трезв поглед и да..да кажем появи се нещо ново.


как ще протече срещата...
ц. 4 меча
обърнати 4 чаши 3 пентакли 6 чаши

мислите ли, че тук има повече потенциал за приятелство?


Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Яну 04 2014, 22:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:12

Иве мъжа Много иска да има интимни отношения с жената.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:22

Искам също така да знам даден човек интересува ли се от мен, следи ли ме (чудя се дали не е някой кукутата, които ми пишат смс-и и прочее)

ц. 4 меча
Умереност обърнато Асо пентакли обърнат Рицар жезли

Аз мисля, че не. Мисля даже,че точно този никак не е заинтригуван от мен.


Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Яну 04 2014, 22:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:23

Линда благодаря  мерси. При теб срещата ще протече много обещаващо, ново познанство и обещаваща комуникация. От това ще излезе нещо мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:28

Мислиш ли Иве? При условие, че 6 чаши е в бъдещето? Може пък да открия сродна душа в този човек..?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:45

Ами 4 чаши обърната е ново начало, ново приятелство, а 3 пентакли с 6 чаши си е романтичен разговор за мен. Според мен картите ти дават информация за самата среща.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 23:58

Linda написа:

ц. 4 меча
Умереност обърнато Асо пентакли обърнат Рицар жезли

всъщност не съм сигурна - Асо П об. може да покажат ревнив и РЖ об. арогантен човек, бясен...може 4м + Умереност да е привидна незаинтересованост

Какво мислите по картите? Продължавам да получавам анонимни СМС-и. За този много се съмнявам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 12:48

моя приятелка се раздели изненадващо с гаджето си.

Има ли друга?

ц 9 чаши
Дама чаши 7 жезли 10 меча

Какво той изпитва към нея- моята приятелка?
ц. Дама п
10 меча Император Паж чаши


Келсткия и ВЖ са много добри, показват, че ще се съберат

Партньорска
Като мисли за нея- Кула
Вътрешния му свят или как я вижда, какво му е мнението за нея- Асо чаши
Какво показва- 5 чаши
Тя показва- 4 чаши
Вижда го като Рицар пентакли
Като мисли за него е 9 жезли

Между тях е Паж пентакли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 12:52

Линда няма друга, обаче сякаш за него нещата са приключили. Раздялата по негова инициатива ли е?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 12:55

Линд, на мен Умереността до обърнато АП ми звучи като действие на пълен ненормалник обсебен от фиксидеята да те има, но няма да направи нищо повече от това да те тормози с СМС-и
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 12:57

Линд, на питането за приятелката ти при първата тройка имаш 10М на трета позиция. Отговорът с тази карта винаги е "да". Въпросът ти е конкретен....
А при партньорската какво дири този ПП между тях ....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 13:01

Благодаря Фроги!

Ами Иве, знам ли и аз, те са се скарали и той действал доста хладнокръвно- ами хубаво що е тъй, айде чао.

Аз си мисля, че Императорът ще омекне- с този ПЧ
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 13:03

да -фрог- аз казах, че има друга, но там нещата не са в развитие, тоест може би е почнало нещо да се случва...но онази рязко го е отрязала, може да е било някакво платонично временно увлечение..той пък се е сдухал от това.

Ще публикувам и КК за тях- да видите колко хубав КК.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 13:23

пажа пентакли го тълкувам и като нов шанс, който ще си дадат- между тях не е приключило всичко
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 13:30

Хм Литда дали не е бил подвластен на моментното настроение. Нсе ми се струва че ако имаше друга щеше да излезе в партнъорската подредба.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 13:42

Качвам едни карти за намеренията и действията на мъж спрямо жена. Ситуацията там е доста сложна. Намерения: император, 8 мечове плюс допълнително кралица мечове, 10 чаши Действия: 7 мечове, 6 мечове и паж пентакли. Хъм или смята да я държи туш за да постигне 10 чаши тоест желаното щастие, или връзката с друга жена му пречи да се обясни. Действията ву показват оттегляне и обмисляне на нови стратегии. Вие как мислите мерси 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 16 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: