Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next
АвторСъобщение
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 13:30

Хм Литда дали не е бил подвластен на моментното настроение. Нсе ми се струва че ако имаше друга щеше да излезе в партнъорската подредба.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 13:42

Качвам едни карти за намеренията и действията на мъж спрямо жена. Ситуацията там е доста сложна. Намерения: император, 8 мечове плюс допълнително кралица мечове, 10 чаши Действия: 7 мечове, 6 мечове и паж пентакли. Хъм или смята да я държи туш за да постигне 10 чаши тоест желаното щастие, или връзката с друга жена му пречи да се обясни. Действията ву показват оттегляне и обмисляне на нови стратегии. Вие как мислите мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 14:45

LindaLI написа:
Има ли друга?

ц 9 чаши
Дама чаши 7 жезли 10 меча

Какво той изпитва към нея- моята приятелка?
ц. Дама п
10 меча Император Паж чаши
По първия въпрос - не знам, чудя се мало. Или много я обича, но чувства студенина, дистанция и затова се държи по този начин.

По втория въпрос - ще преосмисли поведението си и ще има помиряване. Паж чаши ми е излизал за покана, мил жест с цел сдобряване.

По ретро Венера не бих казала, че е край, но има нужда от преосмисляне  мерси
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 14:50

а.


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 14:55

за обърнатото асо пентакли съм си записала следното - обсебващо желание, болестен копнеж. Показва, че онова към което се стремим, може и да не можем да си го позволим, да го приемем като осъществимо.
Аз не гледам с обърнати карти. Това е от българските форуми за таро.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 15:05

Луни благодаря ти, явно че ще търси начин да я контролира, те и досегашните му действия показват опити за контролиране на ситуацията, сякаш насила иска да я има.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 15:48

Благодаря МАИТЕ!!

аз от онзи ден го реших за обърнатите- с цел да се ориентирам по- добре - иначе горе долу имам сходни тълкувания с преди. Мисля, че големи разлики няма.Аз познавам вече картите- ясни са ми позитивните и негативните страни- и сега посоката им- нагоре-надолу просто ме улеснява- към кое тълкуване да се насоча. Принципно мисля, че като да гледаш с прави е като с обърнати- едни и същи трябва да са основните послания
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 15:57

Иве- намерения не виждам, освен да е студен, дистанциран, недостъпен.
Действията ми е трудно да си съпоставя към намеренията му- мисля, че ще се опита да се държи мило и галантно, но не виждам в намеренията си той нещо повече от това да цели
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 16:06

Линда благодаря  мерси  от нея знам че е странен, ту така ту онака, но я поставя на работата в ситуации от които да зависи от него.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 17:32

Асо пентакли обърната ми е давала провалени планове в дневни карти. т.е. някой е загубил баланса, не е станало на неговата и действа като рицар жлези. така ми изглеждат картите, но 4 меча пък не се вързва с това тълкуване. освен това, аз съм начинаеща Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 18:18

Artemiss а тези дневни планове по-нататък осъществявали ли са се?
Защото това е другото, което казват за Асо П об., че не носи осъществяване веднага- а по-натам неизвестно кога във времето. За тази карта казват принципно, че е невъзможно да има има негативно влияние- тя е свързана принципно с изпитания, но и закрила. Аз съм имам опит, че понякога резултатите от Асо П се показват веднага, хубавото го виждаш, усещаш го, спокоен си, всичко е наред.....а друг път е зацикляне- не се виждат добрите резултати- имаш само едно обещание за тях, но какво? Губиш надеждата понякога. Тогава би трябвало да е обърнато Асото.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 18:25

понякога да, просто са ставали по-трудно нещата или не този ден. но понякога не.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 21:24

Calantha написа:
Ще се обади ли мъж на жена за Нова Година ?
Изхвърча Паж Чаши при размесването-
цепя на 9 чаши
Рицар Чаши, Асо мечове, 9 пентакли

Аз мисля, че ще се обади. Пажа Чаши си е съобщение, послание, вест. Мисля, че и другите карти дават положителен отговор. Как мислите?
Луничка написа:
Calantha,и аз като теб мисля,че ще има обаждане.Съдя по това от асото меч,което за мен е разговор и изясняване.Само тази 9п не знам как да се тълкува?Защото пък нея бих свързала със самотен човек.
Фрог написа:
Само по Паж чаши - да, той ще се обади. По тройката обаче си мисля, че жената ще му се обади.

ОВ - не, не се обадил, но тя е била на крачка да му се обади. В крайна сметка никой на никого не се е обадил.


Последната промяна е направена от Calantha на Пон Яну 06 2014, 01:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 22:01

Каланта, благодаря за ОВ. Ама погледнете сега, ние къде сме гледали всичките....няма нито една действена карта, дори ПЧ си е статичен та статичен.....
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 22:41

Паж Чаши ще подхвърли нещо, ще се умилква, защо и да не й се обади да я поздрави. Но...няма карти да показват парти и веселие, може да му се е искало, накрая да е решил, че и без да се обажда може.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 22:50

Ето една подредба за мен на същия въпрос за един човек -

цепя на 9 чаши

10 жезли, паж пентакли, 6 меча, доп 8 жезли
 

По тази подредба знаех, че ще се обади и не съм я пускала тук. Човекът наистина се обади. В тези карти вече има действие, особено с 8 жезли, но и Пажа пентакли си е по-действен май от пажа чаши, пажа чаши е нерешителен и плах. А10 жезли тук го приемам като това, което тежи на този човек в тези отношения, не му харесва ситуацията само той да е инициативният.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 00:10

Как ще се развият нещата, ако му изпратя съобщението, пита приятелка

Изпадна ми 3 жезли докато бърках.

ц. обърнати 5 меча
9 м (об) Крал Пентакли 3 жезли

Мисля, че много конструктивно, има шанс да се сдобрят, мислите ли?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 00:45

Да, един вид да заровят томахавката  мерси Той ще умува какво да отговори, дали да отговори...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 01:04

Каланта- при теб имаме ПП- а отгоре имам Рицар чаши- Не паж чаши...Но пак е малко вероятно ПЧ да се реализира след АС меч
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 01:30

Линда, аз на този Рицар Чаши нещо не му обърнах внимание, имах предвид Пажа Чаши, който изпадна при размесването... дето го коментирахме...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 15:08

Преди време един приятел се скара с гаджето си,впоследствие се разделиха и тогава изтеглих Отшелникът,В.жрица,Справедливостта-Ще се съберат ли?
Тук мога да кажа какво стана в крайна сметка,който иска може да се упражни  мерси 

Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 15:42

Дали ако се съберат няма да е повече заради секса от колкото заради любовта , така мисля заради ВЖ
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 15:52

Не мисля,че ще се съберат.ВЖ е изкусителка,но тя не прави нищо,за да задържи мъжа до себе си,като императрицата примерно. И този отшелник,който е вглъбен в себе си....
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 16:04

Със справедливост накрая - не е добре работата. Но ако са се скарали за глупост и всеки е теглил в негова посока, то може и да са намерили решение и да са се помирили.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 17:17

Благодаря ви,момичета,че се включихте.Ето какво стана м/у тях-окончателно се разделиха,понеже момчето разбра,че тя му изневерява и не го обича.Той много страда(отшелникът),но тя не го иска вече.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 18:05

а справедливосста какво значи в случая?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 18:11

Ами Артемис справедливостта по принцип дава тежки уроци и мисля,че момчето осъзна грешките си,един вид дойде му акъла в главата,но на цената на голяма болка.Поне аз така си я обяснявам тази карта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 17 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: