Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
АвторСъобщение
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 11:38

Ще успеем ли да продадем апартамента преди да заминем?
цепя на Умереност
Висшата Жрица, Паж чаши, 6 Мечове.

струва ми се, че ще е много емоционално и набързо, висшата жрица действа и малко прикрито.
Заради 6 мечове си мисля, че да, точно символизират отпътуване с един багаж и всичко останало зад гърба ти се напуска.

Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 11:48

и аз виждам заминаване. умереността е нещо с което си свързана
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 15:24

Артемис
Цитат :
Цитат :
Имам молба към който е на линия и има карти: да отида ли тази вечер на сбирката? Чакам отговори до 17ч

крал пентакли - влюбените - кралица меч
цепя на 8 меча обърнати

Рени
Цитат :
,ц.Отшелник/ПЖ,7П,2М

ОВ - отидох /ДМ/, намерих възможност да го направя /М об. /,въпреки големите ми колебания /Влюбените/

Какво ще рече КП - вероятно ще спестя пари ако не отида /в заведение/, а от друга страна ДМ ме озадачава. Нямаше човек, който да ме дразни или да ме натоварва, напротив компанията беше изключително приятна само от жени, с които не сме се виждали няколко години. Беше среща тип "Сексът и градът" ......светско Три карти 4  - Page 20 642334  И така, в крайна сметка ми се струва, че ДМ тук отбелязва единствено решението ми да отида въпреки колебанията. Тоест отговорът е абсолютно конкретен.

По отношение картите, които Рени ми дръпна ги тълкувам така: Принципно винаги се чувствам като Отшелник, дори и при много хора, половината от мен си е в собствения свят. Пажът жезли изигра ролята на подстрекател /конкретен човек/в полза на това да отида. Вероятно 7П обозначава недоброто ми финансово състояние в момента и неудовлетворението ми, заради това, че не успях да намеря достатъчно пари за една благотворителна кауза, заради която отчасти беше сбирката.

Давам си сметка, че въпросът ми не е точен. Трябваше да питам какво ще стане ако отида и какво ще стане ако не отида..... Три карти 4  - Page 20 4007341369
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 15:31

На 15.01 получих писмо от закрила на потребителя, 4е дължа една сума, за това че на фирмата ми има акт, който се случи не по моя вина. Аз го изплащах разсрочено, но тази година преустанових дейност и съм безработна и спрях да го плащам. Дали са ме на нещо като съдя изпълнител и имам 2 седмици да се отзова там да се разберем. Теглих карти какво ще се случи по този повод.
Цепя на 10 П
Паж М. - О.
7 М. - К.
10 М. - С.
Тези мечове като цяло не ми харесват никак. Но си мисля, че ще намеря вариант да се измъкна от ситуацията по 7М. Ще ми дойде на на горнище, но в крайна сметка ще се почувствам облекчена, защото каквото и да е, е минало. Само нещо тези 10 П не мога да ги схвана. Семейната подкрепа е ясна, то винаги я е имало. Дали те няма да ми помогнат в ситуацията, не знам. Какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 15:52

Линд написа:
Об. Сила

Дама пентакли 4 пентакли 10 чаши

Линд, много вътрешно внимание си отделила на това как ще се представиш пред този човек -по обърната Сила, която обозначава усещанията ти и страха ти да не си помисли нехубави неща за теб. Иначе си мисля, че с този разговор човекът е затвърдил това, което е мислил за теб, така както те е виждал и усещал - като Кралица пентакли - сериозна, мислеща, авторитетна, но и женствена, нежна.
Каквото и да си е помислил, в следващия момент то вече е прибрано в някое паметно чекмедже. Не очаквай някакво развитие там.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 16:03

Жасмин написа:
Ще успеем ли да продадем апартамента преди да заминем?
цепя на Умереност
Висшата Жрица, Паж чаши, 6 Мечове.

Тук картите са отразили огромното желание да се случат нещата така, както са планирани. По 6 меча и аз, като Зуки, виждам заминаване, но не виждам продажба на апартамент. Пажът чаши е именно силно емоционално повлияното намерение. Висшата жрица може да указва твоята интуиция как да се справиш с въпроса, как да разрешиш проблема или да намериш възможност да заминеш без да бързаш с продажбата.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 16:53

Мерси, Фроги, Зуки.
Въпросът е, че аз бързам с продажбата и поради други проблеми, с майка ми. А и не ми трябва да стопанисвам имот, който ще ми е само в тежест на 7000км. от него.
Дано успея и се надявам пажът чаши да помогне, а ВЖ да ми даде съвет как да действам, за да ускоря продажбата.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 20:18

Ще изляза ли скоро от емоционалната дупка,в която съм изпаднала? 3ж,7ж,4ж
С тия жезли май да,ама с цената на много вътрешна борба.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 20:28

шугър- ти си имаш и малки аркани, бравооо!!

ами мисля- да- 4 жезли е приятно прекараване- среща с приятели , пийване, хапване, ще отпуснеш напрежението
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 20:32

ами нямам  :sm38.gif: От нета са,но честно казано много вярно ми показват нещата
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 22:43

Шу усмивка имаш силите и възможностите да се справиш. Като вземеш изпитите и отпразнуваш подобаващо преминаването ти в следващия семестър всичко ще си дойде на мястото... Трудът дотогава си заслужава. Ще се справиш  мерси
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 09:01

Х има ли проблем с алкохола?

6 жлези - 3 чаши обърнати - Смъртта
цепя на 7 жлези обърнати

май не е като да няма, Смъртта не мога да преценя какво показва - че е имал, но вече не. или че се отрязва безпаметно.
аз имам съмнения за 2рото, но за 1ва карта 6 жлези - може да е проективна подредбата.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 10:09

Артемис,не е съвсем зле.
Ето какво имам предвид,пие с повод.
Не знам дали това показват 5ж и 3ч.об .
Защото в това,тази комбинация е отговора.
Смърта е обратното на предисторията му.
Ако е пиел сам,значи е спрял.
Ако търси компания,значи се задава проблем у него,и не е свързан с пиенето,а със самочувствието...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 10:11

благодаря. ще пиша, ако разбера.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 22:32

Че пие - пие, с идея да му дойде самочувствието и да му паднат задръжките.  мерси Тази Смърт малко ме притеснява, дано показва трансформация и промяна.
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 14:48

Малко ме притеснява това, че не се включва никой с коментар по моят въпрос. Толкова ли са лоши нещата или сгреших някъде?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 17:32

йоанче ще трябва всичко да си платиш като поп.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 17:56

Линда, благодаря за отговора. Аз нз защо реших, че ще има някакъв консенсус в ситуацията, сигурно заради 7М. Или може би е желанието ми за такова нещо. Идната седмица ще ида да видя какво е ще се случи и ще дам ОВ.  мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 19:42

И аз мисля, че ще се наложи да си платиш Три карти 4  - Page 20 302820 
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 22:54

Ще заживее ли момиче на ново място ( квартира в друг град) до 3 мес?

ц. Паж Мечове
9 жезли, Магьосникът, Страшният Съд
(д. Колесницата)

Решението е взето, много го иска и ще остоява решението си. Аз мисля, че с Мага и Съда няма как да няма промени и то големи.... Пък и Колесницата допълва нещата....
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПон Яну 20 2014, 08:04

Каланта, ще се премести на новото място.Готова е,иска го,пътят й е отворен.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПон Яну 20 2014, 19:13

Благодаря, Шугър  мерси усмивка

Имам един друг въпрос, понеже се чудя дали да отида на едно мероприятие, което ще завърши с парти на едно много хубаво място. Та попитах: как ще се развият нещата ако отида?

ц. Страшен Съд

Слънцето, Рицар Пентакли, 3 Пентакли
(д.Магьосникът)

Ами май трябва да отида... Рицарят и Магът според вас мъжки фигури ли са или не? Нещо ново май ще се заформи...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПон Яну 20 2014, 21:53

Каланта, отиди, ще ти бъде приятно. РП при мен излиза като стар приятел с много взаимни чувства, но при теб може и нов да излезе. Е, само разговори ще са, но ще са приятни. Магът като допълнителна не я гледам, извън темата е, извън контекста на останалите. Тук ми харесва и Слънцето на първа позиция - огрява ситуацията, живително е. Хайде, ще разказваш после  Три карти 4  - Page 20 402149

ПС - като гледам СС ще да е стар приятел Три карти 4  - Page 20 826247 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПон Яну 20 2014, 21:56

Да, някой ще се появи. Като цяло добре ще си прекараш - ще се заредиш с емоции/енергия. Мисля че в момента имаш нужда точно от това. А Магът е подканата на картите: "отиди, действай, направи го".мерси
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeПон Яну 20 2014, 22:18

Благодаря, момичета  Три карти 4  - Page 20 99390 Имам още време да реша, но с тези карти ще е грехота да не отида... Ще дам ОВ по-нататък...Smile
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeВто Яну 21 2014, 19:54

Как ще мине операцията на жена?

ц. Обесен

Крал Чаши, 4 пентакли, Страшен Съд,
(д. Император)

Дали ще има критична ситуация някаква с този СС? Която ще бъде овладяна от лекаря, в случая Императора? Как мислите?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitimeВто Яну 21 2014, 20:10

Хм,дали няма да се отложи операцията ... Час,ден,ледкар...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Три карти 4  - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 20 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 20 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: