Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
АвторСъобщение
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Три карти 4  - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 34 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 22:18

Тук постнах 2-та КК за хората с магията
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t756p585-topic

А тук диагностика за мъжа

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t6p105-topic

Моля за вашето съдействие за случая, за да не подведа жената. Три карти 4  - Page 34 99390 
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 34 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 16:30

Момичета, какво според вас, показват картите?

Ще се запознае ли Х. с определен човек?
ДЧ, 8 чаши, Умереност

Ще имат ли някакви отношения, ще контактуват ли?
Отшелник, Паж пентакли, 10 жезли

На мен ми се струва, че запознанство ще има, но нещата ще останат само дотам.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 34 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 17:01

Оле, за мен тези карти показват човек, загърбващ труден и емоционален период от живота си и който лека-полека си "стъпва на краката".
Определено не му е лесно, търси начини и постоянно мисли как да излезе от цялата тази ситуация,в която се намира, като постави едно ново начало за себе си. Трудно му е, но ще продължи напред, няма да се откаже, въпреки че всичко го смазва и му идва в повече.
В тези карти аз виждам само питащия, друг човек не виждам, дори бих казала,че показват състоянията, през които преминава... Казвам всичко това, извън контекста на въпросите, които си поставила.
Ако трябва да отговоря с "Да" или "Не" и на двата отговарям с "Да". Съгласна съм с теб,че нещата, вероятно, няма да се развият добре във времето, защото желанието за запознанство идва от емоцията да продължиш напред. Всичко е просто емоция - чувства няма, привличане - също... само едно желание да се спасиш...  мерси  Ще се радвам,ако после дадеш и ОВ Smile
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 34 Icon_minitimeПон Мар 31 2014, 09:47

какво ще ми донесе затъмнението на 15.04?

Императрица - Свят - СС

теглих онлайн.
3 големи аркана - явно бавно ще се случи, каквото има да се случва. което си отговаря на самото естество на събитието.
бременност/раждане изключвам като вариант.
явно нещо, което се заформя ще се и завърши. но СС накрая пак дава промяна и обновление..?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 34 Icon_minitimeПон Мар 31 2014, 09:55

според мен ще завърши цикъл,период за теб,от който ще излезеш по-силна,картите ме приличат по-скоро на вътрешна трансформация,която протича дълго време при теб,ще изчистиш стари отношения.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 34 Icon_minitimeПон Мар 31 2014, 10:35

Ole,аз не виждам нито запознанство нито друго
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 34 Icon_minitimeПон Мар 31 2014, 20:35

благодаря Шугър. възможно е, дано е така
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Три карти 4  - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 34 Icon_minitimeПон Мар 31 2014, 22:26

Артемис, според мен, със Светът и Страшният съд няма как да става дума за трансформация на вътрешно ниво. По-скоро нещо, процес, който се развива отдавна ще доведе до резултат. Нещото ще стане видимо и явно. На мен лично Страшният съд ми се появява за не много приятни неща. Дано в твоя случай да не е така.

Оле, съгласна съм с Рени. Тези карти говорят за ситуация, в коята главният герой се опитва да се хване като удавник за сламка, за да излезе от дълга, проточила се ситуация на самота и страдания. Твърде много са дошли някакви чувства или отношения някъде в миналото и човекът отчаяно се бори за нов въздух и нов път. В някаква степен дори се е вкопчил в идеята за запознанството, а не знам доколко това е добро за него. Заради паж пентакли си мисля, че може и да иманякква среща, но определено смятам, че дори и да се случи от това няма да произтече нещо съествено, защото човекът първо трябва да завърши процесите на лечение на ранената си душа.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Три карти 4  - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 34 Icon_minitimeВто Апр 01 2014, 11:25

Днес бях на лекар и може би опитът ни този месец е успешен Smile Тук бях писала за 4 жезли и реших да питам кога ще видя +++ тест (нали знаете, то нямаш търпение Smile
Цепих на Кула - уф
И теглих 7Ж-КМ-Светът и изпаднаха 4 и 3 Жезли.
Общият брой на жезлите прави 14, според мен след 14 дни Smile Но Кулата може би показва, че плановете ми ще се объркат.
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 34 Icon_minitimeВто Апр 01 2014, 11:26

Оле, съгласна съм с Рени. Тези карти говорят за ситуация, в коята главният герой се опитва да се хване като удавник за сламка, за да излезе от дълга, проточила се ситуация на самота и страдания. Твърде много са дошли някакви чувства или отношения някъде в миналото и човекът отчаяно се бори за нов въздух и нов път. В някаква степен дори се е вкопчил в идеята за запознанството, а не знам доколко това е добро за него. Заради паж пентакли си мисля, че може и да иманякква среща, но определено смятам, че дори и да се случи от това няма да произтече нещо съествено, защото човекът първо трябва да завърши процесите на лечение на ранената си душа.

Таня, Рени, съгласна съм с вас. Особено по втората комбинация Отшелник, Паж пентакли, 10 жезли. Там се вижда всичко това. Освен това аз го възприемам като съвет на таро човекът да направи първата крачка навън от себе си към другия човек, като тук под другия разбирам всички други. И картите показват колко му е трудно да го направи и с колко напрежение е свързано това. Има вкопчване в този смисъл, и аз мисля така.
По ДЧ, 8 чаши, Умереност продължавам да смятам, че ще има запознанство.
Трябва да уточня, че не става въпрос за любовни отношения, ако някой тръгва, случайно, в тази посока.
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 34 Icon_minitimeЧет Апр 10 2014, 22:45

здравейте,
за предния въпрос-мерси много за включването на ЛиндаЛИ/с въпросния наистина сме бивши,и за определения период не си говорехме/,не питах повече понеже,след тежката пауза настъпи период на подобрение,но не съществен
имам въпрос
Какво е намислил мъж спрямо жена като действие
цепих на 9 чаши
4 пентакли,два жезъла,две чаши
като видя две чаши все са ми нищослучване Три карти 4  - Page 34 396312 

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 34 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 34 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: