Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
АвторСъобщение
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСря Мар 19 2014, 23:12

Много харесвам Колесницата на въпрос за пари,но на 3-а позиция. Тук с този СС- нз...Дано да е за хубаво...
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeЧет Мар 20 2014, 22:37

Благодаря ви много, момичета  мерси 
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeПет Мар 21 2014, 12:41

изгубих си едните карти. къде са? по принцип са ми в чантата.  Три карти 4  - Page 32 617156 
4 пентакли - 6 чаши - Колелото
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeПет Мар 21 2014, 12:48

Според мен ще ги намериш,спомни си къде си била преди да се прибереш,смятам,че някой ти ги пази.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeПет Мар 21 2014, 14:57

Милена по твойте карти.... Тука мага го виждам по- скоро позитивен.. Ще донесе някакво събитие.... Прогнозирам от добър характер заради крал жезли ... Удовлетворяващ те... Може би ще получиш което искаш. Ако този маг не индикира влизането на друг мъж в живота ти и при тов положение да оставиш ради в миналото като една приключена история.

Пролетта ще имаш връзка- или е обрат на отношенията с ради или е друг, нов човек- мага може да донесе и двата развоя... С ради принципно се водите приключили?


Попитай какви са намеренията на ради към теб, важно е
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeПет Мар 21 2014, 20:30

Здравейте момичета,

Бихте ли ми изтеглили карти с въпрос Каква ще е ситуацията в работата ми в П?

Какво мога да очаквам до месец?

Ако някой има желание, ако може да ми съдейства Smile
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeПет Мар 21 2014, 21:13

намерих ги, забравила съм ги в пътната чанта
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 07:43

артемис,тъкмо си мислех че е свързано нещо с ''път'' и време -преди и сега(6),място(4),път(кол)-по трета карта отговора е положителен за намирането им...хи,но така е лесно с отговора Smile
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 11:52

Имам приятелка, която с мъжа си от доста време работят за бебе.Преди няколко дни изтеглих карти с въпрос дали е бременна, понеже имахме съмнения:

АП/ 10Ж 2Ч Кулата

Веднага си помислих, че не е, заради Кулата, вчера обаче стана ясно, че е бременна в 3-я месец, тя самата не е знаела. Какво обаче в такъв случай може да означава Кулата на 3-та позиция?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 12:57

Галюша, в случая  отговорът ти е в АП - като нещо много ценно и жадувано от тях. Обръщай внимание на картата на цепене-много е важна.
Кулата показва,че досегашният им начин на живот ще се промени,те самите вътрешно ще се променят. Тя къде възнамерява да ходи на преглед- в смисъл в друго населено място ли ходи на прегледи при доктор?

Може да показва,че и самата новина й е дошла "като гръм от ясно небе".
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 16:01

Момичета един въпрос и от мен. Какво мнение има за мен един човек като личност. 2 чаши, 7 пентакли и луна. Хм според мен си мисли че сме в добри отношения, намира ме за тайнствена, обаче с тази 7 пентакли дали не си мисли че нещо се бавя със задачите си. Вие как мислите.  мерси 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 16:10

Здравейте,

1. Каква е ситуацията в момента за мен в работата ми?

ц. крал на мечовете

7 чаши- асо чаши-кралица на чашите

Какво е вашето мнение с толкова много чаши на едно място

Мечовете показват за взети правилни решения. Имало е динамика.
Несигурност, сякаш в търсене начин за бягане, Ще настъпи нова промяна и спокойствие, В момента има вложени прекалено много емоции, които трябва да бъдат премислени.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 16:16

Ива - според мен картите ти показват, че ако сте имали някаква дискусия, според мъжа нещата между вас като отношения на този етап са добри. 7 П може да ти дава съвет да направиш втора преценка на ситуацията и на проектите, които имаш. Може да се чувства объркан или да не би при него нещата да са само илюзия.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 16:25

Марина Благодаря ти. По твоите карти си мисля че този крал мечове е определен мъж на работното ти място и всички тези чувства са свързани с него или идват от него и са свързани с теб. Но определено има много емоции на работното ти място , кралицата чаши си ти. Само не вога да преценя дали вкички тези емоции извират от теб или са насочени към теб.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 16:54

чувствата не съм от моя страна като чувства към мъж, а може би показва емоциите и напрежение, което има през последната седмица
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 17:04

MarinaSmith:
Здравейте,
1. Каква е ситуацията в момента за мен в работата ми?
ц. крал на мечовете
7 чаши- асо чаши-кралица на чашите
Какво е вашето мнение с толкова много чаши на едно място


Моето мнение е, че някой много сериозно се е самозаблудил и е живял с нереални очаквания, придружени от много интензивни емоции. Освен това има голяма доза капризност и неуравновесеност от страна на жената.
Нищо стабилно няма в картите и нищо сериозно. Те отразяват вътрешното й състояние.
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 17:09

Iva78:
Момичета един въпрос и от мен. Какво мнение има за мен един човек като личност. 2 чаши, 7 пентакли и луна. Хм според мен си мисли че сме в добри отношения, намира ме за тайнствена, обаче с тази 7 пентакли дали не си мисли че нещо се бавя със задачите си. Вие как мислите. мерси


Отношенията са съвсем отскоро и мисля, че в теб нараства интересът към този мъж, но всъщност той едва ли знае и не се чувства ангажиран. Притеснена си от тази неяснота и си създаваш нереални страхове.
Бих те посъветвала да си хвърлиш нови карти.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 19:30

Ole, благодаря!
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 19:39

Оле, благодаря. Принципно не става въпрос за чувства а просто за отношение ментор студент.
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 19:52

Иве, никъде не говоря за любовни чувства Smile, а за ненужни емоции.


Последната промяна е направена от Ole на Съб Мар 22 2014, 20:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 19:55

Момичета, предстои ми да правя един проект (нещо друго от това за което питах скоро). Но нямам прекалено много финанси в момента за да го направя малко по-ларж... и това ме притеснява- относно крайния резултат- ще бъде ли удовлетворителен..ще се случи ли..какво ще стане в крайна сметка?

ц. Глупак

Паж чаши 9 меча 10 меча обърнати

По тези карти аз поне виждам някакъв голям фурор...но все пак да не би да стана публично за резил?

Да правя ли проекта? ц. Паж меч/ Рицар чаши 7 жезли обърнат Маг

Да не го правя? ц. об 4 ж/ об. 2ч - об. РП- 7п
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:02

Хъм Линд мисля че е по добре да го направиш този проект. Не мисля че ще имаш провал, по скоро да получиш по силни вътрешни страхове.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:12

да проекта е доста смел.

Аз също мисля, че трябва да го направя. Обърнатия Маг винаги ми сигнализира, че нещата са опечени, да не се притеснявам, няма да има неприятни изненади, напротив...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 20:52

Охх,Линда, с тези обърнати Sad за съжаление не ги разбирам...но 10М обърнати,мисля че показваха нещо хубаво...
Момичета,имам една презентация по анлийски следващата седмица и много се притеснявам как ще мине,попитах картите точно това- как ще мине презентацията ми по английски?
ц. РП/Свят,АМ,КС
Това КС какво е пък сега... Sad
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 21:39

Рени не мисля че има нужда да се притесняваш толкова много. Мисля че ще се представиш блестящо но очаквай критика.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 21:40

LindaLi написа:
ц. Глупак

Паж чаши 9 меча 10 меча обърнати

По тези карти аз поне виждам някакъв голям фурор...но все пак да не би да стана публично за резил?

Да правя ли проекта? ц. Паж меч/ Рицар чаши 7 жезли обърнат Маг

Да не го правя? ц. об 4 ж/ об. 2ч - об. РП- 7п

Линда,според мен сега не е съвсем време за този проект,ако можеш да избираш го отложи за друг период,нещо пропускаш,трябва още да обмислиш нещата.Като цяло,обаче има потенциал в него. мерси  мерси 
Рени написа:
как ще мине презентацията ми по английски?
ц. РП/Свят,АМ,КС
Това КС какво е пък сега..

Рени,презентацията ще мине много успешно,много е възможно да получиш и някакво предложение,което ще ти е от полза в бъдеще. усмивка 
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 22:22

Reni:
Момичета,имам една презентация по анлийски следващата седмица и много се притеснявам как ще мине,попитах картите точно това- как ще мине презентацията ми по английски?
ц. РП/Свят,АМ,КС
Това КС какво е пък сега... Sad


Рени, желанието ти да се откроиш, да блеснеш е голямо, то е нещо повече от желание за успешно представяне. Но Колелото на съдбата на последно място по-скоро стопира нещата, има някакво, независещо от теб, ограничение.
Може да има отлагане, забавяне на събитието.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 32 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 32 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: