Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
АвторСъобщение
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 21:40

LindaLi написа:
ц. Глупак

Паж чаши 9 меча 10 меча обърнати

По тези карти аз поне виждам някакъв голям фурор...но все пак да не би да стана публично за резил?

Да правя ли проекта? ц. Паж меч/ Рицар чаши 7 жезли обърнат Маг

Да не го правя? ц. об 4 ж/ об. 2ч - об. РП- 7п

Линда,според мен сега не е съвсем време за този проект,ако можеш да избираш го отложи за друг период,нещо пропускаш,трябва още да обмислиш нещата.Като цяло,обаче има потенциал в него. мерси  мерси 
Рени написа:
как ще мине презентацията ми по английски?
ц. РП/Свят,АМ,КС
Това КС какво е пък сега..

Рени,презентацията ще мине много успешно,много е възможно да получиш и някакво предложение,което ще ти е от полза в бъдеще. усмивка 
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeСъб Мар 22 2014, 22:22

Reni:
Момичета,имам една презентация по анлийски следващата седмица и много се притеснявам как ще мине,попитах картите точно това- как ще мине презентацията ми по английски?
ц. РП/Свят,АМ,КС
Това КС какво е пък сега... Sad


Рени, желанието ти да се откроиш, да блеснеш е голямо, то е нещо повече от желание за успешно представяне. Но Колелото на съдбата на последно място по-скоро стопира нещата, има някакво, независещо от теб, ограничение.
Може да има отлагане, забавяне на събитието.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 01:38

Момичета,много благодаря!
Докато я правех тази вечер,ми прекъсна интернетът и се надявам утре да ми обърнат внимание,и да го оправят...но..вероятно ще чакам до понеделник... Наистина е много важна за мен тази презентация...Буквално,както бях РП-съсредоточена и устремена,всичко вървеше по план,изведнъж ми се прекъсна/АМ/ интернет-връзката /Светът/ и не мога да го оправя,извън възможностите ми е/КС/...Оффф не знам да се смея ли,да плача ли...с тези буквални карти...Имам нет,но през телефона,а това не ми върши работа...
Да попитам и нещо друго-в последно време Светът ми излиза постоянно в подредбите,какво може да индикира?
По принцип щях да ходя в чужбина,но нещата се отложиха за началото на април,но не съм сигурна относно това пътуване,като в мъгла ми е...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 08:54

Рени-презентацията ще мине леко .
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 09:31

Здравейте,

Имам да получавам пари от един мъж(П.). Въпросът ми ще ги получа ли ?

ц. 8 меча

2 чаши-3 Пендакли -Умереност

В момента сякаш има някаква дистанция и блокада.

2 чаши, може би показват, че ще се намери решение на това. 3 П - пари, работа - ще ми ги върне така ли да разбирам, а следващата карта е умереност.
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 09:41

Преди около месец имах инцидент с рамото от тогава не съм тренирал. Ходих на физиотерапия, разбира се. Днес сутринта правих лицеви опори и се чувствам по-добре даже, рамото на ме боли. Помолих Луничка да ми изтегли карти на въпроса: "Добре ли ще е да почна да тренирам след около 2 седмици?", паднаха се обаче май не много добри карти Sad
9чаши-5жезли-8чаши
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 17:32

Anakin, според мен изчакай още малко.

Момичета, попитах дали ще започна работа на определено място,за което ми споменаха,но нещо не  разбирам тази подредба:
ц.4Ж/ РП,8Ч,4П

Какво мислите вие?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 17:40

Рени, няма да стане май. 4 пентакли си е запазване на положението. Няма движение.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 17:40

И аз така го усещам,Фрог...
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 17:43

Благодаря, Reni!
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 18:59

Момичета,как ще се представи сина ми на презентацията утре?
4Ч(о)
РМ,КЧ,РЧ
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 21:21

ще почне с нерви, може да има притеснения, но в крайна сметка добре...ще ликува
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 23 2014, 23:01

И аз смятам, че ще мине добре, но той може и да не е доволен. Дават комбинацията КЧ и РЧ като идеалист....
Върнете се в началото Go down
thundergoddess
Наблюдател
Наблюдател
thundergoddess


Female Cancer Брой мнения : 29
Join date : 07.01.2014
Age : 32

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 19:15

Може да е говорил много и да се е отнесъл леко от темата на места, все още е несигурен за това как точно се е представил и дали е минало добре Smile
Върнете се в началото Go down
http://ezotg.blogspot.com/
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 19:49

Въпрос за три карти:

"Наистина ли иска да му бъда само приятел? "

Цепя на Глупак

Слънце-Тройка Мечове - Асо Пентакли / обърнато/

На Глупака се ухилих, защото съвсем директно показва, че нашият човек си е инфантилен и сам не знае какво иска.

Слънцето показва, че го е ударил на живот и купони с приятели, за да избяга от напрежението по тройка мечове. Преживява някакви си неща там, бурните емоции му идват в повече и му е идвало да тегли една на всичко. Асото пентакли ще му даде почва под краката, доколкото въпроса е свързан с мен- може би ще се създаде някаква стабилност в отношенията.

Дотук стигнах. Предложете ваши тълкувания Smile
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeВто Мар 25 2014, 20:49

Цитат :
Момичета,как ще се представи сина ми на презентацията утре?
4Ч(о)
РМ,КЧ,РЧ


Не е минало добре,казали са му,че е избягал от първоначалната идея,която им е харесала.
Така,че през ваканцията ще има доста работа.
Благодаря,момичета  мерси 
Върнете се в началото Go down
thundergoddess
Наблюдател
Наблюдател
thundergoddess


Female Cancer Брой мнения : 29
Join date : 07.01.2014
Age : 32

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeСря Мар 26 2014, 13:23

Според мен си го наранила преди и наистина, дори и преди да е искал нещо повече, се е отказал и ти няма никакво доверие - особено подчертано от обърнатото асо пентакли. А Глупака е прав, не е обърнат, за да е инфантилен - по-скоро идва малко твърде много като планетата, която го управлява Уран - иска да е свободен, независим и емоционално необвързан, а да се наслаждава повече на света на идеите и другите неща в живота.  усмивка 
Върнете се в началото Go down
http://ezotg.blogspot.com/
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeСря Мар 26 2014, 13:59

Добро предположение, що се отнася до променените намерения. Обаче нараняванията му не са от мен, а към мен от негова страна. Аз опирам пешкира за неща, които той преди е преживял -явно тая Тройка Мечове го е целнала доста лошо. Слънцето също като теб го възприех като търсене на отдушник, свобода, приключения и т.н. За Асото пентакли се колебая...

Ще се радвам и на други мнения.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeСря Мар 26 2014, 14:05

Момичета,да дам ОВ за презентацията ми:
Картите бяха РП/Свят,АМ,КС
Интересно е как тази комбинация се прояви по различни начини:
1.Описа ситуацията с прекъсването на Интернета ми
2.Мисля,че мина добре,имах критика от 1 човек/АМ/- не точно критика,порязващ въпрос и ограничение във времето/КС/- трябваше да бързам и пропуснах половината неща,които трябваше да кажа,тряваше на момента да преценя кое е най-важното от цялата информация, и това ме накара да изпадна в "шаш и паника"...Не знам как съм изглеждала в очите на моите колеги,но за мен,със сигурност,можеше да мине в пъти по-добре...
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 11:41

Ще бъда ли доволна от мебелната фирма? (в момента това е само предложение, работя на друго място)

ц. умереност

5 чаши-крал на жезлите-обесеният

умереност - съчетаване на еднородни елементи

5 чаши - почуствала съм загуба на друго място, предателство
крал на жезлите - отговорност и мотивация
обесеният - чувство за несигурност, колебание

Според мен картите ми показват моментната картина в която се намирам.
Разочорование от предишната ми фирма и колебание, което сега правя дали да продължа или да започна нещата с мебелната фирма.

Какво е вашето мнение.
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 11:55

Марина, с Обесен като последна карта и 5 чаши като първа, какъв е смисълът от тълкуване.
Предложението не е добро. Роднина ли ти съдейства за него?


Последната промяна е направена от Ole на Чет Мар 27 2014, 15:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 15:46

Как ще реагира на съобщението ми?
ц.Глупак
Умереност,Император,Жрец
мисля,че ще се развълнува,но по-скоро вътрешно,външно няма да го покаже

ОВ-държа се като пълен кретен ни лук ял,ни лук мирисал,все едно изобщо не ме познава,после започна със сексуалните си намеци да ме сваля. Три карти 4  - Page 33 1329947235 


Последната промяна е направена от sugar6 на Пет Мар 28 2014, 00:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 18:24

Оле, не е роднина. Нямаме никакви роднински връзки?

Оле, може ли да те помоля ако може да ми изтеглиш карти Какво развитие може да очаквам в Мебелната фирма?

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 21:56

момичета, какво е отношението на един мъж към мен. Като цяло сме задочно познати колегиално, има отношение, но не изразява мнението си- какво му се върти в главата за мен- като човек и жена?

ц. 3 меча

Крал меч Справедливост Рицар жезли

май не ме харесва хич...доста сурово и критично мисля е настроен към мен..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 22:01

MarinaSmith:
Оле, не е роднина. Нямаме никакви роднински връзки?
Оле, може ли да те помоля ако може да ми изтеглиш карти Какво развитие може да очаквам в Мебелната фирма?


Марина, изтеглих ти карти.
Рицар пентакли, 10 жезли, Отшелник

Както и да го гледам, в тази фирма няма да ти се развият добре нещата. Желанието ти да се преместиш на друго място е много силно, амбицирана си, но или нещата засега ти се получават бавно или ти не си сигурна за точното място. Но отново имаш стопираща карта като последна. Отшелникът не дава надежди за развитие.
Защо не си направиш един Келтски кръст за същия въпрос?
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeЧет Мар 27 2014, 22:18

Тук постнах 2-та КК за хората с магията
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t756p585-topic

А тук диагностика за мъжа

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t6p105-topic

Моля за вашето съдействие за случая, за да не подведа жената. Три карти 4  - Page 33 99390 
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 16:30

Момичета, какво според вас, показват картите?

Ще се запознае ли Х. с определен човек?
ДЧ, 8 чаши, Умереност

Ще имат ли някакви отношения, ще контактуват ли?
Отшелник, Паж пентакли, 10 жезли

На мен ми се струва, че запознанство ще има, но нещата ще останат само дотам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 33 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 33 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: