Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 2

Go down 
+32
taroman
DeTe_Ha_Xaoca
cveteto1988
CaPuHa
La la
sisulche
Stefitaa
Miss Bloom
galiusha
zvezdichka
jasminbg
Федя
zoh
pelle
Calantha
Artemiss
Tanya111
Blackmoon
Galanthus
bibibi
Вера
linda10
Антония
Reni
thundergoddess
sugar6
MAITE
Iva78
Frog
lindaLI
Зуки
Луничка
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
АвторСъобщение
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 29 2014, 15:53

Според мен е една жена, (може би жената на някой шеф :sm38.gif:  - това е по-скоро шега). Иска да си осигури щастие и спокоен живот - явно е по-материалистичен тип. 10 жезли - може би м/у много неща е успяла да ги скрие. Все едно се е натоварила с много пратки. 

Във втория въпрос не мога да разбера Умереност - май няма скоро да се разбере. А може кралят да си замълчи за да не стават големи драми, с цел да запази статуквото. Освен да намери начин да покрие загубите.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 29 2014, 19:06

зуки, проверете списъка от колеги с радиестезично махало, после ако нещо не е ясно, може да теглите картиВъпроси и отговори 2 - Page 11 402149
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 29 2014, 19:20

Хора, днес цял ден ме боли зъб и по повода, взех решение да попитам аз моите си карти

Какво на подсъзнателно ниво предизвиква счупване на зъб и болка в зъба?

ц.8П/ РП+5П+7М

Първото, което ми дойде на акъла е разцепването на някакво статукво, положение, което не ти е баш по сърце ама си свикнал и се съпротивляваш на това да бъде премахнато и да дойде нещо ново.... Някой да има други идеи?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 29 2014, 19:55

DeTe_Ha_Xaoca, може да не е нищо на подсъзнателно ниво, а да е ЕГН-то!:sm38.gif: Подозирам, че дори имаш два зъба за правене, които копнеят да отидеш на зъболекар и да си направиш снимка :  :ps_ih:
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 29 2014, 19:57

Извън картите:
Зъби - Символизират решения.
Зъбни болести - Продължителна нерешителност. Неспособност за разбиране на идеите, за техния последващ анализ и вземане на решение.

По картите - според мен показват невъзможността да се приеме нещо, забиването в нещо отминало. Според мен картите имат връзка с нещо от емоционалната сфера...
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 29 2014, 20:47

Taroman, ЕГН-то си ми е добре сякаш Smile Още не са ми поникнали всички зъби, а и снимка имам хубава панорамна направо ум да ти зайде, ама си прав има още един зъб който трябва да направя но и на него ще му дойде времето Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 08:35

ооо дете на хауса- това със зъбите,никога не съм имала проблем с тях,като дете в училище ми ровичкаха два кътника,поставиха пломби,после паднаха...и до там..никога не съм имала оплаквания,цели,здрави,неболящи...но ЕГН,и ДНК,наслдствеността ми,бяха побутнати от някои ежедневни стрес сцени,та ела да видиш проблеми...клатене,оголване.загуба на кост....тази пролет-покрай тоя проблем със зъбите-голям рев,голямо чудо съм,но както казахме ЕГН'то си има подобни планетарни позиции ,преди покрай рожден ден имах трус,сега цялополугодие ме тресе...годинки...

наскоро разбрах че моя приятелка от мрежата,с която си пишем,също е минала подобен зъбен проблем...не за първи път срещам такава синхроничност...горе си знаят работата-планетите де...(но така им се опъвам да ги зауча)

тароман-ще и пиша да пробваме с махало,аз не съм сред колегите и'.
но знаеш аз ползвам медальон-сребро и седеф(истински). та да видим...само да не вземе пак да ми се спи,че предния път,покрай онова момиче така стана след махалото...оказа се че и тя е изпитвала същата нужда от сън,няколко дни.... може да е от времето...

-а с махалото на всяко име,задаваме този ли е взел парите-и очакваме отговора. Smile
ако се съгляси тя да питаме с махало ,ще пиша в темата за опита си.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 08:43

ц.8П/ РП+5П+7М - дете на хаоса,за мен твърде много си останала в позиция правене за друг,време е било да спреш с мислите,и отдадеността си към твои близки,те е трябвало да ти благодарят и да те оставят да се заемеш със себе си..а ти и те сте останали в тази 8п-правене ,в помощ на *,в името и заради **...
та,време е да погледнеш себе си,стига бяга,стига се раздава...
каквото си дала няма да ти се върне,ами гледай да си откраднеш,вземеш...

*дано ме разбираш,но така идват мислите ми,пиша суров превод...***
да взема да питаме и за моите зъби-защо така ми се стоваритоя озъбен проблем...може ли да теглиш карти????
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 09:50

DeTe_Ha_Xaoca, снимката е за да видиш, че имаш още един(понякога на едно място боли от два зъба) но щом си го знаеш, ходи да си ги правиш и двата!Въпроси и отговори 2 - Page 11 402149 Т.е вторият ти се явява като повод да отидеш, да поправиш и първияусмивка
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 10:43

Зуки, напълно те разбирам и е така, осъзнала съм го... лошото е че твърде дълго беше оставено това осъзнаване зад предела и сега избива....яко и то.

Споко, хора ще живея, 10 дена Нимезил после ще го оправим и май ще вадим мъдреца, който така и не е избил...
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 18:25

Аа, те хирурзите в днешно време така са наточили ножчетата, че биха ти посегнали и на дясната ръка, пък ти върви после им обяснявай, че си отишла за зъб!:sm38.gif: 
П.П При силен Марс хирургическите интервенции се правят, както и военните, да не кажете после, че не съм ви казалусмивка
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 30 2014, 23:05

Ооо, тароман ние интервенцията не сме я напланували още, то чакай сега с моите 10 дни на нимезил, после доктора ми в отпуска после аз съм в отпуска то ще отиде да дойде Smile Няма да има скорошна такава ще олучим точния астрологичен момент Smile
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 10:49

sugar написа:
Според вас ще се срещнем ли с един човек до месец?
ц.Императрица
Луна,Слънце,Звезда

ОВ-не се срещнахме,явно човека изобщо не иска да ме вижда и картите са описали моите надежди и заблуждения
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 11:29

Хмусмивка ОВ по картите от стр.12! DeTe_Ha_Xaoca, lindaLI и Blackmoon са отговорили правилно, а аз съм грешал - в крайна сметка Слънцето избира Луната пред Звезда от моя гледна точка. Обаче обяснението на Blackmoon е много впечатляващо! Толкова впечатляващо и с дълбочина на познаването на картите, че си го копирах на компютъра да си го чета.: Бравос, Blackmoon,Въпроси и отговори 2 - Page 11 3032713799
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Авг 09 2014, 08:39

Военната интервенция за съжаление я почнаха вече.

http://www.vesti.bg/sviat/sasht-nanesoha-pyrvi-vyzdushni-udari-v-irak-6019446?page=0#commentsContainer
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Авг 09 2014, 16:52

Човек ще си смени ли работното място до 3 месеца?

10 пентакли о./ Слънце + Крал чаши + 9 чаши о.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Авг 09 2014, 17:02

да,мисля че да...щом се е появила тази 9ч об.-всъщност ще ми е интересно да разбера отговора.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Авг 09 2014, 17:06

такъв ли е опита ти с 9 чаши об. , Зуки....тя ме притесни мен...иначе Слънце + Крал чаши си е супер...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Авг 09 2014, 17:10

не,нямам опити с обърнати.но права не ми харесва,все нещо не стига до пълнота...та се надявам с об. да е иначе...но има друго което ще напиша-тя ще намери нещо във настоящата фирма,която да я кара да се чуства добре,на мястото си...някой сега може да и пречи,да и точи енергията,но ще мине време и ще се почуства на място...
средата при нея,може и парите да са определящо настроението и
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Авг 09 2014, 17:44

ами от моя опит........обърнатите 9 чаши са много депресантски- но на чисто емоционално ниво- и със сигурност няма удовлетворение...
но понякога съм забелязала, че обърнатите чаши водят до реализация на някакви неща, здраво стъпване на земята (водата като я излееш от чашите все отива в земята), отрезвяване. Така, че за работа об. 9 чаши не знам как биха се проявили.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Авг 09 2014, 18:56

LindaLi написа:
Човек ще си смени ли работното място до 3 месеца?
10 пентакли о./ Слънце + Крал чаши + 9 чаши о.
... не ми прилича на откъсване.... вижда се по 10П обърнати, че там вече му е дошло до гуша, но Слънцето и Краля Вода са много силни за вдъхновение, за творческа работа и някак отговорност, която го спира да си тръгне и съответно по 9 Чаши обърнати, не може да стигне до пълно удовлетворение...
Няма действие тук, има изживяване. Дай да видим, какви са му проблемите - с колеги или нещо друго, защото се вижда, че има силна енергия там, която обаче не се проявява много хармонично...
Бих теглила карти да видя, какъв му е урока там, какво има да научи, как да изрази себе си, какво вижда той, какво е скрито за него, там ли е пътя му или да напусне, според висшето му аз...  Въпроси и отговори 2 - Page 11 402149 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Авг 09 2014, 19:28

Лала, благодаря ти.
Smile
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Авг 09 2014, 20:02

LindaLi, обърнатите 9 чаши я съветват просто много добре да помисли какво наистина желае. Едно прекрачване в новото според обърнатата 10 пентакли крие сериозни рискове да изтървеш питомното заради дивото. Колкото и да е ентусиазиран Крал Чаши и да му се вижда пътят Слънчев - няма силни пентакли в подредбата, които да оправдаят едно такова сериозно решение.

Да мисли внимателно и трезво.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Авг 09 2014, 23:11

Човекът пита за себе си или някой друг пита за него? Защото на мен ми се струва, че си е наумил нещо тайно да направи... Първи вариант, да изтегли заем и да си направи негов бизнес, втори вариант, да вземе пари от приятели и да избяга в чужбина, трети вариант, да поседи на борсата и да вземе готови пари от тамусмивка Linda, според мен на този човек не му се работи повече:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 10:26

Благодаря на всички за включванията! Всички са много близко до истината, макар, че Тароман пак малко прекали- а той обича да го прави Smile

Човекът търси вдъхновение в работата- не го намира на съответното място, средата не му понася вече категорично, търси нов път - нормалните неща за всеки, който желае да напусне... Парите не са фактор, естеството на работа е , което той не харесва.
По тези карти първоначално ми иде да кажа не...но в тях има изпълнение на желание и задоволство, помрачено от нещо...наистина 9 чаши о...след толкова хубави карти ме обърква.Ще ви дам ОВ

п.с. Но е факт- и трите карти са "мързеливи" - приличат ми на купон, гуляй, напиване...което пък може да значи почерпка.. Въпроси и отговори 2 - Page 11 402149  Аз наистина не знам това ДА или НЕ е
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 10:56

Linda, естеството на изтеглените карти е такова, няма значение аз какво обичам и какво не усмивка Крал чаши в естествено състояние би избрал 9ч., но когато тази карта е обърната, отговорът е не - Крал чаши все пак се владее и може да се каже, че е фин манипулатор, няма да избере загубата, която се очертава при 9ч! Ако пък предпочете Слънцето, това означава ваканция/бюрото по трудаусмивка Или самият той да стане шеф. 10п ако са пари, то в обърнато състояние като че ли тези пари не падат от небето, а изпадат от джобовете на хора, на различна възрастусмивка Т.е може би теглене на заем от банка, за да си направи собствена фирма. Другите варианти, които съм споменал, също не са изключени. Но не му ги казвай, за да достигне сам до решението, ако искаш да сме обективни усмивка Картите подсказват много точно, когато нещо не е наред - бъдете нащрек, когато ви предупреждават!Smile
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 11:16

Тароман, защо 10 П трябва да са пари тук? По-скоро са осигуреност - физическа, те са и най-тежката земя от малките аркани.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 2
Върнете се в началото 
Страница 11 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: