Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 2

Go down 
+32
taroman
DeTe_Ha_Xaoca
cveteto1988
CaPuHa
La la
sisulche
Stefitaa
Miss Bloom
galiusha
zvezdichka
jasminbg
Федя
zoh
pelle
Calantha
Artemiss
Tanya111
Blackmoon
Galanthus
bibibi
Вера
linda10
Антония
Reni
thundergoddess
sugar6
MAITE
Iva78
Frog
lindaLI
Зуки
Луничка
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
АвторСъобщение
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 10:56

Linda, естеството на изтеглените карти е такова, няма значение аз какво обичам и какво не усмивка Крал чаши в естествено състояние би избрал 9ч., но когато тази карта е обърната, отговорът е не - Крал чаши все пак се владее и може да се каже, че е фин манипулатор, няма да избере загубата, която се очертава при 9ч! Ако пък предпочете Слънцето, това означава ваканция/бюрото по трудаусмивка Или самият той да стане шеф. 10п ако са пари, то в обърнато състояние като че ли тези пари не падат от небето, а изпадат от джобовете на хора, на различна възрастусмивка Т.е може би теглене на заем от банка, за да си направи собствена фирма. Другите варианти, които съм споменал, също не са изключени. Но не му ги казвай, за да достигне сам до решението, ако искаш да сме обективни усмивка Картите подсказват много точно, когато нещо не е наред - бъдете нащрек, когато ви предупреждават!Smile
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 11:16

Тароман, защо 10 П трябва да са пари тук? По-скоро са осигуреност - физическа, те са и най-тежката земя от малките аркани.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 12:20

тароман-и все пак сме на едно тълкуване.но твоето по-хард.
все пак май трябва да отбелязваме половете...но:
по-скоро онзи който е теглил картите,и ние другите...
в случая са теглени от жена,аз съм жена,лала е жена-казваме,и виждаме по един начин.обло,с преливащи форми...
ти-мъж-ами -хард мнение,так-так,ъгловато....(няма и доза тон на заяждане,обиждане,хвалене,сравнения,степенувания-само идея ,да си обясня от къде какво улавяме)...

все пак рядко пишат хора с по-различни мнения,високи,шантави-дет се вика знаем се кои сме
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 12:22

La la, зависи на кого и за какво гледаш, 10п в право или обърнато положение, може да са снежинки ако става въпрос за времето, може да са пропуснати топки ако става въпрос за бейзболен мач, може да са парите, които нямат значение за конкретния човек, както казва Linda, но може и да е неспазването на обещанията от никого, в едно объркано общество.
Слънце от една страна, от друга 9ч.об., които са като обърнато слънце, показващи заедно с 10п об. абсолютното безвремие от гледна точка на съответния индивид, за когото е питането.
Но от другата страна на уравнението е Крал чаши, който след внимателен анализ ще предприеме нещо! Нещо, в своя полза и на пръв поглед, в ущърб на другите. И това би било според мен здравословният начин на действие за него. Друг, но малко по-тъжен вариант е да мине на антидепресанти, за да му харесват и колегите Въпроси и отговори 2 - Page 12 402149 Или пък да почне да си прави вино собствено производствоусмивка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 12:23

аз пак да отбележа нещо което ми прави впечатление,то нямам си друга работа,да зема да гадая,ами се правя на детектив и следя таро...

та,и преди съм забелязвала как дадена карта се появява при болшинството пишещи тук,в различни подредби,ситуации,хора.
ето при мен сега също 10п ми се набива на очи...

а при Алекс карта щъркел-в ленорман...както и 6 в таро
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 13:29

:sm38.gif:  Така е, Тароман - зависи на кого и за какво гледаш  мерси 
По принцип ми харесва как усещаш нещата  Въпроси и отговори 2 - Page 12 402149 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 14:02

Ее, La la, за мен е истински комплимент, щом ти го казваш! мерси Ти винаги си ми била кумир Въпроси и отговори 2 - Page 12 402149
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 14:08

зуки, права си! Струва ми се, че картите таро като че ли могат да отчитат и астрологичните тенденцииВъпроси и отговори 2 - Page 12 402149
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 11 2014, 21:15

Обратна връзка https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t816p225-topic#31928

1) Заслужава ли си да направя една малка инвестиция в един уред?
10 пентакли  - Страшният съд - Справедливостта


След дълго мислене го взех, забавиха се с доставката с около седмица. Две от нещата, които са необходими за работа с него се оказаха, че са липсващи и трябваше да си взема от друго място. Но съм доволна Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПон Авг 11 2014, 22:58

Miss Bloom, не бързай да се радваш! усмивка Ако ти изгори няколко пъти и ти скъса нервите или ти изпадне обява за същия уред на безценица, тогава може да видиш, че не си е заслужавалоусмивка Това в кръга на шегата, разбира се! усмивка Желая ти безпроблемна работа с новия уред!Въпроси и отговори 2 - Page 12 402149
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 13:26

Снощи емоциите ми бяха достигнали краен предел, по принцип доста се владея... но имах дълъг откровен разговор с близък за мен човек, делят ни много светове с него... преди около 10-на години имаше някакво неудържимо привличане между нас и май все още го има... добре, че сме разумни и не му се поддаваме... И макар и преди години тези бушуващи страсти, които горяха, то успяхме да запазим едно невероятно приятелство и днес е един от най-близките ми хора, нищо че огромно разстояние ни дели. Разказах му неподозирани неща, макар че много често споделям с него, снощи обаче тотално се открих и сега ми е интересно да науча как се чувства след този разговор и какви са чувствата му към мен..

КЖ/
ДЖ Влюбени Жрец

Май наистина е погледнал с други очи на мен и му е харесала тази нова светлина, видял ме е като жена, която е укротила зверовете в себе си...
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 13:30

Galiusha, мисля че човека е влюбен в теб. Не знам защо но си мисля че чувствата му не са от днес за утре. мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 14:02

охоо...тук ще има любов..няма да се изненадам на един хепиенд за две сродни души..

интересуваш ли се от астрология? знаеш ли затъмнението кои планети ти е засегнало?типично се е проявило, като по книга. Разнищване и изкарване на повърхността на неизказаните думи и емоции..

пък да ви се оплача- при мен аспектира точно и у7 и СЛВ и още 100 неща...за сега няма никакви събития Въпроси и отговори 2 - Page 12 262180
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 14:12

Аз да ви измъча с два въпроса, че тези мисли ни ми дават покой.
1. Дали един човек ми е направил магия? Цепя на паж чаши, паж жезли, рицар мечове и рицар пентакли.
Като цяло няма карти които да сочат категорично че този човек ми е направил магия, но наличието на рицаря мечове показва гняв и агресия, което ме навежда на мисли, че все пак може и този да е моят заподозрян.
2. Какви са мотивите му за направата на магия? Цепя на справедливостта, 3 мечове, крал жезли и рицар жезли. Хъм и мотиви си има даже човека и то какви. Разбито сърце и е решил да ми даде урок....
Вие как мислите? Ще се радвам да прочета мненията ви. мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 14:23

няма магия...много дворцови мъжки- за мъж ли става дума? картите ти въобще не ти говорят. Разкажи историята и кажи какво в човека те притеснява, ще питам картите ми.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 14:24

Ще се видим най-рано след година, ако разстоянието не беше проблем, може би бихме имали шанс... аз все му казвам дано в следващия живот се засечем на правилното място, в правилното време... този вече го пропуснахме...

Цитат :
интересуваш ли се от астрология? знаеш ли затъмнението кои планети ти е засегнало?типично се е проявило, като по книга. Разнищване и изкарване на повърхността на неизказаните думи и емоции..

Лунното затъмнение ми беше в 11 дом тригон Уран, квадрат Юпитер... предстоящото слънчево обаче повече ме вълнува... в 5 дом съвпад Плутон, опозиция Венера, секстил Нептун, който ми е  на ДЦ е там вече ще има нещо интересно...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 14:28

управител на 7ми дом има ли засегант?

иначе съ-у7 е засегнат, Нептун- колко точен е аспекта?

и по оста 5/11 - емоции към приятели.

За този и другия живот не говори, много сме млади всички все още Smile с този Жрец мисля, че ще има позитивна развръзка...даже с влюбени е и брак това
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 14:29

Линда мерси принципно за мъж става дума. Аз даже си правих подредби за магии в темата таро и магия. Ако ти остане време погледни ги. Просто не ми върви в нищо от седем осем месеца насам. Нито нова работа нито писане на дисертация и затова си мисля че имам направена магия Въпроси и отговори 2 - Page 12 995437
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 14:37

У7 ми е Сатурн, той е в 5 дом.... абе по-лесно ми е да ти кача картата Въпроси и отговори 2 - Page 12 <a href=Въпроси и отговори 2 - Page 12 32f04f29416d" />
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 14:44

не си сложила правилната дата на транзитите май, аз говоря за затъмнението, не новолунието Smile но аз пак ги видях нещата.

Затъмнението ти е аспектирало с точност у на АЦ с меки аспекти и съ-у7 юпитер- с квадрат..знаех си- при тези карти и разговори с любовни нотки не може да няма у7 намесен. Съвсем скоро би трябвало да се оформи връзка..мисля в следващите месеци ще се загаджиш нещо- макар,че не съм ти гледала прогресиите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 14:49

Да... сложих дата на предстоящото новолуние, което всъщност е слънчево затъмнение. Благодаря, благодаря Въпроси и отговори 2 - Page 12 156215 Въпроси и отговори 2 - Page 12 99390
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 14:51

да- да аз имах впредвид лунното затъмнение, на 8ми дето мина- тъй де Smile Въпроси и отговори 2 - Page 12 3465299449

Понеже разговора е станал около лунацията- та исках с нея да открия връзка
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 19:33

Случката като че ли не идва заради пълнолунието, а заради ретроградния Меркурий и ретроградността по принцип в хороскопа на galiusha. Пълнолунието за съжаление може да сложи край на това приятелство. Ако Меркурий не беше ретрограден, едва ли щеше да има среща сега и да се нищи кое как е било преди 10 години:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Окт 10 2014, 22:27

Защо пълнолунието да сложи край на приятелството? Не смятам, че това е възможно изобщо... Много често съм размишлявала за всичките тези 10 години, просто сега дадох връх на емоциите си и ги споделих... Срещата беше по скайп... цял океан ни дели все пак... и точно там е проблема... неизживяна любов от преди 10-на години, но човека ми е ценен, не мога да си позволя да загубя приятелството му, в днешно време рядко се срещат доблестни хора и когато ги срещнем трябва да ги пазим. Аз и не искам да връщам времето назад, не искам други възможности, приятелството ми е достатъчно, пък и е хубаво човек да има едни такива спомени, за които си спомня с умиление.. Сори стана малко искрено и лично ...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeСъб Окт 11 2014, 16:17

Някакви интересни запознанства този месец?

обърнати 10 жезли, Обесен, паж Пентакли

Май може и да има, но с този Обесен не знам...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeСъб Окт 11 2014, 17:11

ами по Паж п и 10 ж о. може. Но ще са ти безинтересни- по обесения
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitimeСъб Окт 11 2014, 17:16

Какво мога да направя, за да подобрим отношенията си с Р.?

ц.чаши 8
Крал Пентакли - Императрицата - Влюбените

Да бъда силна, може би е направил своя избор и търси да излезе от тази ситуация.Някаква помощ ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 2
Върнете се в началото 
Страница 12 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: