Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeСря Юли 16 2014, 21:06

израза не е издал нищо,кротка лека изненада...просто е повторила една дума от посланието,и нищо повече...

да речем думата е ''край!?''-тихо удивление, нищо друго...няма усмивка,няма сълзи
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 04:41

ами нормално е щом има психичен проблем така да реагира.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 15:01

Здравейте Smile

1) Заслужава ли си да направя една малка инвестиция в един уред?
10 пентакли  - Страшният съд - Справедливостта

Спонсорът ще е семейството ми, но се колебая доста... Със СС на 2 дали да се реша?!

2) Да направя ли дадено нещо (услуга) на някого?
Паж пентакли - Отшелник - 9 чаши

Мисля, че ще зарадвам човека, ако го направя...

Ще се радвам, ако някой се включи  Три карти 5 - Page 10 99390 
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 15:07

По вторите карти, с този отшелник, може и да се шашне малко, но определено ще се зарадва Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 15:47

Мисля, че услугата ще зарадва човека, но ти сама решаваш дали да я направиш.

За първите сякаш семейството ти ще реши дали си е заслужавало. Те са тези които ще вземат крайното решение.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 19:15

Miss Bloom, хайде и тук ще ти кажа по въпросите, понеже са за отговор да или не, а тези въпроси са ми слабостусмивка  На принципа на привличането между картите, по първият въпрос за уреда, отговорът е не. На вторият е, по-скоро, клонящо към категорично, "да" Три карти 5 - Page 10 402149
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 19:30

Благодаря за отговорите...
Аз пък категорично взех да мисля да си я поръчам :sm38.gif: 

Всъщност става въпрос за машинка за подвързване на документи, просто такива неща ми са хоби, но реших да не е скъпия вариант, за който мислих по-рано... Три карти 5 - Page 10 3465299449 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 19:50

Почнете да слушате картитеусмивка Не е въпросът дали да имаш или да нямаш дадена вещ, а дали ще изпиташ удовлетворение от нейното притежание Три карти 5 - Page 10 402149 За какво ти е някакъв си евтин вариант?:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 20:13

Какво ще ми донесе преминаването на транзитен Юпитер в Лъв?

обърната 7 жезли, 4 Пентакли, асо Чаши

Интересна комбинация. Ще задържа дадени емоции в себе се или ще срещна някаква любов? А може би ще стана по-открита и спокойна в емоционално отношение.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 22:50

Мис, по първия ти въпрос смятам, че отговорът е отрицателен, заради наличието на Справедливостта на последна. Не знам дали тя дава отговор "не", но определено говори за блокиране на процеса.  
Тароман, моля, анализирай . /ако искаш, де/ Привличането на картите ми е непонятно.

По втория въпрос на Мис - вероятно ще направиш услугата и ще се изненадаш от равнодушието му. Надявам се да греша.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 23:06

Galanthus, според мен се надяваш нещата да си дойдат по местата и да се подредят, а също и че отрицанието на отрицанието е "отговор" да усмивка Каквото и да се случи, в края на този период се надявам да си въодушевена заради новата енергия, указана чрез асо чаши.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 23:16

Frog, няма нищо ново за обяснение, според моята вече остаряла теория, средната карта предпочита лявата или дясната и дава отговор "да" при предпочитане на картата вдясно от нея или отговор "не" за тази вляво. Картите винаги отговарят, но ние не винаги ги разбирамеТри карти 5 - Page 10 402149 Картата С.С няма да предпочете авторитета на картата Справедливост, вдясно от нея и затова отговорът е не, понеже предпочита 10пусмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 08:53

Цитат :
Какво ще ми донесе преминаването на транзитен Юпитер в Лъв?

обърната 7 жезли, 4 Пентакли, асо Чаши

по тези карти не мисля, че натален юпитер ти управлява 5 или 7ми дом...да не би 4ти? Или 2ри или 8ми - нещо свързано с притежанията- ако дадеш дома ще ми бъде малко по- лесно...но като цяло преодоляване на някакви сложности, неща, които дълго са ти пречили и установяване на някакъв комфорт. Искала си дълго време нещо - не е кой знае какво- свързано е с комфорта ти и ще го получиш. Най- накрая ще преодолееш някаква бариера. Вижда се победа в тези карти.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 09:20

Добре, и аз днес да задам един таро-астро въпрос Smile Какво ме очаква след възврата на луната ми Smile

3Ж+Силата+2Ч

Наталната ми луна е в 7-ми дом в Телец. Малко не съм наясно, но по картите ми се вижда някакъв стабилен съюз...към който ще гледам с оптимизъм...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 09:42

възврата на пр. луна?

на мен когато ми се случи това се влюбих много. И при теб виждам някакво такова събитие. Стабилност кой знае каква не мога да видя, но големи чувства има, щастие също
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 11:15

Ами стабилен ми се стори заради силата, не зная, оптимистичен заради 3Ж Smile Дам възврат на пр. луна Smile Smile  мерси 
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 13:08

Хайде и аз за възврата на прогр. Луна да питам, какво ще ми донесе? Чела съм, че периодът е силно натоварен за кармата, която предстои да се разреши в близките години и да се преработи.
9 чаши - 10 Пентакли - Империатрицата
Луната ми е смотана Три карти 5 - Page 10 995437 Управлява 5-ти и е натикана в 12-ти дом в риби. Малкото добро е, че  има положителни аспекти :sm38.gif: В края на месеца ще премине и асцендента.
Освен заобляне, хормонален дисбаланс и връщане към рисуването на този етап друго не съм видяла... недоволен

И за още едно важно събитие. Какво ще ми донесе разменените места на Лунните възли?
6 меча - Асо чаши - 2 меча
Според мен засягат партньорската сфера - да продължа сама или не, разногласията и конфликта в мен. Натален СЛВ в 1-ви дом.

Идеи?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 13:28

Миси- чака те изключително хубав период - нова любов- по възлите, сериозни отношения ще станат явно това и външно разхубавяване ( по първите карти), но това съвпада с луна нат у 5, която по прогресия премина през АЦ.
И тъй като Луната натално ти се намира в 12 дом- не бих се учудила ако се осмелиш на някаква по- голяма и сериозна разкрасителна процедура или операция по отношение на външността ти мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 13:30

Дете- по моите схващания силата заобиколена от оптимистичните 3 ж и екзалтираните 2 ч говори просто за силна любов. Как ще приключи, дали ще се развие, до какво ще доведе- може би по- натам ще се види
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 14:17

LindaLI написа:
Цитат :Какво ще ми донесе преминаването на транзитен Юпитер в Лъв?

обърната 7 жезли, 4 Пентакли, асо Чаши

по тези карти не мисля, че натален юпитер ти управлява 5 или 7ми дом...да не би 4ти? Или 2ри или 8ми - нещо свързано с притежанията- ако дадеш дома ще ми бъде малко по- лесно...но като цяло преодоляване на някакви сложности, неща, които дълго са ти пречили и установяване на някакъв комфорт. Искала си дълго време нещо - не е кой знае какво- свързано е с комфорта ти и ще го получиш. Най- накрая ще преодолееш някаква бариера. Вижда се победа в тези карти.
Юпитер като цяло е основна планета в хороскопа ми.


Последната промяна е направена от Galanthus на Вто Авг 05 2014, 04:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 17:35

Тароман написа:
Frog, няма нищо ново за обяснение, според моята вече остаряла теория, средната карта предпочита лявата или дясната и дава отговор "да" при предпочитане на картата вдясно от нея или отговор "не" за тази вляво. Картите винаги отговарят, но ние не винаги ги разбирамеТри карти 5 - Page 10 402149 Картата С.С няма да предпочете авторитета на картата Справедливост, вдясно от нея и затова отговорът е не, понеже предпочита 10пТри карти 5 - Page 10 80440
Да, теорията ти я знам, но кой решава коя карта ще бъде предпочетена?  А защо СС ще предпочете 10 П? 
Надявам се да ме разбереш правилно - опитвам се да намеря логиката по която вървиш. Вероятно е правилна, не знам и няма да знам ако не я приложа опитно. По тази причина изяснявам детайлите. Иначе смятам, че всеки си има свои собствени тънкости при разгадаването на картите и те са си индивидуални. Връщам се на онези прогнози от мачовете - времето, нагласата, картите са ми говорили много точно в момента, в който  съм ги теглила /Германия Аржентина, Италия/. Следващите анализи са ме повели към грешни посоки. Ако сега трябва да анализирам тези карти никога не бих поставила  Аржентина като финалист, на базата на картите. Та затова питам - защо СС ще предпочете 10 П, а Справедливостта няма да се наложи на СС и предпочитанията й.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 19:55

Линди, много си мила, както винаги Три карти 5 - Page 10 99390 Благодаря ти!!!
Това с операцията ми звучи малко страшничко, но да решила съм да променя малко косата си с балеаж и BEACH WAVES Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 23:27

Frog, не мога да ти кажа защо, но ми е направило впечатление, че когато има два В.А, особено ако са със сходно значение в едно теглене, едната от които карти е централната, тя не избира другата карта, която е В.А, а "предпочита" обикновената карта. Това мое правило обяснява защо не трябва да се помнят коя карта на коя позиция какво означава, понеже това е подвеждащоусмивка Щеше ми се в началото и на мен да ги науча наизуст и да действат толкова лесно картите, но уви!усмивка Ще ти кажа и нещо друго под секрет, което подозирам още откакто чета в този форум - картите винаги отговарят, когато е зададен въпроса, ние не им влияем, така че да не дадат правилен отговорТри карти 5 - Page 10 402149
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeСъб Юли 19 2014, 09:53

Miss Bloom написа:
Хайде и аз за възврата на прогр. Луна да питам, какво ще ми донесе?
9 чаши - 10 Пентакли - Империатрицата
Луната ми е смотана  Управлява 5-ти и е натикана в 12-ти дом в риби. Малкото добро е, че  има положителни аспекти  В края на месеца ще премине и асцендента.
Освен заобляне, хормонален дисбаланс и връщане към рисуването на този етап друго не съм видяла... недоволен

Като по-творчески период ми звучи. Евентуално бременност не знам, дали е възможна. Също грижи за някой от семейството, по-вероятно дете. Моята натална Луна също е в 12 дом, но управлява 10-ти. При съвпад на прогресивната с наталната миналата година напуснах работа и имах доста време да си висна вкъщи за мое най-голямо нещастие. По 12-ти дом също има стремеж към безвъзмездно помагане на околните. При мен се отрази като безплатно гледане на карти на доста народ. Ти може да видиш с рисуване какво би могла да помогнеш, което може да ти донесе и един вид затвърждаване на творческите способности, а също и романтична връзка. Също като се има предвид 5-ти и 12-ти дом са възможни тайни връзки, изневери, също и връзка с по-млад партньор.

Miss Bloom написа:
И за още едно важно събитие. Какво ще ми донесе разменените места на Лунните възли?
6 меча - Асо чаши - 2 меча
Според мен засягат партньорската сфера - да продължа сама или не, разногласията и конфликта в мен. Натален СЛВ в 1-ви дом.

Компромиси във връзките с околните. Иначе това разположение обикновено носи изкушения да се отклониш от пътя си, понеже, когато транзитният северен възел прави опозиция към натала, е в съвпад с наталния южен, който ни дърпа назад. При мен имаше същото разположение миналата година по оста 2-8-ми дом, което ми донесе много изкушения да се възползвам от помощ на близки и семейство, но в по-дългосрочен план това нямаше да ми е полезно, защото северен възел в Телец предполага, че трябва да се оправям сама. В твоя случай може да е изкушение да направиш компромиси със себе си в името на това да запазиш някакви отношения или да се харесаш на околните, което в дългосрочен план няма да ти донесе онова, от което се нуждаеш.

Този коментар беше повече от астрологична гледна точка, отколкото по картите, извинявам се за offtopic-а  усмивка
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeСъб Юли 19 2014, 20:47

Верче, сърдечно ти благодаря за коментара Три карти 5 - Page 10 531608 
Изпитвам силни чувства към един мъж от доста време, по-възрастен е (Нептун в козирог, на върха на 11 дом), Урановата ми Венера в 12-ти дом е в точен секстил със Сатурн... Никой около мен не предполага, пазя си тайната на този етап, защото не знам дали е споделено. За помагането на околните - да, първо другите, после съм аз.
27г. съм събирала, събирала и добре консервирала - емоции, чувства, хора, спомени... И сега усетих как се освободих... И имам чувството, че ме очаква много по-различен живот, от този който съм имала досега, който като че ли сякаш не съм го живяла.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 07:03

Ем,ЩЕ МИ ВЪРНЕ ЛИ ЕДНА СУМА ПАРИ?

луна-дявол-4жезли
цепено на принцеса пентакли
оф,май и през ум не и минава да ги даде...
-не,не ги върнаха и по-всичко личи че нямат намерение,почнаха да се крият и да ме избягват при среща,а имат доход ...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 31 2014, 07:27

приятели (2жени+1мъж) зад граница,ще си сменят ли квартирата с нова .
за сега обмислят преместването,и май е нужно ново,по-широко . срок???да речем скоро -месец,два...

6меча-7меча-7жезли ц-паж жезли

те да не би да искат някой от тях да отпадне?или не са на едно мнение-7м стои срещу 7м

да видим кой бяга,кой се крие-че при тях е трагедия,винаги има скрито покрито.

***
попитах какво предстои на сем.предчуствам ,че нещо тревожно се задава към тях.тази нощ сънувах сън с тях.
провесен-4пентакли-асо жезли ц-кралица меч
е няма как да е иначе,естествено ,че дама меч ще се меси там (тъщата).
предполагам проблем около финансии.
а провесения често се е появявал за мъжа в това сем, хм,започна да излиза преди около 20 месеца,почти година вече...
асо жезли?-наистина ново ще има дойде на главата да видим какво ще е?

асо ж?теглих за него три карти
паж чаши-10жези-10чаши ц-отшелник. и горната карта се оказва дама меч ;)
някой ще се изявява като малко дете,на фона на трудностите,някой ще се държи детински. не знам как да тълкувам тия карти за големи хора...
хем отшеник-хем паж чаши...правено недоправено
10ж-10п-пир по време на война,май всичко е преувеличено,и няма за какво да се тревожа/тревожат. очакванията са просто очаквания,някой изхожда повече от своя ''егоизъм'' и съди от своята страна на очакванията...


Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Три карти 5 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 10 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: