Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
АвторСъобщение
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 5 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 31 Icon_minitimeНед Ное 02 2014, 15:20

Това са два въпроса,но по тези карти си мисля,че повече касаят първия-да пишеш ли?
Спорде мен-да.Картите казват- обади се,пък да става каквото ще.Нищо няма да изгубиш,по-скоро ще си изясниш нещо,което те вълнува във връзка с този човек.
Много го мислиш това,а не трябва-просто го направи.Така ми изглежда.Картите ти са по-скоро съвет към теб и ясно се вижда по Отшелника нежеланието ти за действие,но Глупакът казва точно обратното.Тук те съветват да действаш както ти идва отвътре и ти се иска,отколкото да го мислиш. мерси
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013

Три карти 5 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 31 Icon_minitimeНед Ное 02 2014, 19:29

Едва сега мога да дам обратна връзка - срещата премина повече от чудесно, но имаше промяна на мястото на срещата Smile
Според мен Луната показа това, че се обсъждаха повече духовни теми.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 5 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 31 Icon_minitimeСря Май 27 2015, 10:43

Прстъпление срещу Стефан е имало, обаче престъпление и срещу мен е имало, ама съм жива.

Физическото му състояние не е било добро, но с АЖ може да има стимул да го подобрява, но преди това с об 2ж, според мен не се е и опитвал да го подобри. Но АЖ в края изобщо не ми показва умряла работа.

А това че излиза престъпление изобщо не означава че човека е мъртъв. Престъпление може и да е кражба на дрехите му ....

Освен това снощи взех че си впрегнах не до там силните способности, обаче си ми излиза че всичко си е ок с човека, имаше кръгъл бял камък и джашанки, , много силна слънчева светлина , което свързахс морето. После се обадих на един приятел , който е по-добър от мен в тези неща и каза ч вижда река и лодки и това при условие че той незнаеше че аз бях видяла кръгъл бял камък и джапанки, което свързах с море, ама с Гръцкото море че аз там ходя по-често. Та всъщност може и да е до река.
Другото нещо, което постоянно ми излизаше беше зеленчуци - всякакви - тиква, пъпеш, домат ... предположих че отглежда зеленчуци, а след това моя приятел каза че вижда някаква особена църква, което веднага свързах с моите зеленчуци и се сетих че в манастирите те отглеждат такива сами, което св връзва добре със това че Стефан неможе да се грижи добре за себе си и манастир е идеалното място. Другото нещо, което и двамата с това момче видяхме беше спокойствието на Стефан, аз лично почувствах блаженното спокойствие, което той изпитва, което също вероятно може да се свърже с живота в манастира. Това, което моя приятел видя / а той е лекар, който изключително точно вижда проблемите по тялото ти само с астрално излизане дори и каза че вижда проблеми с белия му дроб. Склонна съм да му вярвам, защото многото тестове и игри, които сме имали показват че моя приятел вижда нещата сега с изключителна точност. Все пак винаги може да се обърка нещо, но на 90% му вярвам.

Както и да е, всичко, може да се докаже само когато се намери а пък дадох идеята на Анакин да изкара всички телефонни номера на манастири за да звънне и провери.

Това е от мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 5 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 31 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 31 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: