Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next
АвторСъобщение
Violet
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 16:39

Явно не ви се получава комуникацията и то без конкретна причина, а защото човекът сам не е удоволетворен от себе си, а в такъв случай си безсилна.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 17:41

Предлагат ми път (в чужбина), питам се дали да отида. Ако отида ще е с една цел...

Какво ще стане ако отида?
ц. Паж Мечове
Пентакли 2 (О)-мечове 4 -Асо Жезли

Какво ще стане ако не отида
ц.Мечове 2
Жезли 3-Паж Жезли (о)- чаши 7
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 17:48

Звездичка...ето рицар жезли,който излиза често при теб...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 18:20

В първият момент в който видях подредбата, си помислих, че ако отида. Тази изпепеляваща страст ще ми излезе през носа. И тъй като за да ги разтълкувам се ровя из сайтовете. Видях , че не е толкова зле работата.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 19:03

Звездичка написа:
Какво ще стане ако отида?
ц. Паж Мечове
Пентакли 2 (О)-мечове 4 -Асо Жезли

Какво ще стане ако не отида
ц.Мечове 2
Жезли 3-Паж Жезли (о)- чаши 7

хммм, нищо няма да стане ако идеш... нещата ще ти дойдат нанагорно и все едно нищо няма да направиш, Асото е някакво вдъхновение, но само до там... странни са тук 4-те Меча - все едно на почивка отиваш -
Всъщност заради мъж ли отиваш? Тогава би могло да е оттегляне само на двама ви от света... и секс. Но по обърнатите 2 Пентакъла - няма успех в задълженията и комуникациите около теб...

Ако не идеш, ще съжаляваш и копнееш за там.

Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 19:35

zvezdichka, според мен ако отидеш едно по едно ще почнат да ти се нареждат нещата, проблем може да е обаче това, че си привързана към родинатаусмивка Ще станеш и по-малко искрена, понеже неминуемо ще ти се наложи да приемеш нови хора в живота си, които предполагам няма да са ти толкова симпатичниусмивка Ако не отидеш, евентуално ще изгубиш връзката с човека, който те кани, понеже ще стане индиферентен!:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 21:42

Поканата е от приятел който отива в същият град , от където е моят любим. Копнея да отида до там и да го видя. За родината няма да ми липсва особено.  Освен приятели, деца...  но знам че трябва да го погледна тоя човек в очите и да разбера, защо.
Трябва да погледна подробно какво значи този Рицар Жезли. ..
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 23:07

zvezdichka, къде го видя този рицар жезли в дадената от теб подредба?усмивка Все пак, да предприемеш пътуване зад граница, помисли си, да не ставаш жертва на картите подобно на филма Джуманджи? :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 23:20

Zvezdichka написа:
Предлагат ми път (в чужбина), питам се дали да отида. Ако отида ще е с една цел...

Какво ще стане ако отида?
ц. Паж Мечове
Пентакли 2 (О)-мечове 4 -Асо Жезли

Какво ще стане ако не отида
ц.Мечове 2
Жезли 3-Паж Жезли (о)- чаши 7

Ти за да вършиш нещо ли отиваш? Защото по 2П бая ще побачкаш или ще прескачаш от една инстанция на друга, после явно ще ти омръзне и може да си дадеш почивка по 4М и евентуално ще имаш нова хрумка, която може да те вдъхнови по АЖ.

Ако не отидеш ще правиш планове, идеи, варианти, отново ще имаш вест от някъде - предложение по поща може би, или нещо, което ще получиш по пощата или с куриер, и ще те вкара във филма с мечтите.

Картите са слаби, показват пасивност за мен, сякаш чакаш от небето да ти падне нещо и то да те бутне напред, но дали ще го харесаш не се знае .... Незнам, има нещо, което пропускам , ти ще кажеш какво е.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 23:41

аха и аз го виждам като Баба Вуна ;)
Но ако там е любимия, аз не бих се колебала!!! Особено ако досега не сте се виждали на живо :sm38.gif:
Тръгвай и не се колебай!!!
А това като за екскурзия или за да останеш там?
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 23:46

La la написа:
Тръгвай и не се колебай!

Картите показват колебанията ти, които вече сигурно и нервност са ти докарали. Много го премисляш (о. 2П) и паж Меч. Ако не отидеш, ще продължиш да се чудиш и блуждаеш "какво, ако".


Последната промяна е направена от Galanthus на Пет Сеп 05 2014, 00:03; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 23:51

Извинявам се Рицар Жезли беше в двуга подредба, подведох се. Ще бъде само за 4 дни. Ситуацита е сложна. Вече сме се виждали на живо. Само сега нямаве от доста дълго време контакт. Не знам какво да правя. Наистина да не вляза в по голям филм. Баба Вуна това предложение падна от небето. Не знам колебая се.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 23:58

Хм, не съм видяла о-то след 2П, иначе тогава се променят нещата - ако отиде с това обърнато 2п, може да е затлачване на дейността - човека в права позиция, балансира, нещата и живота преминават през ръцете му, въртят се, т.е. живота тече, зад него тези води са буйни, всичко върви и емоции и нещата с които си се захванала, но 2п обърнато ... може би ще полагаш усилия нещата да се случват, а те сякаш трудно ще стават, пак ще тичаш насам натам за да си вършиш нещата, но те някак няма да вървят гладко. Може би за това ще ти писне, ще се отдръпнеш и ще искаш да се захванеш с нещо ново. За мен тук става въпрос за работа, едва ли е за любов. Освен ако е за любов, още с отиването да знаеш че там ще са двама между които трябва да балансираш с мъка , но не вярвам това.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 00:02

Виж, картите може да показват и твоето колебание в момента с 2П, оттеглянето с 4м и накрая импулса за отиването ... Незнам, многопластови са, и така и вака могат да се четат ... ако се притесняваш от това да не ти се случи нещо, изтегли карти на точния въпрос, който те притеснява ....
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 02:26

zvezdichka написа:
Какво ще стане ако отида?
ц. Паж Мечове
Пентакли 2 (О)-мечове 4 -Асо Жезли

Какво ще стане ако не отида
ц.Мечове 2
Жезли 3-Паж Жезли (о)- чаши 7
Ако отидеш?
ще ти се наруши някакъв баланс - 2П (об.), а по нещо ще те накара да се замислиш... АсоЖ – порив, секс, яд ???
По Пажа Меч ми се струва, че има неща, които не са ти ясни относно това пътуване или там ще разбереш неща, които няма да ти харесат
Ако не отидеш?
– ще продължиш да поддържаш един баланс дори и да не е комфортен за теб
Може би наистина ще получиш някаква новина, която няма да ти допадне, не толкова от самата новина, до колкото тя може би ще наложи ограничения (3Ж-ПЖ об.) и ще трябва да отсееш истината от илюзиите () или просто като цяло да спреш с излюзиите…
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 06:56

Звездичка,ако не отидеш няма как да получиш отговорите на всички въпроси които висят от дълго време.това за там.
Баланса е времето сега,начина който си създала без него,без мъжа,с една дума как се вписваш в ежедневието,сем,дом,работа...значи каквото и дазавариш там ,то ще се отрази на този баланс...
Ако за теб е важно и само по този начин,очи да видят,ще ти подреди мислите,иди,шанс е за теб...
Хайде...

Инък за рицаря,в други подредби преди месеци започна да излиза,очертаеаше се проява сега,ние предположихме че той ще дойде,но ако помниш също имаше една идея за посредник,познат,ами това е,покана за път...това беше варианта да се видите,и времето което ще стане...
Ето как картите предричат въз.оност да стане нещо ,да се случи,и ето защо винаги съм ви казвала ,,питайте когато имате създаден избор,, , е това е ,избора е пред теб...инък пак ще има въпроси ,дали,кога,, , та не подминавайте мнението на тароман ,много е прав...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 13:02

zvezdichka, комбинацията 2М + 7Ч (въпреки, че 2М е карта на цепенето), ми е показвала живеене в собствените си фантазии ... Ако не отидеш може би ще си останеш с тези фантазии.....
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 16:49

О. Вр. Благодаря ви за отговорите и съветите. Сигурна съм, че ако не бях такъв карък на 100% да съм там. Но явно съдбата си знае своето. И се оказа, че дните който ще пътува човека, до там съвпадат с първит учебен ден на детето. А тук няма място дори и да се замисля.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 17:05

Такъв ти бил късметът! Нали знаеш... Всичко се случва с точно определена цел! Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 18:06


Зуки написа:
защо един човек,така действа спрямо мен.
умереност об-справедливост об - дявол об

Има нетърпимост между вас двамата. Няма толеранс и разбирателство. Всеки мисли, че той е по-прав, но всъщност никой не е прав, просто никой от вас не вижда гледната точка на другия. Трябва да се направи компромис, но съответния човек няма да го направи. Отношението му е грубо, повлияно от емоциите, смята, че ти не си справедлива с него. Намесени са и някакви материални неща, желание да на ложи своето също.


Звездичка написа:
Какво ще стане ако отида?
ц. Паж Мечове
Пентакли 2 (О)-мечове 4 -Асо Жезли

Какво ще стане ако не отида
ц.Мечове 2
Жезли 3-Паж Жезли (о)- чаши 7

Ако отидеш ще имате разговор с този човек, но няма да можете да се разберете съвсем. Трудно ще съчетаеш нещата. Но ще си отпочинеш и може да правите секс.

Ако не отидеш ще обмисляш нещата, ще си в състояние на объркване, колебание, ще си мислиш какво би станало, ако беше отишла и всичко ще е само мечти, а всъщност няма да си ентусиазирана.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 18:10

Ще започне ли мъж нова връзка?

До 6м:
ц КЖоб
Императрица, 8ч, 10п
КЧ-доп

До 1г пак за този човек
ц АЖ
Сила, 4п, Император
д. 5п
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 19:22

Каква връзка ? - любовна, приятелска ?

И в двата случая отгогвора е не !

Препоръчвам ти Келтски Кръст за да/не отговори ! Там се вижда всичко много подробно. Ако знаеш картата която би описала ситуацията де, иначе в случая 10П и Император дават Не, но то така или иначе и другите карти не са позитивни ...
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 19:33

zvezdichka, може би трябваше да питаш подходящо ли е за мен да замина?усмивка  И тогава картите може би биха отчели, че имаш дете и че то е с привилегия, но както и да е!усмивка
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 19:34

Blackmoon, до една година, да!усмивка Интересно дали половин година ще тъгува по старата си връзка, дали няма да се опитва и да пие, за да забрави?усмивка
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 21:54

На една моя позната някой се опитал да и доблира вайбър услугата,но не преценил че ще дойде въпросният код за активация на нейният тел.Целта е била предполагам да й следи кореспонденцията.,но кой ли е?!
Цепя Кралица пентакли
Висшата жрица/10 пентакли/7чаши
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 22:04

За любовна връзка става въпрос. Мисля, че само сексуална може би ще има, но не и нещо сериозно. Ще пробвам същия въпрос с КК.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 05 2014, 22:06

Ивотания мисля, че е жена и най-вероятно от семейството или много добра приятелка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 17 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: