Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Next
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeПет Авг 29 2014, 21:32

Сигурно това което ще споделя,повечето сте го изпитвали поне веднъж в живота си...
Детето не знае че ми е зле(топло ми,облива ме пот,глава,ръце....) и идва до мен да му завържа връзките,да ходи на вън да игре.заставяйки до мен ми казва,че му стнало топло и лошо...
И то като мама,усеща чужда болка...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeСъб Авг 30 2014, 10:02

Така е зуки, случвали са ни се такива събития, под една или друга формаТри карти 5 - Page 16 402149
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeСъб Авг 30 2014, 18:02

Днес цял ден се чудих нещо и реших да питам картите,въпросът е как се е почувствал като днес не се обадих нито писах
ц 10 п, картите са Асо ж, 6ч и Обесен о
Аз мисля че се е надявал,мислел е че ще го направя, по 6ч е очаквал не обаждане е по скоро съобщение в нета, но после с обесен май се е отказал да чака.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeСъб Авг 30 2014, 21:51

а защо не му се обади...хубаво си тълкувала ,и съм съгласна с казаното от теб...но обесения-може да доведе у него някакви промени,които за на пред да те объркват теб,или да те дразнят...за всеки случай,искал е да те чуе,но сякаш си е знаел че няма да му се обадиш(дали не те познава твърде добре) мерси
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeСъб Авг 30 2014, 22:24

Ами защото още ме боли от това което каза ,дори си мислех че няма да забележи че не съм го направила, той получи това което иска,а и бях убедена че дори и да му звънна няма да ми вдигне и или ще затвори и за това, да вероятно наистина ме познава добре.Не знам за промени, за в момента няма как да ме подразни с нещо защото липсва какъвто и да е контакт.Много ти благодаря.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeСъб Авг 30 2014, 23:37

днес се срещнах с една страдаща майка,по дъщеря си.
щерката е ограничила до под минимум контактите с родителите си.плюс това е в неизвестност,къде точно се намира,никой не знае...

ще съм ви благодарна ако разсъждаваме над картите

защо Рая,е тръгнала (предполага се избягала,заминала с някого някъде)
смъртта об. - асо меч об. - кралица п об цепя-колесница

причините разговорите към момента да са сведени под минимум(имам предвид че чат в фб-не е видео връзка,не се знае с кой пише,а телефона е почти винаги изключен)
крал чаши об - 7чаши - умереност цепя 4жезли об.

ще дойде ли до края на септември при майка си(имало е обещание за август,но той мина)
8чаши - 6 жезли - 5жезли об цепя-крал жезли об

всяка комбинация,към въпросите е силна,и точна.таро наистина казва в прав тескт че има проблем
първо тя е заложник,заложник на собствените си илюзии,заложник на човек,който се явява манипулатор на чуствата и...
тръгнала е не със свободно сърце,напротив,свито и уплашено,страдащо по родителите,майката .но като да е била притисната,принудена от много страни,не е една...може би го е направила така,бягайки заради майката(срам,страх)
емоционално нестабилен човек е Рая,като на кантар-едната везна е роднините,другата мъжа до нея.но и тук сляпа любов,замъгляване,обърканост...омая,магия,неистинско,нездравословно дори като връзка за нея.
навярно мъжа злоупотребява с това че е жена,тръгнала по него от зор.така мисля-от зор???
а дали ще дойде-много ми се иска да се случи-нещо у нея се бори да избие на повърхността,нещо което не и дава мир,още от първата тройка карти,през умереността,и тази последната тройка карти...ако види с други очи тези 7чаши,тя ще поеме по нов път с 8ч.но деликатна ситуация,кой обича критика,самокритика,никой,най-вече човек който е приближен с карта крал чаши об....та в тоя ред на мисли,асото,смъртта,5ж ако се съединят,може и да я доведат до майка и...
но 5жоб,дама пентакли об-са като еднополюсни два магнита-бягатедин от друг ...единия да се завърти с мекото и ще стане работата...
друго-освен майката,краля също е важен,той също гледа на опаки...

хм-мъжът за който мислим че Рая е при него е много по-възрастен от нея,набор на бащата...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeНед Авг 31 2014, 19:32

Хехеусмивка  зуки, на мене ако някоя такава хубостница ми прави такива номера, как ще я подредя...!Smile Обаче сега по същество. Не могат да си решат проблема понеже отчитат своята си вина и затова не могат да действат, било то мъжа и, било то родителите. Мъжът и ако пие или я бие или и двете, как ще отиде в полицията и ще я обяви за издирване? Също и родителите и, ако живеят в малко населено място и не искат да се разчува, заради честта на семейството или в името на по-доброто бъдеще, т.е че всичко ще се оправи...? Обявена веднъж за издирване, при първото включване на телефона, веднага ще я знаят къде е, с голяма точност и дали е изобщо тук в страната или е примерно в Гърция да проституира. Според мен не трябва да се игнорират и исканията и, сигурно е предявила някакви искания преди да замине, те също трябва да бъдат чути и да се премине в режим на диалогичност, преговори, обещания, че нещата ще променят към по-добро. Може би около 5-ти октомври, т.е датата на изборите ще има новини около нея, но дали ще са добри? Затова трябва да се действа бързо. А иначе могат да я видят някъде по изборните секции или да я засекат тогава с някой, но според мен не трябва да се чака.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeНед Авг 31 2014, 19:38

всъщност това казах на майката-разговора е важен...не бива обвиняване...
споменах и една мъдрост''не си лягай обиден(обидил)някой''
първо-може да нямаш възможността да се простите,и единствено ма,май...
та раздялата им не е раздяла-по-добре шум до бога,отколкото адска тишина.

та,разбирам и двете,но майката -май е по-егоист-като всеки родител...уж за хубаво...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeНед Авг 31 2014, 19:51

Нека отидат в полицията и да поговорят с тях и те са хора, ще им дадат съвет какво да направят. Справка за това къде се намира в момента, с кои телефонни номера разговаря, винаги могат да и извадят. А ако телефона и е на договор, разпечатка по пощата може да идва всеки месецусмивка Родителите и да отидат в някой клон на мобилния оператор към който тя е и от там ще им помогнат също!Три карти 5 - Page 16 402149
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 11:49

Имам среща след час с бившия (въпреки, че минаха доста месеци, още сме на етапа - дай си ми куклите, на ти парцалките)
Как ще мине срещата с бившия ми?
Цепя на РЖ
- 10М - Светът

Според мен няма да е особено приятна по 10М, последните 2 карти си показват краят на един цикъл, най-вероятно това ще е една от последните ни срещи (не, че се оплаквам, от което).


Последната промяна е направена от Valentine на Пон Сеп 01 2014, 18:58; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 12:29

аз си мисля,че ще има напрежение между вас,може и да си кажете някои неприятни неща
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeПон Сеп 01 2014, 12:33

може би си права... в съботата имах като дневна карта РМ - той се обади и се скарахме... Така че едва ли мога да очаквам нещо хубаво. Ще дам ОВ след срещата...

ОВ - Срещата не беше особено приятна и за двете страни, усещаше се напрежение определено. Той закъсня за срещата и мен това ме ядоса леко. Нямаше размяна на остри реплики, а по-скоро злобни коментари от негова страна. Разбрах, че са му открили остеохондроза на шийни прешлени (може 10М това да е показвала, мисля, че тук бях прочела, че понякога може да показва проблеми с гръбначния стълб). Изненадата за мен беше, че ми подари бонбони (има имен ден, а аз лекичко бях позабравила Embarassed )
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 14:59

ахаха,ама успя да му се накараш...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 15:03

зуки написа:
ахаха,ама успя да му се накараш...

Чесно казано се питах какъв е тоя РМ, какво толкова може да стане в почивен ден... А, то какво се получи. Конфликтна съм, когато ме провокират, а той направо си ми "удари плесница" по телефона...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 15:12

аз за закъснението-че си го навикала,а той горкия бонбони носи... мерси

10м-да,показва болежките в гърба,и виж как дневно е била там,
3ж може да е показвала закъснението му-предвид че имаш рицар жезли-път, движение на мъжа към теб,и 2жезли е отворен път,а това че са 3-е бавното придвижване от АдоБ заради изкочили причини по трасето...а светът е празника-повод да се почерпите...

картите са ти детайлни,буквални...може да ги ползваш и като съветник,предполагам сработено е с теб и тях,онова нужното,което трябва да е де(не знам как се казва ....)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 16:38

Благодаря, Зуки за подробното обяснение мерси За Светът не се бях сетила изобщо, че може и това да показва, от друг аспект го гледах - по-скоро като край...

П.С. за закъснението не съм му викала, замълчах си, вътрешно се подразних. Караниците бяха в събота ;)
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 21:54

Linjeri написа:
Приятелка ме помоли да и тегля карти.
1 -Дали раздялата при тях е окончателна - ц - Влюбените
Звезда, 8м и 3п
2- Дали в живота на приятеля и сега има нова жена - ц на 9ч
рицар ж, 8п и Император
Да, смятам че раздялата е окончателна, проблемът е обаче горчивината, която остава и тя ще ръководи отношението към следващите... Тази раздяла не е лечение, ... дано да имат сили да преработят моделите си на мислене - 3 П им помага (ако не се оставят да ги затапи), но ще става бавно.
По-самотна карта от Императора не познавам, дори Отшелника не е толкова празен и пуст откъм емоции. По-скоро си мисля, че нещо друго го е вдъхновило по 9Ч, РЖ и 8П - по-вероятно да е нещо, свързано с кариерата му... не мисля, че е друга романтична връзка.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 22:08

Зуки написа:
защо Рая,е тръгнала (предполага се избягала,заминала с някого някъде)
смъртта об. - асо меч об. - кралица п об цепя-колесница

причините разговорите към момента да са сведени под минимум(имам предвид че чат в фб-не е видео връзка,не се знае с кой пише,а телефона е почти винаги изключен)
крал чаши об - 7чаши - умереност цепя 4жезли об.

ще дойде ли до края на септември при майка си(имало е обещание за август,но той мина)
8чаши - 6 жезли - 5жезли об цепя-крал жезли об
Зуки, не коментирахме ли този случай някъде...
Много объркано е било това момиче... направо се чудя дали не е била дрогирана...
Тези обърнати карти по никакъв начин не показват ясно мислене и дори отношение към света наоколо. От дълго време не е успявала да промени нещата и с някакво изкривено мислене си е мислела, че ще може да се вземе в ръце...

Интересно, че във втората комбинация Умереността не е обърната Smile)), но все пак си мисля, че тя все още е упоена от някаква имагинерна реалност... живее в свой си свят.

Не виждам да се връща... някак не успява да се справи... нали виждаш - обърнала е гръб на миналото си, оцелява там, но не успява да се справи с хората около себе си, не може да победи енергиите, които управляват живота ѝ сега. Обърнатия Крал Жезли не е ли с вързани ръце?

Не ѝ е лесно на момичето... ако бях майка ѝ щях да я търся и намеря... нооо не знам, какви са им отношенията...
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 22:13

Зуки написа:
повече от час се чуствам зле...не съм болна,а е нещо ,което бих казла уроки,така ми прилича...
та на какво ( заради кои сили), тялото ми реагира така.

цепя на 2 меч обърнати

слънце-глупак-6 пентакли об.
Зуки, някой ти тегли енергията и ти му позволяваш. Може да е нещо у вас - някакъв предмет или странно подреждане или нещо, което скоро си получила.
2 Меча са важни - с нещо не можеш да се примириш, след като са обърнати.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Сеп 02 2014, 22:20

Да, Ла ла, значи се сещаш за питането ми . За същото момиче е. И аз смятам че вярва в нещо нереално,измислено,и чуждо.
ще кажа на майката да започнат с операторите... Деликатно е всичко,при тазинеизвестност ,майката се плаши за живота на младата жена.

Спомням си че май коментирахме че е добре,и ще се чуят. Да чуха се,но още тогава ,се усети в картите ,,тайна,,и е сигурно по тези обърнатикрти,чаши и умереност.
Според мен тя не иска да бъде мишката в потъващия кораб. Но заттъва,потъва с този об.крал...

да-не мога да се примиря с много неща,корена обаче е един аз...инък винаги търся причините у другите-и ги намирам там.
нали знаеш-ако нещо не ти харесва,смени ъгъла на гледане(или нещо подобно там го пишат из фейса),да но не мога да се примиря че трябва да сменя фокуса... Smile

когато си купих уейт преди години- картата която ме плени ,първата,и онази за която четях най-много информация,и някак ако ми допадне писаното за нея,си запазвах линка в папак ''важни'' това беше карта 2 меч (инък всички мечове,и ''черни,самотни'' карти са ми ''мои'')...може би отшелника в мен е обиколил луната и трябва да се върне и изплува,а тогава ветровете правят буря...дали не съм бурята аз...накрая нищо...отломнки...пак потъване...


Последната промяна е направена от зуки на Сря Сеп 03 2014, 22:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeСря Сеп 03 2014, 19:42

Ла-ла много ти благодаря за коментара, ще и предам.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 00:03

е,не е истина с новата колода,само обърнати карти вадя...
защо един човек,така действа спрямо мен.
умереност об-справедливост об - дявол об

е ли несъобразителен,изкривена справедливост,егоизъм,материализъм? Дявола трябва да го посъветва да не бъде такъв,но дали ще стане? Едва ли,ако беше права справдливостта,може би щеше...Но,твърде материалистично гледа той ...А може просто бързината,която да бъде водена от личния му его,да си казва думата...
излиза че съм все недоволна,съдеща,и окована в своите виждания за редно,нередно...


**************************************************************************


спрете Земята,искам да сляза  Три карти 5 - Page 16 1432381942
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 10:39

Като цяло три обърнати карти, според мен си показват един насочен негативизъм към теб.

Мисля, че колкото и да се опитваш да имаш добри взаимоотношения с този човек, явно не се получава комуникацията, прекалено противопоставящи сте. Правени са компромиси, които са писнали в един момент. (Умереност об.)
При Справедливост (об.) отново показва същото - балансът във взаимоотношенията е нарушен. Може и по някакъв начин да те лъже и да не постъпва справедливо към теб.
Този човек да не си пада малко енергиен вампир (питам заради Дявол (об.))???
може би осъзнаваш, че тази комуникация не ти влияе добре…. Или просто самият човек смята, че не трябва да комуникирате… А защо не знам….


Последната промяна е направена от Valentine на Чет Сеп 04 2014, 11:30; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 10:55

Зуки- 3 големи аркана- от цяла колода- обърнати...ако знаем точно какъв е казуса може би ще е лесно да навържем картите към ситуацията.
възникнало е нещо ново като казус между теб и човека, като цяло- виждам вътршни противоречния, не разсъждава справедливо и трезво, но е добил грешна представа и действа според нея, като се опитва да се освободи от яда си.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 16:05

честно ви казвам-и двете се оказвате прави.аз самата така виждам нещата...
правех се на перде,правих,дълго...на края всеки си прави каквото иска,сеедно ме няма...обидно ми е...
да,понякога си мисля че човека е такъв ''енергосмучещ''-липсва му лична сила да сбъдва мечтите си,и прави подобни изцепки...малко карък го дава,а той е и заразен...

*човекът ми е кръвен роднина,близък...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 16:39

Явно не ви се получава комуникацията и то без конкретна причина, а защото човекът сам не е удоволетворен от себе си, а в такъв случай си безсилна.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 04 2014, 17:41

Предлагат ми път (в чужбина), питам се дали да отида. Ако отида ще е с една цел...

Какво ще стане ако отида?
ц. Паж Мечове
Пентакли 2 (О)-мечове 4 -Асо Жезли

Какво ще стане ако не отида
ц.Мечове 2
Жезли 3-Паж Жезли (о)- чаши 7
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 16 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: