Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ДА или НЕ

Go down 
+34
БабаВуна
Teya
La la
Violet
Miss Bloom
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
taroman
galiusha
sisulche
Федя
pelle
zoh
magica
Вера
thundergoddess
Ole
Tanya111
Blackmoon
милена
Reni
Moira
Calantha
lindaLI
Galanthus
jasminbg
Антония
Зуки
Луничка
Artemiss
linda10
sugar6
Frog
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
АвторСъобщение
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 17:31

Благодаря ти ще опитам. Бабче, появи се вече. Само, че миналото още ме влече.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 09:08

zvezdichka, ще ти кажа и моето мнение, надявайки се да успееш да се освободиш от тази връзкаусмивка Асо чаши изглежда показва, че се опитваш да изцедиш още емоции и тръпка, но не се получава, понеже човека е бройкаджия:sm38.gif: Напоследък забелязвам, че отговорите на въпросите тук се получават още в първата карта. 2м в известен смисъл е подобна на Асо чаши и при тях има допирна точка, както се е случило при теб, но в последствие(мечовете) се разминават. Интересно дали сега общуването е възможно единствено на интелектуално ниво и дали след време като се срещнете по улиците ще се поздравявате или ще се разминете с безразличие, все едно не се познавате? Интересно е също, от гледна точка на теорията за преражданията, дали се познавате с този човек, но това вече е друга тема!ДА или НЕ - Page 21 402149
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 12:28

Благодаря ти taroman ДА или НЕ - Page 21 402149 няма нито общуване, нито пък е възможно да се видим из улиците. Просто като "последна проверка" дали нещата са тотално приключили. Но то е явно.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 13:04

zvezdichka, има хора, които могат само да те върнат назад, а ти не заслужаваш товаДА или НЕ - Page 21 402149  Надявам се да си го разбрала като малък извод от тази връзка. Аз имам една позната, която оня ден много държеше да се видим, дойде и до квартала ми, видяхме се за малко, колкото да ми закопчеят колата в зелена зона(не беше обозначена със знак), увътрих се с 30лв.и това ми беше равносметкатаусмивка Аз знам защо се случи така, цялата седмица е крива, виждате какво се случва, обаче това не пречи да си направим верните изводи и да бъдем наблюдателниДА или НЕ - Page 21 402149
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 14:28

Sugar написа:
ц.Умереност
Влюбени+Луна+Колесница
по тези карти мислите ли,че ще има среща между 2 души

БабаВуна написа:
Ще има , ще има Smile

lindaLi написа:
може би с луната по средата до последно няма да е ясно,не знам, с тази колесница дано да поемат в обща посока, щото като цяло може да покаже картата- че единия се ядосва от неяснотите и си бие камшика в своята посока. Колесница на последна не ми прилича на компромис и "да се срещнем по средата" Тя е или ти идваш или аз си отивам, нещо такова

Valentine написа:
Нещо със самото пътуване ще се обърка или просто пътуват в две различни посоки.
ДА или НЕ - Page 21 1816326522 момичета!Сега ми се обади моята позната и ми каза,че с въпросния човек са се засекли,но и 2-мата са пътували в различни посоки и тя много се е ядосала
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 15:40

Утре ще ходя на интервю за една работа, за която ме е препоръчала моя близка. Въпросът е дали ще започна работа там?
Ц ДЖ
Дявол, 4ч, 5ч
доп 10м

Как ще мине утре интервюто за работата?
ц Кула
ПМ, СС, 8п
доп АЖ

Ще ме одобрят ли за тази работа?
ц 6ж
6ч, Маг, 3ч



нещо тези карти са ми много противоречиви и неясни. вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 16:59

Ще те одобрятДА или НЕ - Page 21 402149
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 17:17

Дано, ама нещо тези комбинации не ми изглеждат позитивни особено на първия въпрос.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeПон Окт 06 2014, 09:28

То затова се пита дали е подходящо да работиш там преди да пуснеш връзкиусмивка Иначе може да уволнят някой, за да те сложат теб, но на теб например да ти предстои пътуване в чужбина, забременяване с момиченце и брак, образно казано, понеже не знам какъв ти е социалния статус :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeПон Окт 06 2014, 23:49

ОВ: Интервюто мина добре. Одобриха ме, само че работата е много несериозна, на хонорар в един вестник за малко пари. Та не се знае какво ще стане.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeСъб Окт 11 2014, 23:47

Хайде отивай да работишусмивка Може да се оставя някой път да ме почерпиш на първа заплата!:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeНед Окт 19 2014, 18:32

Светът, 8 чаши, 8 пентакли

Да или Не?
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeНед Окт 19 2014, 18:39

А какъв е въпросът? ДА или НЕ - Page 21 617156
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeНед Окт 19 2014, 19:47

Мис Блум написа:
Светът, 8 чаши, 8 пентакли

Да или Не?

Не !
Върнете се в началото Go down
vviktorova
Наблюдател
Наблюдател
vviktorova


Female Libra Брой мнения : 36
Join date : 01.11.2012
Age : 55
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeПон Окт 20 2014, 17:36

Ще бъде ли успешно начинанието?
Колесницата
Сила
Кралица Мечове
Аз мисля, че да, заради Колесница + Сила, но ще се радвам и на вашето мнение.
Кралица Мечове я асоцииирам с жената задала въпроса. Въздушен знак е, затова предполагам, че е тя.
Благодаря ви!
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeПон Окт 20 2014, 18:58

Да ,ще бъде успешно начинанието и всичко си зависи от нея.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeПон Окт 20 2014, 21:19

Ввикторова, в началото ще има добър старт, но в последствие ще има проблеми. Чудя се между половин провал или пълен провал, но все пак заради Силата ще мисля че успеха ще бъде минимален.

Ще обясня защо давам такъв отговор - Колесницата е добрия старт, тя е силна, но Силата показва че ще има проблеми, които ще възникнат - те няма да са грамадни, но ще има такива, а Силата също дава разрешаване на проблемите. А Дама Меч ми дава отговор НЕ. И аз в началото си мислех че Кралица Меч дава Да, ама НЕ !
Върнете се в началото Go down
vviktorova
Наблюдател
Наблюдател
vviktorova


Female Libra Брой мнения : 36
Join date : 01.11.2012
Age : 55
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 06:49

Благодаря! Това означава, че при въпрос с отговор ДА или НЕ не може самият питащ да се появи в отговора така ли? Просто гледаме последната карта и това е отговорът. И тъй като съм начинаеща, чета от книги, форуми и всичко, което намеря. Моето становище е въз основа на това:
Кралица мечове – Най-интелигентната от всички кралици; образ на жената-интелектуалка. Притежава силно развита интуиция, но за нея логиката и фактите стоят над всичко. Други автори я смятат за най-властната от кралиците. Аз не мисля така обаче: по-самодоволна и властолюбива от Кралица пентакли, няма. Кралица мечове блезсти с хладнокръвие и адекватни реакции в сложни ситуации; тази кралица винаги ще се притече на помощ и то бързо и с реални действия. В някои съчетания, може да значи и физическа смърт или сериозно заболяване на женските полови органи.
КОЛЕСНИЦАТА +
СИЛАТА
Сила, триумф, слава, реализиране на желаното с много публичност
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 10:16

vviktorova, има много литература за таро, но същевременно има и един лесен метод, който аз съм открил и същевременно го няма никъде, понеже не съм го описвал в други форуми или на други езици, специално за въпросите "да" или "не". Споменавал съм го тук и преди около 3-4 пъти, но понеже на никой не му се чете сериозно и по много, ще го спомена отновоусмивка Значи виждаш каква е средната карта и ако тя "избира" или "предпочита" лявата, отговорът ти е "не", ако "предпочита" или избира дясната, отговорът ти е "да"усмивка  Процента на познаваемост е голям и ще ти свърши много повече работа, отколкото ако зазубряш коя карта на коя позиция, какво значиусмивка  Помни, че ако можеш да отговаряш с точност на въпросите "да" или "не", можеш да напреднеш много, понеже дори и компютрите работят на този принцип, и сглобяват големите и цветни картини само чрез отговори да или не, логическите нули и единициДА или НЕ - Page 21 402149  И все пак, отговорът на твоя въпрос по тази логика е "да", понеже авторитетната карта Сила "предпочита" и "избира" Кралица мечовемерси
Върнете се в началото Go down
vviktorova
Наблюдател
Наблюдател
vviktorova


Female Libra Брой мнения : 36
Join date : 01.11.2012
Age : 55
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 10:39

Много благодаря! Знам, че ми е тъп въпросът, но как се определя коя карта предпочита, по интуиция ли? Ще пробвам още сега и ще пиша.
На въпрос: Ще спечелим ли днес делото? ( завели сме дело срещу социалните в комисия по дискриминацията), картите, които се паднаха са:
Рицар Пентакли
Звездата
6 Меча
Тук според мен отговорът е не, но ще пиша след обяд като се прибера дали е така.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 11:18

А според мен отговорът е "да", но следобед ще видим като дадеш ОВусмивка  Не, не е по интуиция, по-скоро чрез наблюдателност и разсъждения, на базата на опит. В този сайт има достатъчно примери и ОВ, за да си изградиш някаква представа. Води си и записки ако не можеш да запомниш всичко.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 11:24

Викторова, не се гледа последната карта само, понякога разказват цяла история, но в случая съм забелязала че някои карти ми дават категоричен отговор. За делото днес също мисля че няма да го спечелиш. Вероятно ще се протаква, може и да е дълго това дело, бая надежди ще имаш, но отново на последна 6 Меча ми е давала НЕ. Ще видим де.
Върнете се в началото Go down
vviktorova
Наблюдател
Наблюдател
vviktorova


Female Libra Брой мнения : 36
Join date : 01.11.2012
Age : 55
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 11:24

Първоначално и аз реших, че е ДА, заради РП, ама нали съм пристрастна и реших, че 6М е по- реалният отговор...Наистина ми е много полезен форумът, чета повечето теми тук. Всъщност след като го написах и прочетох, наистина превес взима ДА, защото е от дясно. Правилно съм се ориентирала, просто съм разменила ДА и НЕ.


Последната промяна е направена от vviktorova на Вто Окт 21 2014, 11:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 11:25

taroman
мога ли и аз да питам дали даден човек мисли за мен:
ц. 4 чаши
рицар меч, 10 пентакли, колесницата

И аз не мога да разбера това с предпочитанията усмивка
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 11:27

А и повярвай ми, въпросите ти не са тъпи, ходи да видиш моите теми, където обсъждаме как изглеждат половите органи на мъжете с Таро :sm38.gif: и тогава ще разбереш , че въпросът си ти е съвсем ок Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 11:31

pelle, да мисли си за теб. 10п предпочита Колесница пред рицар мечове - в тази карта има прекалено много агресия.
Върнете се в началото Go down
vviktorova
Наблюдател
Наблюдател
vviktorova


Female Libra Брой мнения : 36
Join date : 01.11.2012
Age : 55
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitimeВто Окт 21 2014, 11:34

Ох...Баба Вуна, разсмя ме ДА или НЕ - Page 21 1329947235
Тароман май хванах някаква логика...ще видим. ДА или НЕ - Page 21 2919946403
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ДА или НЕ - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА или НЕ
Върнете се в началото 
Страница 21 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: