Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 17 2014, 09:32

Благодаря ви момичета вие сте истински съкровища.да аз питах какво ги очаква в близките месеци- като имам ов ще я споделя
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 18 2014, 05:14

Паднаха ми се интересни комбинации относно мен и човек към когото все още имам чувства. Затова ще се радвам да чуя вашето мнение.
Какви чувства има към мен?
ц Луна
Слънце, обесен, 7ч
доп. 7м

Като слънцето първо изпадна докато бърках картите, но аз го сложих пак в тестето. После обаче като ги подреждах за мое учудване пак се появи.

Как ще реагира, ако му пратя клипчето, което правя (става въпрос за клипче свързано с нас)?
цепя. 6ж
любовниците, кулата, ДП
доп. Луна
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 18 2014, 08:56

блакмун-и двете тегления са насочени към теб,описват твоето желание и усещане за вашата минала връзка...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 18 2014, 09:22

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 18 2014, 09:33

Зукии къде ти е стария аварар с балонаа, много го харесвах!

Блекмун съгласна съм със зуки помоли някой друг да нареди карти за вас.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 18 2014, 09:40

Луни не виждам късане при тях мисля тя ще е доволнА ще й угоди за нещо
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 18 2014, 16:40

Може би сте прави картите на мен да не ми дават точен отговор.
Ще помоля някоя от вас да нареди една партньорска подредба за мен и него за близките 3 месеца ще има ли положително развитие(ние сме разделени). И какво крие от мен/или ме лъже/, защото  тези 7м ми се падат няколко пъти, а и аз имам усещане, че не ми казва нещо важно.
Благодаря предварително на тази, която реши да се заеме. Обратна връзка ще ви дам като мине периода за който е гледането.


Последната промяна е направена от Blackmoon на Сря Фев 19 2014, 03:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 18 2014, 16:49

linda написа:
Зукии къде ти е стария аварар с балонаа, много го харесвах!
- и аз го харесвах,но вчера ми беше едно зелено влечугесто настроението...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 18 2014, 17:24

Направих ти две с по 3 карти:
1.Как ще се развият отношенията ви до месец:
  ц.паж меч- падат се: справедливост, умереност и рицар пентакли (об)

2. Същия въпрос до 3 месеца:
  ц.риц пентакли
колесницата (об) ,9 пент(об) и 4 пентакли
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 18 2014, 20:19

Блекмун- няма развитие. Виждам в картите до месец някаква хубава изненада- може би нещо хубаво ще се случи, но явно още не е дошъл момента за някаква промяна при вас. Не ти се чака вече, до гуша ти е дошло да бъдеш търпелива...ама..това е
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 18 2014, 20:56

Питах картите,кое е най-важното,което трябва да знам за отношенията ни с Х?
ц.3П
Справедливост,Влюбените,6Ж

Тези ГА как ме объркват само.Тези отношения са един вид урок,който трябва да научим.Да си понесем последствията от минали действия От една страна Справедливостта казва да се вземе решение,и то твърдо и хладнокръвно.Втората карта също говори за избор,но тук избора ще се направи въз основа на чувствата.6Ж е картата на победата,но за каква победа става въпрос не ми е особено ясно.

Питах още кое е това,което не виждам?
ц.КЖ
Императрица,6Ч,Жрец

Пак ГА,но тук нямам идеи.Императрицата ми излиза доста често в питанията за него.В началото мислех,че съм аз,но вече не съм толкова сигурна...


Какво виждам,което не е истина?
ц.Маг
7Ч,РЧ,7М

Виждам някаква илюзорна връзка,влюбен мъж и някой,който лъже или действа тактически и всичко това не е вярно???
Обърках се съвсем...
Много ще се радвам да дадете идеи  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 18 2014, 23:34

Момичета, защо бившият на моя приятелка не иска да се поднови връзката им

ц. ДП

Императрица- Жрец- об. 9 меча



има нов около нея- как ще им се развиват отношенията

Справедливост Рицар чаши Дявол
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 00:02

И аз  не виждам развитие по картите, дето е изтеглила  Биби. Благодаря ти за услугата мерси

Паж меч- пак показва нещо, че крие и не казва. Може би и някакво сърдито и изнервено поведение.
Справедливост + Умереност - явно ще действа според разума, твърде хладно.  Може да направи някакъв компромис нещо да си говори с мен, но само ако аз поема инициатива ,защото с тоя рицар П обърнат нещата съвсем са зациклили и  изглежда е мрачен, сърдит и не смята да прави каквото и да е.
До 3 месеца може да има малка промяна и действия от негова страна. Може би има желание да продължи, но не може, нито пък аз. Вероятно ще приеме той нещо като лична обида и ще реши, че няма да ми сподели какво чувства. 4 п показват голяма пристрастеност и пак застой.
Общо взето нищо ново. Въпроси и отговори 3 - Page 2 396312 
Мисля, че моите карти пък показваха, че и двамата се заблуждаваме един за друг.  Той явно има някакви мечти за мен и аз за него, но имайки  предвид 7м смята да  се спотайва и нищо да не ми каже, а пък Обесеният отново показваше застой. Ако му пратя клипчето може да му навява романтични чувства и от една страна да го зарадва и да му хареса, но от друга да  го нарани и да ми се ядоса. А накрая или няма да ми отговори или ще ме излъже нещо. А е възможно и аз да се депресирам.
..................................................................................................................................
Линда10 написа:

Какво виждам,което не е истина?
ц.Маг
7Ч,РЧ,7М
Мислиш, че си въобразяваш, че той е влюбен в теб и че си правиш напразни планове и мечти, докато той всъщност крие нещо от теб и те лъже.

Линда10 написа:
Питах още кое е това,което не виждам?
ц.КЖ
Императрица,6Ч,Жрец

Не виждаш, че жената на която държи най-много е жена от неговото минало, с която го свързват сериозни отношения , а може би и брак.

Линда10 написа:

Питах картите,кое е най-важното,което трябва да знам за отношенията ни с Х?
ц.3П
Справедливост,Влюбените,6Ж

Най-важното е, че той много държи на тези отношения и иска да продължат те. Иска да сте щастливи. Чуди се какво решение да вземе, дали  да направи това което е разумно и прагматично или да се остави чувствата да го водят към щастието.
Голямо колебание има тоя човек, много му е трудно да реши какво да прави. Разума го дърпа на една страна, а сърцето на друга, а той мечтае най-накрая да бъде щастлив с жената която обича.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 00:18

LindaLI написа:

Момичета, защо бившият на моя приятелка не иска да се поднови връзката им
ц. ДП
Императрица- Жрец- об. 9 меча
Тук виждам 2 тълкувания и не мога да разбера кое е правилното.
Едното е или че тя го е наранила и затова той не иска да се събират, за да може да се справи с болката.
А другото е , че той има някакви сериозни чувства към друга, която не иска да нарани.

LIndaLI написа:
има нов около нея- как ще им се развиват отношенията
Справедливост Рицар чаши Дявол
Тук има един дето лъже от тях двамата,а друг който е честен. Някак справедливост и дявол ми се противопоставят. Единият е честен, но разумен и хладен, а другия май нещо лъже, но пък изпитва голяма страст. Възможно е да се получат нещата, но май жената много няма желание да е с него, а само се опитва да забрави бившия. Докато той има по-страстни чувства.... Въпроси и отговори 3 - Page 2 283610114 


Малко са ми не ясни тези комбинации. Някой друг да каже също какво мисли.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 00:29

По втория въпрос на Линда си мисля,че в началото момичето ще се дърпа,някак няма толкова лесно да се впусне,но после яко ще хлътне.Страстни и обсебващи отношения ще имат.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 08:07

линда написа:
Момичета, защо бившият на моя приятелка не иска да се поднови връзката им

ц. ДП
Императрица- Жрец- об. 9 меча

има нов около нея- как ще им се развиват отношенията
Справедливост Рицар чаши Дявол

за една жена ли става дума в двете тегления.
ако е да-той знае за другия,така бих тълкувала присъствието на ДП,иИМПЕРАТРИЦА...Ако не,пак тези две карти са клщчови,смятам че има женско присъствие,вияния,заради жена не иска да бъде във връзка с приятелката ти.
но дали е тя самата-както казва и Блакмун,не зная,но може?!
но за разлика от нея,аз не виждам болка,няма разум и защита насочена към друг,по-скоро сам пази себе си...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 09:43

Момичета и аз така казах- има друга жена и даже вече са в много сериозна връзка. Този хубавец постоянно обяснява на приятелката ми липсваш ми ,обичам те ,взел съм решение обаче тази връзка не мога така повече и глупости. Година можа, вече не може, глупости на търкалета.

Дразня се,че няма топки да й каже продължавам живота си ,има друга ,искам с нея да съм

Така само й вкарва мухи че още я обича тя плче и го моли да се съберат той обаче: не решил бил

Деа...


Последната промяна е направена от lindaLI на Сря Фев 19 2014, 11:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 09:56

А с другия зА сега много страсти но аз не виждам дългосрочно бъдеще за сега всичко ми се струва обречено от началото

Но имат някаква карма съвместна да изкупят

Правата справедливост и прав дявол имат мнооооого общо колкото и да не ви се вярва

Справедливостта в тарото е светлата и висша страна на дявола, единственото което може да го спре или освободи. Е тук го освобождава.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 13:09

LindaLi, историята с твоята приятелка много напомня на положението,в което бях много време...
По-добре да прекрати контакти с този човек,няма смисъл да си губи времето... Sad
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 16:46

императрица+ жрец говори за силни чувства и сериозна връзка, поне аз така го разбирам. А 9м е при мен свързана с много тежка депресия и болка, може би това е най-депресиращата карта. Много болезнена. Когато е обърната говори, че болката тръгва да отминава.
Тук обаче сякаш не виждам отговор защо той не иска да е с нея
може би е разбрал за другия и това го е наранило.
Може би има чувства към друга.
А може би тези карти не отразяват него, а описват нея. Понеже говорят за жена, която е имала силни чувства и намерения, която е била наранена, но вече почва да се съвзема. Май трябва да направиш подредба с повече карти, за да се изясни въпроса.
Относно справедливостта в любовни отношения не ми харесва тази карта. Твърде студена и строга е , сякаш всичко се премисля, преценява и всяко нещо , което правиш се мери на кантар. Даваш нещо и очакваш да получиш в замяна нещо равностойно. Има честност, но някак говори за връзка в която всяко действие се премисля. Когато има дявол или двете карти се противопоставят като едната говори, че връзката може да се развие по посока на справедливостта или че може да се развие по посока на обсебващата страст (дявола). В случая обаче ми говори, че жената премисля, преценява нещата дали да е с него или не и до известна степен го сравнява с бившия. Докато той е влюбен и страстно я желае, но може да стане много обсебващ и ревнив.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 16:54

Линда10 написа:
Питах още кое е това,което не виждам?
ц.КЖ
Императрица,6Ч,Жрец

Blackmoon написа:
Не виждаш, че жената на която държи най-много е жена от неговото минало, с която го свързват сериозни отношения , а може би и брак.

Значи това съм аз и да, не го виждам,не ми го показва.

Линда10 написа:
Какво виждам,което не е истина?
ц.Маг
7Ч,РЧ,7М


Blackmoon написа:
Мислиш, че си въобразяваш, че той е влюбен в теб и че си правиш напразни планове и мечти, докато той всъщност крие нещо от теб и те лъже.

Тук пак не разбирам...в момента той живее с друга и си мисля,че е влюбен в нея...

Линда10 написа:
Питах картите,кое е най-важното,което трябва да знам за отношенията ни с Х?
ц.3П
Справедливост,Влюбените,6Ж


Blackmoon написа:
Най-важното е, че той много държи на тези отношения и иска да продължат те. Иска да сте щастливи. Чуди се какво решение да вземе, дали да направи това което е разумно и прагматично или да се остави чувствата да го водят към щастието.
Голямо колебание има тоя човек, много му е трудно да реши какво да прави. Разума го дърпа на една страна, а сърцето на друга, а той мечтае най-накрая да бъде щастлив с жената която обича.

Такааа,за избора тук между разума и сърцето-може би разума му казва,че трябва да ме остави да продължа без него,защото знае колко ме е наранил,пък сърцето му говори друго.Като вземем предвид и първата комбинация,по която излиза,че все пак аз съм най-важната жена в живота му.

Огромно благодаря,Blackmoon  мерси  поизясниха ми се нещата.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 21:01

Ами значи това показва, че мислиш, че той те лъже , а всъщност иска другата.... 7м може
да показват и ревност.
Ако обича тази, с която е сега защо ще се занимава с теб, след като си му бивша? Явно има нещо към теб.
 Въпроси и отговори 3 - Page 2 402149 
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 19 2014, 21:13

Защо се занимава с мен-може би от собственическо чувство.За да си докаже,че все още е обичан и желан,за да си храни егото.Бих могла да измисля още доста причини.
След като ме обича,защо ме остави да си тръгна?

Отново голямо благодаря  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 20 2014, 00:32

как ще се развие флирта между мен и мъж

об. рицар п

4м 8ж рицар чаши

вярно е, че и двамата сме много мудни, но някак си прехвърчат искри, разбираме се добре, смеем се...по РЧ мисля, че би трябвало и на среща да излезем само двамата..?


как той е настроен към мен?

ц. об. 10 ж
об. 9 п Рицар меч Висша жрица

настроен е да ме завладява май...харесва ми ВЖ тук..идеализира ме...по об. 9п има чисти намерения
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 20 2014, 00:53

Ще има по-любовна среща - 8 жезли са стрелите на любовта също, но хаотични и не винаги уцелват  Въпроси и отговори 3 - Page 2 3473555709   Квинт 3 - ще се чувстваш желана, харесвана, обгрижвана.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 20 2014, 00:58

ааа- ако са прави- вървят в много точната посока ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 20 2014, 01:02

Зависи приемникът на каква честота е  :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 2 от 31Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: