Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 20 2014, 00:58

ааа- ако са прави- вървят в много точната посока ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 20 2014, 01:02

Зависи приемникът на каква честота е  :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 20 2014, 01:08

мисля, че рицар чаши е правилната честота...ще видим..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 20 2014, 22:55

Момичета, според вас ще имам ли люб. взаимоотношения с момче?
Ц.10Ч
Колесница,4Ч,4Ж
Май май нищо няма да стане...Свободен е,засичаме се по кафета и дискотеки,на здравей-здрасти сме...
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 20 2014, 23:07

Мисля, че тези карти показват процес, който е започнал /Колесницата/, твоето разочарование от неслучването на нещо съществено /4 чаши/ и това, че срещите ви ще продължат /4 жезли/.

Мисля, че още не е дошло времето за да се отговори окончателно на въпроса ти. Иначе последната карта щеше да е друга.

Вероятно на този етап е необходимо да се срещате още известно време по този начин, както и досега.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 20 2014, 23:39

Момичета какво означват според вас следните комбинации

1 Какво крие от мен , което не ми казва?
ц 6ч
Справедливост (об). РП 6Ж
доп 10ж

2 Как ще се държи той с мен в близките 1-2 сед?
10ж
РМ, смърт, свят

3 Какво чувства?
ц 6ч
кулата, паж М, 7ч

4 Как да се държа с него, за да оправим нещата и да станем по-близки?
10П (обърната)
8ч (об), РМ 9(об) , Крал Ч (об)

5 Има ли шанс нещата да се оправят и след колко време ще стане?
ц 9П (об)
паж Ч (об), императрица, 10ч
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 21 2014, 00:14

рени написа:
Ц.10Ч
Колесница,4Ч,4Ж
Май май нищо няма да стане...Свободен е,засичаме се по кафета и дискотеки,на здравей-здрасти сме...

Може да се получи нещо , но няма да е сериозно, поне  на тоя етап. Той сякаш няма много желание за сериозни любовни отношения и е възможно да  има непреживяна любов от миналото, заради което се е разочаровал от връзките и стои резервиран. Но е възможно на някакво събиране да се получи някаква свалка между вас.

LindaLi написа:
как ще се развие флирта между мен и мъж

об. рицар п

4м 8ж рицар чаши

вярно е, че и двамата сме много мудни, но някак си прехвърчат искри, разбираме се добре, смеем се...по РЧ мисля, че би трябвало и на среща да излезем само двамата..?


как той е настроен към мен?

ц. об. 10 ж
об. 9 п Рицар меч Висша жрица

Ще има развитие, но засега нещата са в застой или се случват много бавно, обаче ще има някакво развитие неочаквано ще се окаже , че си пада много по теб.
Сега все още му е трудно и е нерешителен, обмисля нещата и не споделя какво чувства, но си му направила добро впечатление, с начина си на мислене. Само тоя РМ не ми харесва дано не те нарани, дано да означава, че иска да те спечели.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 21 2014, 00:37

Благодаря ви,момичета!
Блекмуун, много тежки карти - просто нямам думи! ;(
От всички подредби тази сякаш е най-красноречива:
2 Как ще се държи той с мен в близките 1-2 сед?
10ж
РМ, смърт, свят

Просто виждам невероятен скандал и изключително грубо и рязко отношение спрямо теб,направо ше те смаже,ще прекратите отношенията си и ще се отдръпне от теб,ще се отдалечи,сякаш ще иска да започне живота си от начало...
Възможно ли е да има връзка с друга жена?
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 21 2014, 06:32

Възможно е да има и друга, не знам... Картите ми изглеждат доста апокалиптични със Смърт и Свят... Става ясно, че нещо лъже и крие, но не знам какво. А че ще ме смаже, няма да му е за сефте.... Sad  Само дето комбинация между свят и смърт не ми се е падала.......
А пък на скоро ми се падна за здравето ми
жрицата (обърната), 5П и смърт - което ми изглежда като депресия, много тежка...... Въпроси и отговори 3 - Page 3 396312 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 21 2014, 20:40

Блекмун- има нечиста съвест или никак не се държи или клони към раздяла, чувствата му са объркани и хаотични- смесица от обида и разочарование, за сега просто се отдръпни, не е момента.

какво е отношението на мъж към жена от миналото му:

ц. Обесен

10 чаши обърнат Дявол обърнати 2 жезли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 21 2014, 20:51

Не е настроен много добре.Тези отношения са изчерпани за него.  мерси 
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 08:30

Попитах дали един мъж ме харесва като жена. Отговорът е:

6 пентакли - паж жезли - 2 меча


Изобщо не разбирам какво значи това!  Въпроси и отговори 3 - Page 3 4007341369  Моля - помощ!  Въпроси и отговори 3 - Page 3 440471
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 08:42

таня,предполагам те мисли за симпатично момиче. сигурно неговото желание,очакване  е да си по-настъпателна,фрееее..защото пред теб трябва да бъде мъдрец,а май не му се ще да е за дълго това...
и 6п и 2м- показват такта,възпитанието,репсекта....
паж жезли-има искра,която  2м,предвид стихията все пак се поддържа....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 09:34

Tanya111, мисля, че му е много весело и забавно с теб, но засега те вижда само като приятел, макар че е твърде възможно самият той да не иска да види какво наистина чувства по 2 мечове.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 10:28

Tanya,сякаш няма изградено стабилно мнение за теб...Сякаш ти е обръщал особено малко внимание в това отношение и ,ако го питаш,би казал,че си няма идея ...
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 10:53

Ами да ви кажа, сега излизах и докато вършех, каквото имаше за вършене, мислих по тези карти. Струва ми се, че 6 пентакли идва да каже, че интересът /6 пентакли/ вече е бил заявен /паж жезли/, обаче сега нещо се обмисля, или поне ситуацията е в застой /2 меча/.

Лошото е, че с този човек, нещата тръгнаха много прекрасно отначало, обаче мисля, че в крайна сметка няма да се случи нищо от хубавите неща, които се надявах да се случат.

Ако случайно ви се занимава, бихте ли попитали вашите карти какви са перспективите в отношенията между мен и К.! Ако е необходимо на "лични" ще кажа имената, но не ми се иска да е направо във форума.
----------------------

Сега попитах какво решение е взел той за нашите отношения?

3 пентакли - Кралица пентакли - Маг

Добри карти ми изглеждат, обаче, по дяволите, защо не прави нищо по въпроса?!  Въпроси и отговори 3 - Page 3 995437 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 11:40

Таня, мисля, че май е взел решение да не се занимава сериозно с теб на този етап. И по двете подредби, които постна
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 14:18

Линда написа:
Момичета как ще се развие романса между приятелка и приятел, харесаха се, но той по обясними причини свири отбой. Все пак- ще стане ли нещо вбъдеще

ц. 4м

6 м об.- Рицар меч- Глупак об.

Мисля, че за сега ще заложат на разумното и премислено поведение и ще успокоят хормоните.

Момичета тук е имало див и бурен секс, този е влюбен в приятелката ми, ще видим как ще се развиват нещата
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 14:51

Момичета нуждая се от вашата помощ.Изтеглих карти на въпроса "Как се почувства като ме видя?"
ц.Колелото на съдбата
об.Справедливост,об.Колесница,Кулата-мисля,че не е очаквал да ме види,май се е шокирал или ядосал,а об Справедливост в случая какво означава? Въпроси и отговори 3 - Page 3 617156 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 15:11

Таня засега няма да предприеме действия спрямо теб,има интерес към теб не е безразличен,но не виждам действие
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 16:30

Sugar ясно е че се е равълнувал много... Обърната справедливост е съжаление от осъзната несправедливост, невъзможност да предориеме действия и всичко това предизвиква яд превъзбуда и тн
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 17:22

Таня написа:
Попитах дали един мъж ме харесва като жена. Отговорът е:

6 пентакли - паж жезли - 2 меча

Привличаш го сексуално, но нещо го възпира, наложил си е да не мисли за теб. Има ли при него някоя или пък при теб? А може би нещо неравностойно като социален статус.... не си написала картата на цепенето а тя можеше да помогне да разгадаем причината.

Цитат :
Сега попитах какво решение е взел той за нашите отношения?

3 пентакли - Кралица пентакли - Маг
излиза ти нова тройка на първа позиция, но съвсем скоро нещата ще дойдат на мястото си. Ще ти се разкрият или ти ще разкриеш причината за тези приливи и отливи. И тъй като ти си Кралицата пентакли, смятам, че нещо хубаво ще се случи.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 17:53

Момичета теглих карти на една девойка. Мъжът е обвързан със семейство.

Какво изпитва към нея?

ц. обърната Колесница
об. Император 3 пентакли Справедливост

Как ще се развиват отношенията им в близката половин година?

ц. Паж жезли
об. 7 чаши Паж меч 3 пентакли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 17:55

аз съм на мнение, че той има чувства към нея, ще възобновят отношенията си, но не мисля, че ще напусне семейството си.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 18:05

Да, тази три пентакли е категорична.....на моя приятелка и излизаше постоянно и накрая разбра, че всъщност са трима Smile)) "приятеля и" не беше сам!  и с този паж мечове, няма да се чувства никак весело.....
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 18:31

Благодаря, Фрог.

Да, при него има друга жена. Мисля, че неговата "драма" е, че не може да реши дали може да си разреши да ме харесва. Той е много отговорен и коректен човек. Аз разбирам трудността му, но чисто женското ми усещане, когато се запознахме още в началото беше, че е самотен, въпреки статута си на обвързан човек. Т.е. не е щастлив там, където е. Но със сигурност не е от мъжете, които скачат от цвят на цвят. За него, попадането в ситуация като тази е проблем. От моя страна, аз няколко пъти му давах шанс да се отдалечи. Например, говорейки по телефона, да приключваме за да не му отнемам от времето; или да не се чувства длъжен, когато идва по работа, да идва да ме вижда. Такъв тип неща. Но той си идва.


Последната промяна е направена от Tanya111 на Съб Фев 22 2014, 19:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 18:50

Семейството е пречка. Тази 3-ка Пентакли се появява и в двете подредби. Чувства да има кой знае колко дълбоки - не съм сигурна. Ще има изясняване, може и някакъв спор или нещо ще излезе наяве, но със сигурност комуникацията им ще продължи  мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 3 от 31Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: