Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next
АвторСъобщение
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeСъб Май 31 2014, 12:32

Цитат :
Artemiss написа:
моля някой да ми дръпне карти дали М /мъж/ е във връзка

Цитат :
артемис-теглих 3 карти
император-лудия-императрица

от стр 28

на стр 35 съмдала ов,че няма връзка.
Blackmoon написа:
А може би ще има ново начало с предната жена или скоро ще намери своята половинка.

да точно така стана. тази женасъм аз, събрахме се Smile
не знам картите дали са показали емоционалнотому състояние- че емоционално се е връщал. или събитията, макар и със забавяне /само ГА/ императорът мисля че беше овен, точно в първите дни на телец започнаха да се раздвижват нещата. императрицата есен ли беше...възможно ли е чак до тогава да важи подредбата  Въпроси и отговори 3 - Page 30 617156 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeСъб Май 31 2014, 12:53

Ти не си попитала за време в тази подредба. Казах, че ще се върне при предната жена понеже императора и императрицата са стабилна комбинация за сериозна двойка. Те се падат за хора които имат сериозна връзка или са женени. Така предположих. Глупака се явява като ново начало между тях. Помня, че императрицата е свързана и с пълнолуние. Но не мисля, че отговаря на есента, там бяха отшелника, справедливост и тн...
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeСъб Май 31 2014, 12:56

благодаря. да не съм питала за време, но ми направи впечатление съвпадението на датите.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeСъб Май 31 2014, 13:35

Какво чувства към мен И.(става въпрос за един човек с който бяхме доскоро само приятели, обаче се случиха някои неща, но сега той мисли, че по-добре пак да сме приятели)?
Ц. 2ч
10ч, АМ, 2м


Как ще се развият отношенията ни през месец юни?
ц АП
Императрица, 6м, Император
РЧ
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeСъб Май 31 2014, 14:49

Блекмуун, по картите ти излиза, че нищо няма да стане и няма да се промени, все същото мълчание и дистанция. Ти обаче не си съгласна да сте само приятели - личи си по чашите и Императрицата, но заради крайната 2м и Император и другите мечове, мисля, че ще има застой в отношенията ви.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeСъб Май 31 2014, 23:39

Блекмун написа:
Какво чувства към мен И.(става въпрос за един човек с който бяхме доскоро само приятели, обаче се случиха някои неща, но сега той мисли, че по-добре пак да сме приятели)?
Ц. 2ч
10ч, АМ, 2м


Как ще се развият отношенията ни през месец юни?
ц АП
Императрица, 6м, Император
РЧ
Ама и този човек не знае какво иска май. Сякаш се е уплашил  и се е закрил, обаче това няма да му помогне. В първия момент си помислих, че ще избяга от теб през този месец, но като гледам АП отгоре и РЧ /вероятно допълнителна/ , май бягството ще е в посока към теб. Император- Императрица  - класическа нормална двойка. Тези 6 меча са ми интересни. Ако трябва да съм точна ти ще си тази, която ще превърне колебливата Двойка меч в Император
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Юни 05 2014, 14:38

Блекмун, според мен е много влюбен в теб, но е много объркан към момента. През юни виждам ти да се опиташ да го размувствал, но той да си те отпрати по живо по здраво. До сега не съм виждала император да дава емоционални събития... Освен ако не действа като обърнат, ни тук мисля че от него ще срещаш студенин и липса на емоция- поне явни и демонстрирани
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Юни 05 2014, 14:40

Каланта за твоята приятелка, наистина я обича още - ще се съберат
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Юни 05 2014, 15:00

Шугър луна- имп- дявол- добро от този да чакаш... Не знам как ще стане, много крив човек, но е възможно да има подтик да ти пише- сексуален такъв
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Юни 05 2014, 17:28

Линд ами засега момчето се държи добре,не си позволява да ме нагруби или обиди,напротив аз понякога съм по-рязка с него.Иначе да и аз усещам,че е сексуално привлечен от мен
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeПет Юни 06 2014, 13:47

Шугърче, луна и дявол събрани завдно като вибрация не са хубо нещо, внимавай с този.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeПет Юни 06 2014, 22:32

Здравейте,

Какво означава жената за мъжа1?

ц. принц на мечовете

10 Жезли -8 жезли - императорът

За първия мъж - ще има промени;
Настъпва трудно време в отношенията между двамата, но това ще отмине бързо заради 8 жезли - ще има хубаво развитие, топката е в ръцете на мъжа. Той ще взима решенията.

Какво означава жената за мъж2?

ц. принцеса на пендаклите

принцеса на чашите-8 меча- 2 меча

мъж2 - тук има търпелив подход, които е успешен

жената е много чиствителна, съвета които дава тази карта (принцесата на чашите ) е, че жената трябва да погледне в себе си и да види какви емоции и носи този мъж. Има някаква блокада или страх, които е породен от нещо. Тук трябва да се направи избор, да се послуша сърцето или разума.

Върнете се в началото Go down
bellezza
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 41
Join date : 09.01.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeСъб Юни 07 2014, 16:11

Здравейте,
какви са чувствата към мен на С.? - ц. 6 жезли, 4 чаши-жрец-любовниците
как ще се развият отношенията ни до края на юни? - ц.колелото на съдбата, отшелник-ако мечове -7 пентакли

Ще се радвам да чуя мнението ви, защото аз нещо на мога да преценя? Нещо трудно изтеглих и картите, все ги пръсках докато ги бърках, нещо явно не беше момента ;)
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeСъб Юни 07 2014, 16:17

bellezza,

Чувства към теб: от една страна знае, че може да те има, ако пожелае. От друга страна не му се занимава и не е убеден, че си струва. Сериозни чувства и намерения-не виждам.

Отношения до края на месеца: Иди ми -доди ми, отдръпване, разочарование, неудовлетвореност.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeЧет Юни 19 2014, 11:03

Жрец си е сериозен, но има и едно отегчение, апатия. Ще решите да изчакате сякаш. мерси
Върнете се в началото Go down
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeПон Юни 23 2014, 18:20

Здравейте усмивка 
Нямам карти в себе си и затова ще помоля някой ,ако има желание да ми нареди едни карти.
Запознах се наскоро с един господин (ДЖ) и се питам ,дали това запознанство може да доведе до нещо по сериозно .
Благодаря предварително  усмивка 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeНед Юни 29 2014, 18:41

Причина за поведение на мъж към жена:

Жрица, дама Жезли и обърнат Жрец

Не му се обвързва с дама Жезли или има намесена друга жена? А може картите да й подсказва, това което е най-добре да направи.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeНед Юни 29 2014, 19:22

Galantus: Не му се обвързва с Дама Жезли. Не са на една честота просто. Не е склонен да споделя с нея, да й се доверява, няма близост.

Ако картите й дават съвет, той е да се отдръпне.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeНед Юни 29 2014, 21:05

има 2 жени намесени категорично. какво е поведението- дали е спрял да я търси ли, защо се държи добре ли, защо лошо ли- обясни малко

Просто някак си ги виждам жреца и жрицата да са се намерили и жезлито да се бърка нещо между тях. Дама жезли предизвиква страстта на жреца, но той си е открил поне на този етап половинка
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeНед Юни 29 2014, 21:19

Той е дръпнат, охладнял - точно както Алекс спомена. А тук имаме обърнат Жрец, не прав. Не бих казала, че се нрави на Жрицата, която считам за праволинейна тип жена.
Върнете се в началото Go down
pavla1118
Гост
Гост



Female Брой мнения : 113
Join date : 10.08.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeПон Юни 30 2014, 10:24

искам да помоля за помощ дали това е окончателно ли е края изтеглих карти 3 жезли+2 чаши +3 меч
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeПон Юни 30 2014, 12:26

просто се вижда нова любов в живота на единия от партньорите във връзката, не се дава между двамата основни край окончателен ли е или не. Но е възможно раздяла на този етап да има
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeПон Юни 30 2014, 17:09

момче ДГ се раздели с момичето с кеото излизаше три месеца.
Какво е довело тази раздяла? (предполага се друг мъж,замесен)

сила-крал жезли-9жезли
да,може наистина да има друг човек,който да е проявил интерес към момичето,защо не и взаимен.
интересна ми е комбинацията сила и 9ж-сякаш моя герой ДГ,е ''позволи'' да му я ''вземат''.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeПон Юни 30 2014, 17:40

ами аз не виждам изневяра. По- скоро инат, проява на "характер" и мъжкареене. И ако младежа е имал 2-3ма приятели които са му подшушнали " човеееекк...тая ще ти се качи на главата.."


аааа той момчето пита? извинявам се!.

еее тогава вече може да има намесен друг, но все пак повече на инатлък ми приличат картите. момичето е доста властно все пак
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeВто Юли 01 2014, 09:36

Линда,да ти кажа съгласна съм и с мнения от приятели,повлияно му е по един или друг начин.
*разбрах че тя си е писала с мъж във ФБ,и са го бъзикали приятелите му с това,защото мъжът от ФБ им е познат. Та,ето защо си права,неговите приятели са му надумвали разни неща.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeВто Юли 01 2014, 09:38

значи от страх да не го отхвърли тя, я е отхвърлил той
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitimeВто Юли 01 2014, 10:06

Имам ново теглене от момиче.
Срещнала е момче с което е излизала преди година/две.
Тя не крие от мен че харесва да го среща,но е обвързана,и няма намерения да започва връзка,да прекъсва друга...Тръпка.

Тя поиска да попитаме за момчето,в мига на срещата,той и неговите мисли...
кралица меч- 8 пентакли-кралица чаши

видял е жената пред себе си.
но ето как тълкувам картите-разум,творец,''магия''
както тя призна за себе си че се радва на случайните срещи(а те не живеят в един град),може би при него е същото?!
кралица меч-8п-предпазливост,която идва от това че тя е във връзка...
8п-кралица чаши-наслада от мига,изживяване на мига

попитахме дали СВ би искал да бъде обвързан с ЛМ
3 пентакли - 7 чаши - асо жезли цепено на колело съдба

сякаш съдбата им е променена,като грешен ход,разминаване с нещо във времето при тех е имало. това си го мисля защото имаме карта 7п допълнение към колело,а товамекара да мисля че са имали и имат основата(3п),но ебио,минало е...сега едни 7чаши не саматерия,но може да се осъществи,със асо жезъл...ако посегнат,и позволят на колелото да си свърши работата.(говоря в мн.ч. именно заради карти КС,3П,, някак не ги усещам само за мъжа,а за двамата )

на къде ще тръгне КС за СВ и ЛМ?
звезда-луна-принцеса на жезлите
трябва да се случи метаморфоза,промяна,приемане на промяната. а страха не води до вземане на рискови решения.откритост и взаимност,контакт,инък няма как да сеслучат нещата...трябва две страни с една цел
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 30 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 30 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: