Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeЧет Май 22 2014, 11:30

Момичета,според вас ще имам ли връзка с Х до 2 месеца?
ц.Смърт
Императрица,Император,Справедливост
дали накрая справедливостта показва,че ще започна сериозни отношения с този човек?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeЧет Май 22 2014, 13:59

Каланта, мисля че има жена в живота му в момента, има сериозни намерения към някоя

Шугърче, според мен няма да имаш връзка с него, човекът има доста хладнокръвно отношение, мисли се за нещо повече
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeЧет Май 22 2014, 14:04

Мис блум- към втората е изпитвал много силни чувства страст и копнеж, но плановете му с нея са станали на пух и прах, имал е надежди дълго време и търпял болезнени за него неща.

3тата жена категорично не е жената на живота му, мноооого я е харесвал преливала е от сексапил, искал е да я обикне, но мисля че тя ще го разкара, ако вече не го е направила....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeЧет Май 22 2014, 14:51

Момичета попитах картите, за юни месец в емоционален план. Една приятелка ми помогна  мерси Но това, което ме "гризе" е това, което не знам ( относно писмото). Ако някой може да разтълкува  мерси 

отшелника-обърната кула-обърнато асо меч

нищо интересно..очакваш отговор но няма да получиш--мисля че ще е свързано с писмото-има нещо което не знаеш.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeЧет Май 22 2014, 16:21

И на мен една приятелка ми изтегли карти с въпрос Какво ми предстои в любовен план през лятото?

Глупакът/
АЖ, Смъртта, Умереност

Може ли помощ?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeЧет Май 22 2014, 16:31

По картите на звездичка се вижда желание за просветление и окткриване на нещо ценно, но пълна липса на яснота как да се постигне това, явно самото състояние на човека е супер депресивно.

Галюша- много хубаво лято, ще се влюбиш, възможно е да срещнеш нов човек, но не съм убедена нов ли ще е ма 100%...много хубаво лято.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeЧет Май 22 2014, 16:40

Благодаря ти Линдали, ще докладвам при развитие  мерси 
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeПет Май 23 2014, 16:33

Момичета и момчета, отново най-отговорно апелирам, пазете добрият тон и се въздържайте от поставяне на етикети за да не стигаме до бан на участници. Както и преди съм писала, на който не му каресва този форум и политиката в него- ще съдействам да си създаде негов. Благодаря!
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Любопитко
Наблюдател
Наблюдател



Male Брой мнения : 4
Join date : 23.05.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeСъб Май 24 2014, 00:21

Ще ми се отвори ли парашута в любовта в близките три месеца? Smile
Кулата-об;9ч;Дявол -об.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeСъб Май 24 2014, 00:49

Съветът ми е да не гледаш с обърнати карти в началото.
Ще мине време да усвоиш първо "правите" им значения.

Иначе по тази ти подредба аз не бих дал оптимистична прогноза.
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeСъб Май 24 2014, 01:26

Любопитко, сериозна връзка не виждам. Може би се съвземаш от раздяла? Дори и авантюри не виждам,(ако това имаш под "отвори парашута"). Нещо ти пречи..да продължиш към следващия ти партньор.. (може би раздялата..) дай си време..
Върнете се в началото Go down
Любопитко
Наблюдател
Наблюдател



Male Брой мнения : 4
Join date : 23.05.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeПон Май 26 2014, 15:41

Благодаря за помощта! усмивка 
Алекс, мерси за съвета!  усмивка 
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeПон Май 26 2014, 19:32

Любопитко ;) според мен ще ти се отвори парашута и много ще ти хареса даже  :sm38.gif: 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeПон Май 26 2014, 20:26

Любопитко, силни страсти ще те тресат през следващите месеци

Попитах картите как ще реагира един човек ако му пиша
ц.СС
Луна,Император,Дявол-май ще се развълнува доста,но ще ми отговори хладно или по-скоро рязко
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeВто Май 27 2014, 00:59

Любопитко, ако може да дадеш ОВ след 3 месеца ще е чудесно  усмивка 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeВто Май 27 2014, 17:03

Любопитко написа:
Ще ми се отвори ли парашута в любовта в близките три месеца? Smile
Кулата-об;9ч;Дявол -об.
Докато стоиш със скръстени ръце няма да ти се отвори парашута, Любопитко! Щеше да се случи ако Кулата и Дяволът си бяха прави......Промени нещо в себе си за да постигнеш това, което искаш.
Шугар написа:
Попитах картите как ще реагира един човек ако му пиша
ц.СС
Луна,Император,Дявол-май ще се развълнува доста,но ще ми отговори хладно или по-скоро рязко

Няма да ти отговори рязко, Шугар. Ако сте били в по-специални отношения /много ще се изненадам ако не е така/ и сте се разделили, значи пак ще иска да се върне при теб. Император и Дявол - леле.....
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeВто Май 27 2014, 18:45

Благодаря,Фрог-да наистина не ми отговори рязко,по-скоро беше искрен с мен.Бяхме спрели да комуникираме за седмица и сега пак подновихме контакт. Фроги,стана ми интересно за Императора и Дявола,какво мислиш за тази комбинация?
Върнете се в началото Go down
nevqnka
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 27.05.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeВто Май 27 2014, 18:50

Здравей те! Нова съм във форума и съм начинаеща в тълкуването. Зададох въпрос: Какво ще се случи между нас? и ми излязоха
Отговор - 2П
Коментар - 2Ч
съвет - смъртта
и резултат- дявола.
А и напоследък като си тегля подредба за отношенията ни все ми излиза дявола на последна, което не знам как да тълкувам. Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна!
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeВто Май 27 2014, 20:28

Дявол на последна позиция обикновено дава страсти, вкопчване в нещо или някой, въртене в омагьосан кръг, но не и перспективи за отношения.

Бих посъветвал да почетеш малко повече теорията.

Във форума има интересна тема "Дяволът и любовта", ще намериш отговор на въпроса си.

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
nevqnka
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 27.05.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeВто Май 27 2014, 20:43

Благодаря за отговора! Да прочетох темата, но реших все пак да попитам за мнение
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeВто Май 27 2014, 23:42

Здравейте, момичета и момчета Smile

Имам едно въпросче. Става дума за моя приятелка, която от няколко месеца е разделена с приятеля си след бурни отношения и кавги накрая, но има информация от трети човек, че той не е безразличен и му се иска отново да се съберат. Попитахме какво чувства той към нея:

ц. Умереността

5 пентакли, 5 жезли, Кралица Пентакли (доп. Страшният Съд)

Чувства тази любов като невъзможна, яд го е на нея все още. Иначе смята може би по КП, че тя е идеалната жена за него, важна е за него, харесва я много като жена. Със СС като допълнителна може ли да се каже, че мисли за прошка? Или е простил вече? Като един вид потушаващ 5 жезли? Какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeСря Май 28 2014, 09:24

каланта,те наистина не са разделени,имат връзка,отношение някак един спрямо друг,за съжаление онова което са имали ,което са правели един за друг е било слабо.
не е била пълна обич,връзка,била е хабена любов.
ако се опитат да се сближат отново,пак биха имали същата връзка,тази умереност,и СС,ми излизат като ''провесен'' , кой ще бъде той,или кое-връзкта,ако  я искат такава...
но едния ще е търпелив,другия ще иска ,търси,КОПНЕЕ по ПРОМЯНАТА ...

Тук идва пак едно усещане за Щастие ...какво е щастието мерси 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeСря Май 28 2014, 12:57

Шугар написа:
Фроги,стана ми интересно за Императора и Дявола,какво мислиш за тази комбинация?
наистина интересна комбинация, особено с Луната на първа и Страшния съд като карта на цепене. Мисля, че човекът е преминал катарзис, разбрал е нещо по болезнен начин, преминал е вътрешен трънлив път, сега се явява в ролата на този Император-Дявол, който има страст, но и отговорност. Императоръ т по-скоро говори за него като за човек, който не търпи възражения и който вероятно те възприема като дете, за което трябва да се грижи.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeСря Май 28 2014, 14:44

Благодаря, Зуки  мерси Точно така е било - хабена любов, заради всякакви други спорове. И аз си мислех за това, че няма да е по-различно ако пак се съберат. Иначе и преди като съм гледала за тези отношения и по-точно за неговите чувства все излизаха 5 пентакли и Обесеният, както и 10 жезли..
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeЧет Май 29 2014, 12:54

Фроги,благодаря ти много  мерси Не знаех,че ме възприема като дете,просто досега не ми е го е показвал,но явно мисли така.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeСъб Май 31 2014, 12:32

Цитат :
Artemiss написа:
моля някой да ми дръпне карти дали М /мъж/ е във връзка

Цитат :
артемис-теглих 3 карти
император-лудия-императрица

от стр 28

на стр 35 съмдала ов,че няма връзка.
Blackmoon написа:
А може би ще има ново начало с предната жена или скоро ще намери своята половинка.

да точно така стана. тази женасъм аз, събрахме се Smile
не знам картите дали са показали емоционалнотому състояние- че емоционално се е връщал. или събитията, макар и със забавяне /само ГА/ императорът мисля че беше овен, точно в първите дни на телец започнаха да се раздвижват нещата. императрицата есен ли беше...възможно ли е чак до тогава да важи подредбата  Въпроси и отговори 3 - Page 29 617156 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitimeСъб Май 31 2014, 12:53

Ти не си попитала за време в тази подредба. Казах, че ще се върне при предната жена понеже императора и императрицата са стабилна комбинация за сериозна двойка. Те се падат за хора които имат сериозна връзка или са женени. Така предположих. Глупака се явява като ново начало между тях. Помня, че императрицата е свързана и с пълнолуние. Но не мисля, че отговаря на есента, там бяха отшелника, справедливост и тн...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 29 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 29 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: