Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next
АвторСъобщение
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 15:40

По първия въпрос за 18.05.2014? - има ясна начертана цел

поставяне на хармонични отношения, ще има старателност и помощ, сякаш жената ще поеме отговорността????

Трети въпрос как се чувства след снощи - тук сякаш ситуацията е свързана с емоции
усещане за колебание и нестабилност в отношенията, неувереност, получило се е, че е искал да устой на позицията си и да не бъде преневрегвано решението му, искал е да устоява

Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 15:42

Рени за срещата до 17.05.2014 - според мен ще има среща, империтрицата - не иска да чака
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 15:57

Ще бъдем ли заедно на 18.05.2014?

ц. колесница

2 Ч - крал на пендаклите -принцеса на мечовете
Да, май ще има  някакво пътуване на което сте запланували да ходите, ще сте заедно тогава.

Как ще приеме това, което ще види (изненада)?

ц. колесница

8М - принцеса на чашите -2Ж
Май не много добре. И няма да знае какво да направи. От една страна ще му хареса, а от друга ще го притесни.
Как се чувства заради снощи?

ц. асо чаши

луната- императорът- принц на пендаклите
Като че ли е объркан, несигурен и  не много позитивно настроен. Опитва  се да запази трезво мислене и да погледане разумно ситуацията, но му е много трудно с тая луна. Но на този етап вече май се успокоил.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 17:15

BlackMoon - Благодаря ти!
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 20:46

Марина,2Ж показва и изненада,мисля,че ще му хареса по ПЧ Smile
Дай после ОВ ;)
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeПет Май 16 2014, 12:02

1)За В. колко и по какъв начин са важни нашите отношения?
ц. 4ж
Императрица,РП, КС

2)Ако спра изобщо да го търся би ли ме потърсил сам?
ц. Звезда
РП, 9п об, Колесница

3)Как би се почувствал ако ме изгуби завинаги?
ц10м
Любовници об, Глупак, КЧ

4)Какво би направил за да не ме изгуби?
ц СС
Сила, 8п, РЧоб

5) Ще ме замени ли с друга в сърцето и мислите си?

ц 8п
3ж, Луна, КМ
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeПет Май 16 2014, 19:27

1)За В. колко и по какъв начин са важни нашите отношения?
ц. 4ж
Императрица,РП, КС
според мен са доста важни

2)Ако спра изобщо да го търся би ли ме потърсил сам?
ц. Звезда
РП, 9п об, Колесница
Да!

3)Как би се почувствал ако ме изгуби завинаги?
ц10м
Любовници об, Глупак, КЧ
Глупакът за мен тук означава буквално Глупак

4)Какво би направил за да не ме изгуби?
ц СС
Сила, 8п, РЧоб
Не мисля, че би действал. Има спирачки и вътрешни борби

5) Ще ме замени ли с друга в сърцето и мислите си?

ц 8п
3ж, Луна, КМ

Хипотетично, няма незаменими хора! Смятам, че тук Таро не ти отговаря на въпроса, а показва твоите терзания
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeПет Май 16 2014, 19:42

Ето и от мен въпрос:

До 3 месеца как ще се развият отношенията между мъж и жена:

паж пентакли, рицар чаши, 4 жезли / 9 чаши

Май някой е влюбенSmile И ще започнат да се срещат може би.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeПет Май 16 2014, 22:06

Зох, според мен ще бъде даден шанс на една много хубава връзка с романтичен характер. Картите са много добри за стартиране на нова връзка.

За моите карти:
1) Мисля, че съм важна за него и иска да има отношения на мир, хармония, разбирателсто и добри емоции, но може би по скоро приятелски, заради РП, който обикновено ми показва такива отношения. Но той се чувства безсилен да промени нещо, струва му се, че се повтарят едни и същи проблеми независещи от него. Като цяло обаче смята, че отношенията ни са важна роля в живота му.

2) Тук мисля, че да обаче не бих получила това което искам заради 9п об. По скоро ще бъде ядосан заради колесницата. Също мисля, че първоначално би изчаквал без да прави нищо, но накрая ще реши да ме потърси.

3 Мисля, че би се почувствал много зле. И ще осъзнае, че е изгубил една истинска любов и се е държал глупаво.

4) Би проявил търпение и би общувал с мен, но не би ми казал какво чувства, понеже е потиснал чувствата си

5) Би положил усиля за да го направи. Но на този етап няма да успее.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeСъб Май 17 2014, 18:46

Два въпроса:

1/ Ще ме потърси ли до края на месеца и ако да-с каква цел?

Цепя на Паж Мечове

Крал Мечове- 4 Мечове- Рицар Пентакли

Много мечове, много яд на мене бре Smile И много мъжки карти, което за мен като първо усещане е не, по причина на инат и его. По Паж Мечове мисля, че е много възможно и някой допълнително да го кове по мой адрес, нещо клюки, алабала. Отделно си прави тънки сметки и му изнася да не съм наоколо. Той и само той-в центъра на собствената си вселена / Крал Мечове/. Има нужда да е сам и да си почине / 4 Мечове/, смята, че времето ще излекува ситуацията / Рицар Пентакли/ и си гледа ежедневните задължения и работа / Пак Рицаря/


2/ Вижда ли смисъл да продължава да общува с мен и защо?

Цепя на Кралица Жезли

5 мечове- Рицар Жезли -Паж Жезли

Преобладаващи жезли, първо усещане- май да, не е отписал общуването като такова напълно.Просто го предпочита в празен, неангажиращ, "жезълски" вид. Би се радвал ако съм една Кралица Жезли- силна, справяща се сама, подкрепяща, нищо не искаща, забавна, остроумна, разтоварваща и в същото време може би сексуално стимулираща... и най-вече самобалансирала си чувствата. Моментът с наранената гордост и предаденото доверие също излиза на преден план./5 Мечове/. Егото пречи на някой да си признае грешките. Пак клюки, аман бе! /5 Мечове/. Общуването според 5 М е стигнало до пълна деградация, което на първа позиция констатира истината -такава, каквато наистина е в момента. Рицарят Жезли ще спори и преговаря. Ще търси промяна на обстановката, начало или край на нещо. След като край вече така и така има, може теоретично да потърси някакво начало на нещо. Тъй като въпроса съм го задала "за мен", а не по принцип - бих предположила, че може пак да се опита нещо да общува, вижда все още някакви потенциали. Според Паж Жезли накрая може дори да поднови някакъв интерес към мен - нищо сериозно обаче на тоя етап, по-скоро приятелство или лек флирт.


Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeНед Май 18 2014, 10:29

Маджика, задала си два въпроса и си теглила едни карти. Това е объркващо. Но, в случая мисля, че ще те потърси, за да ти даде нещо. Поне има такова намерение. Много мисли за това, което се случва между вас. Може пък и да те изненада с признание...
На следващото теглене и питане - не знам дали вижда смисъл, но определено го привличаш като жена  и то много. Много страст има, потенциал има, любов има, но тя е някаква странна, по различна...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeНед Май 18 2014, 14:47

Коя жена ще избере мъж?
КМ- се пада като карта сигнификатор на въпроса

За първата  жена:
9м, Любовници, РМ
Втората жена:
Отшелник, 10м, 2ч

Как би се чувствал ако избере първата
7ж, Крал Ч, Император
Ако избере втората:
РП, 3ж, Справедливост


Мисля, че първата я обича повече, но с нея има много спорове, драми, болка и ядове, затова ще избере втората, понеже смята, че с нея нещата са му по-спокойни, пък и е решил, че това е най-правилното решение. Може да се върне при първата, но после ще реши да остане окончателно с втората, макар с нея да не се чувства щастлив и да не я обича. Но явно му се струва, че има перспектива с нея и разбирателство.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 00:42

Какво е отношението на мъж към жена, които са разделени след бурна и изпепеляваща любовна връзка. Не поддържат контакт от година някъде.

ц. Императрицата

Висшата Жрица, 5 жезли, Дяволът, доп. 3 пентакли

Дали става дума за друга жена тук или за нея, защото е много странно да няма ни вест, ни кост от него толкова време, пък да е всичко това за него?? Тя не го е забравила и още го обича, и той ли е на тази вълна?
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 01:23

Трудно ми е да преценя дали е друга - може би трябва да зададеш отделно такъв въпрос. Има вътрешни противоречия, борба, а може и яд, които изпитва. Действа на въпреки да не се покаже пред питащата. Може би има и друга, която го е объркала какво да прави. Сигурна ли е жената, че той не е имал връзка по това време? мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 03:56

Calantha, не знам случая, но ме съмнява, че тези карти показват всъщност това което чувства жената, понеже когато ми се пада императрицата, като карта на цепене разбирам, че става въпрос за мен.
Вече имам голям опит с императрицата, понеже се пада постоянно на мен, а и от други хора, за които съм гледала имам наблюдения. Когато тя се пада обикновено се оказва, че мъжът много държи на жената, в смисъл приема я като важна част от неговия живот, като близка, но почти винаги се оказва, че тя не е жената която той иска. Тя е просто или негова бивша, която приема като приятелка вече, или официалната му съпруга, която уважава и цени, но това не му пречи да има любовница итн Общо взето по моите скромни наблюдения жена която е изгиграла много значима роля в живота на мъжа или жена която му доставя удоволствие, която му е близка, приятна. Но не и жена, към която има силна страст или влюбване. Тук може някои да поспорят с мен, но това не съм го видяла от един или два случая. Когато има съпоставка между императрица и жрица мъжът е влюбен в жрицата, тя е неговия идеал, неговата мечта итн. Понякога може да говори за платонична любов, но не и в комбинация с дявола. Дявола сам по себе си не е чиста любов, той е похот страст, която те погубва, но от която не можеш да се откажеш, едно обсебване. В случая има и 5ж това са често конфликти, но конфликти между хора, които се обичат. А също сама по себе си картата е значение за конкурентна борба. 3 пентакала цениш много някой, държиш на него. Обаче комбинация дявол+3-ка + женски фигури и то от големите аркани няма как да не е ясно, че в този случай можем да говорим за любовен триъгълник.
И така да обобщя , че много се отплеснах в разсъжденията:
Въпросният мъж е съхранил добри чувства към жената, цени я, уважава я и вероятно все още се сеща за нея и го е грижа, но около него има друга жена, в която е влюбен и към която има силна страст. Въпросната питаща пък обича много този мъж все още и дори е обсебена от него, но не е наясно, че има съперница(конкурентна борба).
Това е което мисля аз, дано да съм била полезна.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 11:37

Отношенията между мъж и жена до края на месеца-
ДП
ДЧ,Дявол,4П(об)

Интересни карти,които тълкувам по два начина:
Показват се две жени и мъж,който се поддава на изкушението.Четворка пентакли дали не показва,че той ще бъде непредпазлив и нещо ще бъде разкрито...

В другия вариант-прекалено емоционална и обсебена жена,която проявява ревност и собственическо чувство.Човекът добре се грижи за нея и тя няма да позволи някой да й отнеме комфорта.

Ще се радвам на коментари,момичета мерси 
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 11:40

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 15:35

Eдин мъж и 3 жени. Какви са те за него?

(1) 6 жезли - Кралица мечове - Рицар пентакли
(2) 5 пентакли - Рицар пентакли - Кула
(3) 3 чаши - 2 пентакли - Империатрицата

После ще напиша коментар мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 15:38

(1) Шефка, колежка на която се възхищава...
(2) Някоя, която е отхвърлила любовта му, или пък той нейната.
(3) Наскоро четох Императрицата появи ли се при мъж значела, жената на живота му.
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 16:04

И за трите съм съгласна с DeTe_Ha_Xaoca Smile
 
чакам с нетърпение да разбера истината Въпроси и отговори 3 - Page 28 100361828
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 18:31

DeTe_Ha_Xaoca, благодаря ти много! Точни попадения мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 18:37

Мисс, моля, само за второто би ли могла да ми кажеш, той или тя е отхвърлила любовта.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 18:47

Тези карти ги теглих за моя позната. Каза ми, че са много точни тълкуванията ти, но че не знае повече. Най-вероятно той я е отхвърлил, но тя се опитвала отново да се добере до него.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 19:33

Galanthus, Blachmoon, благодаря ви за коментарите по моя въпрос  мерси 

Да, сигурна е, че не е имало друга жена по време на връзкатa.

Попитахме все пак - има ли друга жена в живота му в момента?

ц. Кралица Мечове

7 жезли, Страшният Съд, Рицар Пентакли, доп. Справедливостта

Ами имал е според мен, но нещо се е случило и са се разделили с гръм и трясък и всичко е в миналото вече. Но е оставила отпечатък, вероятно тя е ВЖ в горната подредба...
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 22:35

Дали тази жена която е била в живота му, по някое си време не е била, някоя доста властна, която му е дала илюзии и после го е поставила на място така. Тази справедливост ми идва като да покаже, че тази жена направо му го е върнала заради някоя друга, която е била наранена. Не зная нещо такова си мисля.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeЧет Май 22 2014, 11:30

Момичета,според вас ще имам ли връзка с Х до 2 месеца?
ц.Смърт
Императрица,Император,Справедливост
дали накрая справедливостта показва,че ще започна сериозни отношения с този човек?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitimeЧет Май 22 2014, 13:59

Каланта, мисля че има жена в живота му в момента, има сериозни намерения към някоя

Шугърче, според мен няма да имаш връзка с него, човекът има доста хладнокръвно отношение, мисли се за нещо повече
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 28 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 28 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: