Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ще се върне ли при мен?

Go down 
+27
Shushi
skarlet_01
Leomani
Galanthus
minirka
oliv
sugar6
sun_shine1
Teya
ivelina13
DeTe_Ha_Xaoca
Miss Bloom
kamikadzegirl
pelle
Moira
La la
AlexD
myksi12
zvezdichka
Месечинка
linda10
magica
Blackmoon
Reni
YsDiD
galiusha
lindaLI
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeПет Май 23 2014, 13:02

Един приятел пита дали ще се събере отново с момичето, с което са разделени. Тя не е в Б-я но ще се върне есента.
1 Ситуация - АП
2 Пречки -2П
3 Съвет -колесница
4 резултат- 4п

Аз мисля така. Нещо ново има шанс да се появи в живота му, което да е по-добро. Но той все още се надява на ново начало с нея.
Пречките, че тя не гледа сериозно на техните отношения. А и той няма как да носи 2 дини по една мишница. Ще трябва да избере дали да даде шанс на нея или на нова връзка.
Съветът на картите е да продължи напред със самочувствие.
Ако поеме напред е възможно да намери жена с която ще има по-стабилни отношения, а ако остане ще се хване за нея като удавник за сламка само и само да е негова.
Върнете се в началото Go down
myksi12
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 8
Join date : 25.05.2014

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeНед Май 25 2014, 00:42

Здравейте, скоро започнах да се занимавам с Таро,за момента поне се опитвам,доста неща не са ми ясни. Имам въпрос,на който така и не мога да видя отговора. Моля,ако някой може да ми помогне. Благодаря ви предварително. мерси 
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeНед Май 25 2014, 01:08

Здравей,

Няма как да помогнем, ако не знаем какъв въпрос всъщност задаваш. Нито каква е точно подредбата ти и картите в нея -за да можем евентуално да коментираме по нея.

Съветът ми е първо да понатрупаш теоретична основа, преди да пристъпиш към практика с картите.

Успех.
Върнете се в началото Go down
myksi12
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 8
Join date : 25.05.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeНед Май 25 2014, 01:10

ще се върне ли при мен? - Page 2 1224881819 


Последната промяна е направена от myksi12 на Пон Май 26 2014, 07:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
myksi12
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 8
Join date : 25.05.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeНед Май 25 2014, 01:12

Честно казано по подредбата от книгата и някои подредби от тук като краен резултат ми излиза Слънцето. Имам Артурово Таро.Не мога да видя решението и резултатът.


Последната промяна е направена от myksi12 на Пон Май 26 2014, 07:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeНед Май 25 2014, 01:26

Артуровото Таро е красива колода, но не е популярна за делнична работа.

А Слънцето, дори и на крайна позиция, не винаги означава задължително "да". Не казваш какви са останалите карти, а те влияят по един или друг начин.

Многото подредби объркват. Спри се на една и си задай въпроса спокойно, на бистър ум.
Върнете се в началото Go down
myksi12
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 8
Join date : 25.05.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeНед Май 25 2014, 01:27

Може би проблемът е,че прекалено много пъти гледах,по какви ли не начини. Затова се надявах някой от тук да успее да ми помогне.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeНед Май 25 2014, 01:47

Това също е вярно. Когато се правят твърде много подредби по един и същ въпрос, накрая картите започват да дават объркващи отговори.

А може и просто да са претоварени енергийно, да се нуждаят от почивка.

Myksi12, тук има много хора, способни да ти помогнат, но ти не си конкретна. Даваш само Слънце като краен резултат, а това е недостатъчно като информация.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeНед Май 25 2014, 11:02

myksi12, ще говоря с картите за теб малко по-късно днес - погледни в темата за Келтския Кръст.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeНед Май 25 2014, 20:06

Защо гледаш по много пъти, един не ти ли е достатъчен? 3 карти си дават доста информация, друг е въпросът, ако теглиш по много пъти, защото отговорът не ти харесва, това го избягвай, ако искаш реален отговор.
Върнете се в началото Go down
myksi12
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 8
Join date : 25.05.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeПон Май 26 2014, 07:09

Първият път бях задала въпрос и изтеглих карта - Слънцето. След това от чисто любопитство го повторих няколко пъти. Сега подредих партньорско обвързване. Ето и резултатът : 1. 1.Сигнификатор: Колесницата
7+2 (какво мислим с партньора за съюза)- Асо чаши надолу и Асо мечове
6+3 (какво чувстваме,или от какво се боим) - Кралица на мечовете надолу и 4-ка чаши
5+4 (външна страна на поведението) - Паж на чашите и Императорът надолу.
Съответно 7,6 и 5 съм аз. Имам книга с обяснение на картите,но все още не мога да свържа нещата като хората. Колодата ми е от 78 карти,има копия,щитове....а тях ги няма обяснени като значения,затова и съм ги махнала и подреждам само Старши и малки Аркани,но от малките имам само мечове и чаши.
Върнете се в началото Go down
myksi12
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 8
Join date : 25.05.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeПон Май 26 2014, 07:37

На подреждането с 4 карти резултатът е следният :
1. Отшелникът
2. Паж на чашите надолу
3. Императрицата надолу
4. Вселената
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeПон Май 26 2014, 09:33

myksi12 написа:
Колодата ми е от 78 карти,има копия,щитове....а тях ги няма обяснени като значения,затова и съм ги махнала и подреждам само Старши и малки Аркани,но от малките имам само мечове и чаши.
Струва ми се, че копията всъщност са жезли, а щитовете са пентакли, но не съм запозната с колодата, така че не смея да давам мнения и съвети ;)
Върнете се в началото Go down
myksi12
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 8
Join date : 25.05.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeПон Май 26 2014, 10:08

Възможно е,да. А за картите,които постнах нещо общо може ли да се каже?
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeПон Май 26 2014, 10:38

Ами ако е истина, че си махнала жезлите и пентаклите, то тогава от гледането няма особен смисъл. Направи си ново с всички карти ;)
Върнете се в началото Go down
myksi12
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 8
Join date : 25.05.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeПон Май 26 2014, 10:54

Ще напиша резултатът със заместването тогава,както ти го написа. ще се върне ли при мен? - Page 2 402149 
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 31 2014, 09:17

Аз си хвърлих карти и цепя на 7 чаши.Подредбата е
1-крал чаши
2-висшият жрец
3-смъртта
4-9 жезли
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 26 2014, 13:46

Камикадзе- явно не те е забравил човека, но това, че е обвързан и има ангажименти е причина поради която те отблъсква и не може да ти се отдаде. Мисля, че ще продължи да остоява позициите в посока семейсвто и дом.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 23 2014, 17:36

1. Ситуацията - 8 жезли
2. Пречки - Силата
3. Съвет - Империатрицата
4. Резултат - Кралица чаши (доп. Маг, Крал чаши, Императорът)

Хммм... дали вече няма друга жена? ще се върне ли при мен? - Page 2 995437 Тези карти ми се струват много физически някак си...
Иначе след като гръмна бушона на жената последва спор и оттогава никакви вести.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 23 2014, 19:04

Отново да си подредя тази подредба, все ми се иска да зная...дали наистина има шанс.

1. Ситуацията - Жезли 6
2. Пречки - Смъртта (о)
3. Съвет - Умереността
4. Резултат- Колесницата
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 23 2014, 19:25

Ани, твоите ги виждам така

Ситуацията е такава в която трябва да се реагира бързо (8Ж), пречките идващи от силата може да се състоят в това, че точно е някаквооо много мудно и бавно с твърде много търпение с твърде много внимание, понякога трябва ряз и толкова, картите съветват жената да е като императрицата, иска ли нещо да го постигне, често аз си свързвам императрицата с ДП и двете са земно чувствени и знаят как да завъртят нещата за да ги постигнат, и да се превърнат като краен резултат в обичаната жена или Дама чаши.

Звездичке, товите

Ситуация на триумф, на добро положение. Пречките се изразяват в това, че някакво поведение не е преодоляно, то не е трансформирано, ако нещо го дразнело или нещо теб те е дразнело това е пречка, защото нещото е още там. Съвета на умереността няма какво да го коментирам, умереност му е майката не пресирай не щата, за да завършиш с колесницата, която е другата триумфална и победителска карта... в твоята ситуация на въпроса от подредбата бих отговорила по-скоро ДА... ако се преодолее нещото от обърнатата смърт.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 11:13

Дете ще се върне ли при мен? - Page 2 156215 Благодаря ще се върне ли при мен? - Page 2 99390
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 11:16

DeTe_Ha_Xaoca Благодаря ти много. Смъртта (о) според мен е неподвижност в момента. Пречките са хора ( да уточня) Умереността ме съветва да съм по търпелива. Въпреки, че ми е много трудно, но съм се дистанцирала, както и той. И за последното дано да си права.  мерси 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 18:11

За 1 мъж и 2 жени с коя от тях има шанс да бъде
1-ва жена
Ситуацията - Дявол об
Пречки - Император
Съвет - 4м
Резултат - 10ч об

2-ра жена
Ситуацията- 9моб
Пречки- 10ж
Съвет- ПМ
Резултат -2м

Аз мисля, че с втората няма нищо да се получи има твърде много пречки и съветът на картите е да я отреже.
С първата има шанс да се получат нещата, ако той иска, но там са главно сексуални нещата. Може да има сериозна връзка,ако той реши, но ще има неразбирателство между тях.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 26 2014, 22:01

И така:ще се върне ли?

Цепи се на 3 меча

Ситуация - Император

Пречки - Крал Чаши

Съвет - Паж Жезли

Резултат -3 пентакли


Не знам дали тази подредба ползва цепещата карта, сянката -затова и нея сложих.
Сянката тук е неоспоримия факт, че е загубен любим човек, имало е раздяла.
В ситуацията водещ е Императорът. Мъжът, който разполага и упражнява власт. Контролираща нещата фигура. Това, което пречи - Кралят Чаши - са неговите непостоянни емоции. Поне на повърхността обаче те не се показват.
В позицията на съвет се дава една карта на комуникацията, поща, съобщения, новини.
Препоръчва се да се намери начин да си проговорят.../Паж Жезли/
Резултат - 3 пентакли.  Ако се положат някакви усилия, биха могли да бъдат възнаградени.

И тук, на тройката пентакли се зачесах по главата. Отидох във въпросите и отговорите...и там също всеки дава едни такива...разминаващи се тълкувания. ЛиндаЛи например е оптимист :-) В повечето мнения обаче го има момента с едностранчиво положените старания.
Склонен съм засега да оставя финала открит.
Като нещо трудоемко, като нещо, което няма да е лесно постижимо.

От цялата подредба взех като "зрънце" съвета да се комуникира.
Двете мъжкарски карти не са ми интересни, сянката -също.
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 18:29

Цепя на ПАЖ М

Ситуация - Жрицата

Пречки - 7ж

Съвет - 9п

Резултат -6п
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 18:46

Не,няма да се върне.Има си друга, за която не знаеш.Дори и да се видите ще е приятелска среща.Съвета на картите е да си гледаш кефа без него.А моят да спреш да изреждаш всички подредби с питания за един и същи мъж,с надеждата,че могат да ти кажат нещо различно.Това е приятелски съвет.Приеми го и продължи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ще се върне ли при мен? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ще се върне ли при мен?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: