Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ще се върне ли при мен?

Go down 
+27
Shushi
skarlet_01
Leomani
Galanthus
minirka
oliv
sugar6
sun_shine1
Teya
ivelina13
DeTe_Ha_Xaoca
Miss Bloom
kamikadzegirl
pelle
Moira
La la
AlexD
myksi12
zvezdichka
Месечинка
linda10
magica
Blackmoon
Reni
YsDiD
galiusha
lindaLI
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 18:29

Цепя на ПАЖ М

Ситуация - Жрицата

Пречки - 7ж

Съвет - 9п

Резултат -6п
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 18:46

Не,няма да се върне.Има си друга, за която не знаеш.Дори и да се видите ще е приятелска среща.Съвета на картите е да си гледаш кефа без него.А моят да спреш да изреждаш всички подредби с питания за един и същи мъж,с надеждата,че могат да ти кажат нещо различно.Това е приятелски съвет.Приеми го и продължи.
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 18:51

права си мерси
Върнете се в началото Go down
sun_shine1
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 4
Join date : 26.09.2014

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 19:45

Цепя-2ж
Кралица Ч,2М,КралицаП(об),3П
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 13:10

Ще се върне ли при нея?

Цепя на Сила
Изпадна Крал Жезли

Ситуацията- Асо Жезли
Пречки -2 пентакли
Съвет- СС
Отговор - Рицар Мечове

Дадох интуитивно отговор "не", дори само на базата на Рицаря Мечове, Силата и Страшния съд.
Този човек отсича по силов начин, Кралят Жезли в случая не е великодушен. Колкото и на моменти да се проявява импулсивност, включително по Асото Жезли - в крайна сметка емоциите, ресурсите се пилеят / 2 пентакли/, импулсите са хаотични, не се овладяват, не се концентрират в някакви чувства и осъзнато желание, а най-малкото в обратно действие към връщане. Рицар Мечове си остава гадняр. Просто трябва някой, а може би и двамата-да си отворят очите /СС/.

Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 05 2014, 13:34

Алекс,аз също смятам ,че няма да се върне.Мисля даже ,че си има друга.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 12 2015, 22:31

Редя я за приятелка, пристрастна съм

5 жезли
Ситуацията- Умереност
Пречки- Крал жезли
Съвет- Висша жрица
Резултат- 6 жезли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 12 2015, 23:17

ще се върне сякаш по 6ж,ама да не е обвързан в момента,ще попреминат нещата по Умереността и мисля,че ще си простят
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 12 2015, 23:49

Линд мерси
И аз мисля , че ще се върне , но след време , не сега . Иска той да се ''надивее'' нещо ми се струва , тя да е деликатна трябва ...
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 14:34

Ето и другите карти ..пак в близко бъдеще
3Ж/8М+9Ч+ПП+АсоЧ
До колкото разбрах има май някоя друга при него но честно казано не са ми напълно ясни картите.Май не и тук..това АсоЧ все като ред сълзи,ред сополи ми е излизало
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 14:41

ами не са лоши и необещаващи картите, но не виждам това да се случи в скоро време. Тази жена трябва да се съземе, да се излекува, да се запознае с нови хора, да се преоткрие сама себе си, да се отвори към света отново (състояние, в което тя в момента не е), може би трябва да има други връзки и познанства, да може да сравни. Не е невъзможно да се върне, но има вода да изтече до тогава и питащата да развие себе си, да градира, да излезе от състоянието на 8м. Да настане нова пролет в душата й...това понякога е дълъг процес
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 14:54

Искаш да кажеш,че картите описват по -скоро нея и са като съвет ? Да наистина се е затворила малко в себе си Доста добре си описала нещата, моя стил е леко телеграфен и ми е трудно да обяснявам понякога, но на теб ти се отдава ... Благодаря ще се върне ли при мен? - Page 3 99390
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 15:01

момичета искате ли и на мен да теглите-дали ще се върне Х в живота ми мерси ще се върне ли при мен? - Page 3 402149
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 15:02

аз си мисля,че нещо ново ще дойде при нея мерси
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 15:07

Тегим Шуг...
ДМ/асоМ+КП+9М+Сила
Шуг, май не.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 15:11

мдаам прекалено много инат има в този човек и няма да се сдобрим,поне да нямам надежди вече..мерси Олив мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 15:17

хмм 9м като съвет как да го приема-като да спра да се тормозя и да приема ситуацията такава каквото е ли?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 15:22

Ами според мен ще- Силата аз я виждам като положително развитие в случая, съвета е да не го мислиш толкова. Човека е бавна гемия. Като спре да ти пука толкова, ще усетиш женската си сила, трябва да го надиграеш с воля и търпение, с доброто
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 15:27

Сериозно ли има шанс да се върне??? Абе аз волята и търпението го имам,ама да не са напразно..за колко време важи тази подредба
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 15:32

Шуг, живей си живота, пък ако е писано това да е ТОЙ, ще се появи когато най-малко очакваш. ще се върне ли при мен? - Page 3 99390
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 15:35

Точно така. На мен Силата, често ми излиза когато нещата се развиват по волята и желанията на жената
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 20 2015, 15:37

по принцип преди да се скараме аз движих нещата,аз им давах насока,ще видим,ще видим -
благодаря вииии момичета ще се върне ли при мен? - Page 3 99390
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 09 2015, 21:23

1. Ситуацията 2. Пречки 3. Съвет 4. Резултат-
ситуация об7м, пречки -рм,доста гняв май има, съвет-Дявол-май да не се връзвам много, резултат Асо ч-това асо води любов със себе си, не знам дали ще е нова,пречистена от всичко старо,или ме очаква една нова любов
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeНед Май 10 2015, 19:07

Линжери, мисля че това Асо накрая е за вас двамата - не за друго, а защото самата подредба е за вас, а не само за теб. мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeНед Май 10 2015, 19:08

Благодаря ти Минирка,надявам се да е ново начало за нас.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 16 2015, 06:48

ц.2М
1. Ситуацията- 8Ж-Нещо бързо- Бързо развитие може би или любовни тръпки...
2. Пречки- Императрица- Друга жена
3. Съвет- АсоЧ- тук не съм сигурна- Да го обичам?
4. Резултат- 4Ж- и тук също- застой или пък щастливо събиране?
Тези 2М никак не ми харесват. Примирение някакво дават и заедно с 4Ж се чудя дали няма да си останат така нещата. ще се върне ли при мен? - Page 3 302820
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitimeНед Май 17 2015, 11:38

Олив, ще се върне, може би скоро ще има някакви известия или индикации за това
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





ще се върне ли при мен? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ще се върне ли при мен?   ще се върне ли при мен? - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ще се върне ли при мен?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: