Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 10:04

oo да Лала- КП определено е много сексуален- това му е една от чертите. МНОГО сексуален мъж. Като е прав е идеален за работа, но в емоционалните отношения разсъждава много трезво- прекалено, обърнат- пказва ми, че някой такъв се е влюбил
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 09:05

Цитат :
С какви намерения е мъж към мен?

5 чаши об./ Рм + КП о. + РП о.

Тука нищо няма да излезе, аз нямам интерес, реших го - ЛаЛа и Валентин правилно усетиха, че ситуацията никак не е позитивна
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 09:08

Цитат :
Този младеж е отзивчив, гледащ да е добър, възпитан и деликатен с жени. Не говори открито за секс, не оглежда натопорчено и коментира разни мацки. Артист. Разбирате как се приема това, защото повечето не се държат така.

Галантус, това, че няма някаква дръзка сексуалност, не значи, че е хомо или асексуален. Просто интимния му свят си е само за него. Поведението му може да е всякакво, но въре в себе си той е много страстен почитател на женската хубост (Императрица + РЖ)...просто по 4 чаши или не намира в момента удовлетворение, или е разочарван от определена дама
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 11:42

Каки чувства изпитва Т. към В. ?
ц.АсоМ
ДЧ - - ПажП

Според мен по АсоМ - може би иска да разговарят, ДЧ - това е неговата любима ??? Но е колеблив, защото това е нещо много ново за него, не е сигурен в себе си или ПажП - желание да се срещат

Какво иска да й каже Т., но се притеснява да го каже?
ц.Слънцето
Отшелникът - - ЧЧ

Че е самотен, че му е скучно... /Само да кажа, че преди са били заедно, но на скоро се разделят, тя е с друг/

Какво говори за нея Т. пред приятеля си К.?
ц. 8М
Луна - Глупак - Слънце

Е, такава комбинация до сега не съм имала - и луната и слънцето, денят и нощта. Глупак + Слънце = че тя е вдъхновение или Луна+Глупак, че се е побъркал по нея

Какво е вашето мнение Smile
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 17:46

Valentine написа:
Какви чувства изпитва Т. към В. ?
ц.АсоМ
ДЧ - 2П - ПажП

Вълнува го. Мисля, че е "отворен " за много по сериозни намерения към нея. Може би го разбрал, малко късно.

Върнете се в началото Go down
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 19:34

Здравейте усмивка
Ето няколко подредби и от мен Въпроси и отговори 4 - Page 16 402149
Какво изпитва Д към Г
Цепя на Паж Пенакли
Влюбените-Рицар Жезли-Крал Чаши

Като какъв човек я вижда
Цепя на Паж Жезли
Паж Чаши-Дама Жезли-Колелото на съдбата

И последен,май станаха много
Ще предприеме ли действия до 1 месец
влюбените-асо меч-6 чаши
Ще се радвам ,ако някой се включи
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 20:29

Благодаря за мнението ти, zvezdichka мерси Дамата го намираше за доста несериозен и реши, че трябва да продължи напред, но още има трепети към него.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 20:44





Каки чувства изпитва Т. към В. ?
valentine написа:
ц.АсоМ
ДЧ - 2П - ПажП

Вал,тоя се е изяснил със себе си ,че тя вълнува сърцето му.Възможно е да е готов да направи някакви нови стъпки.Нещата да са по-различни от преди.


Какво иска да й каже Т., но се притеснява да го каже?
valentine написа:
ц.Слънцето
Отшелникът - 9Ч - ЧЧ

Иска да каже,че се чувства изолиран ,макар ,че има всичко е самотен без нея.Живота му е скучен и празен.


Какво говори за нея Т. пред приятеля си К.?
valentine написа:
ц. 8М
Луна - Глупак - Слънце

Че се страхува, че не може да има рестарт на отношения ,от които би се чувствал щаслив Въпроси и отговори 4 - Page 16 617156 Или че е постъппил глупаво и чак сега го е разбрал Въпроси и отговори 4 - Page 16 617156 Това съчетание наистина ме затрудни усмивка
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 21:18

Сега пък аз питам за човек,който е на друго място и от известно време нямаме контакт.

Какво Х не харесва в мен?
ц.Свят
РП 4П ПЖ

Смята,че заслужава нещо по-добро Въпроси и отговори 4 - Page 16 617156 Мисли ме за сметкаджийка и ревнивка?

Защо смята,че съм недостойна за него?
ц.3Ж
ВЖ 3Ч Слънце

Не му се занимава с любовни триъгълници,за да не го хванат.

Какво все пак харесва в мен?

ц.7Ж
Кула Император Сила

Че съм борбена и оправна.Ами тая Кула Въпроси и отговори 4 - Page 16 617156

Какво чувства?
ц.ПМ
Умереност 10М Звезда

Що ли питах.... Нищо.Далеч съм и хич не му дреме на шапката

Вие какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 09:36

Тея написа:
Защо смята,че съм недостойна за него?
ц.3Ж
ВЖ 3Ч Слънце
не го виждам като да си недостойна. Напротив, по-скоро ти си най-интимните му въжделения...

ц.7Ж
Кула Император Сила - това ми прилича на възстановяване, като птицата Феникс.

Какво чувства?
ц.ПМ
Умереност 10М Звезда - бил е ядосан, но после е разбрал нещо и по Звезда се надява на нещо - можеш да питаш картите, какво.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 10:10

Цитат :
Здравейте
Ето няколко подредби и от мен
Какво изпитва Д към Г
Цепя на Паж Пенакли
Влюбените-Рицар Жезли-Крал Чаши

Като какъв човек я вижда
Цепя на Паж Жезли
Паж Чаши-Дама Жезли-Колелото на съдбата

И последен,май станаха много
Ще предприеме ли действия до 1 месец
влюбените-асо меч-6 чаши
Ще се радвам ,ако някой се включи

Този мъж е влюбен и много харесва Г. Има много високо мнение за нея. Мисля, че ще предприеме действия...6 чаши не е много активна карта, но цялата комбинация ми прилича на любовна среща. Стискам палци, Бети!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 10:32

Мерси,Лала,

аз видях само ужасии,май собствената ми настрийка е такава.Имаш невероятен усет за картите.ПОслушах те и попитах на какво се надява?

ц.5М
Сила 9П 7П

Това май ми прилича на отношения след време.Или пак съм в грешната посока?Тия 5М най-често са ми показвали кръшкане.....
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 10:47

Надява се да успее да се справи. Тъй като питаш за взаимоотношенията ви - предполагам, че поне засега има намерение да продължите.
Проблемът с гледанията за връзки е, че ние хората непрекъснато меним настроенията и опита си, което води до промяна и на нещата, за които ни говорят картите.
Аз лично обаче бих искала да видя и тълкуванията на ЛиндаЛи - тя има повече опит в гледания за такива взаимоотношения Smile

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 11:06

Благодаря ЛаЛа мерси

Погледнах картите на Тея- не виждам нещо, което да не харесва в теб освен това, че си обвързана и че се отнасяш доста прагматично към факта. Просто поредния от многото ангажименти. Много те харесва, категорично да, много му действаш чисто сексуално. Изпитва страдание от това, че нещата между вас са приключили, често мисли за теб. Няма надежди по отношение на теб...може би бегли от типа "някога, някъде, в друг живот"


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Сеп 12 2014, 11:15; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 11:06

Отново ,благодаря,Ла ла мерси

Той е човек от миналото,ама си ми е още в съзнанието Въпроси и отговори 4 - Page 16 2805025460
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 11:11

Ти да видиш.... Въпроси и отговори 4 - Page 16 1329947235
Мерси,Линда мерси
Абе то и аз често мисля за него,ама каква ли полза... Въпроси и отговори 4 - Page 16 2805025460
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 11:42

Извинявайте, момичета,но това съчетание от Луна и Слънце-две противоположни карти как трябва да се тълкуват?Ако имате възможност да го погледнете,защото не ми е ясно.От вчера го гледам и в общи линии не измислих кой знае какво.... Въпроси и отговори 4 - Page 16 617156

Какво говори за нея Т. пред приятеля си К.?
valentine написа:
ц. 8М
Луна - Глупак - Слънце
Върнете се в началото Go down
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 16:56

Линда ,благодаря ти много Въпроси и отговори 4 - Page 16 531608
И на мен картите ми се видяха положителни.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 17:52

Извинявай Тея, че може да прозвучи глупаво. Но мисля, не означа ли като приливи и отливи.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 18:15

Какво говори за нея Т. пред приятеля си К.?
valentine написа:ц. 8М
Луна - Глупак - Слънце

Означава, че по най-наивен начин разголва страховете си и интимните си преживявания.
Но само на близките на си приятели, тези, с които се чувства комфортно.
Проблемът му е, че се чувства без никакви перспективи и търси начини да излезе от моделите, които го спират.

Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 18:55

Bлагодаря за пореден път , ЛаЛа мерси
Единственото , за което се сетих, че е ситуация в която някой постъпва глупаво.8М ,че някой не може да излезе от определени рамки.Ама Луната и Слънцето на едно място....въобще и идея си нямах какво казват тук.

Благодаря и на теб, Звездичка ,за идеята усмивка
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 19:05

Благодаря ви, момичета!!! мерси Съчетанието наистина е шантаво. Лошото е, че този негов приятел май има мераци на девойката и едва ли му дава адекватни съвети.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 11:38

Здравейте,

Задодах поредица от въпроси относно едни отношения, Моля за помощ за тълкуването.

Ще подновим ли отношенията си с И? 2 пентакли, 6 жезли, Колесницата
Какво чувства И. към мен? асо пентакли, асо чаши, 8 мечове
Какво съм аз за И.? 10 жезли, смърт, рицар чаши
Как И. вижда развитието на отношенията си с мен? обесен, паж пентакли, Висшата жрица


По първата комбинация, колесницата сякаш дава движението, и най-вероятно може и подновяване.
Като чувства, има ги, но е някак разочаровам, има някакво страдание, някакво нежелание...
Но какво съм за него, сякаш вече се е разделил с мен, сякаш е казал край и е поел в другапосока.
Как вижда- с този Обесен, не е виждал движение, но пажът сякаш дава нпкакъв импулс, който обаче няма никакво материално проявление заради Жрицата....

Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 13:44

Какво е тя за него в момента?

Цепя на 10 чаши

5 пентакли /о/- 6 меча- Смърт /о/


Фон: Стремеж към постигане на хармония с този човек

Преживял е много трудности, но иска да възстанови изгубеното си доверие / 5П-о/. Не е конфликтно настроен, хвърлил е сламка натам, би загърбил проблемите / 6 меча/. Само че при обърната Смърт вкопчването в старите разбирания пречи на промяната, прави я много по-бавна, трудна и болезнена.

Как ще се държи през седмицата?

Цепя на 2 меча

9 жезли- 2 меча- Маг


Пасивност, изчакване /2 меча/. Пред него стои трудно решение, държи емоциите си под контрол. 9 жезли-отбранителност, защитност. На преки атаки и рязкост ще реагира дръпнато, ще показва нокти / 9 жезли/. С Мага ще лавира, ще предпочита да манипулира нещата така, че да са в негова полза.

Как тя да се държи с него?

Цепя на 3 чаши

2 чаши-А Жезли- Рицар Чаши /о/


Съветът е да му създава позитивни емоции. Да е весела, дружелюбна, да го насърчава и като цяло да му създава предразполагаща атмосфера. Като се внимава по обърнатия Рицар Чаши да не се дърпат прекалено обтегнатите струни там. Да се помни, че човекът е нестабилен, инфантилен, трудно му е и поради тази причина е склонен към пасивна агресия. Да се въздържа от конфликти.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 13:47

Зох,
можеш ли да кажеш на какво си цепила?Особено по първото ми е интересно.Там ми изглежда сякаш някой иска да се наложи за нещо
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 13:50

Teya,

Картите, на които цепих са както следва
1. паж жезли
2. справедливост
3. 4 пентакли
4. 7 мечове
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 13:55

Алекс,

По първата комбинация, мисля по - различно.

5 пентакли, 6 меч, смъртта - ми показват, че е сложил край. Бил е самотен, отчаян депресиран (5 пентакли), ное поел по пътя (6 меч), за да сложи край.

Как ще се държи през седмицата?

Цепя на 2 меча

9 жезли- 2 меча- Маг

Преди е бил в някаква отбранителна позиция, 2 мечове ми е прехода към Маг, който олицетворява човешката страна. Започва да я вижда, без излияни чувства.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 16 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: