Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next
АвторСъобщение
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 13:50

Teya,

Картите, на които цепих са както следва
1. паж жезли
2. справедливост
3. 4 пентакли
4. 7 мечове
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 13:55

Алекс,

По първата комбинация, мисля по - различно.

5 пентакли, 6 меч, смъртта - ми показват, че е сложил край. Бил е самотен, отчаян депресиран (5 пентакли), ное поел по пътя (6 меч), за да сложи край.

Как ще се държи през седмицата?

Цепя на 2 меча

9 жезли- 2 меча- Маг

Преди е бил в някаква отбранителна позиция, 2 мечове ми е прехода към Маг, който олицетворява човешката страна. Започва да я вижда, без излияни чувства.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 14:18

zoh,

Аз използвам обърнати карти. Често са ми много по-информативни от правите.

5 пентакли са обърнати - възстановяване на нещо, което е било изгубено. Може да става дума директно за отношения с нея , някаква форма на помирение / прави се връзка с цепещата карта- 10 чаши, хармонията/. Или възстановяване на нещо, свързано с нея, но на вътрешно ниво / криза в доверието например, емоционална щета и т.н. -което пак ми се определя от 5 пентакли/. Склонен съм да разсъждавам в посока второто- вътрешен, не външен план. Още повече, че имаме Смърт на трета позиция.
Смъртта за мен е философска карта. Тя е край, но и начало. В обърнатия й вид тук си мисля, че трансформацията чисто и просто е стопирана. Няма освобождение, няма поемане на въздух и път напред. Просто спираш и чакаш. Още.

Съвет:обръщай внимание на цепещите карти, важни са :-)







Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 14:20

Зох,
струва ми се,че ти си тази,която иска подновяване,но той иска да държи нещата под контрол.Жонглира и ти се надува.Каквото и да е изпитвал не може да излезе от определени рамки и вече е взел решение.Има някаква резервираност по отношение на теб,вашите отношения са му били в тежест.Отношенията ви коренно са се променили и той планува да продължи.Ако имате някакви контакти те, мисля ,няма да са физически,ако това питаш.Може и да бъркам ,ама ми се струва че има и друга връзка,затова е така скован и ограничен.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 14:47

AlexD,

Ще го приема съвета. С обърнати карти избягвам, но съм си записвала разни комбинации. Повечето обърнати карти, ми показват значително негативни послания, но явно много имам да уча.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 15:03

Zoh,

Когато негативна карта е обърната- това понякога неутрализира, смегчава или забавя негативното действие.
5 пентакли не е добра карта за любовен въпрос, Смъртта също не е много, много розова...

Но...обърнати са :-)
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 15:11

Приятелка е разделена с момче, всеки е продължил по пътя си, но тя се вълнува- дали до края на годината той ще се включи по някакъв начин в живота й все пак.

Какво да очаква до края на годината от него

РП
4 чаши о. + 5 пентакли о. + ПЧ о.

аз мисля, че нищо съществено няма да има...ако ПЧ беше прав, може би биха имали срещи. Някой има ли друго виждане?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 15:19

Аз мисля, че много скоро ще го преодолее и дори няма да си спомня за него... По различни пътища са поели, скоро ще намери късмета си на друго място
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:28

Една приятелка пита как гледа на нея момчето,което харесва?
ц.Влюбени
Звезда,о.КС,Маг
абе харесва я,сякаш е влюбен в нея,ама това обърнато колело не мога да си го обясня тук
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:34

Ами не, не е влюбен. Несериозна, празноглава история -лашкана от вятъра. Колелото в обърната позиция означава точно това: че в един момент нещата ще тръгнат надолу и надеждите няма да се оправдаят. Ще остане разочарована от този човек, особено ако усети, че я работи по Мага.

Сори.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:40

Линда, имаш отговора още в цепещата карта- Рицар Пентакли - Времето лекува, остани в безопасното и сигурното. Останалите карти просто описват разочарованието от този човек -най-вероятно е бил доста неискрен и дори е изневерявал.

Няма нито чувства, нито потенциали, никаква причина да го има около нея.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:45

Шугър,
не гледам собърнати карти,ама КС об. си е зацикляне.А с Бабчето коментирахме,че Магът никога не е сериозен.Някой,който все идва и си отива.Според мен я харесва,ама за момента не смятам,че гледа сериозно.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:45

sugar6 написа:
Една приятелка пита как гледа на нея момчето,което харесва?
ц.Влюбени
Звезда,о.КС,Маг

Всякаш е раздвоена между нея и още нещо /Влюбените/, Звездата е хубава карта, бавна, но следване от обърнато Колело повече ми прилича на едно зацикляне. Малко манипулативен заради Магът, може да я послъгва... Харесва я, но... има НО....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 16:53

По мойте карти къде го виждате това преодоляване с тези обърнати 5 пентакли....нула преодоляване, миналото се завръща с пълна сила. Според мен е възможно човекът да напомни за себе си, но може би ще е болезнено по някакъв начин...неее знамм обърнатия ПЧ не вярвам да донесе кой знае какви събития. Може би някаква изпълнена с недомлъвки комуникация..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 18:18

Благодаря ви много! мерси Ами да случвало се е и да я лъже и наистина е от типа мъже ела си иди си,но тяхната история е от съвсем скоро,така че ще видим какво ще се случи с тях...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 19:19

Въпрос и от мен:

Мисли ли за нея?

Цепя на Асо Пентакли

Кралица Чаши-7 жезли /о/- Император


Фон: Най-малкото я иска физически. И това му желание е стабилно.

Подредбата ми описва отношения между двама души: влюбена, емоционална жена и един нафукан Император, който се опитва да показва силни позиции. Само, че с тия обърнати жезли между тях няма как да ги покаже. Има пасивност, има нерешителност, има нежелание и/ли неспособност да влезеш в спор и да решиш проблемите. Това дава поредната пропусната възможност. Да, мисли. Но това не го води към действие.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 20:07

кула в ленормам и император в таро на трета.ммм застой,време,период.
кралица чаши е равна на луна в ленорман.
да мисли,дали е навик,или тя му е е главата защото тя го мисли...но дълго ще са така
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 20:13

Що Кралица Чаши да е Луната в Ленорман?

Я да пусна аз една тема при нас си за аналогиите...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 23:19

zoh написа:
Ще подновим ли отношенията си с И? 2 пентакли, 6 жезли, Колесницата
Какво чувства И. към мен? асо пентакли, асо чаши, 8 мечове
Какво съм аз за И.? 10 жезли, смърт, рицар чаши
Как И. вижда развитието на отношенията си с мен? обесен, паж пентакли, Висшата жрица
Иска ти се, но по-скоро не. Решил е да продължи напред. Било му е трудно, но се възстановява. Засега не вижда развитие на отношенията ви. Имам съмнения за това, че може вече да се е появила друга жена при него. Съжалявам, това е само едно мнение мерси
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeВто Сеп 16 2014, 23:24

LindaLI написа:
Какво да очаква до края на годината от него?
РП

4 чаши о. + 5 пентакли о. + ПЧ о.

Той трудно би се решил на някакви действия. По обърнат паж чаши - недомлъвки, едни никакви разговори евентуално. Но...тя дали не таи все още чувства към него? Обърната 5П може да е по-тегава и от правата - нещата доста са охладняли между тях, уви. По-скоро ще е разочарована. мерси
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 18 2014, 10:07

Kaкво да очаква И. жена от мъж. М до края на октомври?

ц. на 5 чаши

10Ч-9Ч-6М


Мъжът сякаш страда, съжалява. Размишлява.
Ще дойде момент на хубави емоции, сбъдване на желания. Стресът и проблемите ще бъдат забравени.

Мъжът има ли желание за брак?

ц. Асо жезли

3М-справедливост-10 меча


Има желание да премине на нов етап от връзката си. Има притеснения, под стрес е за това решение. Той се страхува да не се провали. Да не рухне това, което е градил през годините на се срути.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeЧет Сеп 18 2014, 18:42

MarinaSmith,
аз съм на коренно противоположното мнение.... 10Ч показва пик на взаимоотношенията, повече от това едва ли може да се развият нещата, по 9Ч мисля, че мъжът желае да остане сам, а по 6М да си тръгне. По-скоро си мисля, че той желае раздяла.
А за брак - категорично не... АсоЖ повече говори, че той желае ново начало. 3М+Справедливост+10М според мен са едно доста болезнено приключване..... Съжалявам за негативното мнение, но аз това виждам....
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 19 2014, 09:11

мерси Благодаря ти!

Valentine, ще видим как ще се развият нещата и ще дам обратна връзка.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 19 2014, 09:37

Марина,
аз също виждам приключване на тези отношения при това човека добре е обмислил действията си.Решението му ще е окончателно.АЖ също може да говори и за голям яд.Съжалявам.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 19 2014, 09:47

И аз се присъединявам към момичетата- окончателна раздяла, има принципно женание за брак, но с друга
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 19 2014, 12:55

Здравейте,

Благодаря Ви  мерси  

Наредбата е за  приятелка,  която преди време беше се разделила с момчето.  След близо две години раздяла се събраха и сега живеят заедно...  Но нещата не вървят между тях... Тя постоянно му говори,  че иска да сключат брак,  а той не иска такава стъпка да правят.  Макар че преди да се разделят той и даде пръстен с диамант и и каза да го приема както иска...


Последната промяна е направена от MarinaSmith на Пет Сеп 19 2014, 15:43; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitimeПет Сеп 19 2014, 13:16

Каква е причината, че иска раздяла ?

ц. 6П

7Ч- АСО ЖЕЗЛИ -ПРИНЦЕСА НА МЕЧОВЕТЕ


Иска ли да продължи връзката си? -
ц.слънцето

10Ч-справедливост-АСО пентакли
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 17 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: