Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 4

Go down 
+29
raindrop
Gabriela FA
MAITE
Calantha
La la
Вера
Violet
Reni
pelle
CaPuHa
beti
linjeri
zvezdichka
linda10
taroman
kamikadzegirl
AlexD
Антония
ivotania
Зуки
zoh
Frog
sugar6
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
Galanthus
Blackmoon
Marrina
lindaLI
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Next
АвторСъобщение
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeНед Окт 12 2014, 15:09

Galanthus написа:
какъв е в любовта и изтеглих: асо Жезли, 5 меча и 5 пентакли
.

На мен ми прилича като някой, който търси секс и някакви преживявания, които да му носят ентусиазъм, но вътрешно е празен от към чувства, гледа на него да му е добре и не се съобразява много с чувствата на другите, като цяло даже мисля, че е настроен негативно към жените като цяло.

Ето и от мен въпрос какви чувства има мъж към 2 жени, които няма връзка е е уж само приятел:

1-ва
Ц. 3п
Императрица, 7ч, 9ч

2-ра
ц. Глупак
Сила, 4ч, Слънце
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeПон Окт 13 2014, 13:05

Какво чувства едно момче към мен?
ц.Обесен
Сила+Умереност+Жрица
май ме харесва визуално
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeПон Окт 13 2014, 13:10

Цитат :
LindaLI , той е с Уран в 7-ми, за лични отношения и близост е трудна комбинация - държи на дистанцията и свободата.

Майка е с Уран в 7ми и с баща ми са цял живот "залепени"...вярно, че тя има сравнително по- свободен дух от него, по- независима е, но не е нищо по- специално или странно.

Шугър и аз мисля, че много те харесва, съчетаваш физическата красота и одухотвореност и дълбочина.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeПон Окт 13 2014, 15:04

Здравейте мерси

Понеже нямам карти наоколо, дали някой не би направил една бърза подредба на въпроса: тези двамата ще се сдобрят ли все някога?

Не задавам срок на питането, дано отговорът да е ясен.

Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeПон Окт 13 2014, 15:10

Аз да припомня какво бях казала, като ти бях гледала.

Възможни са срещи и сексуални контакти до края на тази година, за сдобрени и сериозно събрали се като гаджета - малко вероятно до края на годината. Аз за този срок бях редила карти.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeПон Окт 13 2014, 15:25

Това, което ти каза е, че двамата ще имат втори шанс да си изяснят кой крив кой прав и пак няма да се разберат като хората , пак недомлъвки, пак кукли и парцалки...без особени шансове да си стъпят на инатите и да си седнат на д-тата. Въпроси и отговори 4 - Page 26 531608 :sm38.gif:

Това е всъщност ОВ на прогнозата ти, която...както обикновено става при твоите...едно към едно се сбъдна. Имаха втори шанс, пак я докараха до под кривата круша.

В момента са във втора официална раздяла. С достатъчно продължителен период на пълен взаимен игнор, за да мога отново да попитам картите.

Принципно я интересува дали са си теглили взаимно чертата след втория провал или още нещо има да се случва там. Това е.

Та...така...ако ти се занимава, изтегли им :-)
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeПон Окт 13 2014, 15:26

Блекмун- първата много я харесва като външност и визия, уважава е, гордее се,ч е е приятел с такава жена, любовни чувства няма

втората- те там вече нещо има, но то е по- скоро на подсъзнателно ниво, не е изявена любов
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeПон Окт 13 2014, 15:28

Алекс!

До края на годината има още вода да изтече при тях, ще има още събития и още срещи, ще видиш...има и ноември и декември да се точат- тъй си мисля.

може би е добре да се изтеглят 3 карти за ноември и 3 карти за декмври за тях. Аз тези дни не мога да тегля и да гледам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeПон Окт 13 2014, 15:54

Аз при всички случаи ще направя месечни...дали ще е три карти, дали ще е КК...

За октомври им бях направил КК, тогава никой не се включи да каже дали съм на прав път в прогнозата - ето:

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t828p225-topic

Общо взето правилно предвиждах, че ако нещо ще се решава през този метод-това ще е анти-решение, т.е.ще се решава в посока доказване на "правота" по кривия начин. Обаче месецът е странно статичен и така е тръгнало от края на предишния, когато всъщност стана и раздялата им. Единственото, което има в момента е една зона на здрача: пълна непроницаемост от едната страна и опит за дълбоко изчистване на всичко от другата.

Сбъркал ли съм някъде при тълкуването на КК-то?
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeВто Окт 14 2014, 00:35

И все пак два въпроса:

1.Мисли ли за нея?

Цепя на СС

5 чаши - Справедливост- 8 пентакли


Определено ми се наби на очи това, което и в КК казах: темата за Справедливостта, за получаването на заслуженото и при това- с една цепеща карта СС, т.е.някой си е отворил очите, прогледнал е, съди и търси справедливост за това, което / от неговата камбанария погледнато/ му е било причинено. 5 чаши тук ми дава един Сърдитко Петко с полупразна торбичка. Недоволен, кисел, обиден, разочарован, с предадено доверие и все от тоя род. Тая карта дава размисли, но размисли, които вървят в посока някаква стабилност. Не мога да преценя дали / според Уейт/ тук ще инвестира в работа, обучение, образование и някаква негова реализация , дали става дума за инвестиция в бъдещи отношения с нея или напротив - на фона на цялата тая подредба дали е преценил, че няма защо да инвестира повече в този човек...защото нали...предаден, кисел, обиден и прочее.

Общо взето морални дилеми и прагматизъм в подредбата.

2.Има ли чувства към нея?
 
Цепя на Рицар Пентакли

7 Пентакли-Рицар Чаши-9 чаши


Първо впечатление: 2 Рицаря -Единият прикрива чувствата си и е предпазлив, другият напротив-излива ги, вживява се, чувствителен е, изкушават го новите възможности и има нагласата да се влюби.
Рицар Пентакли в сянка- за мен е определящият Рицар. Този с Чашите е поставен между неудовлетвореността от досегашното развитие на нещата, изчакването, размислите, преоценките /7 П/ и пресищането от емоции /9 Ч/, в които има и една порядъчна доза егоизъм / пак 9 Ч/.
Не е като да няма чувства, но ги прикрива, егоист е и си прави твърде много сметки.

Кажете, ако греша :-)
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeВто Окт 14 2014, 10:49

Blackmoon написа:
На мен ми прилича като някой, който търси секс и някакви преживявания, които да му носят ентусиазъм, но вътрешно е празен от към чувства, гледа на него да му е добре и не се съобразява много с чувствата на другите, като цяло даже мисля, че е настроен негативно към жените като цяло.
Мда, доста на място си го описала мерси

LindaLI, далеч съм от идеята да правя обобщение само по една планета в 7-ми дом. Целият хороскоп е важен. мерси
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeВто Окт 14 2014, 14:01

Алекс ,по въпроса какво мисли за нея-не е готов да инвестира чувства в нея .Дори и да ги има неговите неща са му по- важни.Отговора на втория въпрос се преповтаря по някакъв начин с първия- има чувства ,но е твърде прагматичен и самодоволен ,за да ги покаже .
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeВто Окт 14 2014, 14:34

Съгласен съм с теб.
Ако има спор тук между разум и чувства -разумът побеждава категорично. А чувствата са от онези, които носят оттенъка на "какво аз исках и НЕ получих ОТ нея", а не от типа на "какво бих могъл и искам да направя ЗА нея"

Не виждам да има какво да се случва повече в тия отношения, ама Линда винаги ме радва с оптимизма си за "още някакви събития" мерси

Ще се обадя за месечните.

Мерси, Тея
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeВто Окт 14 2014, 19:17

Какво ще чувтсва и изпитва към мен След утрешната среща?
Цепя на Империатрицата
7 пент/10 пент/3 чаши
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeВто Окт 14 2014, 20:58

Ще правите хубав секс , но той няма да се чувства ангажиран с нищо към теб.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeЧет Окт 16 2014, 00:45

ivotania написа:
Цепя на Империатрицата
7 пент/10 пент/3 чаши
Този мъж женен ли е? Приятни чувства ще изпита, макар че има някакви трудности. Може да пийнете малко за да се отпуснете - сякаш ще сте на някакво събитие, сред хора.
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeЧет Окт 16 2014, 04:11

Blagodarq vi,vsichko beshe mnogo priqtno
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeЧет Окт 16 2014, 08:56

Сред хора ли бяхте, навън?
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeЧет Окт 16 2014, 09:14

ivotania написа:
Цепя на Империатрицата
7 пент/10 пент/3 чаши
Човекът няма как да изпитва повече от 3Ч - т.е. лекомислени усещания и че ти си забавление, тъй като той си има Императрица + 10П - той си има семейство и жена.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeСъб Окт 18 2014, 21:41

През следващия един месец, И. ще ме потърси ли отново?

Цепя на крал Чаши,
6 мечове, Глупакът, Висшате Жрица.

Хм, никакви събитийни карти май не се мяркат тук. Освен като глупак , да седя и да си чакам....
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeНед Окт 19 2014, 00:03

Зох, ако 6М не показва миналото, когато той може да ти е казал нещо, с което да те осведоми, то може съвсем случайно да се срещнете например и да ти каже нещо, което ще разясни някаква ситуация. Глупакът може да е следващият момент в който ти може да се чувстваш като такава или просто да разбереш че всичко може да потегли към това да си втората. Незнам, не съм сигурна в това което казвам, но ако стане така, дай обратна връзка да видим какво са казали.

Иначе за обаждане едва ли, но ще има някакъв вид комуникация според 6М, ако първата карта просто не е показала миналото.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeНед Окт 19 2014, 00:49

zoh, не няма да те потърсиусмивка Ако ти е толкова важно обаче, потърси го ти!:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeНед Окт 19 2014, 00:52

Таня Вановска написа:
Какво ще чувтсва и изпитва към мен След утрешната среща?
Цепя на Империатрицата
7 пент/10 пент/3 чаши

Таня Вановска написа:
Blagodarq vi,vsichko beshe mnogo priqtno

Питаш той какво ще чувства, а не как ще си прекарате !

А ти самата как ще си отговориш на този въпрос според тези карти ?
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeНед Окт 19 2014, 09:30

zoh написа:
През следващия един месец, И. ще ме потърси ли отново?

Цепя на крал Чаши,
6 мечове, Глупакът, Висшате Жрица.
Аз мисля,че ще те потърси,но не очаквай да получиш удовлетворение от това,по скоро ще ти стане криво.Не съм сигурна за времето,обаче,може и да не е в указания срок.По скоро,като те потърси ще регираш неадекватно,защото няма да покажеш наистина това,което чувстваш. мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeНед Окт 19 2014, 12:44

как ще се развиват до НГ отношенията между мой приятел и момичето, с което се вижда.
Не е уж връзка като връзка..

Свят/ Крал меч + 4 меча + дявол

Абе тези хора и преди време гледах за тях- не ги виждам заедно..и сега пак..раздяла..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeНед Окт 19 2014, 12:59

Линд , те само за секс ли се срещат? Защото ,ако е така си мисля че е нормално да им излизат такива карти...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitimeНед Окт 19 2014, 13:05

Ми аз по тези карти не виждам чувства,а по-скоро сексуални отношения,няма да са заедно,Линд
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 4 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 4   Въпроси и отговори 4 - Page 26 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 4
Върнете се в началото 
Страница 26 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: