Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за връзки

Go down 
+9
ivelina13
Вера
DeTe_Ha_Xaoca
Blackmoon
La la
Teya
ivotania
zvezdichka
Violet
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 19:51

Ето една и от мен Smile Момиче за момче, нямат все още връзка излизали са няколко пъти.

1.РЧ - Била е влюбена
2. Императрицата - сега го раздава повече грижовна приятелка
3. 7Ж - е убийте ме не знам какво иска...
4. Свят - Бил е свободен
5. 7П - Сега е недоволен
6. 8М - хах и тук ми е трудно доста и то
7. Дявола - Тя за него мисли, че е секси, готин, привлича я
8. ПЧ - Той си мисли за нея че е влюбен
9. КЧ - приемала го е някак неутрално сякаш и е седял някъде в страни
10. РП - трудно.... не мога да го разтълкувам
11. ДЖ - Страхува се да покаже сексуалността си сякаш
12. ВЖ - Той се страхува да се влюби (може би)
13. Жреца - Другите покрай нея мислят, че съюзът ще и донесе удовлетворение
14. ПЖ - Не зная
15. ПМ 16 глупак 17.ДЧ - Тука ми се струва че ще има някаква интрига, на която тя ще повярва като глупачка и ще се окаже подсмърчаща ДЧ
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 20:23

La la, благодаря ти !!! Подредба за връзки - Page 2 99390 Подредба за връзки - Page 2 99390 Доста добре напипа детайлите на взаимоотношенията им. Тя се отказа точно, защото нещата ставаха бавно и характерът му е такъв - дребнав. Той все още я търси по измислени поводи, а тя се опитва да го забрави, тъй като не смята, че имат каквото и да е било бъдеще. Нещата ми изглеждаха оптимистични по 2Ч - 6П, но като излезе Колесницата се разколебах. Твоето тълкувание е точно в 10!!! Отново благодаря!
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 20:27

DeTe_Ha_Xaoca, мисля, че 7Ж означават че тя иска да му налага ;) За общите карти съм съгласна - между тях има още неизяснени неща, някакви тайни...


Последната промяна е направена от Valentine на Вто Сеп 09 2014, 20:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 20:44

Момичета ето една подредба ,която съм правила преди време за двамка с кратък ,но мноооого страстен романс.Така и останаха неща по нея ,които не си изясних съвсем.НА кратко...За нея смятам ,че е видяла нещо ново в него,изпитала е страст,борила се е...Сега иска да се раздили с чувствата си към него,но е зациклила и не може.Той по този Съд е взел решение ,което не е било лесно и сега не иска да е с нея.За този Маг и Дявол ,обаче си мислих различни неща ,а и тези 4М????? Подредба за връзки - Page 2 826247 По Смъртта тази история може и да го е попроменила.Като финал Сила мисля ,че ще успеят да си устоят и нищо повече да не се случи.Не съм записала на какво е цепила.Моля и за вашето мнение Подредба за връзки - Page 2 440471 усмивка

1. Минало - 5Ж
2. Настояще- Паж Меч
3. От какво има нужда/Какво иска – 6М
7. Какво мисли тя за него – АсоЖ
9. Как го е възприемала в началото - Паж Жезли
11. Проблеми/Страхове - това което пречи- 8Ч
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза – 6Ч

За него /в дясно/:
4. Минало- Страшен съд
5. Настояще- 9П
6. От какво има нужда/Какво иска- Светът
8. Какво мисли той за нея- Дяволът
10. Как я е възприемал в началото- Магът
12. Проблеми/Страхове - това което пречи- 4М
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза- Смърт

15, 16, 17 – Кралица Жезли - 7Ж - Силата

Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 21:29

Дете,по твоята подредба мисля така:
За нея:Влюбила се е,сега се старае да му осигурява комфорт,да се чувства добре.А и за секс може да е готова.7Ж иска да запази това,което е постигнала до момента.Смята,че той много я изкушава.От начало още е усетила ,че е хвърлил мрежа и я чака да влезе там.Страхува се да се покаже такава каквато е.Май му позира.Другите мислят,че ще имат успешна връзка.
За него:В миналото е приключил някакъв цикъл за него,сега е пасивен и изчаква и я преценява.Иска да запази самоконтрол,да не показва повече отколкото е нужно.Мисли я за чувствителна и сетивна,а в началото, че бавно и упорито си е преследвала целите.Страхува се да си разкрие тайните.Другите за него-че иска да опита нещо ново и жизнерадостно.
Общи карти:Има нещо скрито между тях или интриги,за които и идея си нямат,от които наистина някой може да се почувства глупаво.А ДЧ,като че ли е нечие артистично и драматично поведение.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 16:04

Да се включа и аз, двете с Тея доста я нищихме тая подредба и понеже аз знам историята и тя смята, че съм пристрастна, моля ви споделете мнение... Двете сме на различни мнения и ще се избием тука :sm38.gif: моля някой да бъде арбитър Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 17:49

Тея написа:
1. Минало - 5Ж
2. Настояще- Паж Меч
3. От какво има нужда/Какво иска – 6М
7. Какво мисли тя за него – АсоЖ
9. Как го е възприемала в началото - Паж Жезли
11. Проблеми/Страхове - това което пречи- 8Ч
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза – 6Ч

За него /в дясно/:
4. Минало- Страшен съд
5. Настояще- 9П
6. От какво има нужда/Какво иска- Светът
8. Какво мисли той за нея- Дяволът
10. Как я е възприемал в началото- Магът
12. Проблеми/Страхове - това което пречи- 4М
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза- Смърт

15, 16, 17 – Кралица Жезли - 7Ж - Силата

Мисля, че в миналото е имало противоречия между тях двамата. Най-вече от нейна страна. Тя е тази която се е ядосала много. И е решила да продължи напред. Той я е радвал първоначално, имало е привличане, но според нея е бил твърде несериозен и тя е решила, че има нужда от нещо по-различно и е поела по своя път. Хората от нейното обкръжение смятат, че тази история вече е приключила.
В миналото е осъзнал той някои много важни неща, пробудил се е за истината и е взел решение за себе си, което не му е било лесно. Сега се сам , но се чувства доволен и си гледа кефа. Има нужда от спокойствие, пътуване и да си остане сам, докато намери нещо по-добро, има нужда да се среща с хора, от общуване.
За него тя е жена, която е прекалено обсебваща и смята, че иска да го контролира и манипулира. От друга страна  много го привлича. Отначало е смятал, че тя се опитва да го лъже нещо, смятал е, че могат да са любовници без сериозни ангажименти, докато след това е помислил, че тя иска той да е само неин.
Това което му пречи е, че той има нужда от повече лично пространство и желае да си отпочине от сериозни връзки.
Обкръжението ми смята, че е настъпил окончателен край между тях и отношенията им коренно са се променили.

В бъдеще е възможно да правят секс, но  едва ли нещо ще се получи, защото  жената ще си държи на своето и няма да се откаже от това, което иска от една връзка.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 19:04

Blackmooom,
благодаря за помощта.Казвам това,което аз знам за нея по специално.Тя наистина е ядосана,ама мноооого.Всеки приема израза,, сериозни ангажименти" различно,но казва че не иска да е момиче на повикване.Т.е.  не искаше обвързване,но да има и обаждания примерно от типа на само,,Обаждам се да видя как си".Иначе си иска независимостта и никога не си е мислила да живеят заедно или нещо такова.Само много страст и сексПодредба за връзки - Page 2 642334 Подредба за връзки - Page 2 642334 Подредба за връзки - Page 2 642334
Той-нямам представа как и какво си е мислел.Иначе работата му е такава,че пътува постоянно.А за привличането съм абсолютно съгласна :sm38.gif: ,капеха му лигите само като я гледа,а по нейни думи в една стая не са можели да стоят и минута без да правят секс. Подредба за връзки - Page 2 642334
Интересно ми е на мен тази история ще има ли някакво продължение,защото тя ще изискава най-малкото уважение.

Р.Р.
С този Дявол и аз си мислех,че я смята за обсебваща,но тя пък ми каза,че никога не го е търсила сама,а все е е била в режим на очакване. Подредба за връзки - Page 2 617156 Егати мъжката психика Подредба за връзки - Page 2 642334


Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 21:50

Дяволът тук се показва по-скоро в чувствената си страна - не толкова обсебване, колкото чистото сексуално привличане. Той има и много чувствена страна.
Комбинация от Дявол и Маг показва освобождаване от привързаности и пристрастеност.

Той много я вдъхновява и очевидно разпалва, но по 6М и 8Ч е решила да напусне тази връзка.
Тя е била като откровение за него, но той ми прилича на земна зодия, която държи да обмисля първо нещата...

Кралица Жезли - 7Ж - Силата - Кралицата тук има силата да балансира нещата и момичето ще го направи за себе си, но дали ще има продължение връзката не виждам засега. Нейното желание е да го преодолее.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 22:20

La La,
благодаря ти и на теб.Много си права ,за това, че нейното желание е да го преодолее.Ама я гледам как на всички им намира кусури и не поглежда друг.Тя е земна зодия.Той е рак/10 назад,5 в страни усмивка /Мисля си ,че и тя не е наясно със себе,а и цялата история ми е адски интересна.Не издържам на изкушението да си навра носа усмивка /с нейно позволение,разбира се/.Тя е от типа жени,които казват ,,Ще си глътна телефона,но няма да го потърся."Но си мисля също,че при тях сексуалното привличане е голямо усмивка За него обаче нищичко не знам.Тя го смята за нерешителен ,пасивен и страхлив.Ама пак я привлича усмивка усмивка Сега пък ще кажа-егати женската психика Подредба за връзки - Page 2 642334
Подредба за връзки - Page 2 2919946403
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 00:02

А ето какво беше моето мнение:

Тя в миналото – за нея е било предизвикателство, в момента крие тайните си, желае да намери облекчение; Мисли го за много страстен мъж, а в началото – че той е една нова тръпка и поведението му е като чисто по детски; или че той физически иска контакт с нея (Не, самият контакт, а ЖЕЛАНИЕТО). Това, което й пречи е най-вероятно, че него го няма или се притеснява, че той вече е загърбил чувствата си и се е отправил към нови хоризонти. Другите смятат, че тя живее с общите спомени за съюза.
Той в миналото е осъзнал, че не върви по правилния път и има нужда от промяна; Разрушил е един стар модел.В момента е в период на съхранение на материалните ресурси с известно чувство на самота. Желание за постигане на вътрешен мир със себе си или иска свобода. Той мисли, че тя е изкусителка, тя го изкушава. В началото е смятал, че тя умее да използва словото си, комуникира добре, така да го кажем – успява на омагьоса публиката с думи. Това, което му пречи е че прекалено премисля и застива в мислите си. Останалите смятат, че нещо го е променило.

Кралицата Жезли показва самата нея, тя желае да отстои себе си и е достатъчно търпелива, за да се справи.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 10:15

Teya, аз си мисля по тези карти, че това между тях не само, че е приключило и за двете страни, ами и никога не е било нищо повече от секс. Тя явно иска да загърби отношенията и върви точно в тази посока. Силата накрая си точно това - разумът или по-точно волята надделява над животинските инстинкти.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 12:08

Вера,
благодаря и на теб за мнението.Такава страст няма как да е продължителна,а ако не си наложат контрол и да угасне няма да е добре за никого.Моето мнение беше,че по-специално тя ще си наложи самоконтрол и ще устои на желанията.То и да продължи/не казвам ,че ще/,пак ще си е само секс...и няма как да е друго.Всичките ми приятелки имат връзки Подредба за връзки - Page 2 2805025460 ,но тази е някак специфична.Ще чакаме и ще видим....
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 17:54

Тя:
1. Минало - Паж мечове
2. Настояще- Дявол
3. От какво има нужда/Какво иска – Жрицата
7. Какво мисли тя за него – Рицар П
9. Как го е възприемала в началото - Звездата
11. Проблеми/Страхове - това което пречи- 10П
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза – 2Ч

За него /в дясно/:
4. Минало- Колелото
5. Настояще- Отшелникът
6. От какво има нужда/Какво иска- 4Ж
8. Какво мисли той за нея- Императорът
10. Как я е възприемал в началото- Смъртта
12. Проблеми/Страхове - това което пречи- Кралица М
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза- ПАЖ Ж

15, 16, 17 – Асо Ч, 3 Ж,7 Ж
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 18:11

Това е подредба на моя приятелка.Ако можете изкажете мнение и след това аз ще кажа как аз го видях и накрая какво се е случило реално.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 13 2014, 17:01

И ,момичета,тук питаме отново за двамка.Тя гони кариера,той и е началник.Женен.Колодата е Колдовское Таро
ц.5Ж
За нея /в ляво/:
1. Минало-9Ж
2. Настояще-6П
3. От какво има нужда/Какво иска-ПП
7. Какво мисли тя за него-7Ч
9. Как го е възприемала в началото-10П
11. Проблеми/Страхове - това което пречи-ДМ
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза-АЖ

За него /в дясно/:
4. Минало-3Ч
5. Настояще-КП
6. От какво има нужда/Какво иска-Смърт
8. Какво мисли той за нея-Маг
10. Как я е възприемал в началото-Императрица
12. Проблеми/Страхове - това което пречи-7М
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза-10Ч

Общи карти (15, 16 и 17) - Бъдеще-РЧ Императора АП

Така като гледам тя мнооого обича звънът на монетите.Защитава своите интереси и тропа с крак и иска всичко.С тия 10П да не си е мислила в началото да живее с него Подредба за връзки - Page 2 617156 Сега смята,че той ще осъществи мечтите и.ДМ си мисля,че е тя-липсват и чувства.АЖ не мисля,че в случая е секс,ами страст за осъществяване на амбиции.
Той -3Ч-тривиалното,че е женен.Краля е просто това,че и е любовник или,че се отнася сериозно към нея?Вече в това тесте в Смъртта освен секс не знам дали мога да видя друго,ама все пак може и да иска промяна,защото му иде на ум ,че го мамят/по Мага/.В началото тя му е осигурявала комфот и секс Подредба за връзки - Page 2 2805025460 Май му пречи това,че вече си има определени планове за нея и неиска да се отказва.Другите смятат ,че е щастлив.

Императора си е той самият-влюбен и загубен.Няма да се откаже от нея.

Вие какво ще кажете? усмивка

Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 21:52

Картата на цепене е покъртителна! :sm38.gif: Тя в миналото е била така по-плаха, по-скрита, не се е правила много на голяма работа. Сега – като оня виц за митничаря :sm38.gif: :sm38.gif: :sm38.gif: Само иска да взема кешофица, надява се това да продължи и все повече да си взема. Тя мисли, че той е абсолютна будала, така се е нагласил, че живее в собствените си фантазии и е заблуден яко. В началото го е виждала като чичко-парчко, банкомат за източване. Притеснява се от някаква друга жена, дето ще я насече като краставица. Другите искат да я забухат май с жезъла по главата. Ядосани са й.
Той – започнал е човекът любовен триъгълник, сега се много материално облагодетелстван – хапва си, пийва си, угажда си, всичко си има; Но иска промяна и то много сериозна. Мисли, че тя е абсолютна измамница! В началото я е смятал за надеждна, но уви! Това, което му пречи е, че до сега си е правил някакви планове, ама те вече се сриват. Останалите мислят, че щастието му ще е кратко.
В бъдеще тя ще му се прави на влюбена, но той ще се държи малко по-сурово, ще с опита да си запази това, което си е негово….

Вие какво мислите? Нека да помогнем на Тея, подредбата е за брат й и една……… Ай, ще си замълча!  Подредба за връзки - Page 2 3311952119
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 22:13

Мерси,Вал мерси
Не ми стигат моите работи,ами и тоя паток го мисля.Тръгнал е като на заколение,от толкова с....ки грам мозък не му е останал.....


Последната промяна е направена от Teya на Нед Сеп 14 2014, 22:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 22:14

Подредба за връзки - Page 2 642334 Подредба за връзки - Page 2 642334 Подредба за връзки - Page 2 642334 Подредба за връзки - Page 2 642334 Подредба за връзки - Page 2 642334 Знам, знам.... Те попринцип мъжете са без мозък....
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 15 2014, 00:04

Внимавай,Вал,
някой може да ни съди за сексистки изказвания Подредба за връзки - Page 2 642334
Ама мен ме притеснява това АП накрая.Той докато му говоря,че го работят се съгласява с мен,ама като го духнее вятъра под чаршафите и забравя.И 7М си еосъществяване на планове.Не ми изглежда ,като да се сринат особено с асото.Той не е захапал въдицата ,ами върха на пръта чак.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 15 2014, 01:01

Сериозно е хлътнал по последните 3 карти. 

Тя...не видях чувства. В началото е имала някакви задръжки, но после е приела ситуацията. Страх я е от ядосана приятелка/жена. Има нужда от нов подход, може би. Объркана е по отношение на него - хем я привлича, хем я е страх, опасения, копнежи. В началото го е възприемала като женен, стабилен мъж, част от голямото семейство (фирмата). Останалите го виждат като нейна забежка.

Той в любовен триъгълник. В началото много я е харесал. Сега е по-сериозен, макар че КП обича плътските удоволствия. Той мисли, че го е омагьосала. Проблем му е всичкото това криене и шикалкавене. Другите са се насочили да мислят за семейното му щастие (от поясненията, които станаха ясни). Определено си личи, че е хлътнал, а нея я е страх от някакво отмъщение или намеса на друга жена.


Последната промяна е направена от Galanthus на Пон Сеп 15 2014, 04:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 15 2014, 01:32

Благодаря,Галантус мерси
И аз не видях по нищо да се отказва от нея.Ще съсипе всичко що е съградил.Гледам как се е оставил да го водят за носа и непрекъснато го приканвам да слезе на Земята....След време ще кажа как се развиват нещата,но за него може и да не са розови...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 15 2014, 01:42

Цитат :
6. От какво има нужда/Какво иска-Смърт
Тук се зачудих дали при него се прокрадва идеята, че трябва да сложи край, ама не му е присърце. Като нещо неизбежно.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 15 2014, 02:21

Отново благодаря,Галантус мерси  мерси  мерси
аз ако си прочела си мислех,че му се прокрадва тази идея,защото осъзнава,че го мамят.А и аз ,пък и всички близки не спираме да му говорим в тази насока.Но както казах,говорим си 3 часа по темата,той се съгласява.Като се срещне с нея на другия ден и отново се връщамее в първи клас.Къде му е акъла-уж зрял мъж....Даваш ми леки надежди,че може и да му влеем маааалко мозък усмивка
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 22 2014, 12:09

Карти за linjeri и бившият й Smile Хвърляла съм с Таро на 78 Врати

ц. Маг
За нея /в ляво/:
1. Минало - Луна
2. Настояще -
3. От какво има нужда/Какво иска -
7. Какво мисли тя за него - Слънце
9. Как го е възприемала в началото - ПЧ
11. Проблеми/Страхове - това което пречи - АсоЖ
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза -

За него /в дясно/:
4. Минало -
5. Настояще - Смърт
6. От какво има нужда/Какво иска - Глупакът
8. Какво мисли той за нея - Колелото на съдбата
10. Как я е възприемал в началото - РЖ
12. Проблеми/Страхове - това което пречи -
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза - ДамаП

Общи карти (15, 16 и 17) - ДамаМ - 7М - ДамаЖ

В миналото тя се е страхувала в тези взаимоотношения, притеснявала се е как вървят нещата. В момента тя е щедра към него, "каквото повикало такова се обадило", в тази карта както казва Тея има реципрочност - каквото получиш, това и ще дадеш. Linjeri желае да защити позицията си пред него. В началото го е мислила за чувствителен мъж, мил. Сега смята, че е егоист. Това, което й пречи е, че е започнала на ново... Останалите смятат, че трябва да се пази от него.

В началото той се е стараел тази връзка да потръгне по 8П. Или чисто си показва, че много е работел. В момента при него настъпва някаква промяна и той желае да започне нещо на ново, да се втурне без много да му мисли. В началото какво е мислил за нея, пада се РЖ – да не би да е имала друга връзка преди да започне да излиза с него, прясно да е приключила ??? Или че е пътувала ??? Сега си мисли за нея, че се е променила. Това, което му пречи е че е много колеблив. Другите мислят, че тя е стабилна жена или че му е любовница.

В общите карти има две кралици. Дали не си показва още 2 жени ??? Интересното е, че излязоха 3 Кралици в цялата подредба. Вие какво мислите Smile
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 22 2014, 12:43

Здравейте,момичета ето и моето мнение мерси


ц. Маг
За нея /в ляво/:
1. Минало - Луна-Страхувала се е ,че има крие нещо от нея
2. Настояще - 6П-сега иска да получава това ,което тя дава
3. От какво има нужда/Какво иска - 7Ж-иска да отстои позициите си,да отстои себе си
7. Какво мисли тя за него - Слънце-изяснили са и се неговите позиции
9. Как го е възприемала в началото - ПЧ-смятала е ,че е мил и я харесва
11. Проблеми/Страхове - това което пречи - АсоЖ-пречи и това,че все още изпитва страст към него
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза - 9Ж-че трябва да е внимателна и да се пази

За него /в дясно/:
4. Минало - 8П-полагал е усилия ,за да се получи тази връзка
5. Настояще - Смърт-нещата радикално са се променили
6. От какво има нужда/Какво иска - Глупакът -иска да се скочи с главата напред в нещо ново
8. Какво мисли той за нея - Колелото на съдбата-че живота и се е променил
10. Как я е възприемал в началото - РЖ-като ентусиазирана и страстна
12. Проблеми/Страхове - това което пречи - 2П-колебае се жонглира между дже връзки
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза - ДамаП-че се базира на удовлетворителен секс

Общи карти (15, 16 и 17) - ДамаМ - 7М - ДамаЖ
Тука пак си мисля,че той ,,мишкува" между две жени.Рисува си човека някакво бъдеще,което на него му изнася.
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 22 2014, 13:11

И аз искам някоя от вас да ми направи такава подредба може ли
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за връзки
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» обратни връзки в руните
» Подредба път
» подредба кръст
» Любовна подредба
» Още една подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: