Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за връзки

Go down 
+9
ivelina13
Вера
DeTe_Ha_Xaoca
Blackmoon
La la
Teya
ivotania
zvezdichka
Violet
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 22 2014, 12:43

Здравейте,момичета ето и моето мнение мерси


ц. Маг
За нея /в ляво/:
1. Минало - Луна-Страхувала се е ,че има крие нещо от нея
2. Настояще - 6П-сега иска да получава това ,което тя дава
3. От какво има нужда/Какво иска - 7Ж-иска да отстои позициите си,да отстои себе си
7. Какво мисли тя за него - Слънце-изяснили са и се неговите позиции
9. Как го е възприемала в началото - ПЧ-смятала е ,че е мил и я харесва
11. Проблеми/Страхове - това което пречи - АсоЖ-пречи и това,че все още изпитва страст към него
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза - 9Ж-че трябва да е внимателна и да се пази

За него /в дясно/:
4. Минало - 8П-полагал е усилия ,за да се получи тази връзка
5. Настояще - Смърт-нещата радикално са се променили
6. От какво има нужда/Какво иска - Глупакът -иска да се скочи с главата напред в нещо ново
8. Какво мисли той за нея - Колелото на съдбата-че живота и се е променил
10. Как я е възприемал в началото - РЖ-като ентусиазирана и страстна
12. Проблеми/Страхове - това което пречи - 2П-колебае се жонглира между дже връзки
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза - ДамаП-че се базира на удовлетворителен секс

Общи карти (15, 16 и 17) - ДамаМ - 7М - ДамаЖ
Тука пак си мисля,че той ,,мишкува" между две жени.Рисува си човека някакво бъдеще,което на него му изнася.
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 22 2014, 13:11

И аз искам някоя от вас да ми направи такава подредба може ли
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 22 2014, 13:13

Мога аз да ти направя,ако желаеш.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 22 2014, 13:25

Десинка, аз не мога в момента, не съм си вкъщи. Нека Тея да ти направи Smile
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 22 2014, 13:44

Да да блг
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 22 2014, 14:35

Карти за Деси мерси 78 Врати

ц. на 2Ч

За нея /в ляво/:
1. Минало - Обесен-трябвало еда бъдеш търпелива и да направиш саможертва
2. Настояще - ДЖ-мисля,че изпитваш страст и не се съобразяваш с другите много ,много
3. От какво има нужда/Какво иска - АЖ- искаш секс ,страст вежедневието
7. Какво мисли тя за него - 5М-че те мами снещо
9. Как го е възприемала в началото - Звездата-като някаква изпълнена мечта ,надежда,нещо хубаво в живота ти
11. Проблеми/Страхове - това което пречи - Смъртта-пречи ти това ,че е трябва да се простиш с някакви стари разбирания,да прежалиш нещо
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза - 9Ж-че трябва да си внимателна и да го държищ на разстояние

За него /в дясно/:
4. Минало - Кулата-случило се нещо неочаквано,което го е разтърсило
5. Настояще - 5П-чувства празнота ,нещо в тези отношения не го удовлетворява,чувтва се ненужен и самотен
6. От какво има нужда/Какво иска - ДЧ-иска жена,която да го обича
8. Какво мисли той за нея - ПЧ-че си мила,харесва те
10. Как я е възприемал в началото - 6П-че ще вложиш в отношенията ви толкова,колкото и той
12. Проблеми/Страхове - това което пречи - 9П-мисля,че си пада егоист или има още някоя Подредба за връзки - Page 3 617156
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза -2М-че е в задънена улица и не може да вземе рещение какво да прави

Общи карти (15, 16 и 17) - Умереност ВЖ 8М-Ох,тази Умереност и ВЖ как винаги ме тормозяяят усмивка -Отношения базирани на компромиси ,при това ти сама добре си го знаеш.Мисля,че поне един от двамата е женен и от там идва сковаността в тази връзка.Не винаги сте достъпни един за друг.Друго развитиемисля няма да ума ,това са ви възможностите за сега.
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 22 2014, 14:40

Благодаря ти Тея права си за нещата.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 22 2014, 15:31

Много ви благодаря момичета, наистина много сте прави за нещата, да мисля че наистина иска да лавира между две жени, но аз не искам да играя втора цигулка, да в началото наистина полагаше усилия до момента в който поисках нещо по-сериозно, той предпочете просто секс.Наистина е много колеблив, но не знам реално дали има шанс да вземе решение,но като гледам май не.Наистина доста пътувам и продължавам да го правя, за някой може да виждат в мен любовница, знам ли,но да, всички около мен искат да приключа с него завинаги
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 22 2014, 15:39

Деси, моето мнение много се покрива с това на Тея, но понеже ме помоли и аз ще напиша някои неща Smile
В миналото е трябвало да направиш жертва в името на нещо, трябвало е да се съобразяваш. Била си в застой. Обвързана си по ДамаЖ. АсоЖ – желаеш секс или като цяло нещо ново, нова тръпка да изпиташ. Мислиш, че те мами. В началото си смятала, че мъжът е надежден. Това, което ти пречи е, че нещо се е променило, нещата не са както преди. Останалите смятат, че трябва да се пазиш от него.
Той – в миналото му неочаквани събития, които са променили нещата около него или пък може да си показва страст…. Сега с тези 5П – чувство на самота. Желае някоя дама да се грижи за него. Мисли, че си много чувствителна, определено те харесва. В началото те е мислил за много щедра и мила отново. Може би не му се е променило мнението от в началото. Като цяло има хубаво мнение за теб. Това, което му пречи е, че иска да има всичко, но да си е сам. Т.е. да има връзка, но да не се обвързва сериозно. Останалите мислят, че е колеблив .
според мен общите карти показват, че взаимоотношенията ви ще са в застой и ни на пред, ни назад. А по 8М, че са ограничени поради някакви обстоятелства.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 23 2014, 15:51

Деси ето и моето мнение по темата макар, че съвпада с това на останалите :
ц. на 2Ч

За нея /в ляво/:
1. Минало - Обесен- В миналото си правила много компромиси в тези отношения, жертви , които са били само и само , за да запазиш отношенията ви. Била си в състояние, в което усещаш, че нещата не зависят от теб, че не можеш да промениш положението. Период на застой и пасивност е имало.
2. Настояще - ДЖ - Сега си борбена жена, изпълнена със страст, самочувствие и желание да постигне това каквото иска. ДЖ обаче , често показва любовницата или втората жена.
3. От какво има нужда/Какво иска - АЖ- имаш нужда от нови емоции, страст, секс и нещо, което да ти дава тръпка в ежедневието.
7. Какво мисли тя за него - 5М- мислиш, че той е постъпил нечестно с теб, че е груб, няма чувства и мисли само за себе си. Като цяло си му ядосана. 5м обикновено описва доста негативни чувства смесица от яд, ревност понякога....
9. Как го е възприемала в началото - Звездата- Той е бил за теб като светлина в живота ти, носеща ти нещо много хубаво, възлагала си големи надежди за вашите отношения.
11. Проблеми/Страхове - това което пречи - Смъртта- Имаш нужда от радикална промяна, но се страхуваш промяната да не е край на всичко между вас.
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза - 9Ж- Хората около теб мислят, че трябва да си предпазлива с него, да се отдръпнеш и да му нямаш доверие.

За него /в дясно/:
4. Минало - Кулата- В миналото се е случило нещо , което го е разтърсило и променило начина му на мислене. Той е искал да разруши нещата. Усещане за силен яд, разруха, а може би и страст.
5. Настояще - 5П- сега се чувства изоставен, самотен, чувства че е изгубил много и съжалява, усещане за сериозни проблеми в отношенията, усещане за празнота
6. От какво има нужда/Какво иска - ДЧ-Иска мила, чувствителна, кротка и обичлива жена.
8. Какво мисли той за нея - ПЧ- Мисли, че трябва да си оправите отношенията, да обсъдите нещата. Харесва те.
10. Как я е възприемал в началото - 6П- Възприемал е, че отношенията си се базират на това "давам ти това", "дай ми онова". Един вид отношения, които се базират на това кой колко е дал на другия. Отношения на условност и договореност. Приятелство също.
12. Проблеми/Страхове - това което пречи - 9П- и аз мисля, че е егоист и гледа първо на него да му е добре. Освен това си е самодостаъчен и не може много да споделя.
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза -2М- Смятат, че трябва да избере какво да прави и да реши да поеме по един или друг път, че в момента е сякаш на кръстопът и не може да вземе решение.

Общи карти (15, 16 и 17) - Умереност ВЖ 8М- Някак ми се струва нещата да останат в застой. Ще има компромиси отново. Но ВЖ мисля, че не си ти , а другата жена. Тя е мечтана и далечна за него и е невъзможно да са заедно. Това ще те води до нови страхове, притеснения. Но ти сякаш не можеш да се освободиш от тези отношения, макар и неудовлетворяващи те, затова ще търпиш това положение.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 01 2015, 19:03


Направих си отново тази подредба за 6м, ц на Справедливост
За нея /в ляво/:
1. Минало- Свят
2. Настояще-Звезда
3. От какво има нужда/Какво иска-Императрица
7. Какво мисли тя за него-6м
9. Как го е възприемала в началото-2ч
11. Проблеми/Страхове - това което пречи-Кула
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза-Глупак

За него /в дясно/:
4. Минало-паж п
5. Настояще-8ж
6. От какво има нужда/Какво иска-9ж
8. Какво мисли той за нея-2ж
10. Как я е възприемал в началото-10п
12. Проблеми/Страхове - това което пречи-6ж
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза-ВЖ

Общи карти (15, 16 и 17) - Бъдеще-3ж,7ч и паж чаши
Мисля че аз искам много повече по императрица, да съм майка и съпруга или поне важната жена.Мисля че той си е тръгнал завинаги,в началото всичко си е било наред, но после вече не.Страхове - с тази кула като че ли просто се притеснявам да започна на чисто а Глупака -мисля че за всичко и ясно че нищо не може да стане.При него явно има нужда да се пребори с някакви страхове по 9ж,но тези 6 ж които му пречат не ги разбирам много,че е прекалено самоуверен и това да му пречи,ли че се радва на временен успех.Но с тази ВЖ-има си човека връзка, а от общите заради пажа може нещо да се прави на влюбен.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 12 2015, 23:52

За linjeri:
1. Минало- Свят
Възприемала си го като нещо възвишено, нещо за което си мечтала много и най-накрая се е случило. Като някакъв идеал , сродна душа, човек с който общуваш добре.
2. Настояще-Звезда
В настоящето възлагаш още големи надежди, че нещата ще се оправят.
3. От какво има нужда/Какво иска-Императрица
Имаш нужда да си най-важната жена за него и да имате сериозна връзка.  Имаш нужда да обичаш, да се грижиш... и тн
7. Какво мисли тя за него-6м
Мислиш, че е продължил напред и няма връщане
9. Как го е възприемала в началото-2ч - Възприемала си връзката ви като хармонична, сериозна и че има взаимност.
11. Проблеми/Страхове - това което пречи-Кула _страхуваш се , че всичко е рухнало, че  това е края на всичко, че надеждите и мечите ти се разпадат  итн
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза-Глупак - Обкръжението ти смята, че връзката ви е била несериозна, че той е голям глупак и ти трябва да започнеш нещо ново.

За него /в дясно/:
4. Минало-паж п- Те е приемал като добър познат/приятел, човек с който му е било интересно да общува. Смятал те е за практична, спокойна и добронамерена.
5. Настояще-8ж- В настоящето се е случило нещо което е променило начина му на  мислене. Нещата са започнали твърде бързо да се случват.
6. От какво има нужда/Какво иска-9ж- Иска да  се дистанцира от теб и да се предпази от нещо, все още не е преодолял стари травми и смята, че е най-добре да не те допуска до себе си.
8. Какво мисли той за нея-2ж - Има противоречиви мисли, от една страна смята, че нищо не се получава и го изнервяш, от друга страна все още изчаква дали няма да се получи нещо.
10. Как я е възприемал в началото-10п - Като човек с който имат общи неща и са близки, добри познати. ( може тази карта да означава ако  учите или работите заедно или ако ти си семейна)
12. Проблеми/Страхове - това което пречи-6ж - Има проблеми със самочувствието. Мисли за нещо неангажиращо.
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза-ВЖ - Мислят, че си му тайна любовница.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 13 2015, 20:04

Благодаря ти.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 06 2015, 00:16

тея написа:
И ,момичета,тук питаме отново за двамка.Тя гони кариера,той и е началник.Женен.Колодата е Колдовское Таро
ц.5Ж
За нея /в ляво/:
1. Минало-9Ж
2. Настояще-6П
3. От какво има нужда/Какво иска-ПП
7. Какво мисли тя за него-7Ч
9. Как го е възприемала в началото-10П
11. Проблеми/Страхове - това което пречи-ДМ
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза-АЖ

За него /в дясно/:
4. Минало-3Ч
5. Настояще-КП
6. От какво има нужда/Какво иска-Смърт
8. Какво мисли той за нея-Маг
10. Как я е възприемал в началото-Императрица
12. Проблеми/Страхове - това което пречи-7М
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза-10Ч

Общи карти (15, 16 и 17) - Бъдеще-РЧ Императора АП

Така като гледам тя мнооого обича звънът на монетите.Защитава своите интереси и тропа с крак и иска всичко.С тия 10П да не си е мислила в началото да живее с него Сега смята,че той ще осъществи мечтите и.ДМ си мисля,че е тя-липсват и чувства.АЖ не мисля,че в случая е секс,ами страст за осъществяване на амбиции.
Той -3Ч-тривиалното,че е женен.Краля е просто това,че и е любовник или,че се отнася сериозно към нея?Вече в това тесте в Смъртта освен секс не знам дали мога да видя друго,ама все пак може и да иска промяна,защото му иде на ум ,че го мамят/по Мага/.В началото тя му е осигурявала комфот и секс Май му пречи това,че вече си има определени планове за нея и неиска да се отказва.Другите смятат ,че е щастлив.

Императора си е той самият-влюбен и загубен.Няма да се откаже от нея.

Вие какво ще кажете? усмивка

Тази подредба е от преди година . Сетих се за нея , че не съм давала ОВ усмивка
Е , тука историята е с география и е покъртителна .... Тя ... разказа му игрите отвсякъде ... загуби всичко , каквото беше градил. Оскуба го , като асенска гъска и води преговори с неговите врагове в работата. Той ... нищо , че се прави на голям мъж , вътрешно рони сълзи за нея .Иначе нещата , които и беше обещавал не й се получиха . Тя го отсвири , веднага щом разбра , че повече не й е от полза.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 06 2015, 01:58

Тейче, така им се пада на всички женени кръшкачи ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 06 2015, 03:18

Оф , недей , че нали знаеш и моята история...моето поне е любов ...ако това е оправдание Embarassed
И то тоз малоумник си заряза деца , всичко ... само да й осигури охолство ... такъв тъпак не съм виждала ...

Иначе , като премислям нещата тук 10П - направо си е гледала на него , като на касичка...7Ч - мислила го е за голям балък и фантазьор , да ти кажа...Той с тая Смърт си мисля , че е смятал , че ще зареже стария си живот и направо си е бил омагьосан от нея - Маг , прекланял и се е като на Императрица...чак сега схващам буквализма , който са показали картите.Напоследък ми прави впечатление , че някои неща наистина си ги казват съвсем простичко , пък аз съм търсила някакви сложни обяснения ... идея
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за връзки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за връзки   Подредба за връзки - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за връзки
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» обратни връзки в руните
» Подредба път
» подредба кръст
» Любовна подредба
» Още една подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: