Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бърза проверка на хората

Go down 
+16
galiusha
БабаВуна
Зуки
linjeri
lindaLI
Антония
DeTe_Ha_Xaoca
La la
oliv
CaPuHa
sugar6
Galanthus
Violet
Blackmoon
ivotania
zvezdichka
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
oliv
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 07 2014, 20:30

Шуг,не ме бива много но ще опитам мерси
Така като гледам подредбата си мисля,дали няма нещо от миналото му,което да го тормози и да му пречи,някоя тайна? Иска да направи нещо,но не му стигат силите,изморен ми се вижда има нужда от почивка, да успокои топката
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 07 2014, 20:34

Ами може и така да е,сигурно е изморен от голямото напрежение помежду ни,но вече съм го оставила на мира,да си почива от мен,исках просто да видя дали ще предприеме нещо,за да подновим отношенията си,ама явно няма.Мерси,Олив мерси
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 07 2014, 20:47

Чудя се нещо...6Ч на мен винаги ми показва среща, та в тази връзка си мисля дали пък няма да иска да се видите мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 18 2015, 11:48

Какво чувства? - 3Ж -някакъв ентусиазъм, но не е свързан с любов, или интереса му е на повече от една страна

Какво мисли - ПП - че трябва да се учи на разни неща нещо такова, или че не е достатъчно зрял
т
Как възприема ситуацията КП - Поправете ме, но в моите подредби този крал винаги излиза за влюбен мъж и то минал фазата на РЧ, някой който знае какво иска и с търпение си го постига.


Какво възнамерява да прави - Смъртта ???

Какво ще излезе накрая - Слънцето - нещо хубаво...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 30 2015, 11:38

какво чувства-6ч
какво мисли-Жрец
как възприема ситуацията-ПМ
какво смята да направи-4ч
какво ще излезе-3ч

мисля,че тук нещата клонят към едно хубаво приятелство сякаш
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 30 2015, 11:43

Или инцидентен секс :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 30 2015, 11:45

По кое виждаш,Тони секс по ПМ и 3ч ли?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 30 2015, 11:51

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Какво чувства? - 3Ж -някакъв ентусиазъм, но не е свързан с любов, или интереса му е на повече от една страна

Какво мисли - ПП - че трябва да се учи на разни неща нещо такова, или че не е достатъчно зрял
т
Как възприема ситуацията КП - Поправете ме, но в моите подредби този крал винаги излиза за влюбен мъж и то минал фазата на РЧ, някой който знае какво иска и с търпение си го постига.


Какво възнамерява да прави - Смъртта ???

Какво ще излезе накрая - Слънцето - нещо хубаво...

Нещата ми се струват добре тук- има потенциал....казах ли ти аз, че ще имаш емоции януари!

Хаа.. помня си прогнозата Бърза проверка на хората - Page 2 3465299449
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 30 2015, 11:53

sugar6 написа:
какво чувства-6ч
какво мисли-Жрец
как възприема ситуацията-ПМ
какво смята да направи-4ч
какво ще излезе-3ч

мисля,че тук нещата клонят към едно хубаво приятелство сякаш

аз мисля, че човека се страхува да действа...казва си просто познати, приятели...ама в крайна сметка ми се струва и на мен, че има потенциал за повече.
тегля ли 3 чаши- дава ми началото на любов, не знам защо така
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 30 2015, 11:57

И при мен 3ч ми е показвала началото на любов,най-интересното е,че и в друга подредба пак ми се падна за резултат 3ч явно има нещо тук...
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 30 2015, 12:21

3 чаши са леки,приятни отношения,които в повечето случаи завършват със секс,в момента той те проучва,изучава те,без ти да го подозираш, за сега не дава да се разбере това,още не се чувства сигурен,но мисля,че и приятелство ще има,но то ще премине в любовни отношения,в момента той е настроен повече да получава,отколкото да дава.След време пак си тегли три карти за развитие на отношения и там ще видим какво ще излезе.За момента това е нагласата му. мерси Някакво светкавично развитие не виждам,но има потенциал. мерси
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 01 2015, 12:23

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Какво чувства? - 3Ж -някакъв ентусиазъм, но не е свързан с любов, или интереса му е на повече от една страна

Какво мисли - ПП - че трябва да се учи на разни неща нещо такова, или че не е достатъчно зрял
т
Как възприема ситуацията КП - Поправете ме, но в моите подредби този крал винаги излиза за влюбен мъж и то минал фазата на РЧ, някой който знае какво иска и с търпение си го постига.


Какво възнамерява да прави - Смъртта ???

Какво ще излезе накрая - Слънцето - нещо хубаво...

Мисля, че те чувства като още една перспектива. Мисли за среща според мен. Възприема нещата егоистично, иска главно на него да му е готино; докато на него му е хубаво, всичко е ок! Смъртта тук показва страст и секс. Слънцето ще ти се проясни и ще ти стане ясно какво ще се получи.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 01 2015, 12:26

sugar6 написа:
какво чувства-6ч
какво мисли-Жрец
как възприема ситуацията-ПМ
какво смята да направи-4ч
какво ще излезе-3ч

мисля,че тук нещата клонят към едно хубаво приятелство сякаш

И аз съм на мнението, че става дума за приятелство. Но някак си има мнооого чаши. Той мисли, че момичето още е дете, с детско мислене, а той й е нещо като ментор и водач. Комуникация по интернет.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 09 2015, 21:18

Направиха ми тази подредба-
1-какво чувства о 5п-дори и обърната картата пак е кофти,тъжен ,самотен ми се струва
2-какво мисли-об СС- съдат мисля че ти дава шанс да си разрешиш някакъв проблем от миналото ,но обърнат май не иска да направи нищо по въпроса и остава нещата така както са в момента
3.как възприема ситуацията- ДЧ-тази дама дали няма чувства към нея или си мисли че тя е влюбена в него и това е
4.какво смята да направи- КС-не знам дали ще направи нещо,тово аби трябвало да задвижи нещата но в каква посока
5.какво ще излезе-4м-май ще се оттегли и изчезне ,може би за да премисли отново
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 10 2015, 00:53

linjeri, мерси

Тъжен, самотен, депресиран, но излиза от там или влачи това състояние от дълго време. Отлага проблеми, неразрешени въпроси - сякаш се е оставил на съдбата. Може наистина да харесва жената или да я вижда като дама Чаши - крехка, ранима, чувствителна. Нищо, като действия от негова страна, не виждам.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 10 2015, 04:26

Чувства се тъжен, изоставен, самотен, отчаян, но като че ли е било в началото това усещане по-силно, едно усещане за празнота, че нещо му липсва в тази връзка, усещане, че е недооценен.
Някак си отказва да преосмисли и осъзнае нещата. Отлага да вземе  решение, изпитва страхове , негативизъм. Не осъзнава къде е сгрешил. Но си прави равносметки и смята, че нещата не вървят, сякаш са обречени.
Смята, че тя го обича, че е мила, добра, романтична, нежна, чувствителна и я харесва.
Не смята нищо да направи. Забелязах, че когато има КС нещата се повтарят в един цикъл( както са сезоните) има промяна, но накрая се стига пак до същото положение. Цикличност на събитията. Той е оставил всичко да се развива от само себе си и не смята нищо да направи.
Като резултат може, ако има скарване да има някакво възстановяване, но в отношенията остава усещане за хлад, застой, дистанцираност. Отношенията им остават проблематични.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 10 2015, 08:12

Момичета много ви благодаря мерси За в момента единственото което прави е да възстанови комуникацията,но нищо повече, а за да потръгнат нещата трябва много повече, искат се действия за които още не е готов.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 17 2015, 18:15

sugar6 написа:
какво чувства-6ч
какво мисли-Жрец
как възприема ситуацията-ПМ
какво смята да направи-4ч
какво ще излезе-3ч

мисля,че тук нещата клонят към едно хубаво приятелство сякаш

нищо не се получи тук
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 17 2015, 21:20

Шуг и аз така мисля с тези 3ч накрая приятелски,като познати или само нещо неангажиращо, тези 6ч в началото може да показват че мисли за миналото и премисля и не вярвам да напхрави кой знае какво.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 17 2015, 22:28

Той споделя ли ,търси ли приятел у теб,на който да си излее мъката?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 17 2015, 22:34

преди бяхме приятели, споделяше ми доколкото можеше, понеже не беше от най-приказливите
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 07 2015, 11:37

Моя приятелка си пише с момче, поканил я е на среща, как мислите ще излезе ли нещо между тях
колодата е на 78 врати. Сякаш ще се появят силни чувства, но не виждам развитие при тях, пък и тя все още гледа към друго момче

какво чувства-6м
какво мисли-Сила
как възприема ситуацията-Влюбените
какво смята да направи-10м
какво ще излезе-5п
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 07 2015, 18:27

Цитат :
Направиха ми тази подредба-
1-какво чувства о 5п-дори и обърната картата пак е кофти,тъжен ,самотен ми се струва
2-какво мисли-об СС- съдат мисля че ти дава шанс да си разрешиш някакъв проблем от миналото ,но обърнат май не иска да направи нищо по въпроса и остава нещата така както са в момента
3.как възприема ситуацията- ДЧ-тази дама дали няма чувства към нея или си мисли че тя е влюбена в него и това е
4.какво смята да направи- КС-не знам дали ще направи нещо,тово аби трябвало да задвижи нещата но в каква посока
5.какво ще излезе-4м-май ще се оттегли и изчезне ,може би за да премисли отново
ОВ- нищо не се случи, резултата с тези 4м пълно мълчание и оттегляне
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 07 2015, 18:29

Шуг с тези 5п накрая -на единият ще му е много трудно в тази връзка, явно няма да е готов да продължи и честно не мисля че ще потръгнат нещата,но може и да греша.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 08 2015, 10:46

sugar6 написа:
Моя приятелка си пише с момче, поканил я е на среща, как мислите ще излезе ли нещо между тях
колодата е на 78 врати. Сякаш ще се появят силни чувства, но не виждам развитие при тях, пък и тя все още гледа към друго момче

какво чувства-6м
какво мисли-Сила
как възприема ситуацията-Влюбените
какво смята да направи-10м
какво ще излезе-5п

Чувства комуникацията по интернет и разстоянието между тях
Мисли че ще има трудности.
ВЪзприема ситуацията като среща и разговори свързани с любовта.
Като смята да направи ми е като нищо - 10 - края - нищо, 10 меч забити в земята - никакво движение.
5п ми излиза като това да продължават да поддържат отношения, ама това е бездомна и безпътна връзка.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 09 2015, 00:10

Подредбата е за приятелка и момче с което няма връзка-иска да знае как стоят нещата.
1-какво чувства-4м-засой,отдалечаване, май няма чувства,или ги прикрива умело
2 какво мисли-Асо ч-май си търси нова любов
3-как възприема ситуацията-4ч- май не я оценява реално, мисля че си мисли някакви негови неща,но те не са реални
4-какво смята да направи- паж меч- може и да реши да предприеме нещо,но това няма да им реши нещата
5- какво ще излезе-крал п -този крал не го разбирам, дали няма да реши да се държи зряло и да поиска обвързване
Моето мнение е,че май при тях няма да се получат нещата,поне за още известно време

Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 09 2015, 14:58

Решил е да търси нещо ново, вероятно лесно се отегчава или твърде много умува какво да прави. Ще се прикрива или в най-добрия вариант комуникация по интернет. Крал П е пън, това е опитът ми относно него - няма да си мръдне пръста общо-взето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бърза проверка на хората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бърза проверка на хората
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Бърза и показателна подредба за развитие

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: