Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бърза проверка на хората

Go down 
+16
galiusha
БабаВуна
Зуки
linjeri
lindaLI
Антония
DeTe_Ha_Xaoca
La la
oliv
CaPuHa
sugar6
Galanthus
Violet
Blackmoon
ivotania
zvezdichka
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 09 2015, 00:10

Подредбата е за приятелка и момче с което няма връзка-иска да знае как стоят нещата.
1-какво чувства-4м-засой,отдалечаване, май няма чувства,или ги прикрива умело
2 какво мисли-Асо ч-май си търси нова любов
3-как възприема ситуацията-4ч- май не я оценява реално, мисля че си мисли някакви негови неща,но те не са реални
4-какво смята да направи- паж меч- може и да реши да предприеме нещо,но това няма да им реши нещата
5- какво ще излезе-крал п -този крал не го разбирам, дали няма да реши да се държи зряло и да поиска обвързване
Моето мнение е,че май при тях няма да се получат нещата,поне за още известно време

Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 09 2015, 14:58

Решил е да търси нещо ново, вероятно лесно се отегчава или твърде много умува какво да прави. Ще се прикрива или в най-добрия вариант комуникация по интернет. Крал П е пън, това е опитът ми относно него - няма да си мръдне пръста общо-взето.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 09 2015, 20:55

Благодаря ти Галантус,вероятно ще е така, и аз си мисля че няма да се получи.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 23 2015, 13:47

sugar6 написа:
Моя приятелка си пише с момче, поканил я е на среща, как мислите ще излезе ли нещо между тях
колодата е на 78 врати. Сякаш ще се появят силни чувства, но не виждам развитие при тях, пък и тя все още гледа към друго момче

какво чувства-6м
какво мисли-Сила
как възприема ситуацията-Влюбените
какво смята да направи-10м
какво ще излезе-5п

Загаджиха се и момчето имало сериозни намерения към нея. Не знам тези 5п са ми доста съмнителни, но ще видим до края на годината как ще се развие връзката им
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 23 2015, 14:06

Влюбени +5П не символизира ли любовен триъгълник... Бърза проверка на хората - Page 3 617156
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 23 2015, 17:55

При него не знам дали няма някоя, но ме съмнява, докато при приятелката ми бившето й гадже още не я е забравило и може да и създаде проблеми.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 18 2015, 21:00

Момичета направих подредба за приятелка и момчето с което излиза,но нещата нещо зациклиха при тях и иска да знае какво да очаква.
какво чувства-5п- този май е доста депресиран нещо, или се чувства нещастен,може да не е преодолял минало,знам ли
какво мисли-Колесница- може би да предприеме нещо
как възприема ситуацията- паж ч-може и да направи нещо,жест, обаждане
какво смята да направи- 4м- това ми прилича на отказ, на отдръпване от това
какво че излезе -10 ч- е това би следвало да даде нещо положително,но нещо не ми се вярва
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 18 2015, 21:23

linjeri написа:
Момичета направих подредба за приятелка и момчето с което излиза,но нещата нещо зациклиха при тях и иска да знае какво да очаква.
какво чувства-5п- този май е доста депресиран нещо, или се чувства нещастен,може да не е преодолял минало,знам ли
какво мисли-Колесница- може би да предприеме нещо
как възприема ситуацията- паж ч-може и да направи нещо,жест, обаждане
какво смята да направи- 4м- това ми прилича на отказ, на отдръпване от това
какво че излезе -10 ч- е това би следвало да даде нещо положително,но нещо не ми се вярва

Има нещо неравностойно в тази връзка, но има и любов сякаш. А може би не е съвсем наясно какво иска този човек. Би искал нещо да направи, нещо да предприеме, но е прекалено пасивен. Тези 10 чаши накрая хич не ми се връзват и смятам, че си е някаква проекция.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 18 2015, 21:31

Благодаря ти Фрог,аз също мисля че този не знае май какво иска,а тези 10 ч доста ме объркаха,без тях съм сигурна че нещата няма да имат развитие,но дано да греша.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 19 2016, 20:49

Тази подредба ми е направиха за мен и мъж,който от скоро се появи .
1 Какво чувства- рицар ж
2 Какво мисли рицар п
3 Как възприема ситуацията- паж ж
4 Какво смята да направи 3п
5 Какво ще излезе -Колесница,доп СС
Да, вероятно може да ме харесва,мисли да се обажда,но ще действа бавно, с 3п има някакъв шанс да се получат нещата, но тази колесница -не знам дали не е разстоянието което ни дели и да не е буквално път,но честно казано мисля че няма да се получат нещата.Не знам този съд какво може да показва тук.СС го свързвам с миналото и се чудя дали заради миналото да не дам шанс на новото,не знам.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 30 2016, 20:34

Направих пак подредба за същият мъж -до момента няма кой знае какво развитие.
1 Какво чувства- 8п- може да полага усилия
2 Какво мисли Сила- трудности
3 Как възприема ситуацията- Колесница- има разстояние
4 Какво смята да направи 4ж- може и да предприеме нещо
5 Какво ще излезе -дама ч
Надявам се скоро да има развитие.
Върнете се в началото Go down
Shushi
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 297
Join date : 18.05.2015

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 01 2016, 13:11

CaPuHa написа:
Интересна е:

Бърза проверка на хората - Page 3 Jffbk3

Значение на позициите:

1. Какво чувства човекът

2. Какво мисли

3. Как възприема ситуацията

4. Какво смята да направи

5. Какво ще излезе в крайна сметка

Цепя на 8 Пентакли
1 - Асо Пентакли
2 - Императрицата
3 - 6 Чаши
4 - 8 Мечове
5 - Висшата Жрица

1 - по Асо Пентакли - желана съм, ценна съм му
2 - все хубави работи :sm38.gif:
3 - очаква разбиране от моя страна
4 - за в момента не може нищо да направи, възпрепятстван е, външни обстоятелства не му позволяват
5 - Висшата Жрица незнам как да я тълкувам
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 01 2016, 14:19

обича си те човека. мисля, че скоро ще ти сподели опасенията си от предната подредба.
Върнете се в началото Go down
Matti
Гост
Гост
Matti


Female Брой мнения : 119
Join date : 23.04.2014

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 18 2016, 16:24

Правя тази подредва за една приятелка, кяото има изнурителни отношения с един мъж вече 3 г. но към момента само на ниво приятели, платонически. Тя желае да имат и физически контакт, но той се хлъзга като риба. Тя се чуди желае ли я като жена или не.

1. Асо пентакли
2. Ако жезли
3. Колесницата
4. 10 чаши
5 Отшелника

Моето виждане по картите е, че той желание има, но си остава в сферите на фантазиите. Доволен е от тази ситуация, и не виждам никакъв импулс да я промени. Фантазира си наум за нея, но до там.

Моля да ми съдействате, че аз много нещо знам за тази история и да не влияя на разчитането на картите с това.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 18 2016, 16:28

той много добре знае, че има шанс и се чувства като победител. заради отшелника не смятам, че ще се стигне до нещо повече.
Върнете се в началото Go down
Matti
Гост
Гост
Matti


Female Брой мнения : 119
Join date : 23.04.2014

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 18 2016, 16:31

Artemiss написа:
той много добре знае, че има шанс и се чувства като победител. заради отшелника не смятам, че ще се стигне до нещо повече.

Благодаря, Арти, и аз така виждам нещата.

Но има ли желание към нея според теб? Плътско? Физическо привличане?
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 18 2016, 16:32

възможно е. ама след 3 години направо ми се вижда излишен самия въпрос.
Върнете се в началото Go down
Matti
Гост
Гост
Matti


Female Брой мнения : 119
Join date : 23.04.2014

Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 18 2016, 16:42

Artemiss написа:
възможно е. ама след 3 години направо ми се вижда излишен самия въпрос.

мерси

Е? Надеждата умира последна, тя все се надява, че той ще се престраши.

Благодаря още веднъж!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бърза проверка на хората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза проверка на хората   Бърза проверка на хората - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бърза проверка на хората
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Бърза и показателна подредба за развитие

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: