Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дявол 4 меча Влюбените

Go down 
+5
oliv
DeTe_Ha_Xaoca
Frog
Teya
woman22
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 15:23

уоман ,ако Вал не беше ти писала,дали щеше да получиш тълкуването си от някой.разбирам чее форум и си пишем,тълкуваме,питаме се.но често сме нападани от еднопостови,че никой не им тълкъва. В слъчая Вал не каза нищо лошо. всъщост всеки писал тук каза истината.
така е с форумите...има стари и нови...има и съобразителни новорегистрирани.


Последната промяна е направена от зуки на Пет Окт 24 2014, 15:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Violet
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 15:24

Благодаря, зуки мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 15:32

дано не изпаднем в полижение ,,начинаещи,средно напреднали и помазани,,...респект към един другфорум,които също си има главоболия
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 15:33

Валето избесня и заради многото паразитни въпроси. Първо - има секция за гости, където те имат право на два въпроса. Но щото тук се вижда каква анархия е всеки си прави каквото си иска. Може и да е нова, а може и да не е след като притежава Таро .

Но аз незнам защо, всеки път когато аз съм тук и назряват такива проблеми или се е случвало и преди мен и след като си тръгнах ???

Нося със себе си буреносните облаци хихихихих Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 642334

Незнам, ама игнора не работи , както Алекс каза, защото те стават все по-настоятелни и ето - отварят си теми, подминавайки темата за гостите. И това дразни. Вероятно всички ги е подразнило точно сега, когато има напрежение и затова може би Валето избухна.

Така е и в България - няма конторл и всички се саморазправят !
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 15:36

Само да кажа още нещо. Сега не е момента да се изпокарвате/ме, помежду си. Ето, има решение, надявам се скоро да има ефект !
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 16:00

Защо всички спамите? Само аз ли ще и отговарям на момичето по същество в новата и тема? Започна с молба за помощ, после се извини, аз не съм и видял въпроса своевременно, за да мога да и отговоря. Дано да може да го намери и прочете сега сред спама, който сте написали!:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 16:12

Дано да не го намери :sm38.gif: Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 642334
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 16:27

След като ми прескачат мнението, нямам намерение да отговарям.
И зуки, надяваме се да не го докараме до там да има секции за различно напреднали, така както начинаещите имат нужда от напредналите, така и напредналите трябва да са толерантни към начинаещите. А и се опасявам, че в секцията за Богопомазани ще бъде само taroman и ще му бъде скучно!
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 16:30

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 440471
Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 642334 Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 642334 Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 642334
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 16:33

Абе хубаво сте се подхванали, я си спамете тука колкото си искате, пък в другите теми давайте по същество!
Все едно чета един съвсем, съвсем друг форум.......
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 16:42

дявола е в болнични,но не спи,а мисли какво да направи ,като се завърне.това ми е тълкуването по картите,а какъв беше въпроса,че аз по темата...

тароман,грипава съм,но Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 2560441086
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 16:47

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 642334 Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 642334 Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 642334


В момента правим тийм билдинг Фроги Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 947743




Последната промяна е направена от БабаВуна на Пет Окт 24 2014, 16:52; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 16:49

Тъй ли му викате на скубането на коси вече Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 481290215


По въпросната тройка - човекът в момента прави избор между двама /две/ . Липсва ми картата на цепенето, затова съм лаконична.


Последната промяна е направена от Frog на Пет Окт 24 2014, 16:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 16:52

Мда, нали знаеш че най-доброто сплотяване е това да се сплотим срещу някой друг хихихииххи :sm38.gif:

Ся като ни навестят новите админи, ще изтрият темата , така че давайте , тук може :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 16:57

А бе въпросът е Какво мисли за нея, а не какъв избор ще направи !
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 17:04

да бе...
що да се затрие...
нека си имаме и ние -"Camera della Rabia" (Стая на стреса), с други думи стая на гнева...да блъскаме клавишите,но внимателно с тъча....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 17:06

ами дявола винаги има резервен ход...трети...
Vaya Con Dios
babe  Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 2452898414
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t646p210-topic
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 18:08

А какво мисли, тя ако знае какво и мисли мерцедес ще му купи....
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 20:30

Браво Дете, хареса ми коментара ти!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 21:24

Бабет, знаеш че не винаги картите казват това, което ги питаме. Коментирах това, което аз виждам по картите. В интерес на истината са доста интересни.
Днес гледах едни мои тегления от преди два месеца - задавам един въпрос за себе си и излизат 8 меча и Справедливост, задавам въпрос по обществена тема и пак излизат тези двете, задавам трети въпрос, за друг човек и хайде пак - 8М и Справедливост. Очевидно картите ми казват нещо и то не е много хубаво и това нещо изобщо не се отнася до другия човек или до обществената питанка.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 24 2014, 21:31

Е то така де, ама ние от къде да знаем дали на нея са й повтарящи карти...

Аз пък винаги се придържам по въпроса ...
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 00:15

Хубаво е да не се отплесваме от въпроса да... и аз го предпочитам тоя вариант, като не ми дойде нищо на ума еми... сори како ама няма да получиш отговора.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 00:51

хахахах, това беше добро! Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 642334 Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 947743
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 08:18

дете-без отговор,ама - нова тема ... ааа ? Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 826247 Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 1224881819


********************************


преди години в бгмама стана една дандания с новорегистрирал се.той беше все контра,на нас там,но си позволи доста груби обиди за един ден,три страници спам...и админите го изтриха ..но още помня какво каза-горе долу ''-наместо да се възползвате от свежата кръв....''- и имаше право.
тук също зацикляме в дневни питанки,на които аз не обичам да отговарям...мога да назова и имена,които са доволни от това ще им се обръща лично внимание...и все пак е така защото е безплатно, ако им се каже че това работиш,ко става -реват и мрънкат пред друг,саамия той не подозира че попада в тяхната мрежа....ласкатели-предатели...
*подчертаното е жив пример,нещо което се случи,и съм в подкрепа на приятелка която работи това,фрее,фреее-ма между нас си...*и да съм за гледане с пари...


Последната промяна е направена от зуки на Съб Окт 25 2014, 08:49; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 08:30

вал-темата сънища написа:
А аз тази нощ сънувах много, много, ама много лястовички. Като тия дето се мъчат да си строят гнезда по терасите ни Smile Бяха ужасно много, бяха влезли вкъщи и бяха покрили тавана и в двете стаи... Много птици, беше уау! Птиците май са на новина, но специално лястовички не знам...

зуки написа:
те ти булка спасов ден.

в случая,те ти Вал лястовици

те са вестители на пролетта,и са шумни,но без тях не бива пролет,но една птица пролет не прави...

в ленорман има карта 12.птици.има различни колоди на оракула,и птиците биват-сови,лястовици,и др.
едно от значенията и е грижи,проблеми,клюки,приказки,и интернет разговор-чат,скайп.

Вал,не исках да пиша като го прочетох,но днес реших че е добре да го напиша.Вкарала си се,допуснала си,поддала си се на интрига.имам предвид темата на уоман и трите и' карт.....


вал написа:
Благодаря, зуки мерси
Не съм смятала, че това са интриги, но се изказах мнението, може да е било по-рязко, но си го казвам, това не ме прави интригант. Просто се подразних от това, че някой, на когото съм отговаряла на картите, има, няма няколко часа по-късно, след като ново съчетание не му е изтълкувано си пуска нова темичка. Нещо, което смятам, че не трябва да се допуска по принцип! След като съм й направила забележка, тя доста грубо ме обиди и аз се поддадох на гнева. А отношение на taroman към мен беше изключително не колегиално и обидно, а и към всички останали, защото той говори освен за мен конкретно, използва множествено число.


ти не подкара спора.както казах ''еднопостови,и разумни потребители''-тея беше се изказала подобно мойто мислене-влизаш,разглеждаш,зачиташ се-и намираш мястото,все пак не сме аборигени,знаем какво е форум,с тематика и дал безадминството бол теми,че и нови......хубаво писала в въпроси и отговори,писала,или е доволна или не...ми нека си има и тема,може пък да си е развие...
все пак форума е така направен,е пък този който търси инфо теория ще намери. а този който иска да му гледат,има теми за тях,но ще се обърка ,защото е тема,в темата,и под тема на тая тема...сложно е .

тароман-не му се сърди.надявам се не бъдете врагове.
да ти кажа,а и на него исках да му го кажа-като го чета тия два дни,все си мисля че ме мъмри Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 262180 ,но то кой ли не направи намек Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 100361828 ...не казва лошо...но виждам себе си като адрес.предвид атмосферата тия дни тук.

всеки писал в нейната тема е прав.ТЕЯ не съм те прескочила мерси
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 10:53

зуки, теб общо взето няма за какво да те мъмря, ти си си широкоскроенаусмивка Даже сега си мисля, че перфектно би се вписала като секретарка в нечий офис. Надявам се да захапеш и идеята и скоро да ни пишеш вече от служебен компютър!усмивка За съжаление обаче не казваш от къде си и е трудно да ти се помогне по тази причина:sm38.gif: Обаче дали всеки писал в този форум е прав? Едва ли! Изхождам от японската мъдрост, ако има проблем, разреши го, не търси виновен! Има и други начини, като например чрез лично съобщение, където подробно могат да се изяснят нещата, особено между жени! След като на women22 и е изглеждало, че никой не може да и отговори или пък никой не се наема, нормално е да търси отговори. Защо трябва да и се влияе на самочувствието след като подхожда възпитано?усмивка А иначе преди да достигнем до белите лястовици, замисляли ли сте се за Слънцето, което дава светлина на всички, не в един-два лъча, а в безброй!усмивка  Т.е отговорите на въпросите, ако някой е наясно с картите, не би трябвало да има някакво ограничение. Това са правели и древните философи - общували са с хората по цял ден - безплатно! Раздавали са се!усмивка Използвали са ума си... Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 402149 А колкото до белите лястовици, на мен ми приличат на идващите снежинки, които като кацнат на балкона, не успяват да си направят гнездо и се разтапят! :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 11:17

taroman, ако уоман 22, бе подходила по начина, моля ви помогнете, защото искам да узная отговора на въпроса си, никога нямаше да се стигне до тази тема. Тя обаче веднъж го пише във въпроси и отговори, завоалирано под Какво мислите за тези карти, без самата тя да даде някаква идея. Видя, че на първия и въпрос аз лично и отговорих. Но честно казано в тези три карти, без такава на цепене, нищо не видях и подминах въпроса. После си е пуснала тема с този въпрос. Знам, че когато навлизаш в света на картите, понякога някои неща на теб ти се струват УАУ комбинации, но както ти казваш, тя можеше да пише лично съобщение на някого и да помоли да и се изяснят картите, пък ако ще да и кажат, че няма нищо за изясняване. Валантайн се подразни от това, че уоман 22 скрива идеята си да научи отговора на въпроса зад идеята да научи картите. Когато обаче учиш картите и някаква комбинация ти се струва странна или много важна за обсъждане, ти обосноваваш това, а не го постваш в отделна тема и айдеее, мишкииииииииииии да ви видя какво ще изровите от тая комбинация. Не така, taroman, така не е яко. Най-малкото можем да и нанесем такава вреда...знаеш го, съзнаваш го нали....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дявол 4 меча Влюбените
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Дявол
» Влюбените
» 6 - Влюбените
» Пирамида на влюбените

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: