Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дявол 4 меча Влюбените

Go down 
+5
oliv
DeTe_Ha_Xaoca
Frog
Teya
woman22
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 10:53

зуки, теб общо взето няма за какво да те мъмря, ти си си широкоскроенаусмивка Даже сега си мисля, че перфектно би се вписала като секретарка в нечий офис. Надявам се да захапеш и идеята и скоро да ни пишеш вече от служебен компютър!усмивка За съжаление обаче не казваш от къде си и е трудно да ти се помогне по тази причина:sm38.gif: Обаче дали всеки писал в този форум е прав? Едва ли! Изхождам от японската мъдрост, ако има проблем, разреши го, не търси виновен! Има и други начини, като например чрез лично съобщение, където подробно могат да се изяснят нещата, особено между жени! След като на women22 и е изглеждало, че никой не може да и отговори или пък никой не се наема, нормално е да търси отговори. Защо трябва да и се влияе на самочувствието след като подхожда възпитано?усмивка А иначе преди да достигнем до белите лястовици, замисляли ли сте се за Слънцето, което дава светлина на всички, не в един-два лъча, а в безброй!усмивка  Т.е отговорите на въпросите, ако някой е наясно с картите, не би трябвало да има някакво ограничение. Това са правели и древните философи - общували са с хората по цял ден - безплатно! Раздавали са се!усмивка Използвали са ума си... Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 402149 А колкото до белите лястовици, на мен ми приличат на идващите снежинки, които като кацнат на балкона, не успяват да си направят гнездо и се разтапят! :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 11:17

taroman, ако уоман 22, бе подходила по начина, моля ви помогнете, защото искам да узная отговора на въпроса си, никога нямаше да се стигне до тази тема. Тя обаче веднъж го пише във въпроси и отговори, завоалирано под Какво мислите за тези карти, без самата тя да даде някаква идея. Видя, че на първия и въпрос аз лично и отговорих. Но честно казано в тези три карти, без такава на цепене, нищо не видях и подминах въпроса. После си е пуснала тема с този въпрос. Знам, че когато навлизаш в света на картите, понякога някои неща на теб ти се струват УАУ комбинации, но както ти казваш, тя можеше да пише лично съобщение на някого и да помоли да и се изяснят картите, пък ако ще да и кажат, че няма нищо за изясняване. Валантайн се подразни от това, че уоман 22 скрива идеята си да научи отговора на въпроса зад идеята да научи картите. Когато обаче учиш картите и някаква комбинация ти се струва странна или много важна за обсъждане, ти обосноваваш това, а не го постваш в отделна тема и айдеее, мишкииииииииииии да ви видя какво ще изровите от тая комбинация. Не така, taroman, така не е яко. Най-малкото можем да и нанесем такава вреда...знаеш го, съзнаваш го нали....
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 11:41

Зуки,
аз съвсем не съм имала предвид теб ,че ме подминаваш мерси Това беше препратка към надменното изказване на тароман ,че НИ прескача без да НИ чете.Както казах аз не съм от много знаещите и често търся вашите съвети , но се старая да научавам нови неща .Говорейки в множествено число той обижда всички ,които не са помазани.Много съм съгласна с Детенцето мерси ,защото Уоман беше пуснала и друга комбинация .Детето ,Вал и Линда и бяха отговаряли.След това попита относно Обесен аз и Дете го изкоментирахме.Вместо ,ако Уоман се интересуваше наистина от картите да се включи ,тя просто пусна следващата си комбинация.След като няколко часа по-късно не и беше отговорено тя си пусна тема.ОК ,Нека да си я има и да я развива ,ама много се съмнявам.Аз се старая да винаги да се включвам и винаги отговарям на ЛС ,когато ме помолят нещо.Но тук не мисля ,че става въпрос за научаване на картите.За краткия ми престой тук виждам ,колко много има преструвайки се ,че учат просто да искат безплатно гледане.Не че имам нещо против тях ,аз им отговарям ,аз така или иначе за това пари не вземам ,ама те понякога прекаляват...
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 11:49

Жените си се раждате с женска хитрост, това на мъжете им е известно, но не им пречи!усмивка Казвам обаче, че женският бой и "скубането на коси" не са приятна гледка за никой, грозно е, а и е нещо напълно излишно. Ако искате таро да ви е истински полезно, трябва да се издигнете като Слънцето, което осветява пътя на всички, без значение кой какъв е! Умирането на егото е загатнато в главните аркани, т.е разсъждения от сорта на, коя е тази та да ни прави на глупави, не ви придържат като цяло в правия път!усмивка
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 12:31

Taroman,
не е имало скубане на коси! Беше невинна забележка, момичето реагира агресивно и по нормални обстоятелства аз реагирах защитавайки се и доста хора ме подкрепиха и ВИДНО са на моя страна и мислят като мен. Ти си подстрекател!!! Ти обиждаш! Ти си тоя с високото самочувствие! Никоя от нас не е имала претенции за БОГОПОМАЗАНА! Явно някъде е изчезнало кавалерството ти, щом открито ми се подиграваш и обиждаш! Това също не показва възпитание от твоя страна. Ако смяташ, че си вече на толкова high level, върви в Тибет и се посвети на фотосинтезата и си мисли, че синтезираш хлорофил!
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 12:54

Моля ви не съсипвайте всичко хубаво,което сте създали! Винаги съм харесвала приятелската атмосфера тук. Peace! Мола въ Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 1432381942
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 13:18


уоман22-

ти с коя колода теглиш карти(как мразя да се казва-хвърлям,мятам)
от кои книги се учиш,може да те насочим към книги,или теми.ако искаш потърси и сама,форума има прекрасна теория-било за уйет,за манара...а може би вече си видяла.

да,дете е много права,ние тук ''си знаем тарото''-в смисъл дава ме си сметка на кой отговаряме,и какво казваме.на непознат-сме предпазливи ''Най-малкото можем да и нанесем такава вреда...знаеш го, съзнаваш го нали....''







Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 13:20

ми така е,като съборят комшийската плевня,и плъховете плъзнат в къщата ти,нали oliv
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 13:27

Valentine, твоето мнение по никакъв начин не ме интересува, както и епитетчетата, които ми прикрепяте или това, че някой те подкрепя, заради криворазбрана женска солидарност :  :ps_ih: Момичето не е реагирало агресивно, реагирало е правилно - отговор трябва да получи в рамките на няколко часа, понеже такова е ежедневието ни, забързано. Ако не можете да и помогнете, поне не спамете! От много спам се налага да ви прескачам, главно теб и Teya и не виждам питания като тези на women22, скромни и издържани, правилни и ценни, понеже желае да достигне до истината на всяка цена. И още нещо, проявете малко самоконтрол и уважение, давайте си мнението, когато сте започнали да познавате първо на себе си. И не се самозабравяйте като тази desi gakova, която се опитваше да предсказва по интернет на мексиканци - потомците на ацтеките! Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 13:29

Ама Зуки, тя ако иска да учи щеше да учи, а не само да поства че дори да си прави теми !

Аз съм против даването на зелена светлина на много от участниците -паразитит тук !
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 13:37

бабе,тъкмо си на линия...смяташ ли че Л си мисли еротични работи.
дявола е легнал на легло,и е сам...вариант има,един телефон и викаш питащия,но няма време...и нуждата бива самозадоволена...
ми да,мислите му са в розови,като плейбойчета по мъжките списания...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 13:44

А така ли е станало Зуки, ми да напръскаме с препарати против плъхове фъс Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 1329947235
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 13:50

зуки, какво значение има в крайна сметка дали го познаваш някой или не, ако можеш да гледаш? Жена, която е с над 20 години опит с таро ми е показвала, че няма никакво значениеусмивка Както и за мен няма значение дали го познавам или не някой, на когото правя хороскопДявол 4 меча Влюбените - Page 3 402149
oliv, никой нищо не разваля, обаче повярай ми, това да знаеш и да казваш истината, е много по-важно от това да гравитираш към някой сайт.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 13:50

Ако питаш за въпроса на уоман22 , моето тълкуване е че ако  тя е питала за неговото мнение за нея, е че мисли че тя е страстна и гореща като дявола, но не е действена с 4 Меча,  а с Влюбените - Влюбените са под знака на Дева и я вижда като една истинска жена, всички черти на Девата /че не ми се пише/

Но ако пита какво мисли да направи той с нея отговора ще е че я желае много с Дявола, но в момента не действа с 4 Меча, а в бъдеще иска среща с нея - хубава и приятна .


Олив написа:
А така ли е станало Зуки, ми да напръскаме с препарати против плъхове фъс

Хихихих, супер си Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 698924
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 13:55

Не е така, връзката се разпада, няма никаква страст в нея. Сигурно това е и което безпокои питащата.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:01

да,бе да...с мляко ще ги напоим тези мили създания Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 2582547572

една дъвка: мерси


Последната промяна е направена от зуки на Съб Окт 25 2014, 14:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:02

Охх Тароман-чо Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 3465299449

Не ме намесвай мен че така през интернет ще извадя цялото твое романтично и сексуално минало, както и на това какво семейство си имал и защо търсиш място за забавление на безопасно място като инернет Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334

Чудя се, имаш ли приятели ? А приятелка или сваляш само тези от форумите че няма кой да ти се върже Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334

А майка ти и баща ти обичали ли са те ? Или май е имало Mad
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:08

Хм, тароман, айде да видим сега дали си правил секс през тази година Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334

Цепя на Колелото

Рицар Чаши, 5 Пентакли, 10 Пентакли


охххх хахахаххахахахахахах немога вече , охх тароман-чо, върви да онанираш другаде ..... Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:12

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 1329947235
Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334 Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334 Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334 Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334 Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334

с това поведение, не се учудвам
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:15

БабаВуна, аз съм си Ок и не говори за мен все едно се познаваме!Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 402149 Имал съм от всичко по много, достатъчно за 3 живота!усмивка И в Благоевград съм вършал и във Варна...имам много за разправяне!усмивка Ти за мен не се кахъри!:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:20

Противни сте и сте невъзпитани!усмивка Вие и за гледачки на обикновени карти не ставате, камо ли на таро! Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:22

Аааа знам че вършееш навсякъде, по интернет, сума ти момичета се оплакват че яко си вършал хахахаххахахахахаха виж кожичка дали ти е останала от сухото вършеене Да ти кажа ако се протриеш че има антибиотик за бързо заздравяване. Милия ми той ... Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:24

Явно и в 3те си живота е развивал предмишницата....
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:25

Тароман, внимавай да не си навлечеш дълбока карма с това самозадоволяване. Все пак функцията на мъжа е да опложда жени, това твойто е ГРЯХ !
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:26

БабаВуна, ти гледай как ще си отгледаш детето, че никак не те виждам да се справиш! Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:27

Ако ние сме противни, ти си още по-противен! НИКОГА не закачай хората на темата децата им! Падаш изключително ниско! Когато имаш ДЕЦА, ако изобщо някоя ти пусне да й направиш, ще осъзнаеш колко важни са за един родител!
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 25 2014, 14:30

А бе ти изобщо ще можеш ли дете да си направиш, сигурно като видиш женско и свършваш при мисълта за ибани Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334 То до важните органи неможе и да стигне Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334 Изсипваш го преди дори да е влезнал баце Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 642334
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дявол 4 меча Влюбените   Дявол 4 меча Влюбените - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дявол 4 меча Влюбените
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Дявол
» Влюбените
» 6 - Влюбените
» Пирамида на влюбените

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: