Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 23:04

И аз мисля,че няма да се обади,наскоро Справедливостта ми показа не като отговор
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 23:22

Да, Шугър и на мен показва Не, а СС-да !
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 23:28

В моята подредба цепих на СС.Това значи ли-да,да му честитя рождения ден???
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 23:31

Скарлет, секцията за гости е тук :

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/f49-forum

Имаш право на два въпроса.
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 23:41

Не съм гост,регистрирах се,защото стига съм чела вече,практика ми трябва.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 23:48

Благодаря момичета за разяснението, като мине периода ще дам ОВ.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 00:11

Вера написа:
Питах как ще се развиват отношенията й с този човек, паднаха се:

Слънцето (об.) - Крал мечове (об.) - 9 мечове
Те момичетата вече са коментирали, но и аз това виждам - няма комуникация между тях, някак е замъглена реалността. Нито им е комфортно един с друг, нито се разбират, не говорят на един и същ език. Но може това да е, което тя вижда като общо с предишния си партньор :sm38.gif: По 9 Меча дори желание няма. Освен ако тя не е по екстремните преживявания и да обича страха от отхвърляне...


Цитат :
не търси връзка с този човек, а да разбере защо открива странни сходства между него и починалия й мъж.
2 жезли - Страшният съд (об.) - 2 чаши (об.)
Тя се опитва да се освободи от енергията на миналата връзка, но не успява, твърде е дълбока. И просто проектира навън. Все още го търси - не е приела, че вече го няма.
И на мен маковете ми напомнят всяка година за любим, който си отиде твърде млад...
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 00:22

Вера написа:
БабаВуна, права си, че хората са си такива, но при мен лошото е, че аз много рядко получавам обратна връзка и явно поради това ми липсва повече увереност. А и не обичам да съм вестителя на лоши новини усмивка
Аз тълкувах обърнатото Слънце като мимолетна радост

Баце, на теб ако ти липсва увереност , аз трябва да се заровя в миша дупка значи. А бе тук всички те издигат в култ, тя увереност нямала .. Ти се превръщаш в светилото за Таро в България и казва че нямала увереност ... Въпроси и отговори 5 - Page 7 1329947235

Както и да е, относно Слънцето, някак си като е обратно немога да го приема като мимолетно а по-скоро като ахаа да изгрее, ама неможе, и така се опитва ама пак неможе - разбираш ли ме? То най-важните й карти за раздвижване, промяна, разяснение - всичко й е обърнато ... т.е. там нищо не се случва .

А относно вестителя, тя сама е избрала да дойде при теб. За добро или лошо е дошла и трябва да приеме. На такива им казваш че това е бъдещето и че няма какво повече да кажеш и това е, това казват картите и ти няма как да го промениш и спираш. Иначе рядко са хората които понасят истината макар и болезнена.

/малко разводних въпроса, надявам се да не се е превърнал в спам/ мерси
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 00:39

Вера,
точно ти не знам как се чувстваш неуверена и аз като Бабчето ще кажа , че пред теб сме пионерчета :sm38.gif: Аз обратна връзка рядко получавам дори и от приятелите си ,та не ме учудва нищо...
За преповтарянето на подредбите си ме разбрала съвсем правилно какво имам предвид мерси
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 00:43

Линжери,
по Справедливост решението му е окончателно и не подлежи на обжалване , а и е карта която отговаря с НЕ.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 07:10

Скарлет,щом искаш да практикуваш защо не се включиш и ти в тълкуванията ?мерси От опит глава не боли Въпроси и отговори 5 - Page 7 402149
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 08:18

Ами включих се,но моите карти всеки ги подминава.Доста нелюбезно посрещане.SmileМоля все пак някой да си каже мнението по тях,че днес е рождения му ден а аз незнам да го поздравя ли или не.
2М 6Ч 5П. Ц-СС
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 08:28

Ами ще е добре все пак да даваш мнение като постваш подредби, все пак се учим една от друга.Ако си прочела внимателно, Баба Вуна ти писа,че СС дава да...Всеки е добре дошъл мерси
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 08:37

Скарлет на всеки се е случило да не му дадат мнение по картите.  
5п Сякаш се почувства загубатаб,  която е имал. Ще му бъде напрегнато по 2М. Носталгия за отминали събития,  които са с хубави емоции. 

Ако решиш да го поздравиш,  ще го върнеш назад в миналото.  Ще се появят носталгични чувства и емоции.
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 08:43

Ами аз мисля че ще го върна към дилемата която стои между нас,но ще му стане мило и приятно заради миналото,а 5П-незнам -това е невъзможната любов между нас.Незнам как да я вържа с останалите карти,или може би ще се убеди че наистина това между нас не е възможно.А СС-прошка ще ми даде,или ще мисли че аз му я давам.
Това е моето тълкуване,писала съм го след въпроса ми,явно не сте го видяли.
Благодаря ти Марина за отговора! мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 09:01

skarlet написа:
2 меча 6чаши 5пентакли
Цепя на Страшен съд.

Според мен картите показват да честитиш. Ще си спомни за теб като за голяма отминала любов...ама да ти кажа май не е съвсем отминала, ще го развълнуваш
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 09:02

skarlet_01, според мен ти много добре си си усетила и сама картите, може би и заради това не ти отговарят останалите. Имаш някакъв крехък баланс и примирие към момента, което трудно сте постигнали. Ако го поздравиш, ще го разбере като мил жест и ще му стане драго, но след това ще последва съответно и чувството за самота и тежест заради това, че не сте заедно. Аз поне така мисля. Да го направиш или не зависи от теб, картите ти показват само какво можеш да очакваш.

La la, благодаря и на теб за коментара мерси Тя жената днес ме закопа допълнително, като рече, че когато имала обратна връзка, която тя била убедена, щяла да е различна от предреченото от мен, щяла да ми пише, защото щяло да бъде важно за мен, ако искам да се занимавам по-задълбочено с таро :sm38.gif: Не, че съм очаквала нещо различно, но просто за пореден път се убедих, че със случайни хора няма смисъл да се занимавам с таро, защото 99% от тях още не са узрели за това. Иначе за Слънцето обърнато стигнах до извода, че става дума за тоя тип фалшива позитивна настройка, дето не виждаш нищо друго освен това, което искаш да видиш, но си мислиш, че си много просветен. Тази жена ми звучи така, сякаш си живее в някакъв неин си свят и никакви факти не могат да я разубедят, че слънцето не изгрява от запад. Съжалявам за offtopic-а...
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 09:22

Благодаря за мнението ти Вера,обичам да те чета! Имам един въпрос за картата на цепене.Как я тълкувате,като скрито влияние или нещо друго?Какво точно означава тя?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 09:35

на мен тя ми задава посоката на тълкуване на теглените три карти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 09:51

На мен също понякога ми дава отговор на въпроса
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 10:04

При мен зависи как ще си усетя картите на момента ,но най-често ми е отправната точка.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 10:28

При мен най-често показва какво всъщност има предвид питащият като задава въпроса, каква е истинската причина да пита. Или просто е като обобщение на цялата тема. Примерно, питам нещо за работа, картата на цепене е 8 пентакли.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 10:38

Благодаря ви за отговорите!
А откъде започвате да тълкувате трите карти.Има ли правило,от първата от средата за да ги навържете в едно изречение,което има съществително,прилагателно и глагол?Коя карта поред какво означава за вас?Последната би трябвало да е резултата.Обобщаващата карта.Изключвам стандартното минало,настояще и бъдеще,това е ясно.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 10:43

Аз не съм най-големия капацитет но знам,че при 3 карти се тълкува от ляво на дясно. А иначе както ги усетиш нещата, ако ги усетиш от средата да тълкуваш,значи така трябва. Нека другите да кажат,те са по-опитни мерси
Въпрос: Ще има ли среща между мъж и жена до края на тази седмица
10Ж/АсоЖ+6Ч+РП
Желанието,искрата я има,обаче с този РП накрая май няма да е тази седмица.Нали се слави като бавно действащ
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 11:01

Срещата ще се отложи заради ангажименти на единия-това по 10Ж,мисля.Ще се състои но по късно.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 11:05

Благодаря Скарлет и аз така си мисля мерси Ще дам ОВ
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitimeСря Ное 12 2014, 11:08

И аз не съм от най-опитните , но рядко ги тълкувам много подредено.За това и понякога се изказвам така че малко трудно ми се разбира :sm38.gif: Гледам ги като обща картина

Маслинкеее, съгласна съм че с тоя туткав рицар накрая няма да ги огрее до края на седмицата.Той доооокато се наааакаааанииии....А и с тези 10Ж си има работа
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 7 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: