Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
АвторСъобщение
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 22 Icon_minitimeПет Дек 05 2014, 08:19

sugar6 написа:
Декември в емоционален план?
ц.Смърт/Император+Императрица+СС
някакви промени ме очакват,ама тук Им-р и Им-ца не мога да си ги обясня,ще премина през тези състояние или показват мен и конкретен мъж?Накрая с тоя СС ще има възраждане на нещо,някакво събития ще се случи
подкрепям Блекмуун. само че може да не е точно декември, защото са все големи аркани, а те са бавни. въпреки, че СС обикновено ми е давал събития в близко време.
преди време Зуки ми беше теглила подобни карти.
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t802p720-topic#31025


Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 22 Icon_minitimeПет Дек 05 2014, 15:26

sugar6 написа:
Декември в емоционален план?
ц.Смърт/Император+Императрица+СС
някакви промени ме очакват,ама тук Им-р и Им-ца не мога да си ги обясня,ще премина през тези състояние или показват мен и конкретен мъж?Накрая с тоя СС ще има възраждане на нещо,някакво събития ще се случи

Може би Император+Императрица ще си емоционална, но ще се опитваш да го прикриваш като се правиш на строга и студена. СС - може да се връщаш към някакви стари неща и да си изясняваш ситуации.... Смърт и СС в някаква степен ти се припокриват - някаква промяна, прочистване на старото, за да се роди новото....
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 5 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 22 Icon_minitimeПет Дек 05 2014, 17:00

Днес и тук ще се разпиша... Smile 
Приятелка ме помоли за тегля карти за нея и мъжът, когото обича. Не са във връзка. Тя му е признала, а той е отклонил темата Rolling Eyes

Какви са неговите чувства спрямо нея?

Висшата жрица (+ Асо пентакли, само падна) - 10 пентакли - Влюбените

Според мен той я приема за дар Божи и той не е безразличен, но го крие. Мисля, че ще ѝ предложи да станат двойка  Въпроси и отговори 5 - Page 22 904684


Стори ми се интересно това, че Асото само се изплъзна Въпроси и отговори 5 - Page 22 617156
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 22 Icon_minitimeПет Дек 05 2014, 17:11

Miss Bloom,
не искам да хвърлям в джаза, така че казвам че не съм сигурна, но все пак ще си кажа мнението
Висша Жрица + Влюбени ми изглежда все едно има друга жена и се колебае между приятелката ти и още една жена (Но ако има друга жена, те нямат физически контакт).
Въпреки всичко АсоП говори за стабилни взаимоотношения
Може и да има чувства.. Но ме съмнява, че е обвързан и крие от нея....
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 22 Icon_minitimeПет Дек 05 2014, 17:14

Че я харесва спор няма,но ми се струва,че мъжът не е свободен...не знам 10п+Влюбените ми се струва,че има намесен още един човек,че е семеен,твоята приятелка познава ли го добре,а пък и има причина той да отклони темата.Дано да греша,нека по-опитните момичета да си кажат мнението,ама аз така ги виждам картите...
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 5 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 22 Icon_minitimeПет Дек 05 2014, 17:19

Мис ,
мисля че човека изпитва някакви чувства към приятелката ти , но е обвързан /семеен/ и за това отклонява въпроса . При това АП не е за приятелката ти , а за другата връзка т.е. стабилна е .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 22 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 22 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: