Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
АвторСъобщение
AlexD
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 18:55

Жена чака обаждане от мъж до края на тая седмица. Ще има ли такова?

Цепи на 4 меча

Крал Жезли- 8 пентакли -Кралица Пентакли


4 меча дават един оттеглил се човек, който по 8 пентакли се е отдал на учене за изпити. Очаква се от нея да прояви разбиране и да бъде широко скроена / Крал Жезли/, разумна и подкрепяща /Кралица Пентакли/. Доколкото въпросът е зададен като потенциално действие / обаждане/ -би ми се искало да тълкувам Краля Жезли като надежден и все още ентусиазиран партньор в ситуацията, а Кралицата Пентакли като грижовност, желание да не занемаряваш отношенията напълно.
Бих дал с известни резерви един отговор "да".

Но понеже мълчанието на господина е притеснително все пак - съм направил и Жрица.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 19:15

А бих казала Не, Краля е зяет с работа и Кралицата ще си остане с чакането
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 19:17

Ще поиска ли среща до 1м-ц на Кула,дама ж, 3м,9ч- кулата показва някакъв отказ от илюзии, нещо ,което се променя, дамата съм аз вероятно,но 3м има някаква болка и тези 9ч не знам дали ще има покана,има шансове но май трябва да се справи със своята болка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 19:45

Алекс- цепенето на 4 меча ми показва някакво състояние на приключило положение. Поне за момента. Долните карти ми показват, че хората е възможно да градят нещо заедно, има предизвикателства пред които да се изправят. Но май положението за сега ще си е застояло....макар, че ДП в крайна сметка е винаги доволна...не е окончателно приключил контакта, макар, че по 4 м изглежда така
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 19:48

linjeri написа:
Ще поиска ли среща до 1м-ц на Кула,дама ж, 3м,9ч- кулата показва някакъв отказ от илюзии, нещо ,което се променя, дамата съм аз вероятно,но 3м има някаква болка и тези 9ч не знам дали ще има покана,има шансове но май трябва да се справи със своята болка

Линжери, за съжаление ми се струва, че ще останеш доста разочарована тук. Има друга жена в живота му. Не ми се струва заинтересован от теб
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 19:52

Благодаря ти Линда,до колкото знам няма, още преживява дълга връзка,но може и да не са ми казали всичко.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 19:55

Алекс ,
по твоя въпрос бих казала ДА , но не сега.Преди време Линда беше казала , че  ДП на последна винаги е доволна ...Сега Кралят се е оттеглил заради своята заетост , но ДП е винаги толковаааа самодоволна ....

Линжери ,
по твоят въпрос мисля отговорът е не . Ще чакаш със свито сърце и изпълнена със собствени емоции.Още мисля Кулата казва не .
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 19:59

Благодаря ти Тея, е като не стане с него,ще се появи друг усмивка
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 20:15

Lin, тоя случай не е оня случай бре :sm38.gif: Оня сме го пуснали до декември да си решава психологическите дилеми и да надскача себе си, ако изобщо реши да си дава тоя зор. Ще го намина към декември за месечна подредба. Все още ми е любопитно дали ще ти се оправдае оптимистичната прогноза, че има още да се случва там.

В случая питаме за друг мъж. С когото е рано да приключва нещо, което дори не е започвало - знаят се само от месец. Нямат дори сериозни конфликти. И човекът наистина е зает с изпити. Проблемът, тревогата й идва от там, че е млъкнал по много странен начин, т.е.изцяло. Колкото и да учиш, пък 5 минути да нямаш... И това я копа. Твърде крайни са границите: от заливането нон стоп с чувства, емоции, цветя, вечери, всичко по учебника нали... -до пълен вакуум, мълчание, нула, увисване в пространството, безтегловност, нищо, черна дупка.
Та всеки нормален човек ще го загложди отвътре какво и що.
Пита се дали всичко не е било ден до пладне.
Пита се да няма нещо друга жена, алабала...
Пита се може ли да има някакво доверие...

Жрицата и тя им дава едни такива отговори...ще стане, все някога ще стане, нещо... Smile


Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 20:25

добре Въпроси и отговори 5 - Page 12 402149 , аз не знам не знам за кой става дума, просто се вижда застоя по 4м...предполагам пак ще се чуят по някое време..не знам дали до края на седмицата..4 м може малко повече да продължи...не виждам друго по тези карти или да има друга, все пак те отговарят и за това, за което сте питали


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Ное 17 2014, 20:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 20:34

Ако ти се занимава - кажи ми мнението си по Жрицата им :-)
Колебая се как да тълкувам Отшелника като отговор на Жрицата накрая.

Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 21:05

lindaLI написа:
woman22 написа:
[

а как бихте тълкували тази подредба? Питам дали ще имам любовни отношения с него? Цепя на 7 чаши ( илюзии?) Колелото на съдбата Дяволът и 4 пентакли
 първите 2 карти в комбинация в мойта книга пише, че е период за опознаване, 4 пентакли е сила, контрол.
мерси мерси мерси

Не...за съжаление, не виждам почване на любовни отношения...макар, че ти много, много силно го желаеш.
Поне в близките 6-7 месеца не виждам

Благодаря ЛиндаЛимерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 21:09

linjeri написа:
Ще поиска ли среща до 1м-ц на Кула,дама ж, 3м,9ч- кулата показва някакъв отказ от илюзии, нещо ,което се променя, дамата съм аз вероятно,но 3м има някаква болка и тези 9ч не знам дали ще има покана,има шансове но май трябва да се справи със своята болка

Според мен по-скоро не. Има някакви колебания
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 17 2014, 21:11

Благодаря ти
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 14:34

Момичета според вас тези карти дали сочат окончателна раздяла?
ц.Слънце
Жрец,Смърт,Колесница-с колесницата на последна сякаш да,продължаване напред,но сам,определено картите сочат край
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 15:10

Да. Край си е. Слънцето би трябвало да види "светлината в тунела" от раздялата. А Жреца- чисто и просто да прости. Но дотук.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 15:18

един вид да простиш,да приемеш промяната и да продължиш напред ако ги разглеждаме от този ъгъл..хм интересно,ще видим как ще се развият нещата...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 16:24

Имаш и една Смърт, която ти дава личностна трансформация или поне обещанието за такава. И една Колесница, която при определени изпълнени условия Слънце -Жрец / Слънцето се смирява, за да прости/ -може да те изкара победител по Колесницата. За теб самия победител най-вече.

Върнете се в началото Go down
promod
Гост
Гост



Female Брой мнения : 159
Join date : 28.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 21:31

Отново моля за помощ в тълкуването на следната подредба. Понеже става дума за братовчедка ми, иска ми се професионално и по-опитно мнение от моето. Много ще съм благодарна, ако ми помогнете. Питам дали ще има любовна връзка с Г-на?
Карта на цепене 4 меча. Падат се : Звездата Отшелникът 9 Чаши

Благодаря !!!
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 21:45

Според мен не би трябвало. Но никога не се знае, знае ли се. 4М почивка, Звездата по-скоро като нейната надежда, че ще има нещо, Отшелникът твърдо НЕ, 9Чаши много емоции, но те не винаги водят до това което искаме...


П.С. АлексД, подписа ти е един път, ако можеше да му гласувам плюсчета вече щеше да имаш поне 10 Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 21:52

Някак си не виждам връзка,някой от тях 2-та още ближе стари рани от минала връзка,на мъжа си му е добре сам,така го устройва
Върнете се в началото Go down
promod
Гост
Гост



Female Брой мнения : 159
Join date : 28.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 22:26

Благодаря. Искам само да ви споделя, че аз и гледах преди 3 дни и се падна по-скоро ДА. Обаче, тя взе днес да ми мрънка,:''гледай ми пак, моля те, айде де, да се убедим..." и аз и теглих отново. Сега, на кое теглене да вярваме?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 22:28

първото най-вярно е показало
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 22:31

Пусни и първите карти, Promod!
нека ги видим и тях усмивка
Върнете се в началото Go down
promod
Гост
Гост



Female Брой мнения : 159
Join date : 28.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 23:01

La la написа:
Пусни и първите карти, Promod!
нека ги видим и тях усмивка

Дано да не стана нахална...Изтеглих: Крал мечове 4 меча Колесница. За мен е по-скоро да. Или се лъжа?! Обаче не помня картата на цепене.
А иначе на така зададен въпрос, дали ще имат връзка, може ли да се види дали Г-на има чувства , симпатии и т.н. Или картите си дават отговор само на въпроса?
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 23:13

Promod, Крал Меч е много решителен човек и тук специално не само е решил, но и ще действа. Той обвързан ли е? 4 Меча ми излизат понякога, когато трябва да се крие връзката.
Очевидно има някакво затишие сега по 4 М, но съвсем скоро, до седмица, тя ще знае дали той иска тази връзка или не - ако това е решението му, няма начин да не се разбере съвсем скоро.
Върнете се в началото Go down
promod
Гост
Гост



Female Брой мнения : 159
Join date : 28.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 18 2014, 23:17

Благодаря ти Ла лаSmile Той до скоро е бил обвързан. Ще видим след около 1 седмица, какво ще стане Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 12 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: